Юлчето към слънцето поглежда и с радост сутрин се зарежда

  • 10 429
  • 299
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 853
Никола смъкна температурата (дано така бъде и през нощта) янкъде привечер и понеже цял ден с температура беше много отпаднал (спа два пъти) реши да си навкса и щуря до преди малко. Аз определено се влошавам, появи ми се и хрема, което ми е най-гадно

Цитат
Някпй гледа ли "отчаяни съпруги"? понеже е го следя отначало, имам нужда от разяснение - кой беше този мъж, с който показаха Сюзан накрая? Защо не е мъжът й (който толкова харесвам!)? И това да не беше последната серия?
Десислав ми е окупирал скайпа иначе щях да ти пиша надълго и широко - тук накратко: не знам дали е последна серия, предполагам. Този мъж, който целуна Сюзън явно е мъжът до нея след 5 г, много неща могат да се случат за толкова време. Най-много ми хареса на Габи съдбата, особено децата й Laughing

# 271
  • София
  • Мнения: 254
 Laughing междувременно попрочетох в клюкарника темата за сериала и се информирах (ама само за този сезон, аз не обичам да знам предварително какво става във филмите).

# 272
  • Мнения: 329
привет
Днес ходих на работа , но преди това заведох Ева на консултация.Измериха я - 12кг и 86 см .Педиатърката видя че е избил кучешкият отдолу , сеаг остава и другият и накрая крайните кътници, които излизали по късно ,към 2 год на детето( това според нея) Сега капя в лявото й оче едни капки ,защото сълзи от доста време
Ева тази вечер пак плака много ,дори и с мен ,явно заради последният кучешки,защото като я пипнах там ,тя ме удари и се разплака по-силно.Доста я измъчиха кучешките, другите почти не ги усетихме
Бързо оздравяване н аболничките - малки и голями Hug

# 273
  • Мнения: 384
Добро утро!
Снощи и милия Николчо вдигна температура,взе и да кашля мъчително.Аз също кашлям и съм с болки в тялото.Да имаш дете на градина си е истинско изпитание за здравето на всички в къщи.Тази година не е боледувала много,два пъти общо взето до тук ама ето как.
До после!Хубва ден!

# 274
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбро утро!
Янче много съжалявам, че и НИко е болен, така е това да имаш дете в градина си е изпитание за всички. Ето аз например още се влача вече втори месец, четвърти АБ пия, ходих при сума ти лекари и сега ще ми правят и изследване за  туберкулоза Embarassed
Мариска, дано и вие вече поне сте по добре, взимай мерки и ти. А хремата си е направо кошмар, и моята неминава newsm78, дори някакви лекарства за синузит пих, гнойта се изчисти, но хремата продължава Sick, имам чувството, че е на алергична основа.
АЙка включи ме и мен в отбора с упражненията и аз имам нужда, ама пусто време дето все не ми стига.
Все си викам вечер ей сега като заспи Вероника и ще стана да направя някое упражнение, да ама тя заспива след мен, даже снощи гледаше с мен "От местопрестъплението", а после и "ЗАкон и ред", едвам заспа, накрая щях да я ошамаря, а сега още спи.
НО след малко ще я будя, че днес чакаме гости - свекър ми и свекървата ще дойдат да ги гледат три дни, че ние с таткото утре вечер заминаваме на екскурзия във Виена. ПОдарък от братовчед ни послучай Св. Валентин. Аз да ви кажа честно малко ме е страх-досега не съм оставяла децата и да съм толкова далече, а и на самолет не съм се качвала, та малко ме хваща параноята, явно тази вечер затова и неможах да спя.
КАми явно при Евичка наистина е от зъбките, и на Вероника и е избил единия кучешки от долу, а другия е ужасно подут. Браво на Евичка, много е пораснало детето, да ти е жива и здрава и вече никакви болести и при вас. Аз снощи приключих с инхалациите и вече нячма да и правя, а даже вчера я изведох малко и на разходка, но общо взето се пазим де, колкото можем - с тоя бятко ученик. Sick
А какви капки и капеш в очето, и на моята много и сълзят сутрин и имат малко секрет, но аз вече не и капя капки, а ги почиствам с физ. разтвор. Прави ми впечатление, че това е от инхалациите - от вентолина, парата нали отива и в очичките, а пък кожата на нослето и около устичката и е изсъхнала и се бели ужасно. Мажа я с разни кремчета, ама нещо не помагат много! Crossing Arms
ХАйде аз ще я будя и по късно пак ще пиша! Hug

