Венета Райкова срещу Люба Кулезич-гледахте ли?

  • 23 827
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2
И двете се изложиха много. Цялата работа е напълно безмислена.

# 211
  • Мнения: 2 161
И двете се изложиха много. Цялата работа е напълно безмислена.
А!Най-правилното мнение.

# 212
  • София
  • Мнения: 2 840
E, нe! "Целуната от съдбата" по адрес на Венета просто ме уби тази сутрин!     smile3537
И от Тишо!!!
Което е далеч по-достойно за черната ми завист.

# 213
  • Мнения: 17 546
Може да сте лауреати на Нобелова награда за мир, но Венета е по-успяла от вас. Може да сте адвокати, хирурзи, професори или учители, но Венета пак е по-успяла от вас. И в CNN да работите, и при Опра Уинфри да гостувате, и със Спилбърг да обядвате, все тая - разберете, че сте жалки хейтърки и никога няма да имате такъв хубав имидж, такъв начетен мъж и такъв красив корем, ни-ко-га!
За какво ми е тогаз да живея на този свят?!

# 214
  • Мнения: 897
Една жена да се изкачи на международния Олимп на успеха и те и се нахвърлят
Joy Joy Joy
Може да сте лауреати на Нобелова награда за мир, но Венета е по-успяла от вас. Може да сте адвокати, хирурзи, професори или учители, но Венета пак е по-успяла от вас. И в CNN да работите, и при Опра Уинфри да гостувате, и със Спилбърг да обядвате, все тая - разберете, че сте жалки хейтърки и никога няма да имате такъв хубав имидж, такъв начетен мъж и такъв красив корем, ни-ко-га!
Joy Joy Joy Joy
Много ти благодаря, за това че ме развесели. Искрено се посмях с глас.


Гледах записа и имам само една приказка от две думи "селска седянка" .
Може да сте лауреати на Нобелова награда за мир, но Венета е по-успяла от вас. Може да сте адвокати, хирурзи, професори или учители, но Венета пак е по-успяла от вас. И в CNN да работите, и при Опра Уинфри да гостувате, и със Спилбърг да обядвате, все тая - разберете, че сте жалки хейтърки и никога няма да имате такъв хубав имидж, такъв начетен мъж и такъв красив корем, ни-ко-га!
За какво ми е тогаз да живея на този свят?!
За да се радваш на ВИнетка  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy А пардом, да й завиждаме всеобщо.

# 215
  • Мнения: 391

Определено , в конкретната ситуация нечистоплътно е поведението на Кулезич и Крумова, а не на Венета. Тя се защитаваше ,при това я нападат във връзка с най- ценното за нея в момента-  детето ,което носи в утробата си ,
Да бе! Mr. Green Верно е най-ценното! Що пари направи с това, което носи вътре в себе си... А вие пускате по левче в касичката и на всяко изречение в нейна защита в момента. Хората от какво ли не правят пари, а ние си лаламе тука безплатно, ама поне за кеф!

Балу - приеми,че не си всезнаеща .Тогава може да се освободиш от някое и друго  клише.
Обичта й към детето не пречи на печеленето на пари,които в крайна сметка пак ще отидат за детето.Отвратителен е начинът ,по който бе нападната една от  популярните бременни жени в България ,която в крайна сметка не е най- ужасния образ в държавата ни. Който не се интересува  ,просто не гледа предаването й ,както аз не го гледам от около година .Мен нейната бременност не ме "тиранизира",напротив - радва ме.

# 216
  • Мнения: 1 632
Винаги съм казвала, че ако срещна Венета с кеф бих я наритала..... , ама тая Л.К., бих я спукала от бой!

# 217
  • Мнения: 862
Може да сте лауреати на Нобелова награда за мир, но Венета е по-успяла от вас. Може да сте адвокати, хирурзи, професори или учители, но Венета пак е по-успяла от вас. И в CNN да работите, и при Опра Уинфри да гостувате, и със Спилбърг да обядвате, все тая - разберете, че сте жалки хейтърки и никога няма да имате такъв хубав имидж, такъв начетен мъж и такъв красив корем, ни-ко-га!
За какво ми е тогаз да живея на този свят?!

