Юлчето към слънцето поглежда и с радост сутрин се зарежда

  • 10 431
  • 299
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 098
Дели баща му го подстригва Laughing Той е и моят фризьор. Имаме професионална ножица. Вчера обаче Дели мръдна рязко и сега няма да ви казвам колко смешно- сладък е.
Айка, забелязала съм, че Кая е с характер Mr. Green Виждам, че понякога не ти е лесно. Няма да забравя вечерта, когато си легнала с дрехи, защото не те е пускала. Ако ще ти олекне бих ти споделила, че и Дели ги прави тези неща, явно се дължи на кърменето, към което са силно привързани. Просто няма заместител на гърдите ни. Поне Дели никога не е признавал шише или биберон.
Делян често говори насън. Миналата нощ ми каза " Мамо, Дели носи куфар"  Joy Явно е сънувал. Въпреки, че спях, се смях пет минути, и разбира се го изядох от целувки Heart Eyes

# 256
  • София
  • Мнения: 254
ех, тоя бърборко сладък  Joy

наскоро се чудех какво ли сънуват вече. ама за куфари не съм предполагала, де.

Не знам дали Кая е с характер, ама не мога да кажа, че е много опака или палава, поне засега. Може така да звуча, като ми идва в повече в по-изморителни дни. Обаче започва да не чува, като й се говори. Оня ден отнесе шамар по дупето, защото счупи едно бурканче с пюре в кухнята и отказваше да не се навира точно там, докато изчистя.

Кая много обича животни, не мога да я отделя от кучетата в парка, приближава се много и изобщо не я е страх, даже като я ближат. Днес един 3-мес. лабрадор в парка я е ухапал по ръката през ръкавичката. Няма рана, макар че баща й е бръкнал в устата на кучето, за да го махне, но той каза, че се е стреснала и след това като видела куче, се криела при него Sad

# 257
  • София
  • Мнения: 17 596
привет Simple Smile

Марти, те изтрепват де що има бактерия в млеката, няма от какво да се пресече май май.

За подстригването вчера четох статия в 9 месеца за обичая за първото подстригване - само от обща култура, де, не, че ще тръгна да изпълнявам.

Не съм чела статията, но... от общи съображения би трябвало да се отнася за момчета.

За протокола, Давид не е подстригван и едва ли ще се случи в близко бъдеще.

# 258
  • Мнения: 910


Добро утро!
да почерпя днес правя 3 месеца как не пуша
Цвети още не съм я подстригвала,но Дани в началото аз я подстригвах,след това имахме няколко неуспешни опита при фризьорката и чак лятото(2008)на почти  4 години реши че вече може да ходим на фризьор
за къпането и на мен ми се е случвало да реват и да не искат да стоят в легена,явно си е период
за приспиването - не мога да кажа нищо,защото аз не съм и приспивала изобщо
лек ден и приятни разходки! Hug

# 259
  • Мнения: 43
Добро утро  Hug
Дес, мерси за кафенцето и браво, дано устискаш със спирането. Блазе ти че не си приспивала  Rolling Eyes
Янче, освен вит. С, докторката изписа Есберитокс, на което пише, че е имуномодулатор. Но ми се струва, че цялата история е от зъби, защото слава богу от вчера сутринта не е вдигал Т и няма други симптоми, но пък беше адски нервен и истеричен дори. Заспа вчера на обед, но се събуди след 45 мин. с рев без да мога да го успокоя, даже по едно време почна да си бие главата  Confused  Рева половин час и определено искаше да суче  Sad
Бубе, да нагушкаш малкия бърборко  Heart Eyes
Айка, какво става с упражненията, продължаваш ли  Wink

# 260
  • Мнения: 384


Ува, според мен момчетата гравитират към мъжете по принцип. Поне за моето важи. Много обича да е с баща си, от приятелските ни семейства определено предпочита татковците и с дядовците си има много специални отношения. Мъжът ми е по-строг с него и той е двигателната сила на възпитанието вкъщи.
Това важи и за Никола с пълна сила.Има голямо привличане с баща си и не съм вярвала даже,че може да се получи така но се получава.
Като кака му е зле и не излизаме той пощурява.Само иска да ритаме,да играем с топка,не му омръзва с часове.Футбола определено му е страст,но не и на мен.  Mr. Green
Десс,страхотна почерпка!Успех в начинанието и занапред!  Peace
От вчера Надина не е свалила под 37град.,цяла нощт неспахме пак.На обед ще дойде частната ми докторка и да видим.Има такъв грип с висока температура и налепи.Вие вярвате ли че не се лекува с АБ и бихте ли издържали?Сега ни е трети ден,ще видим какво ще каже тя.
Леле,Мимозка милото момче.Мажи обилно с кремчета за зъби.Есберитокс не давам,че каката ми се изрива от него и за всеки случеи.Педито на консултацията каза,че е изкарал 12 зъба което е достатъчно за тази възраст.  newsm78

# 261
  • Мнения: 910
Мимозке, Яна бързо оздравяване на дечицата Hug
благодаря ви  bouquet

# 262
  • Мнения: 766
Здравейте  Hug
dess76    bouquet браво за волята  и мерси за хубавата почерпка  Peace
Ина за момента не смятам да я подстригвам - тъкмо и е пораснала косата и мога да си и връзвам опашчици  Mr. Green
Замислила съм и аз да купя едни хапченца Имунукид  newsm78 Ама след като си допие Саностола
Почвам работа, а пък по-късно ако мога пак ще се включа   bouquet