# 275
  • Мнения: 910
Добро утро!
Дунди, приятно изкарване Hug
Бързо оздравяване на всички болни Hug
тази сутрин Цвета реши че трябва да е без памперс е разхожда се сумати и време и резултата беше напикани дрехи,голям зор ще видя докато я науча на гърнето
лек ден! Hug

# 276
  • Мнения: 329
добро утро
Янче, съжалявам ,дано да ви мине по-бързо на всички  Hug
Дани, слагам нещо като гелче, въпреки че не е така гъстичко,но е антибиотично ,защото сутрин има много гурелчета .Вчера я мазах два пъти и тази сутрин нямаше гной GrinningКазва се Фусилтамик,но аз мисля че при Вероничка е друго Peace Hug
Десс, и Ева е така,една вечер се напишка 3 пъти през 15 мин Laughing

# 277
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Здравейте ,
Дунди , не се притеснявай , баба и дядо ще се справят добре , а ти имаш нужда да се откъснеш за малко , да се разтовариш.
Яна , оздравявайте бързо всички  Hug.
Марти , и вие с Никола дано се оправите бързо  Hug.
Ками , кучешките зъби много тормозят , Тедо от 2-3 месеца не спи спокойно заради тях , има проблясъци и после пак наново го почват.Пробили са един долу и един горе , а стоят подути от ужасно много време.Не знам дали при всички деца е така , подути венци с месеци и чак тогава да пробие зъб.Става ми чудно като разказвате как вашите педиатри гледат зъбите на децата.Нашата нито му е поглеждала в устата , нито се е интересувала някога колко зъба има.Ако наистина като излязат кучешките има няколко месеца спокойствие , докато почнат да го тормозят последните кътници , ще съм много щастлива.

Дес , забравих да те поздравя за цигарите , браво за успеха.
А "Отчаяни съпруги" докато сваря да го гледам , взел , че свършил Simple Smile.
А , за напишкването да ви кажа.Разправях онзи ден на свекърва ми за признаците , кога детето е готово за гърне.Вчера като била на разходка с Тедо , една друга баба и се оплаквала , как нейното внуче е на 2 години и още е с памперс.И моята свекърва взела да я поучава за признаците кога детето е готово и че всяко дете е различно.Та , попива жената.

# 278
  • Мнения: 384
Дани,страхотен подарък за празника!Пожелавам си един ден и аз да получа такъв!Дано нямат проблеми с децата бабата и дядото.Всичко да е ок!И аз не съм летяла със самолет,може би ще ми е малко страшничко и на мен.
Аз в къщи не мога да се мобилизирам и да спортувам.Решила съм да оставам Никола за час на клуб 2 пъти в седмицата и да ходя на фитнес,но да видим.
Не ме свърта в къщи,искам да изляза.
Никола си пикае,за акането докато се усети и вече свършил работата.После сяда с дрехите,ама късно.Когато Надина е в тоалетната той обича да стои при нея.Тя го кара да си вземе гърнето и така се затварят двамата.Вчера той дойде и ми вика ''ака'',сочи гърнето и си държи за памперса.Дадох му гърнето при сестра му в тоалетната,сложих го и си стояха там двамата,но той нищо не свърши.

# 279
  • София
  • Мнения: 3 524
привет
аз доста съм поизостанала и не мога да ви наваксам Rolling Eyes

все пак мернах че никола е болен- марти много съжалявам, как е днес малкото пате? Heart Eyes
коки вчера го води ицо "профилактично" на лекар че пак има сополки, но е здравичък, явно там все пак отнякъде ги духа, знам ли и аз, нямам обяснение на нослето иначе, но поне сополките са бистри и не са много. избиха му горните кучешки зъбенца и вече има 14 зъбки някъде- т.е. чакаме долните кучешки да дойдат на дневен ред.

тъп въпрос
- колко зъбки трябва да има принципно, защото съм изтрещяла и не помня? Blush

целувки на всички бебоци Heart Eyes Hug

айде задачките ме зоват Tired

# 280
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ами Ели май бяха 24 първите, но последните кътници никнат, чак след втората годинка.
БИли и при нас са така зъбите, стоят подути с месеци и трудно избиват. А чували ли сте, че някои лекари пробиват зъбките, за да е по лесно. Аз познавам една такава възрастна педиатърка, която живее в провинцията, налагало ми се е да водя Вероника при нея. НО една приятелка постоянно си води момченцето при нея - та тя като е подут венеца и се вижда, че зъба е почти пробил, но все още не се е показал  и натиска отгоре силно венеца със шпатула докато не го пробие на връхчетата на зъбчето отдолу. Явно има ефект, защото после зъбчето вече не го мъчи детето и понеже той винаги вдига високи Т падат бързо и детето се оправя. newsm78 Тя веднъж и на Вероника и проби така едно зъбче и тя много плака милата. Sick
А за бабата и дядото аз не се притеснявам - сигурна съм, че ще се справят перфектно, те единствено могат да гледат Вероника без проблем. На дядото ще му е трудно да води и да взима баткото от училище, но ще се справят, страх го е с трафика в София - нали трябва да го кара с колата. По едно време даже мислеше да ходят с автобуса Joy, от днес ще има тренировки по взимане и водене на внука до училището. В провинцията това му е хубавото, че децата си ходят и се прибират сами от училище и не е необходимо някой да ги води и взима.
Ели знаеш ли как настиват децата в градината и яслата - лелките решават, че трябва да проветряват помещенията , дори тези където спят децата повреме когато те наистина спят. Отварят ввратите и прозорците над главите им без да им пука, което е много лошо наистина. #Cussing out

# 281
  • sf
  • Мнения: 10 218
ДД
И ние сме болни. Кико е на АБ, аз само на хапчета за гърлото, за смучене, а Роки се оправи за един ден.
Аз мисля,че е по-добре да се проветрява в детската точно когато децата са по леглата и завити. Не мисля,че настиват от това, а защото винаги има някой заразоносител.

Гледам"Отчаяни съпруги", когато мога, но снощи не можах? Била е последната серия ли?Май ще си дръпна 5ти сезон,че не ми се чака да гоп дадат по телевизията.

айде до после

http://picasaweb.google.com/donsyy/Atanasovi#5300769070448818706
ааа забравих. бяхме събота и неделя на Велинград. ето малко снимки
беше ужасно като цяло,защото Кико беше с Т и ни скъса нервите. САмо в басейна не мрънкаше.

# 282
  • София
  • Мнения: 114
Добър ден!

Семирамида, да си прекарате добре. Hug Баба и дядо ще се справят.
 При нас се отвори една възможност за няколко дни да отида с мъжа ми в чужбинска командировка, ама няма как да ги оставя двамата заедно. Трябва да ги разделя м/у бабите, което не ми харесва, а и Вики никога не е бил без нас, Гого също преживява подобни случки и може би няма да стане.. Confused
 Това с пробиването на зъбките ми звучи не особено приятно за детето.
 А кучешките зъби по принцип си пробиват най-трудно.
Децата трябва да се сдобият с 20 млечни зъба.

Болните мами и мъници да оздравяват. Hug

 И мен ме вълнува въпроса на Мама му. За ваксината МПР след прекарана варицела. Попитах лекарката, но тя каза че няма такова нещо, по-скоро е заради отслабването на имунитета и по-трудно понасят ваксината и реакциите са по-тежки. Peace

Лек ден.

# 283
  • Мнения: 1 853
Бути каза, че МПР се слага 6 месеца след варицела...

Дани, страхотен подарък, не се притеснявай, всичко ще е наред  Hug и да правиш снимки

Цитат
все пак мернах че никола е болен- марти много съжалявам, как е днес малкото пате?
ами здрав  Grinning няма температура и май-гърлото му е добре, защото си закусва, освен това дивее много ( наваксва си). Въпреки това хомеопатът ми каза и днес да давам хом. лекарства. Дано и аз да се оправя скоро

Гледахте ли представянето на критериите в часът на мама, нещо май пропуснаха третата група (или аз я пропуснах). Социалните са си ок, въпреки че аз лично не разбирам защо се придава различна тежест на деца с починал родител и такива с родител с отнети родителски права. И в двата случая родителят липсва. Мисля си, че критерият постоянен адрес трябва да го разбият по години, въобще не съм съгласна, че е все едно дали си жител на Сф от една или десет години (не ме нападайте, ЛМ)

за всички болнички  Hug

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 1 242
Привет, отдавна не съм се мяркала, ама лекции работа учене.... В повече ми идва, иначе съм отличничка, сега пък съм на лекции  ooooh!
Болните да оздравяват.
Ще се появя после

Общи условия

Активация на акаунт