МАМА ВЕРЖИ ГУШНА СВОИТЕ СИНЧЕТА - ЗА ФЕВРУАРИ ТЕ СА НИ КЪСМЕТА!

  • 15 036
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 121
Цоп и аз в новата темичка Laughing леле колко много бебета Laughing ей това е бебевалеж Heart Eyes

Да са ни честити малките сладкиши! И да са живи и здрави!

Ние все още сме 2 в 1 Laughing Уж съм в началото на февруари, а като гледам всички ще родят преди мен Laughing

# 61
  • Мнения: 0
Мамчета,

виждам, че напоследък настроението при голяма част от нас не е на желаното ниво. Затова споделям с вас ето това  http://www.mediashare.bg/videos/564/jeni-zad-volana---unikalna-kompilaciq.htm, аз лично мнооооого се смях, надявам се да се позабавлявате и вие.

По въпроса с отичането, моят любим каза, че краката ми били досущ като на принцеса Фиона......  Laughing

# 62
  • Мнения: 233
и щото съм много замаяна забравих едно супер-сладко задължение:
в неделя, 25.01.09, в 16:55 се роди Георги на нашата Niunia!!!подробностите за размерите така и не ги запомних, ама тя самата ще се включи по някое време, за да пише!
открихме се случайно - като да се надушихме по коридорите на Шейново! тя влезе в предродилна зала малко преди мен да ме качат на "магарето"!
каза, че имали проблеми с нета от доста време и затова не е писала скоро, а и бебо я изненадал!

# 63
  • Мнения: 0
Честит Георги на мама Niunia   bouquet

# 64
  • Мнения: 14
Здравейте сладинки маминки!

Фокси, както винаги първо да ти благодаря за новата тема! И сега по - важното: Успех и леко раждане! Всичко да мине наред! Мнооог прегръдки от нас!!!

Честит да е малкият Емил на мама Бобси!

Да е честит и малкият Красимир на мама Петя!

Да е честита малката принцеска Ясмина на мама Плумпер!    

Честит да е малкият Георги на мама Ниуния!
                                            Да са ви живи и здрави и много да ви радват!

Добре дошли на завърналите се мами!
Успех на всички, които очакват и тези, които не очакват срещата с малките съкровища!

Това е засега от мен!
                                    love001  love001  love001Мнооого целувки на всички!  love001  love001  love001

# 65
  • Мнения: 14
Бульовче, ти нали ражда в Шейново? С екип ли беше или без? Можеш ли да кажеш дали си доволна и впечатленията ти от там, тъй като и аз съм се запътила натам? Ако имаш време пиши, ще ми бъде интересно да чуя мнението ти? Но първо нагушкай мнооого малката сладуранка!

# 66
  • Мнения: 80
Честито на всички новоизлюпили се мами и техните бебчета.Колко ли са щастливи сега.Да са им живи и здрави малките сладурчета и много да ги радват.
Аз вече нямам търпение въпреки, че хич не обичам болниците и не ми се ходи, но пък ще се запозная с малката ми бебка(ако не са объркали док.и не се окаже бебко  Laughing)
Като разгледах албумчето направо да се разтопи човек-такива сладурчета, да ги изпапкаш.
Фокси-успех и дано всичко мине успешно и скоро да се запознаеш с мъниците.
Аз вече си имам коластра-което много ме радва-видях я докато се къпах-сигурно от топлата вода.
Добре дошли на всички завърнали се и успех на всички, който им предстой, най-вълнуващото изживяване.
Лека вечер на всички.

# 67
  • Мнения: 2
Честито синче Георги на Niunia!!! Да й е живо и здраво бебчето!!!   Hug



pippeg, благодаря за веселото клипче, хубаво се посмях  Joy

Зитка, браво че имаш коластра вече, и ти се приготвяш вече за скорошно влизане в болницата, не се притеснявай от операцията, всичко ще е наред, важно е да имаш доверие в лекаря си и да се чувстваш уверена  Peace

# 68
  • Мнения: 46
Честито синче Георги на мама Niunia   bouquet
Ние най-накрая открихме сезона на покупките.Капарирахме кошара и другара седмица ще я вземем,купихме и комплект дрежки за изписването +одеалце,пелини за болницата и всичко ,което ми трябва за там на мен и бебока.Поръчали сме си обиколници сини с кафяви слончета+спален комплект.Взехме и сушилник и сега пуснахме пералнята с дрешките,а утре почвам да тренирам гладене.
За помпата и аз не съм сигурна дали да си носим,забравила съм  newsm78.
Лека вечер на всички  Hug

# 69
  • Мнения: 60
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ, КОИТО ВЕЧЕ СЕ РАДВАТ НА БЕБОЦИТЕ СИ!!! Не ги изброявам поименно, за да не пропусна някой и да го обидя! Много се радвам за всички Вас и се надявам и аз скоро да си гушна мишока! Вчера вечерта помислих, че натам отиват нещата, но се оказаха подготвителни контракции и след половин час вече нищо ми нямаше!
Относно подуването на краката, при мен се случи нещо мн странно - подуваха се ужасно в един период и то в началото на осмия месец (бях си изплашила лекарката и тя викаше щом от сега почна кой знае как ще свършиш Simple Smile - вече си се представях като хипопотам  до края! Но след 7-8 дена всичко ми мина и сега глезените ми са напълно нормални Shocked а вече съм си в деветия месец! Изглежда и храната и натоварването си оказват значение!
Чао от мен!Вече ще ви следя, отдала съм се най-накрая на заслужен мързел!

