ФЕВРУАРСКИТЕ геройчета упорито увеличават своите бройчета

  • 12 016
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 89
Dessi06,понеже ме натъжи с тези си размисли,та се поразрових и прочетох,че причините за витилигото не са съвсем изяснени,но се приема,че има известна генетична предразположеност.НО: само 20 % от хората с витилиго имат роднина със същото автоимунно разтройство(за каквото се смята),т.е. 80 % от хората изобщо нямат роднини с проявено витилиго...Така че вероятността моето дете да има този "проблем" не е по-малка от тази за твоето!  Hug

Бухтичке,Красикоко си е вкъщи!Днес е писала в темата!

Наистина,идеята всички бебета да са в едно албумче е доста добра,а и е рационална...иначе ще имаме 100-ина албумчета.. Mr. Green Незнам възможно ли е на този етап някак да се съберат всички снимки на едно място за да стане по-пригледно  newsm78

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 15:49 от толо

# 226
  • Мнения: 69
Бухти , тука съм бе душа !
Планираха ме за 05.02 , един ден след теб  Hug

# 227
  • Мнения: 95
Dessi06,понеже ме натъжи с тези си размисли,та се поразрових и прочетох,че причините за витилигото не са съвсем изяснени,но се приема,че има известна генетична предразположеност.НО: само 20 % от хората с витилиго имат роднина със същото автоимунно разтройство(за каквото се смята),т.е. 80 % от хората изобщо нямат роднини с проявено витилиго...Така че вероятността моето дете да има този "проблем" не е по-малка от тази за твоето!  Hug

Бухтичке,Красикоко си е вкъщи!Днес е писала в темата!

Наистина,идеята всички бебета да са в едно албумче е доста добра,а и е рационална...иначе ще имаме 100-ина албумчета.. Mr. Green Незнам възможно ли е на този етап някак да се съберат всички снимки на едно място за да стане по-пригледно  newsm78
Толо,много ти благодаря за милите думи Hug знам че е така...че не може да се каже дали ще има или няма да има този проблем ..но понякога ме хваща лудостта и все черни мисли ми минават,а сега не бива да е така...за нито една от нас.Момичета сега трябва да сме спокойни и да мислим за нашите бебки а не за глупости.извинявайте че започнах темата Hug

# 228
  • София
  • Мнения: 216
Бухти, Мамури има телефон в списъка, Марияна се казва, изтегли си го и си го запази пак, че може да ти е по-стара версия, а ако не го откриеш, ще ти пратя телефона й на лични, аз вчера си записах някои телефони в указателя, така че го имам:)

# 229
  • Мнения: 71
Бухти , тука съм бе душа !
Планираха ме за 05.02 , един ден след теб  Hug

Краси, първо писах, после четох, та затова така се получи. Важното е че сте добре!!! Ще ти стискам палци от болницата.
Иве, наистина имам стара версия на списъка, сега си дръпнах допълнения.

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 16:43 от малката бухтичка

# 230
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТО на мамите Бори1, Emym, betunga и hetera! Да са им живи и здрави малките сладури! Да растат добри и щастливи и много да радват мама и тате!
 
 newsm51  newsm51  newsm51  newsm44  newsm44  newsm44  newsm68  newsm68  newsm68

# 231
  • Мнения: 242
Пак сте заформили виртуалния мохабет Mr. Green Аз пък имах гости досега ,затова не бях с вас.
Раде,акушерката ми стана любимка..толкова я заобичах,че ми иде да я фрасна с нещо Joy Шегичка,бре,ок си е жената,ама не дава дума да се издума...

# 232
  • София,Младост 3
  • Мнения: 48
Хайде и аз да се запиша днес.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАЙКИ!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ КОИТО СА В ТРЕПЕТНО ОЧАКВАНЕ!

КЪСМЕТ ФОКСИ!

 И ако мове да попитам къде да потърся албумчето със снимки и списъка с телефони?! Предварително се извинявам за невежеството!

# 233
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТО НА Бори1, Emym, betunga и hetera.ДА СА ВИ ЖИВИ, ЗДРАВИ, МНОГО ЩАСТЛИВИ И ИГРИВИ МАЛКИТЕ СЛАДУРЧЕТА.
 
Ние сме добре, все още сме 2 в 1 и от днес ми е полуприготвена чантата и се надявам да устискаме до секциото, но божа работасамо да сме добре.

 Hug

# 234
  • Мнения: 95
Хайде и аз да се запиша днес.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАЙКИ!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ КОИТО СА В ТРЕПЕТНО ОЧАКВАНЕ!

КЪСМЕТ ФОКСИ!

 И ако мове да попитам къде да потърся албумчето със снимки и списъка с телефони?! Предварително се извинявам за невежеството!
Dor 77 списъка с личните данни е на първа страничка.....а парола ще ти пратя на лични Hug

# 235
  • Мнения: 360
здравейте и от мен.аз сам много нова изобщо във форума та ще ме прощавате.с мойто мило чакаме 1 си рожба на 23.02.2009 та ми се иска и аз ако може да се впиша във вашите редици. newsm17

# 236
  • Мнения: 1 021
Честито на всички нови майчета!
Желая на всички здрави и послушни бебчета!
А на още не родилите леко и безпроблемно раждане!
Аз ви чета, но все по-рядко пиша! Все още сме 2в1 и вече започвам да се изнервям.

# 237
  • Мнения: 17
alximika добре си ни дошла  Hug
 Леле цели 4 бебчета днес , да са живи и здрави и много любов и радости около тях Simple Smile
 Честито и на Сияние - подаръка я очаква скоро   bouquet
 А какво стана с Атмосферчето и Кремуцка за тях няма ли инфо  newsm78

# 238
  • Мнения: 89
Явно и при "Атмосферчето" има добри новини,та затова не може да пише!След секцио...Иначе нали лаптопът си е при нея-все щеше да се включи за цял ден!

Alximika, welcome

# 239
  • Мнения: 242
Атмосферчето си има интернет и предполагам,че ако все още са си 2 в 1 щеше да пише.Според мен вече са 1 извън 1 Mr. Green
А Бобси не трябваше ли също да е сред секцивата днес? Или аз съм я пропуснала нещо по трасето newsm78
alximika Добре дошла!!! Hug А какви сте на цвят? Сини или розови?

Общи условия

Активация на акаунт