Жените РАК!

  • 42 968
  • 764
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 491
...
Обожавам да правя торти! PeaceАма дали се справям  newsm78

За по- любопитните Ето ги

Изобщо не се чеши дет не те сърби, справяш се, естествено! Страхотни са тортите!
Ама да не си Рак, ква е тази скромност, питаш дали се справяш, сега ще очакваш да те похвалят, за да погъделичкат самолюбието ти, нали Mr. Green Hug

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 16:47 от Гигова

# 61
  • Мнения: 1 485
Изобщо не се чеши дет не те сърби, справяш се естествено! Страхотни са тортите!
Ама да не си Рак, ква е тази скромност, питаш дали се справяш, сега ще очакваш да те похвалят, за да погъделичкат самолюбието ти, нали Mr. Green Hug
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Че не стана ли ясно hahaha hahaha hahaha

# 62
  • Мнения: 646
гъделичк гъделичк  Wink Чудесни са, наистина.  bouquet

# 63
  • Мнения: 958
а пък никой нищо не казва за секса.
Ясно е че сме емоционални и обичаме до дупка.
Аз лично секс не отказвам ( на мъжът ми де, да не си помислите нещо), това с болки в глава, кръст, умора, спи ми се, не важи.
Искам и това е. Даже той понякога реве, че нямал сили.
А при вас как е?

# 64
  • Мнения: 646
Аз защото съм от проблемното и нещо психиката ми е скапана за тези 5 годи, отказвам и още как... Sad

# 65
  • Мнения: 2 448
Нищо не казвам за секса, че веднъж като прочетох един секс хороскоп и паднах. Все едни за мен го бяха писали.  Crazy

# 66
  • Мнения: 3 736
Аз лично секс не отказвам ( на мъжът ми де, да не си помислите нещо), това с болки в глава, кръст, умора, спи ми се, не важи.

И аз. Невъзпитано е, някак Laughing, дори и да съм наистина уморена.

Започвам да си мисля, че това с чиниите е заради кефа от течащата вода, аз също обичам миенето.

А какво ще кажете за една друга черта, много обстойно описана от Линда Гудман - че нищо не хвърляме, че мразим разхищението? За мен важи с пълна сила за храна и стари сантиментални предмети. Пазя неща отпреди стотина години, и то неща от типа на химикалки и бележчици. Не сме се затрупали с такива работи, де, ама не ми дава сърце да ги изхвърля. И старите дневници си пазя, да си припомням какво агне глупаво съм била.

# 67
  • Мнения: 1 485
И  аз  съм  представител  на  зодия  РАК.Найстина  когато  се  разсърдя  мълча  до  когато не  ми  се  извинят.Някой  ако  ми  каже  нещо  винаги  на  опаки  го  права.Обичам секса.И  наумили  си  нещо  докато  не  го  постигна  не  се  спирам.Може  да  бавя  ама  не  забравям,рано  или  късно  някой  ако  ме  е  настъпял  по  мазола   му  го  връщам.Такава  съм  си.

# 68
  • Мнения: 817
Oleleeeeeeeeeeeeee,  аз хвърлям с пълна сила. Непотребни предмети, храна, дрехи (ако няма на кой да ги дам или някоя акция). Въобще не съм сантиментална към подобни неща.

# 69
  • Мнения: 7 008
Моята тема, рак съм с асцендент рак. Пълен ужас.

Мноооого рев, ама много. За щяло и не щяло мога да ревна.
Много мълчание, много цупене Crossing Arms
Много, много силна интуиция, направо видения понякога Crazy
Не готвя, защото не мога Laughing, обаче - тука има някакво друго влияние в хороскопа ми Laughing
Домошарка съм, но не и подредена домакиня.  Rolling Eyes
Може би най-рачешкото в мен е желанието да бъда майка...от както съм проходила, примерно  Laughing
И аз пазя много и всичко...Майка ми направо издивяваше с тая мания нищо да не хвърлям, стаята ми беше пълна кочина  Laughing
Едновременно съм мила и прекрасна, забавна,  но и много затворена, ако някой се опита да ме опознае...

# 70
  • Мнения: 242
Аз също съм зодия РАК!Не съм стисната,много чуствителна,обичам всичко да е по конец,обичам да готвя,домашар/моят дом е моята крепост/,ИНАТ-голям,каквото мисля го правя или казвам!!! Peace

# 71
  • Мнения: 958
Хвърлям всичко, мъжът ми мърмови, всяка вечер като хвърля боклука. Произвеждали сме боклук, за цял квартал.
В къщи няма една кофичка, кутийка (освен ако не е специално купена), или каквото и да било, което е вторичен продукт от нещо.
Също така всички потници на мъжът ми от ергенските години, понеже много мразя потници, и всички негови ризи и пуловери, които не ми харесват, разбира се купих му нови, но това не ми спести скандала, още мрънка, понеже и той е рак и много помни.
Майка, каза на свеки на Коледа, пази си торбичките и много внимавай, тука всичко хвърлят.  Mr. Green

# 72
  • Germany
  • Мнения: 1 262
О аз също съм голям плюшкин  Crazy От дете само разни хартийки се моткат край мен.В нас също е хаос често, но аз го наричам "творчески хаос"  Laughing

# 73
  • Мнения: 2 603
ООО и аз не хвърлям нищо... то не са билети от кино, от музеи... имам даже разни салфетки от самолети... направо ужас  Laughing

# 74
  • Мнения: 2 716
Майка ми ме наричаше Плюшкин  Blush
Нищо не отива на вятъра.

Общи условия

Активация на акаунт