# 263
  • София
  • Мнения: 114
Здравейте!

Ianamama, точно това изкараха моите миналата седмица. Температура, налепи и кашлица. Носовете им бяха запушени, на всичко се стичаше навътре. Педиатърката изписа само Проспан, капки Бивацин и Виброцил /за нослетата/ и Изопринозин /от него още два дни имам да давам/. Когато бяха с темп. давах Панадол и Нурофен, разминаха се без АБ. Изобщо при нас лекарката в много крайни случаи изписва АБ.  За Имунокинд съм за с две ръце / поне на Виктор му помага много/. Есберитокса също съм давала на Гого като беше по-малък - добър е . Peace

Лек ден и бързо оздравяване на малки и големи. Hug

# 264
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбър ден, хубав и прекрасен,  Hug
Янче дано устискате и се разминете с АБ, вирусът наистина е такъв налепи и силни болки в гърлото, висока Т. И нашият батко точно него ни донесе в къщи, той обаче нямаше Т само дето не можеше да яде гърлото адски го болеше и сливиците му бяха огромни, предписаха му АБ и аз си му го дадох, защото много се мъчеше детето и плачеше от болка дори, неможеше нищо да хапне нито да пийне, странното обаче е че при Вероника направо си слезе надолу!
ДЕсс честито, гледай да издържиш.
Ние излизаме за малко на разходка - после пак ще пиша!

# 265
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Дели спи вече близо три часа, което не ми се е случвало откакто беше на месеци.
Айка, никога не си звучала изморена или отегчена, просто аз така предположих, имайки предвид колко е изнервящо да не се откъсват от теб с часове Wink
Десс, браво за волята. Аз на 15 март правя три години откакто не пуша, немога да повярвам. Ама това май го писах скоро.

# 266
  • Мнения: 1 876
Цитат
На обед ще дойде частната ми докторка и да видим.Има такъв грип с висока температура и налепи.Вие вярвате ли че не се лекува с АБ и бихте ли издържали?Сега ни е трети ден,ще видим какво ще каже тя.

И Никола е така от снощи. Вдигна 38.7 през нощта и му дадох нурофен, после поддържаше около 38, нищо не му давах, а преди малко ми се стори, че му е по-ниска...но ще видим довечера как ще е. Водих го при Беличева, червено му е гърлото (то впрочем и на мен и на Мариса, така че със сигурност е вирус),та температурата е от това. Освен тия три пробили зъба обаче докторката видя още три подути и заради този засилен процес на зъбоникнене предписа изопринозин. За капак хомеопатът ни не е в Сф до края на седмицата. По телефона ми каза да давам гелзениум и барита муриатика, вече дадох по веднъж и от двете. Давам витамин С ампули, а вместо изопр-н имам едни хомеопатични капки за им. система, та и тях давам. Храна почти не поема, сега сме на бебешки режим на кърмене  Wink Мен този вирус се опитва да ме обърне на кашлица, усещам дразнене, дано с Никола да не стане така. Иначе Беличева каза, че е вирус от типа на херпангинните, не се лекува с антибиотици, ама то си и зависи от случая все пак

# 267
  • Мнения: 384
И на мен това ми каза педито,Марти.Аз също почнах да кашлям и тялото ме боли.Надина още вдига температура,Никола само покихва и покашля засега.Но сигурно и той ще се зарзи като тя само кашля и киха сочно.Как ме дразни това,ама и тя е дете.Дразни ме,че е болна и ще зарази Никола.Дразня се,че съм заробена да гледам болни деца в къщи.Искам да ги оставя н анякой и да изляза.Преди как бдях над нея като беше една и боледуваше,не се чувствах жертва.Много ми дойдоха две поредни,накъде ще избие това незнам.

# 268
  • Мнения: 521
 Hug  Моля за малко инфо - какви са последиците от ваксината  МПР след прекарана шарка?
 За възпитанието срещам големи трудности - голям инат е и е даста палава. като ходи никога не гледа къде стъпва и често пада. Иначе на площадката е гальовна - гони децата да ги прегръща и целува.Палава е и за нея рядко съществува Не. Не я наказвам, но започнах да викам страшно много - за което ме е яд и опитвам да контролирам, чат пат си отнася по един шамар по дупето.
Аз я подстригвам редовно - предимно майка ми го прави, но нямаме особен проблем.
Болните да оздравяват бързо.
Рокси, извинявай, но премина ли опасността при теб? Четох на бързо защото госпожицата направи пъдарска дрямка

# 269
  • София
  • Мнения: 254
Dess76 – честито, никога да не ги захващаш пак!
За упражненията -  Blush не съм повтаряла, но ходих повече тези дни пеша  Mr. Green, утре ще опитам да повторя и ще се похваля, ако успея.

Добре де, антибиотиците нали изобщо не лекуват вируси, или бъркам?

Яна, това с мускулните болки си прилича баш на грип, но дано все пак не е и се разминете по-леко. Както и всички други болни!

А какво значи, че има достатъчно зъби? Нали на някои деца по-късно им растат? иначе и Кая има 12.

Мама му, не можах да ти разбера въпроса - прекарана е шарка скоро след ваксината или нещо друго имаш предвид?

Дани, а как е Вероничка, как се възстановява?

Някпй гледа ли "отчаяни съпруги"? понеже е го следя отначало, имам нужда от разяснение - кой беше този мъж, с който показаха Сюзан накрая? Защо не е мъжът й (който толкова харесвам!)? И това да не беше последната серия?

Пожелавам на всички болни и/или с болни дечица една нощ по-спокойна от снощи и утре вече да сте по-добре!!!

Общи условия

Активация на акаунт