Наближава месеца на любовта, след него идва в Бургас и пролеттa - 70

  • 20 086
  • 299
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 193
Още ли има проблеми с Пентаксим-а? Ние имаме 2 седмици до втората, но май трябва да се поразтърсим от сега. Като откриете къде има налични - пишете! Ваксина Ротарикс давала ли е някоя от вас?
В Търговска лига казаха, че на 5-ти февруари ще получат зареждането в София.Оттам 2-3 дни и ще има и тук вече, казаха ми го днес. Така че ти имаш време.Ама на мен ми трябва точно за 4 или 5-ти, но явно ще остане малко по-нататък, ще закъснеем с около седмица, не смятам, че е фатално де....

# 76
  • Мнения: 2 577
В Лозенград освен KIPA  има и други магазини-Migros LEKE ADRESS COLINS COLEZIONE ...които предлагат свясни дрехи и препарати.Аз ходя на екскурзия само до Лозенград-27лв. като това вкл.разходка из града-разбирай пазар а след няколко часа ни вземат и ни водят до КИПА.
А коя фирма ползваш? Спомням си, че Амелия беше пуснала тук координатите на една фирма преди време...и си ги бях записала някъде ... Че и аз искам да отида, даже паспорт си изкарах ... ама малкия още малко да порасне  Laughing
Това бях пуснала:

ЕДНОДНЕВНА ЕКСКУРЗИЯ ОДРИН И ЛОЗЕНГРАД -  31.01.09, 28.02.09, 14.03.09 и 28.03.09
 ПРОГРАМА:
06.00ч. - отпътуване от Бургас, ул. Булаир - срещу химическото чистене. Около 07.30ч. преминаване на българо-турската граница на ГКПП Малко Търново / Дерекьой - паспортната и митническата проверка за двете граници е с продължителност около 2 часа. Отпътуване за Одрин.
11.00ч. - пристигане в Одрин - втората Османска столица след Бурса и преди Константинопол (Истанбул), града на пехливаните (мазните борби) и плодовите сапуни. Обзорен тур, включващ Мемориала на Балканската война, българската църква "Свети Георги" и втората по големина джамия в Турция "Селимие". Джамията "Селимие" се слави с красивите си мраморни резби, керамични мозайки и най-високите минарета в страната - 70,9 м. Свободно време за разходки из улиците на града и покупки от чаршиите и безистена около джамиите "Селимие" и "Ески".
15.00ч. - отпътуване за Лозенград/Къркларели и пристигане около 16.00ч. Свободно време в центъра на Лозенград за разходка и покупка на турски сладкиши и деликатеси.
17.00ч. - Посещение на магазин "PANAYIR EXPORT".
18.00ч. - Посещение на хипермаркет "Кипа".
19.15ч. - отпътуване за България. Пристигане в Бургас около 22.30 ч.
ЦЕНА: 25 лв.Цената включва:
 - транспорт с комфортен автобус (климатик, видео, мини-бар) по маршрута
 - безплатни топли напитки в автобуса
 - екскурзоводско обслужване
 - застраховка "медицински разходи при пътуване в чужбина" с лимит 2000 евро
Необходими документи:
 - валиден международен паспорт и за деца под 18 год., пътуващи с единият родител се изисква нотариално заверено разрешително от другия родител; ако пътуват сами - от двамата родители.
 - цената е валидна при минимум 40 пълноплащащи туриста
 - записването приключва в петък до обяд
 - срок за уведомление при неосъществяване на пътуването - 3 дни преди датата на отпътуване
 - парична единица в Турция - турска лира
 - няма допълнителни визови и санитарни изисквания

Аз с тази фирма ходих и смятам да повторя на 14.03 или 28.03, та може да си организираме едно форумско ходене  Peace
http://evelinr.com/index.php?nAction=100031&nRecordID=16

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 22:59 от Amelia

# 77
Мами определено ме пишете за екскурзията!Как ми се ходи само да знаете много обичам почивчиците!Да попитам само може ли да дойде и мъжа ми,ако не е нахално де,че и той си пада по тия разходки,ако ли не аз ще дойда задължително.Лека нощ и.. насладете  се на тези красиви Бургаски гледки

# 78
Здравейте!Вчера се записах последна днес съм първа.Хайде предлагам кафенце на всички които сега като се събуждат като мене.

# 79
  • Мнения: 275
ina_lemon , благодаря за инфото. Дано и вие да си намерите ваксина на време. Аз смятам този път направо да купя две, че да не го мисля другия месец пак.

nikita8006 , симките от Бургас са супер. Мерси, че ги сподели.

# 80
  • Мнения: 527
Снимките наистина са супер.

# 81
  • Мнения: 49
Аз се записвам на ул."Републиканска "111-Демократичен Съюз на Жените, фирмата е "Шанс Тур".Екскурзовод и застраховка има безплатно, но топли напитки няма!Когато пристигнем в града,който няма лири го водят при един златар и той ги обръща а след това всеки сам се "спасява"за което аз съм доволна защото намирам различни магазини.После ни вземат и ни возят до КИПА а след пазара там ,който продължава 2часа ни връщат пак в града за около час-два след това на рейса,пускат някой филм и така до вкъщи.

# 82
  • Мнения: 49
Забравих да пиша,че екскурзоводката е от турски произход и никога не сме имали проблеми по границата.

# 83
  • Мнения: 92
Amelia много добре звучи екскурзийката , дано да мога да се включа.... Peace
nikita8006 много хубави снимки, ти ли ги прави... Wink
nelisan можеш ако нещо си забравила да допишеш нещо има бутонче "редактирай" натискаш, дописваш си мисълта..и даваш "запази"...  bouquet

хайде хубав следобед...

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 675
dida_p, честита ви рожба! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!



Ками, честит ви рожденик (макар и с немалко закъснение). Да ви е жив и здрав Митко, много радости да ви носи и много успехи да има!
 
За теб
Hug

# 85
  • Мнения: 49
Благодаря ти FOX MAMMA !От скоро пиша във форума и  все още се уча.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 723
Никита снимките са страхотни  bouquet

Инче за ваксината не е фатално ако закъснеете,ние с предната закъсняхме с 2седмици,щото пак я нямаше.
А може да проверите в аптеката та Транспорта болница,аптеката на Народен юмрук и аптеката в I-ва поликлиника. Peace

# 87
Много Ви благодаря мили мами радвам се,че са Ви харесали снимките,за съжаление не съм ги снимала аз но когато ги видях не мога да опиша какво почуствах беше прекрасно и затова исках да споделя с вас красотата на нашия град!

# 88
  • София
  • Мнения: 29
Здравейте мили мами!
Не съм сигурна дали въпроса ми е за тази тема, но все пак ще пиша. Предстои ни преместване в Бургас, съвсем скоро. По-точно до седмици. Имам син на 3 годинки, който тук /в София/ ходи на ясла.  Аз веднага ще трябва да започна работа в нашият офис в града. Мили мами, дали някой знае как става преместването на детенцето от градина, има ли частни градини в Бургас?   Много ще съм Ви благодарна за помоща! 
 

# 89
  • Мнения: 26
Диде честито ти бебче!!!Много да Ви радва!
За ларедута гледам говорите ,наща поръчка доиде след месец и половина в пощата я забутали някъде!Абе не си дават зор!
Много са хубави снимките от Бургас!

Общи условия

Активация на акаунт