Венета Райкова срещу Люба Кулезич-гледахте ли?

  • 23 498
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 130
НОВА си е спретнала вътреособна война?
Ех, тоя М.Цветков е голяма драка. Напоследък хващам Кулезич сутрин, а сега съм я изтървала. Не мога да бъда обективна, ще му се не знае.  Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 2 161

Всъщност великия проблем на Люба е въпросната реклама и защо в нея се показвали кореми и ехографи.

И какво като се показват?

И какво като едно младо момиче танцува,вирнало коремчето си?Обаче го направиха преди време на пух и прах.Апропо,ти намираше ли адреналинката за неприлична?

# 62
  • Мнения: 4 841
И статийката, заради която стана скандала съм чела.

Коя е статийката? Ако може - линк, ако не може - кратък преразказ  Praynig Praynig Praynig

# 63
  • Мнения: 335
Цирка беше пълен. И двете дами не ги харесвам особено по принцип. ooooh! Венетка преигра, Люба много насериозно се взе, изобщо страшно фиаско.
Най-се изложиха според мен тези, които правят "Здравей България" или самата Нова телевизия.
По мое мнение, щом въпросната статия е публикувана във "вестник" Уикенд, там е и мястото на "правото на отговор" на Венета и другите засегнати. Не е работа на една сериозна телевизия да изпада до там и да толелира подобни циркове....  Rolling Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз проблем с адреналинката нямам. Нямам и с корема на Венета. Ама усойници определено не мога да понасям, както и псевдо интелектуалки, за каквато определено смятам въпросната "дама".

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 11:12 от Klemy

# 65
  • Мнения: 3 405
НОВА си е спретнала вътреособна война?
Ех, тоя М.Цветков е голяма драка.

И има публика Simple Smile Така се прави.

# 66
Не съм гледала предаването ,но мога  да кажа само всеки си намира майстора Naughty

# 67
  • София
  • Мнения: 2 840
Че то след това издание на "Здравей, България", ако някой не беше разбрал за проекта "Майките" и за бременността на Венета, вече знае.

# 68
Не съм гледала предаването , но всеки си намира майстора Naughty

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 744
самоцитирам се
Днес предаването в последните си 30 мин беше голям цирк.
Не съм фен на В.Райкова, но тя определено се държа на ниво и нейната позиция ми е по-близка /без да съм била бременна никога/. Л.Кулезич има вид и поведение на климактеричка - не й прави чест нападките под кръста, а личната й неприязън струеше от всеки жест. Твърди, че е интелектуалка, а се държеше като търговка на пазара.
Не смятам, че предаването на Венета е апотеоз на човешката мисъл, но щом вече 5г си запазва рейтинга, явно на масата хора им харесва. Театралното изкуство никога, освен в ранните си години, не е било масово изкуство. Така че, колкото и да й странно на Л.Кулезич, има хората, които се интересуват повече от здравословното състояние на Венета, отколкото от последната постановка на Драматичен театър.
На мястото на Венета сериозно бих се замислила за дело за клевета.

# 70
  • София
  • Мнения: 38 985
И статийката, заради която стана скандала съм чела.

Коя е статийката? Ако може - линк, ако не може - кратък преразказ  Praynig Praynig Praynig


Статийката е в един вестник, който се издава в края на седмицата.
Може още да го има тук-таме.
Затова не мога да дам линк.
И Л.К. за съжаление не мога да я преразкажа - ще се загуби цвета.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз проблем с адреналинката нямам. Нямам и с корема на Венета. Ама усойници определено не мога да понасям, както и псевдо интелектуалки, за каквато определено мсятам въпросната "дама".
А, тя Венета все едно е китка росна.
Само не зная защо, ако една жена е откровено простовата като Венета, изглежда достойна за умиление. Това прави ли я по подразбиране добра?

# 72
  • Мнения: 14 507
къде мога да го гледам, има ли го вече в нета?

# 73
  • София
  • Мнения: 6 810
Нямам идея, мен поне не ме умилява.

# 74
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 788
   Мисля,че въпросът не е каква е Венета Райкова,а как е възможно една жена ,да се отнася към друга(бремена в 9 месец)  по подобен начин.

Общи условия

Активация на акаунт