Отговори
# 30
  • Мнения: 683
Не се спираха,когато бяха в корема ми....и сега са същите Wink

Имах чувството, че прави кълбета в корема ми и откакто се роди е ад, и като бебе и сега е като бесен, направо шило! Дано се кротне, че направо ни е подлудил с катерене, клечене и навиране къде ли не, не можем за секунда да се обърнем, постоянно се удря някъде, но не си прави никакви изводи, пореве си и започва пак отново, не знам откъде намира сили и енергия! Понякога съм принудена да го нашамаря, защото предпочитам шамарите пред това, да се халоса някъде, после да се чудя какво да правя и по какви лекари да ходя.  Embarassed

# 31
  • Русе
  • Мнения: 86
Почти не усещах някаква активност от старна на дъщеря ми докато беше в коремчето ми. Дори се притеснявах много от това. И след като се роди нещата не се промениха : като по-малка си спеше по цял ден, а и сега кротко си играе.

# 32
  • Мнения: 2 090
Не мисля, че има някаква връзка м/у поведението на бебетата преди и след раждане.
Сина ми беше много активен преди да се роди.Като бебе беше също голямо шило,в първите месеци доста ревливо...И сега е голям дивак,да ми е жив и здрав Grinning Heart Eyes

Бебето в корема ми също е доста буйно на моменти,ще видим какво ще излезе Laughing.Надявам се да е поне малко по-спокойно и кротко от батко си Mr. Green

# 33
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми беше повече от активна докато беше в корема ми, такава си и остана след като се роди, та и до сега вече 4 години.
Никога не е била неспокойно или нервно дете, а просто пълно с енергия.

# 34
  • Мнения: 48
Може би, наистина няма връзка между двете, но все пак ми е интересно как се променят от едната среда в другата.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
При нас нещата в корема ми и извън него са едни и същи-и до ден днешен много ритка и много се върти.Ами все пак е едини същи човек,как да прави различни неща. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 48
При нас нещата в корема ми и извън него са едни и същи-и до ден днешен много ритка и много се върти.Ами все пак е едини същи човек,как да прави различни неща. Simple Smile

И аз така си мислех, но след като прочетох другите постове, май нещата при някои се променят, въпреки че е един и същи човек  Thinking

При всеки е индивидуално  smile3506

# 37
  • Мнения: 276
Моя син в корема беше много кротък даже на моменти се паникьосвах дали е добре.Сега е на почти 6 месеца и си е все така кротък.Почти не плаче.

# 38
  • Мнения: 543
Много риташе в корема и сега е голямо шило.

# 39
  • Мнения: 5 940
Малко риташе в корема, четири месеца след раждането не спря да реве. Ужасяващи колики. Сега е спокойно, ведро, активно дете.

# 40
  • Мнения: 2 746
Има връзка между "поведението" в корема и след раждането. В това се убедих след раждането на дъщеря  ми. Баткото беше много кротък.Имало е дни, в които не го усещах и все тичах притеснена на видеозон.После като се роди, си беше все така кротичък, спокоен....че  и до днес е така /на 9 год.е/  Grinning
А малката още в корема ми беше много подвижна - и сега също не се спира, много е палава ooooh!
Така че, за себе си съм открила, че има връзка в това "преди" и "след" раждането.

# 41
  • Мнения: 2 015
Моя и вътре беше шило, а сега е чудо #Crazy

# 42
  • Мнения: 117
Ама хич не ме устройват отговорите ви!!! Thinking

Сегашното бебе рита в пъти повече от батко си, а като го гледам сега какво перпето мобиле е, не ми се мисли какво ще излезе второто.... Crazy Crazy Crazy

# 43
  • Мнения: 2 746
Така е, мила, трудно се гледа палаво дете след първо кротичко. Свиква се. Много са палави, но и радостта която носят е голяма, така че нещата се уравновесяват в един момент. Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 1 476
моята бебка беше голяма заспа в корема ми, имаше дни, в които не усещах ритничета, а и никога не е ритала силно. Сега като цяло е спокойна, но има и нервни моменти, по средата някъде сме...нито много спокойна, нито много нервна...
Аз бях много спокойна през цялата бременност, но не ми е чак толкова спокойно бебчето  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт