Като мънички прекрасни гъбки, растат на Юнчо здрави бели зъбки

  • 13 211
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7
Благодаря ви момичета за подкрепата .Дано по вече не вдига температура- пооплаках ви се малко. Тая вечер все още няма темп. Само нослето му е запушено и си похърква, да си личи, че в стаята има мъж то не,че и аз не хъркам сигурно по някой път. Лека нощ, утре ще се опитам да се включа по темите,които сте дискутирали.

# 286
  • Мнения: 616
Orhid  Hug Не се замисляй така лошо! Идва пролетта, слънцето ще ни напече, ще ни зареди с позитивна енергия, ще преборим апатиите и лошите мисли и всичко ще се нареди!
bunnie, за какво сте били в Инфекциозна?

Аз пък утре ще мина (най-накрая) през педиатърката, че Митко много често повръща. И му стават горещи ръцете, ама много горещи. А няма температура. Да го види за всеки случай, макар че аз го виждам, че си се чуства добре.

Хайде поздрави

# 287
  • София
  • Мнения: 37
   Eй, тия болести, писна ми и на мен от кърпички, помпи, капки и сиропи. Много трудно и давам на Диди сиропите, взела съм капкомера на виброцила и 2.5мл за час я лъжа, най-лесно е като я разрева и направо в гърлото, ама че съм садистка, да беше по-голяма да му обясниш да пие, а то зная само да стисне устата, и се научи да реве и крещи със затворена уста. Вени вие докато оправихте ръчичката и сега това, айде да идва лятото и да бягаме от София.
  За температурата знам киснене в хладка вода, която постепенно да изстива, не да получи шок от студена вода. Маги едно лято я киснех през час във ваната като вдигаше над 39. Предписвали са ни и хексалгин в краен случай, но той е много горчив и Маги веднъж го повърна, повече не съм го давала.

    Кори аз дочетох "Мълчанието на агнетата" една вечер и после до три сутринта "Гордост и предрасъдъци", затова сега гледам само романтични комедии вечер през деня чета криминалета, едно от доста време и трябва да го дочета преди Диди да го е изяла, че доста липсва вече.

Вивиан, страхотна торта.

  Аз пак да питам, какви сухарчета давате?

# 288
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
  Аз пак да питам, какви сухарчета давате?
На Елит или на Голдис, пшенични, има и пьлнозьрнести, ама още не сьм ги пробвала.

# 289
  • Мнения: 1 559
Ама има бебчета на майки, които и 1 път не са писали в темата.  Thinking

Като мен например. Joy LaughingПонякога си ви чета само. Wink
Наща Емма още не може да сяда хубаво,нито пълзи(понеже сега четох кога започват newsm78),много е мързеливка.Като си спомня каката на 6 мес,се изправяше на крачета в скута ми,и на 10 проходи.А Ем4о си е кара-бавно но славно.Но пък е много по спокойно бебе,спинка си,папка си,занимава си се самичка с играчките.

# 290
  • София
  • Мнения: 389
Добро утро Simple Smile

Меган, много са ти сладки девойките  Heart Eyes- и колко са различни само - едната блондинка, другата брюнетка Simple Smile

Мама Гаца, и аз те бях забелязала, че надничаш от време на време Wink Добре дошла   bouquet

Бъни, дано вече Роси да е добре и да не ви се налага повече да ходите по болници Praynig.


Аз да ви кажа ние вече не можем да хапнем спокойно, докато Яна е при нас - още като ни види, че ядем и започва "ам-ам", чак жал да ти стане, все едно гладна я държа по цял ден Grinning Затова винаги гледам да имам какво да и давам и на нея паралелно. Сега разбирам логиката на педагогическото захранване. Понякога и давам трошички от нашата храна, но не смея много.
В тази връзка се чудя дали вече да не въведа и закуска в допълнение към кърмата newsm78.. може би ще стане скоро като въведа овесените ядки..


Вчера пък я оставихме за 1 час на баба и, но се е съдрала от рев и да ни търси. Ама така е като по цял ден е само с мен, как да свикне детето с нея. Много кофти така, но искам вече да започне да свиква и с баба си, че и аз да мога да глътна въздух от време на време.

Хубав ден от мен  bouquet

# 291
  • Мнения: 21
И аз да се присъединя към клуба на депресираните!!! Вчера така си го изкарах на мъжа ми.... Ама мнооог о ми е тежко понякога, живеем в София съвсем сами, бабите са на 300 км. от тук, мъжът ми работи доста, а понякога го няма по 2-3-4 дни изобщо. Аз съм на ръба на оцеляването! Не мога да се справям сама и само му дудна. Не мога да намеря жена да ми помага, без да ми е препоръчана от близък, а такъв няма засега. Страх ме е да пусна случаен човек вкъщи при детето си. Нямам време за себе си, изглеждам вече трагично! Всичко ме боли - като пенсионерка се оплаквам - а не мога дори на лекар да отида. С детето сме като приковани един към друг!
Хайде, оплаках ви се! Отивам да се самосъжалявам!

