Вече нямаме търпение за АПРИЛското рождение

  • 12 313
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 337
tolinka  newsm45 newsm45
Прегръщам те толкова силно, толкова ми е мъчно , че не зная какво да ти напиша дори, прегръщам те  newsm45 newsm45

# 16
  • Пазарджик
  • Мнения: 13
Tolinka, много съжалявам за бебчето ти Cry
Zinaida, мисли оптимистично, стискам палци всичко да е наред.

# 17
  • Мнения: 80
Тolinka ненам какво да ти кажа,освен че много се натъжих.Знам какво е да изгубиш блики за теб хора,още повоче детенце.Аз искренно ти съчувстам,болката в сърцето е неописуема,душата е тъй празна.Ще се моля за теб. Praynig

# 18
  • Мнения: 3
Tolinka ужасно съжалявам за това, което ти се е случило smile3518 Дори за миг не мога да си представя какво си изживяла ти и семейството ти...чувствам се толкова безсилна, че дори не знам какво да ти напиша. Със сигурност ти предстоят тежки дни, но ти не губи надежда и вярвай, че чудото да си мама скоро ще те споходи.

# 19
  • Мнения: 541
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose newsm45............................................

# 20
  • Мнения: 1
Незнам какво да ти пиша, Толинка...просто нямам думи... Cry каквото и да ти кажа, мъката е в теб, не мога да я премахна, а много искам... Само едно- ИСКРЕНО СЪЖАЛЯВАМ за теб и бебечето ти... Cry

# 21
  • Мнения: 568
tolinka незнам какво да ти напиша .Едва ли има думи ,които ще ти помогнат .И все пак искам да ти кажа ,че  съм изумена от силата ти ,да се опитваш да предпазиш другите при болката която изпитваш.Не се притеснявай за нас  и нашите емоции ти си тази която има нужда от подкрепа ,а ние винаги ще ти я дадем.Вярвам ,че ти и kenga_ ще имате това което толкова много заслужавате.

# 22
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Толинка  много съжалявам  миличка smile3518 smile3518 smile3518
Незнам но каквото и да кажа няма да намали мъката ти ,само  ти  знаеш  какво е в душата ти.
Надявам  се скоро да преодолееш всичко   и  ще  се молим  за теб. Praynig

# 23
  • Мнения: 24
Tolinka, като човек, преживял същото, мога да си представя какво ти е. Хубаво е, че си намерила сили да споделиш болката си, това е крачката към завръщането към живота, към немислимата в момента перспектива да опиташ пак...
Прегръщам те силно и ти предавам частичка от моята вяра - вяра, че мечтите се сбъдват. С мисълта за загубената си дъщеричка не спирай да вървиш към своите мечти!

# 24
  • Мнения: 123
за малкото ангелче... Cry

# 25
  • Мнения: 343
Tolinka и аз не мога да изразя с думи, колко много ме боли от твоята загуба. Вярвам, че ще намериш сили да се пребориш с празнотата. Ще се моля в най-скоро време да я запълниш отново с едно тупкащо сърчице.

# 26
  • Мнения: 309
Толинка, миличка! Hug Hug HugБъди силна!!!Ние  сме с теб, доброто скоро ще те споходи отново!!! Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 268
 Толкова много съжалявам, Толинка!

# 28
  • Мнения: 3 211
Tolinka, много съжалявам за загубата ви Cry  Flowers Rose Все си мислех, че има надежда Sad
Дано Господ те дари с други здрави деца Praynig

Зинаида, ще чакаме резултата от прегледа. Дано да е била лекарска грешка Praynig

# 29
  • Мнения: 8
Tolinka, искрено съчуствам на мъката ти - бъди силна и с помощта на любовта на близките ти ,скоро ще успееш да преодолееш тази голяма болка! знам,че един ден,ще гушкаш малка рожбичка. Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт