Вече нямаме търпение за АПРИЛското рождение

  • 12 323
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 243
Толинка много съжалявам.Скоро дано се похвалиш с добри новини. Praynig
 cry no
Зинаида ще чакаме положителни новини от тебе в бъдеще време и особено на 6.02.Дано всичко е само лекарска грешка. Peace
Момичета няма да успея за срещата утре,ще ходя със сестра ми и децата на Витоша.
Лека вечер на всички и мислете позитивно.Повече ритничета и утеха за всички. preggo

# 31
  • Мнения: 494
Толинка,приеми най -искрените ми съболезнования  Flowers Rose Flowers RoseНаистина не знам,какво мога да ти кажа,за да те утеша. Ще се моля за теб и твоето ангелче Praynig Пожелавам на теб и на Кенга най -голямото щастие на света!Прегръщам те много Hug

Зинаида, дано на 05.02. ни зарадваш с добри вести!Сигурна съм,че всичко ще е наред Hug

Господи,бъди милостив с всички нас Praynig

# 32
  • Мнения: 444
Ех, миличка Толинка....  Cry Cry Flowers Rose Flowers Rose Hug Hug Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте , момичета .
Приемате ли новички - аз съм бъдеща мама априлка . Чакаме малкия юнак на 04,04,2009.
Това ми е първа бременност и съм от Пловдив.
Към кого да се обърна за да ме включи на първа страничка. Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 243
Добре дошла Роли-лиа welcome
Ще те включи или Вери найс или шарлот.

# 35
  • Мнения: 10
Толинка, много съжалявам  cry Flowers Rose, вярвай, че скоро ще станеш майка на едно здраво бебе.
Зинаида, Дано всичко се окаже грешка  Praynig, успех на 05.02.

Много здраве на всички и дано да няма повече лоши новини  Praynig.

# 36
  • Мнения: 249
Ох мила Толинка   Cry Прегръщам те силно, господ има и ще дари и теб и Кенга, и всички,  с радостта да бъдете майки  Praynig

Всички ще се молим за вас!!!!  Господ да ви пази!!!!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Толинка, мила, ужасно е това! newsm45 newsm45 newsm45 Съжалявам за твоята малка принцеса, дано е на по-хубаво място сега! Съчувствам ти, просто не знам какво да кажа... smile3518 Flowers Rose Flowers Rose Дай, Боже, скоро отново да си бременна и да си родиш здраво бебенце!

zinaida, стискам палци при теб всичко да се окаже фалшива тревога! Непременно трябва да се търси второ мнение, хубаво е, че си успяла да си запазиш час за 5-ти.  Hug

# 38
  • Мнения: 36
Ех, поплаках аз за толинка  Cry ...обаче не падай духом - съвсем скоро ще чакаме да се похвалиш отново!  Hug
Аз точно се връщам от д-р Марков, беше толкова изморен горкия, бяхме последни за деня. Но поне всичко ни е наред, слава Богу! Дано така да откараме до края  Praynig
Принцеса Рая - ами хайде, пусни една снимчица и на твоята котана, пък може наистина да ги съберем, той моят котарак е много социален  с мадами  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 231
Толинка,приеми най -искрените ми съболезнования  Flowers Rose Flowers RoseНаистина не знам,какво мога да ти кажа,за да те утеша. Ще се моля за теб и твоето ангелче Praynig Пожелавам на теб и на Кенга най -голямото щастие на света!Прегръщам те много Hug

Зинаида, дано на 05.02. ни зарадваш с добри вести!Сигурна съм,че всичко ще е наред Hug

Господи,бъди милостив с всички нас Praynig
Присъединявам се  към казаното  Praynig

# 40
  • Мнения: 137
Tolinka съжалявам за загубата ти незнам какво да ти кажа само знам че изтръпнах и заплаках като прочетох разказа за загубата на твоята рожба  smile3518 smile3518
Силно вярвам че Господ скоро ще те дари с най-здравото и красиво детенце  Praynig Бъди силна  Hug

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 08:40 от keli_f

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 347
Милинка, толинка  Hug Hug Hug
Молихме се и се надявахме дълго за твоята принцеса.... зная колко дълго я чакаше и колко беше желана  Cry Cry Cry
Спасили сте я от мъките миличка... продължаваме да се молим за нея, и за теб.... да имаш сили ... и да повярваш, че ... най-хубавото, сладко и здраво детенце ще се усмихне в твоя дом... Някой ден  Praynig Praynig Praynig
Ти толкова мило и загрижено се опита да ни предпазиш от тревогата и болката.... недей мила, когато имаш нужда, ние сме насреща... Аз съм насреща  Hug Hug Hug
Незнам как мога да направя болката по-малка...  Sad ... и немога...., но много мисля за ангелчето и за силната и майка, която я обича много... и ние много ви обичаме...

П.П. Маминки, незнам идеята дали е добра, но... хайде да я променим темичката.... за толинка...  Hug

# 42
  • Мнения: 2 090
Tolinka,сърцето ми се късаше докато четях smile3518...нямам думи,с които да изкажа чувствата си от случилото ти се,прегръщам те силно...

zinaida,присъединявам се към другите момичета,и се моля лекаря който ти е казал това за бебчето да греши и на 5 февруари да ни зарадваш с добри новини Praynig Praynig Praynig


ssillvy,благодаря ти за загрижеността все пак,мило ми стана.Радвам се че вече си ме разконспирирала Sunglasses

# 43
  • Мнения: 7 121
Толинка, прегръщам те силно и плача заради теб! Cry Съжалявам, че се е наложило да вземеш това тежко предизвестено решение. Сега страданието ще бъде за теб и близките ти. Дъщеричката ти ще живее на най-топлото място - твоето майчино сърце.  
Днес и в следващите дни ще отправям по една усмивка нагоре към небето и за три момиченца. За твоето и за тези на Кенга.  

# 44
  • Мнения: 3
Толинка, силно гуш от мен - мислено сме с теб .....

Общи условия

Активация на акаунт