# 292
  • София
  • Мнения: 864
offy, Eli наложи ни се набързо да влезнем в болница заради диарията която имаше Роси. Първоначално си мислехме че е от зелената чушка, но тя не минаваше вече 1 седмица, въпреки 4е давах Хидрасек и по4нах и с лечебна хумана да я храня и само на кърма. последната нощ преди да ни вкарат в болницата си спомням че бебка много мрънкаше и стенеше на сън. заведохме я в болницата на другата сутрин и те като чуха че от 1 седмица е с диария и направо си ни задържаха което за мене си беше шок но нямаше как. бая се беше обезводнила и беше бледа като платно. преливаха й 2 пъти разни неща. обаче взе 4е вдигна и температура над 39. малко се шашнаха и лекарите- нито диариията минаваше, а сега и температура... слава богу закрепихме в един момент положението и се изтреляхме за вкъщи. милото бебе  се побърка накрая там- в болницата от 6 сутринта по4ваха да влизах и да преглежадат. няма лошо, но влизаха като хали и тя накрая по4на да подскача всеки път и да се разревава с глас. чак ми идеше да сложа бележка на вратата да влизат поп-внимателно. все пак бебе  спееше там. както и да е . сега сме си у дома, опитваме се да се отърсиме от стреса което се изразява в мрънкане през ноща. до сега спахме на спалнята и при всяко промрънкване следаваше леко потупване по дупето и галене и пак заспиваше, но дове4ера тати се прибира и ще трябва да спи в нейното си креватче та ще видиме кой ще спи и кой не;)
аз обаче си мисля, че пръст имат и зъбите- струва ми се че скоро ще се покажа т и горните.
незнам след този вирус съм доста поизплашена. все още не смея да я изведа навън, а преди какви разходки си правехме, не смея да я изкъпя в коритото..... май и аз съм сетреснала. но ще се справиме.както винаги до сега.
хубав ден. и на никого да не се случват такива неща

# 293
  • София
  • Мнения: 779
offy, Eli наложи ни се набързо да влезнем в болница заради диарията която имаше Роси. Първоначално си мислехме че е от зелената чушка, но тя не минаваше вече 1 седмица, въпреки 4е давах Хидрасек и по4нах и с лечебна хумана да я храня и само на кърма. последната нощ преди да ни вкарат в болницата си спомням че бебка много мрънкаше и стенеше на сън. заведохме я в болницата на другата сутрин и те като чуха че от 1 седмица е с диария и направо си ни задържаха което за мене си беше шок но нямаше как. бая се беше обезводнила и беше бледа като платно. преливаха й 2 пъти разни неща. обаче взе 4е вдигна и температура над 39. малко се шашнаха и лекарите- нито диариията минаваше, а сега и температура... слава богу закрепихме в един момент положението и се изтреляхме за вкъщи. милото бебе  се побърка накрая там- в болницата от 6 сутринта по4ваха да влизах и да преглежадат. няма лошо, но влизаха като хали и тя накрая по4на да подскача всеки път и да се разревава с глас. чак ми идеше да сложа бележка на вратата да влизат поп-внимателно. все пак бебе  спееше там. както и да е . сега сме си у дома, опитваме се да се отърсиме от стреса което се изразява в мрънкане през ноща. до сега спахме на спалнята и при всяко промрънкване следаваше леко потупване по дупето и галене и пак заспиваше, но дове4ера тати се прибира и ще трябва да спи в нейното си креватче та ще видиме кой ще спи и кой не;)
аз обаче си мисля, че пръст имат и зъбите- струва ми се че скоро ще се покажа т и горните.
незнам след този вирус съм доста поизплашена. все още не смея да я изведа навън, а преди какви разходки си правехме, не смея да я изкъпя в коритото..... май и аз съм сетреснала. но ще се справиме.както винаги до сега.
хубав ден. и на никого да не се случват такива неща


Bunnie и Марти преди около месец беше с много тежка диария и температура, даже веднъж имаше и кръв  Rolling Eyes. Педито ми каза, че по-добре ако не се влоши много положението да не ходим в инфекциозна, защото там веднага ще го приемат и само ще се стреситаме и двамата. Та оправихме се вкъщи и сега като чета поста ти виждам, че правилно ме е посъветвала Peace

kreria най-добре си вземи наистина някои да ти помага, от опит знам, че не се издържа Wink

# 294
  • Мнения: 179
Здравейте!Искам да попитам момичетата,чийто бебоци вече имат по някое зъбче нормално ли е в такъв период на никнене/ние още нямаме/бебето да се събужда с рев през нощта.От няколко дни е кисел,неспокоен,според нас е от венците,защото бронхита отмина.Много се чудя дали неспокойстието е действително от зъбите или не,макар че както споменах други проблеми няма
Страшно добре му се отразява чистия въздух- спи с часове навън,после продължава в нас.И като гледам времето днес пак ще е хубаво,ще се възползваме
Весел ден на всички!

# 295
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Здравейте и от нас от леко мъгливото Севлиево!

Бъни ,още веднъж да нацелуваш синеочка от нас със Слави и дано вече всичко е наред Praynig А иначе във всяка болница могат да те стресират.Ама те лекарите са си такива навсякъде  ooooh!

Сухарчета дадох преди 3 дни-на Хип.Харесаха му,че дори си подържа един  в ръката и го посмука(нали си няма зъби Славчо  Mr. Green )
 
И той понякога се буди посред нощ с плач, но като го полюлея малко и заспива.И според мен е от зъбите.

Сега си има нов трик-засилва се с проходилката и идва до холната маса и почва да я гризе  Shocked Даже онази вечер докато ние с баща му сме били навън така се засилил, че баба му докато реагира и си ударил главата в масата.Сега всичко е обезопасено.И добре че няма синьо по окото...

Добре дошла и от мен на новата мама.И аз доста често съм я засичала на балкончето, че и други , които може би са с юнски бебета.

Е,толкова от мен и Станислав.Отивам да го храня, пък ако остане време после и мъглата се вдигне  ще звънна на кумата да пием по кафе преди да е отишла на работа. Лек ден!

# 296
  • Мнения: 12
  Здравеъте и от мен Simple Smile,
 Незнам от кога не съм се включвала обаче пък редовно проверявам как са юнските бебоци Simple Smile виждам че почти всички бебоци имат проблеми със зъбките,моя Вики е с 2 зъбчета,и съм в очакване на следващите.Викторчо не иска да пълзи,но толкова хитър е станал само върви след мен и протяга ръце да го гушна и да си играем заедно,има си и любима реклама ,като почне да говори "Баба Койка" и замръзва Wink
kreia спокойно и ние сме като теб,абе  кофти  си е като няма кой да ти загледа бебока дори за час..но пък сега си мисля че и татковците трябва да съдействат,няма да ми се правят на много работни.
   Ние все още се кърмим  но съвсем рядко,основно през нощта и 1 до 2 пъти  през деня,проблем имам че не иска да суче от едната гърда,как ли не го слагам ; но не иска и не иска инатче като баща си....
    Atina_Eli ,при вас мъгливо тук в София дъждовно,дано да изгрее слънчице !
 
              Хубав ден на всички Simple Smile

# 297
  • Miami
  • Мнения: 412
Bunnie , доста сте се стреснали и двечките. Сега в къщи всичко ще си дойде на мястото  Hug

kreia , и аз сама го гледам Жорко, но поне събота или неделя или когато имам нужда мога да се обадя на свеки да го гледа поне за 2-3 часа. Вечер мога и на мъж да го оставя да си свърша това онова. Направо не знам как издържаш така. Наистина трябва да си намериш някой да ти помага.

Аз  като оставям Жорко на бабите още не е плакал за мен. За него за сега е важно някой да го забавлява и да му изпълнява желанията  Mr. Green

Вчера цял преди обед съм му готвила пюрета и кво излезе накрая няколко бурканчета  #Cussing out Мислех да го записвам на кухня от 8-я месец, а те взели че направили кухнята от 10 месец  Crossing Arms

Айде ставам, че мойто не се спира  ooooh!  Grinning

# 298
  • София
  • Мнения: 389
Kreia, и мен понякога ме налягат абсолютно същите мисли, но малкото съкровище ми дава сили да се справям. Кураж миличка Peace
Аз твърдо вярвам, че сега като се запролети ще започне да се изпарява депресията ни Simple Smile

# 299
  • Мнения: 233
Ама има бебчета на майки, които и 1 път не са писали в темата.  Thinking
А, меган, ти си писала преди.  Laughing Аз имах предвид майки, които никога не са писали при нас, а си пращат снимките на бебчетата за 1 стр. Wink
Абе, ти не си ли роденничка днес? Или не съм видяла добре на 1 стр. ? Thinking Какво се спотайваш, а?  Joy Я да си признаваш бързо!  Naughty  Hug

Бъни, дано не ви се налага повече да стъпвате в тази инфекциозна болница! И изобщо, в никоя болница!

Общи условия

Активация на акаунт