# 70
  • София
  • Мнения: 66
Брее то вчера било голяма работа Simple Smile

Честита Ванеса на мама kremucka!!!
Честит Емил на мама Bobsi!!!
Честит Красимир на мама kuco_pate!!!

Честита Ясмина на мама v.pluemper!!!

/а плумперчето докога беше на работа, кога роди... сега вече наиситна оценявам моите вече 2 месеца РЕЛАКС!!!/
ЧеститГеорги на мама Niunia!!!

Добре дошла на алхимика   bouquet

фокси, УСПЕХ.. не знам какво друго да ти пожелая, те мамите всичко са казали Simple Smile
Нямам търпение и твоите 2ма юнаци скоро /относително скоро де../ да ги видим на снимки Simple Smile

При мен нищо ново...
И вчера и днес в Т.К. съвсем нормални тонове.... Вчера пак без контракции, днес отчете една, ама според мен беше защото бебо се протегна в посока обратна на тази в която беше датчика... Дано да греша де /но нищо не усетих освен движението на бебока/...
Иначе снощи милото пак се прежали и ме кекси  Crazy и след това имах няколко контракции - но от нааааай-елементарните /20-секундни/ и ми минаха за 0-ла време...
Утре пак ще се ходи... нямам конкретен час, така че катосе събудя - тогава...
И в тов ред на мисли, Иве,  с тебе се надявам да НЕ се видим в понеделник Wink но най-вероятно още ще мътя, та дано поне заедно влезем  Peace

Тони, Криско все по-голям красавец става Simple Smile

Бульовчеее  Hug Добре дошли сте ни!!!
Чакам с нетърпение разказа, пък дано ми е на кадем Simple Smile

Това е от мен - хубава вечер и много   bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 186
И за да не изпусна някой:Честити бебчета на новите мами!!!Да са ви живи и здрави и само радост да ви носят!!!
бульовче ,добре дошла!
Успех на всички мами,които ще се видят днес с малките си съкровища!
Фокси,имаш мноооого стиснати палци и от мен!Представям си как се вълнуваш от предстоящата двойна радост (в самото начало на тази ми бременност и аз имах две бебчета).Тази една седмица,дълга ще ти се стори,но не забравяй да ни държиш в течение на събитията около теб! Hug

п.п.Аз до сега никакви контракции не съм имала (болезнени или не) и не знам дали ще ги разпозная... Embarassed

# 72
  • Мнения: 2 784
Аз съм измила и стерилизирала помпата и съм я приготвила в торбичка. Милото ще ми я донесе, ако имам нужда. Доколкото помня, кърмата ми слезе на втория ден, така че едва ли ще ми е нужна по-рано. А и изцеденото тук се дава в Млечната кухня, където допълнително се преработва някак, та не мисля, че е нужно да е абсолютно стерилна, а просто максимално чиста помпата.
Честито бебе Георги! Голям мъж да стане и с чест да си носи славното име!

# 73
  • Мнения: 10
Здравейте мами!
Първо ЧЕСТИТО на всички, които вече се сдобиха с бебче! newsm74
Аз съм от тези дето само ви четяха, а не пишеха. Причината бе, че нямаше какво да кажа, нямаше нито за какво да се похваля, нито за какво да се оплача. Карах една много лека и безпроблемна бременност. Но дойде времето за хвалбите  Grinning... На 23.01.09г. се роди Самуил, 2790гр., 49см, нормално раждане.

Всичко мина изключително бързо. Около 7 вечерта започнаха контракциите директно през 8-10минути. Около час се чудих това контракции ли са или не, защото дотогава не ми се беше случвало да изпитвам такива. Нямаше падане на тапа предварително, нито изтичане на води. Звъннах на доктора и той каза 2 магнерича + 2 бусколезина, да меря контракции и след час (ако не се случи нещо важно междувременно), да му звънна пак. След час потеглихме към болницата. В 10 бяхме там с контракции през 2-3мин и 7см разкритие. Още по телефона започнах да се пазаря за упойка, до последно си я исках, но не ме огря  Laughing Докато ме приготвят (бръснене, клизма...) и бях  вече с пълно разкритие. Акушерката много сериозно се беше притеснила, че ще родя в тоалетната Grinning. Спукаха ми мехура и ми пуснаха окситоцин. В 23.40 Самуил се роди. Не мога да кажа, че не болеше. Болеше и то много. Но когато всичко приключи някакси забравих, защото знаех , че всичко е минало. Изписаха ме след 3 дни.
Сега сме си вкъщи. Спим, ядем, акаме и пак спим. За 5 дни Сами е качил 250гр. изключително само на кърма и е направил едни огрооооомни бузки.

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 13:12 от g_dimp

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 783
g_dimp ,честито ти момченце Самуил,да ви е жив и здрав  smile3525 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт