Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 21

  • 49 789
  • 424
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 58
Ali&Meli, аз те помня. Когато започнах в началото на годината ти беше от тези, които ме посрещнаха  Hug Ще те вкараме в правия път  newsm66
erota, мисля че на първа страница пише варианти за белтъчни и въглехидратни храни. Аз ям пилешко месо, риба, сирене/сега взех обезсолено/, картофи, ориз /няма да повторя/, зелен фасул и грах, които готвя на пара, сладка царевица. Салатите ми са предимно зелена салата, краставици, домати и понякога зелева салата, броколи. Млякото е най-обикновеното, което намеря в магазина. Чай пия лайка, мента или разхлабващ. Салатата я овкусявам със сол, лимон и салатен зехтин. Общо взето това ям от 01.01. Имах дни с яйца, извара, сега телешко.
janeta*, благодаря че споделяш с нас режимите, които си прилагала. С нетърпение очаквам и следващите, защото май няма да ходя на 3 фаза, а ще избера пак по-лек режим. И един конкретен въпрос. Когато ходи при Байкова, говорили ли сте, как да се храниш след края на режима?
ssoonniiaa, по-бързо се настройвай, виж ни въобще не ходим гладни  smile3521
megushka, здравей   bouquet По-добре е един ден да приемаш само един вид плод/зеленчук.
Ahim_sa, браво на жената, но не ми допадна нейното хранене, защото няколко дни яж-яж, а после само на плод. Сякаш предпочитам да ги редувам. Ако съм разбрала правилно поста й  Whistling
Внимание страшна картинкаhttp://www.chudesa.net/i/th/th_4894.jpg, но е добре да се стреснем, за да се стремите към
Тази първата ще си я сложа на хладилника   Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 76
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 232


Не съм се разписала в новата тема. Много успехи с една от любимите ми диети, с която се почувствах отново жена със самочувствие!
Аз съм режимна дюканка.
Ali&Meli, успех, аз те помня - заедно бяхме 2007-2008 (с други имена).
На момичетата, които подкрепят всички начинаещи, отговарят на въпросите (Стам, Кала, Лидето, да не пропускам някои  newsm78) Hug

Успех!
Обещавам да се включвам!
Лека вечер!

# 77
  • Мнения: 0
dironi, благодаря много за съвета  Hug  аз днес направих сладко- млечен ден  Wink ябълки и мляко,а в млякото сложих по малко канела и две - три капки подсладител
Успех на всички Страхотни!!!!  Flowers Four Leaf Clover

# 78
  • Мнения: 89
dironi, благодаря много за съвета  Hug  аз днес направих сладко- млечен ден  Wink ябълки и мляко,а в млякото сложих по малко канела и две - три капки подсладител
Успех на всички Страхотни!!!!  Flowers Four Leaf Clover
Защо подсладител, а не натурален мед ?

# 79
  • Мнения: 0
не энам дали може медец  newsm78 иначе и аэ съм му "фенка"  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Днес ми е свободен ден  Crazy

Мегушка,Ани-Мели  Hug Hug Hug

Жанета, благодаря за режимите;) Утре ще ги поподредя по дни:)Хвърлих едно око и ми приличат на някои от вариантите в първия пост  newsm78 не съм сигурна обаче  newsm78

Аз не съм ходила при доц. Байкова,но познавам няколко човека,които са ходили и това 'индивидуално' въобще не са го забелязали...всички с видно наднормено тегло и им дала 2 листа с диетата и 2 приказки и готово - даже не е питала дали имат алергии или са правили мед.изследвания  newsm78 ,та така че не мисля и да ходя!

А относно паметта за диетите....да, така е,организмът помни  Peace ,но пък аз например при стриктност почти винаги имам минус....е,вярно най-първият път свалях по 0,5 на ден  #Crazy през цялата диета 1  #Crazy
..........................

# 81
  • Мнения: 58
Kaлa, мерси за разясненията  Heart Eyes
С много добър темп си сваляла  Crazy

# 82
  • Мнения: 3 425
Ето ме пак;)

Да,така свалях първият път,а сега е различно,но пак има минус.....на 2-3дни идва минус към 700-800гр,което съшо е чудесен резултат  Peace а и трябва движение  Peace

Мацката,която е свалила 23 кг,само мог ада я поздравя са волята...цяла година на монодиета  Rolling Eyes аз не бих издържала  Blush все пак се е преборила...23кг са доста и не е никак здравословно - пък колко е навредила тази диета.... хммм....според мен не толкова,колкото +23те кг  Peace 

Аз подсладител не ползвам,а имаме постоянно....но предпочитат лъж захар/мед,отколкото изкуствен подсладител  Peace

Пък вярно е,колкото по-малко се хапва,толкоз по-добре  Crazy

Наоколо съм  Crazy

ПП Тук се развали времето,което никак не ми помага  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 99
Здравейте момичета преписвам ви следващата програма №4. Само търся съвет сега от вас-кажете ми от коя програма да започна?Като гледам и моята и вашата програма №1 са еднакви. Кажете с нея ли да стартирам утре?

Програма 4-Монотонен принцип

1 ден
8ч. плод
10ч. плод
12ч. зеленчук
16ч. плод
19ч. зеленчук
 Плодовете може да са сурови, варени, печени или фрешове. Зеленчуците:сурова салата+чай, супа или манджа, задушени+чай, печени+чай. Количествата и на плода и зеленчука са по желание.
Забележка:при глад междинно-филийка "Бонус"+лютеница, или +зеленчук, или +3 бр. маслини

2 ден
8ч. плод+кисело мляко 0.1-2% масленост
10ч. плод+кис.мляко0.1-2%
12ч. зеленчук+кис. мляко 0.1-2%
16ч.плод+кис.лмляко 0.1-2%
19ч.зеленчук+кис.мляко 0.1-2%

Общото количество кисело мляко за деня е 1.5кг.
Забележка:при глад междинно-филийка "Бонус"+лютеница, или +зеленчук, или +3 бр. маслини

3 ден
Този ден може да е = на 1-я ден но може и по да е различен по следната схема
8ч., 10ч., 12ч. 16ч., 19ч.  Зеленчуци богати на водно съдържание(без картофи, зърнени и бобови). Може да са приготвени по някой от начините: сурова салата, супа, манджа, задушени или печени
Забележка:при глад междинно-филийка "Бонус"+лютеница, или +зеленчук, или +3 бр. маслини

4 ден
8ч., 10ч., 12ч., 16ч., 19ч.  По 1 бр. яйце на хранене като за обяд може 2 бр. яйца+ 1.5 кг.  зеленчуци за деня. Това може д се замени с извара8кисело мляко + зеленчуци)запеканка, пълнени чушки с извара)

5 ден
8ч., 10ч., 12ч., 16ч., 19ч. Картофи със зеленчуци, или ориз със зеленчуци, зърнени храни, жито, царевица. Тези продукти маже да са  на салата, манджа, супа, задушени или печени

6 ден
8ч., 10ч., 12ч., 16ч., 19ч. се хапва месо от изброените по долу(до 800гр.)
1.-печеномесо
2. печена риба
3. кисело мляко

При дискомфорт:
1) с  месото-зеленчуци
2)с рибата-лимон
3) с киселото мляко-плод или зеленчук

7 ден
Този ден може да е = на 1-я ден. Но може да го направите по следния начин:
8ч., 10ч., 12ч., 16ч., 19ч. плодеве( един основен вид за деня без банан, грозде и пъпеш). Може да са сурови, варени, печени или фрешове
Забележка:при глад междинно-филийка "Бонус"+лютеница, или +зеленчук, или +3 бр. маслини

8 ден=2 ден
9 ден=3 ден
10 ден= 4 ден
11 ден= 5 ден
12 ден= 6 ден
13 ден= 7 ден
14 ден = 8 ден( т.е = на 2 ден)

# 84
  • Мнения: 3 425
Жанет, да мисля,че диета 1 е подходяща за старт...разтоварваща  Wink
Мерси още веднъж за режимите....утре на спокойствие ще ги подредя под ред  Peace ако друг има желание да ме уведоми,за да не правим едно и също нещо 2 пъти  Peace

Ние дефакто имаме 7 режима - 3 в първия пост и 4 в блога  newsm78 (ще обърна внимание дали не се повтарят )

Аз съветвам,но не,че съм експертка де  Crazy ,а и обичам да си разсъждавам на глас  Mr. Green

Забравих да кажа за олиото...може олио,но малко...аз даже на меса и риба избягвам да слагам,но ако реша да слагам преди да сервирам(сурово)....тук много се яде зехтин,т.е. основно е зехтина...много е тежък сготвен. - доста време ми трябваше,за да свикна  Confused

Приготвянето на меса/риба е препоръчително да е семпло....по-добре лимон,а не оцет....аз хапвам и зеленчуците в суров вид за повечко витамини;)

Наоколо съм:)

# 85
  • Мнения: 3 425
Жанет, 4тия режим = Страхотен Вариант 1(7-дневен режим за след празниците)   Peace  Диета 1 съвапада с твоята  Peace ако искаш преди да ги набираш ги сравни да не се затормозяваш да ги набираш  Peace

Ако бъркам някой да ме поправи,защото съм леко разсеяна днес  Peace Peace Peace

   
оф, викат ме....

# 86
  • Мнения: 99
Ами нямам много време първо да ги чета и  да пиша. Пък и ви казах, че ще ги препиша така както са ми давани на мен в този ред. Ти ги подреди и прешиши както сметнеш за добре. Аз реших да ги пусна защото вярвам, че с тях ще обогатя и помогна за увеличаване на броя на програмите и от там и с възможността за сваляне на повече кг. Hug

# 87
  • Мнения: 0
Кала, мерси за топлото посрещане  Hug
На всички Страхотни - приятен неделен следобед!!!

# 88
  • Мнения: 3 425
Жанет,О,да разбира се  Hug Аз просто си мислех,че за теб ще е улеснение  Peace ,а иначе колкото повече инфо,толкоз по-добре  Peace и особено от първа ръка  Grinning

А чувала ли си на какъв интервал могат да се повтарят режимите?!(някой преди беше споменал,че 2-3 год не трябвало да се повтарят,заради паметта на организма)

Ставам,защото не ме оставят на мира...

# 89
  • Мнения: 2 111
Здравейте  Grinning
Днес ми е втори ден-хапвам чай и портокали и пилешка пържола с домат.Странното е,че не се чувствам гладна за първи път откакто правя диети,но подозирам,че е от лекарството,което пия за кръвната захар.Ендокринологът ме предупреди,че много намалява апетита,което е хубаво.
Желая ви успешна седмица и страхотни резултати  Hug

Общи условия

Активация на акаунт