Венета Райкова срещу Люба Кулезич-гледахте ли?

  • 23 482
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
Какво ме интересува дали е раждала?Аз в някаква степен харесвам Кулезич.А Венета Райкова с корем,без корем,все ме мъчи,когато я зърна от екрана.

# 46
  • Мнения: 258
Хмм най-различни мнения по този въпрос, нека и аз изложа своето...
В 9 сутринта този скандал ми дойде малко ранко, но пък го изслушах до край. Като цяло не обичам да се създава напрежение, да има скандали и т.н. Госпожа Кулезич през голяма част от предоставеното и време общо взето говори едни и същи неща, без да защити тезата си. Аз лично не разбрах какво точно и пречи на нея, че Венета се показва бременна по телевизията. Самота тя каза, че хората са свободни и сами решават какво да напиша и защо да го напишат. Е добре ... в такъв случай Венета не притежавали същата свобода да решава дали да работи когато е бременна или не? Май има!?

Абсолютно безпочвен скандал рано сутрин в ефира на една от националните телевизии. Нито защитавам Венета, нито пък съм против нея, общо взето ми е безразлична, но днес госпожа Кулезич се изложи много. Всички изяви на бременната Венета и пречели на здравето, ами защо не се замисли дали пък на другите тя не създава дисконфорт?

# 47
  • Мнения: 16
Тц, тц, изпуснах го. Жалко.
Няма за какво да съжаляваш...ама хич даже!

# 48
  • София
  • Мнения: 38 704
Аз го гледах. И статийката, заради която стана скандала съм чела.
Л.К. не е простачка, но толкова злоба рядко се вижда на екран, вервайте ми!
Венета през повечето време мълчеше в бремелински ступор.
Но ако бях аз при изрази от типа:
"Горкото ти дете" с такава майка.
щях да скоча и да и оскубя перуката на тая.
Или да се разрева, както си отива на една бременна.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 810
Ако трябва да съм честна, Венета ме дразни, заради нивото си на ЕнтИлигентност. Но Люба Колезич е  уникално злобно същество. Не ме интересува раждала ли е, или не е , даже ако е, още по-лошо. Както сутринта каза мъжа ми - тазя ЯВНО е недо*латена. Не само по повод днешния разговор, а по принцип, вече 2 седмици и гледаме сеира, включитолно онзи път, когато беше откровено пияна в 8 :30 сутринта.  Confused

# 50
  • Мнения: 3 447
Но се чудя защо една бременна жена да не е вулгарна. Простакът си е простак с корем или без.
Интересно, че бедната адреналинка беше тотално заклеймена и обявена за вулгарна, но Венета, която прави предавания от мръсните гащи на хората, е ок.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 840
Злоба?!
Ненавист?!
Към бременна жена?!
Аз нямам спомен Люба Кулезич да е афиширала негативно отношение към моята бременност или към чиято и да било друга.
Много ясна й беше тезата - бременността на Венета се превърна в някакво събитие, все едно е Богинята майка или, най-малкото, ще ражда Пророка.
Щото то няма начин от Венета и Тишо да не се пръкне нещо велико.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 810
Е, Венета все пак не танцува полугола...

# 53
  • Мнения: 12 674
Но се чудя защо една бременна жена да не е вулгарна. Простакът си е простак с корем или без.
Интересно, че бедната адреналинка беше тотално заклеймена и обявена за вулгарна, но Венета, която прави предавания от мръсните гащи на хората, е ок.

И на мен това ми мина през ума. Опитвам се да си обясня. Адреналинката никъде не парадира с бременността си, носи  си я красиво и дори танцува.  И не смята, че е сътворила чудо. Как да не я нямразиш. 

# 54
  • Мнения: 2 161
Е,да беше потанцувала полугола,че да зърна в нея нещо топло и човешко.Възможно ли е някой да вижда в тази изпразнена от съдържание жена нещичко,каквото и да е то
?

# 55
  • Мнения: 3 447
Е, Венета все пак не танцува полугола...
Венета прави вулгарно предаване. Много по-вулгарно от полуголата Яна.

# 56
  • София
  • Мнения: 38 704
Е добре де, какво лошо има една бременна водеща да направи едно-две предавания за разни известни бременни и майки?
И да го рекламира?

Всъщност великия проблем на Люба е въпросната реклама и защо в нея се показвали кореми и ехографи.

И какво като се показват?

# 57
  • Мнения: 3 405
Венета натрапва бременността си. Ще натрапи и раждането на собственото си дете, и кърменето му ... Да продължавам ли?  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 6 810
Венета преиграва, както винаги. Факт.
Обаче Люба ни натрапва собствената си злоба.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, Венета все пак не танцува полугола...
Затова пък всички знаем кога и как си прави бебето. Ако някой не е разбрал, Венета ще има да разказва, докато е на екран, не бойте се. Ще сме в течение на всяко пръдване на семейство Тишови.

Общи условия

Активация на акаунт