За да умреш от завист по Венета  Joy Joy Joy

# 218
  • Мнения: 897
Може да сте лауреати на Нобелова награда за мир, но Венета е по-успяла от вас. Може да сте адвокати, хирурзи, професори или учители, но Венета пак е по-успяла от вас. И в CNN да работите, и при Опра Уинфри да гостувате, и със Спилбърг да обядвате, все тая - разберете, че сте жалки хейтърки и никога няма да имате такъв хубав имидж, такъв начетен мъж и такъв красив корем, ни-ко-га!
За какво ми е тогаз да живея на този свят?!

За да умреш от завист по Венета  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

crazy chick,"Можете да сте живи, ама Венета е по-жива от вас", как пък не го написа и това,а?  Joy Joy Joy

# 219
  • Мнения: 1 367

Може да сте лауреати на Нобелова награда за мир, но Венета е по-успяла от вас. Може да сте адвокати, хирурзи, професори или учители, но Венета пак е по-успяла от вас. И в CNN да работите, и при Опра Уинфри да гостувате, и със Спилбърг да обядвате, все тая - разберете, че сте жалки хейтърки и никога няма да имате такъв хубав имидж, такъв начетен мъж и такъв красив корем, ни-ко-га!
Това ли било?А пък аз се чудех откъде дойде у мен тази черна завист и злоба и що така не мога да спя от размисъл коя беше,аджеба,тази с хубавия имидж,начетения мъж и красивия корем.Аааа,сега разбирам на кого съм завиждала така страшно Mr. GreenАбе да е жива и здрава жената и скоро да се радва на детенцето си.Естествено,за нея то ще е най-прекрасното дете на света.

# 220
  • Мнения: 897

Може да сте лауреати на Нобелова награда за мир, но Венета е по-успяла от вас. Може да сте адвокати, хирурзи, професори или учители, но Венета пак е по-успяла от вас. И в CNN да работите, и при Опра Уинфри да гостувате, и със Спилбърг да обядвате, все тая - разберете, че сте жалки хейтърки и никога няма да имате такъв хубав имидж, такъв начетен мъж и такъв красив корем, ни-ко-га!
Това ли било?А пък аз се чудех откъде дойде у мен тази черна завист и злоба и що така не мога да спя от размисъл коя беше,аджеба,тази с хубавия имидж,начетения мъж
И то най-вече за мъжа,нали? Ще си кажеееш...  Laughing Laughing Laughing
А нее спирам да пиша , че съвсем го обърнах на майтап .

Знаете ли какво се замислих. Не помня някой до такава степен да се е взел насериозно, че да се доуточнява с жълтата преса. А вие???  Доста от хората надрастнаха този комплекс. Дори и С.Т. (май) . 


Венета, ако четеш- да си жива и здрава и едно прекрасно детенце на финала!!! И си създавай повече положителни емоции.

# 221
  • Мнения: 1 367
За жълтата преса.Винаги е имало простотии по жълтите вестници и хора,които да се оплакват от това.Но много ми е чудно защо като уж не е вярно,не си търсят правата в съда?Дано не греша,но май само Слави започна дела срещу жълтите вестници.Все пак,когато твърдят нещо,трябва да могат да го докажат.Фактът,че при толкова народ,дето реве,че са го омаскарили,никой не ги съди,говори сам за себе си.

# 222
  • Мнения: 897
За жълтата преса.Винаги е имало простотии по жълтите вестници и хора,които да се оплакват от това.Но много ми е чудно защо като уж не е вярно,не си търсят правата в съда?Дано не греша,но май само Слави започна дела срещу жълтите вестници.Все пак,когато твърдят нещо,трябва да могат да го докажат.Фактът,че при толкова народ,дето реве,че са го омаскарили,никой не ги съди,говори сам за себе си.

СТ не знам до къде го заведе делото, пак повтарям не съм виждала някой, който и да е, да вземе чак така насериозно написаните неща във вестник купуващ се от пред-пенсионери....(дано не обидя някого)Това ли са й зрителите на Венета, че така се притесни...

# 223
  • Мнения: 12 692
Мацки, моля ви, не се отчайвайте. Нека се обединим. Ние, "бедните домакини и задръстени лелки."  Животът ни може да не е така прекрасен. Бих казала, да го осмислим,  за да гледаме Венета, но не съм толкова злобна.

# 224
  • Мнения: 6 417
Не знаех, че в БГ имало 280 000 пенсионери и предпенсионери. Колкото до делата на Слави, повечето от тях загуби и поне до миналата година не си беше платил.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт