Венета Райкова срещу Люба Кулезич-гледахте ли?

  • 23 835
  • 292
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 230
Венета Райкова за мен е представител на типа жени, които са ми крайно антипатични. Лошото в нейния случай е, че е публична личност, което я прави още по вредна. Предлагам, да вникнем в смисъла на изказаното от ЛК. Основното й послание към Венета  беше, че не може по крайно нечистоплътен начин да се ровиш в душите и съдбите на хората и после да си вярваш, че изведнъж ще станеш мадоната с младенеца. Подкрепям я напълно и обръщам внимение, че за да е на това мнение човек не е необходимо да е раждал. Междувпрочем, това провокира поведението на Венета и у хората от моето обкръжение, без оглед на възраст и пол. Никой тук не говори за това да се скрие, понеже е бременна и пр.- все неща, които голяма част от вас се опитват да натрапят. Искам да ви кажа, че аз никак не се интересувам от тази жена и въпреки всичко, знам датата, на която "бутна" на Тишо за първи път- 14.02 еди-коя-си година. Откъде знам ли? Ами тя го тръбеше навсякъде така, че чак аз разбрах. За това иде реч. Да е живо и здраво детенцето й, добре че ще е мъжко, защото иначе щяхме да разберем, когато порасне, кога и как му е дошъл и първият цикъл и пр.

# 166
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 310
А тук всяка втора дума е стара мома. Май наистина основната заслуга на една жена е да се омъжи.

Мадам, не улавям някаква ирония, но ако има такава, не знаеш колко си права. 


Ей, ама като почнете - "не ягледайте, като не ви харесва!".
Е, аз не я гледам. И хич не очаквах да цъфне в сутрешния блок на Нова. Ей това ме подразни окончателно. Не стига, че колчем попадна на нея, превключвайки каналите, тя говори за Тишо или хилейки се обявява, че ще роди всеки момент в ефир, ами трябваше да чуя и реплика от рода "що за отношение към една БРЕМЕННА жена?!". Изречена от Венета???!!! Тя като стане майка, значи ще очаква метани да й се правят ежесекундно и нищо накриво да не й се издумва.

Нима Венетка забрави какви глупости наговори пред цяла България за Катето Евро, която я предупреди, че синът й гледа?
Или за Десислава, която също е майка???!!!

Или как се изгаври с онзи човечец, дето беше изнасилван в дом за сираци? Той й казва"не ща да говоря за това", а тя дълбае, дълбае и накрая сама го казва, сякаш е направила велико откритие. Не й стигна, че оня се разрева и напусна, ами поне сто пъти след това повтори, "просълзена", че е бил изнасилван. Че и в други предавания, та ако някой не е разбрал, да разбере.

Не схващам какво толкова я жалите?!

 smile3501 smile3501 smile3501

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 13:35 от Иванка Тръмп

# 167
  • Мнения: 862
Най накрая да си намери майстора и Венета. Евала, че някой успя да и затвори голямата уста.
Аз я намразих тази жена след Вип Брадър и после след като интервюираше Златка по повод Валери Божинов и Алисия. Еми няма такава гад като нея друга, честно. Всяка друга бременна жена предизвиква у мен умиление. Е, тази Венета не може.

# 168
  • Мнения: 26
Мами дайте линк!  bouquet
Прочетох всичко, но линк не намерих.
Благодаря!!!!

# 169
  • Мнения: 343
На мен пък ми допада откровеността на Венета Райкова. Наистина се рови доста агресивно в личния живот на хората, но същевременно изкарва на показ и своя. На мен това ми сe струва честно отношение. И какво по-нормално от това една бременна жена да се интересува преди всичко от въпроси, свързани с бременността и майчинството? И защо да не направи предаване за това? Който не иска - да не го гледа.  А това - аз не исках да я гледам, ама случайно попаднах + подробно обяснение какво е говорила следващите 15 минути и в още няколко предавания... Винаги ми е било интересно какво се случва в такива ситуации - дистанционното пропада  в черна дупка може би? Joy

# 170
  • Мнения: 421
ей стана ми интересно,може ли някой да пусне линк?

# 171
  • Мнения: 413
Двете устатници Люба Кулезич и Венета Райкова за малко да се хванат за косите в студиото на "Здравей, България" в понеделник след края на предаването, твърди източник на “ШОУ” от Нова телевизия. До брутална физическа разправа не се стигнало само заради деликатното положение на Райкова, която може да роди всеки момент. Надутият корем на горещата водеща принудил Кулезич да си грабне чантата и да напусне телевизията, хвърляща огън и жупел по адрес на опонентката си, с която се обиждаха като дърти циганки в ефира на "Здравей, България". Екипът на предаването пък се притеснил да не би екранните емоции да предизвикат преждевременно раждане при Венета и тя да вземе да роди в студиото преди да успее да дойде лекар. След скандала Райкова се оплакала, че я боли корема, но неразположението й бързо преминало, плюят в пазва те.
Актуалното оръжие на Нова тв Милен Цветков покани врагините Кулезич и Райкова по повод обвиненията на кинокритичката, че Венета се опитва да изтъргува бременността си по най-вулгарен начин. Според Люба водещата на "Горещо" продала правата за снимките на бебето, което всеки момент трябва да роди, а на всичкото отгоре величаела собствената си бременност и с новия формат в предаването си, озаглавен "Майките". Устатата Венета и войнстващата Кулезич си вдигнаха чутовен скандал в студиото, като се обиждаха и наричаха с нелицеприятни епитети, а Милен ги гледаше със зинала уста и очевидно се кефеше на лудия сеир. Райкова обвини врагинята си, че пише под псевдоним по жълтите вестници, където заработва по някой и друг лев.
Кинокритичката доста се смути от разкритията, че плюе известни хора под прикритие.
"Няма да разнасям бебето си като мечка по медиите. Не съм продала правата за първите му снимки", официално обяви Венета и се оправда, че работи в деветия месец от бременността си като 90 процента от нормалните българки.

ДОСИЕ

Венета Райкова разкри, че благоверният й Тишо е на "секспости”, откакто е “трудна”. В интервю блондинката категорично се обяви против интимността между партньорите по време на бременност

# 172
  • Мнения: 862

Венета Райкова разкри, че благоверният й Тишо е на "секспости”, откакто е “трудна”. В интервю блондинката категорично се обяви против интимността между партньорите по време на бременност



Ако вземе да разказва и какво прави благоверният и Тишо в банята след като е на "секс пости", вече окончателно ще я призная за елементарна.

# 173
  • Мнения: 17
Мисля, че без значение дали харесваме Венета или не, трябва да бъдем солидарни с нея като бременни и да я подкрепим.

Не виждам какъв е проблемът когато си имаш собствено предаване, сама да си определяш темите в него. Пък и не са много предавнията в българския ефир, посветени на тази тема.

Съгласна съм и с тези от вас, които смятат, че Венета преекспонира бременността си, но мисля, че това е нормално - и аз откакто съм бременна все това ми е в главата и на езика, все пак е най-важното нещо, което се случва на една жена - особено когато е първа бременност.

Плюс това не одобрявам агресията на Кулезич, така може да се държи наистина само жена, която не е познала чудото да дадеш живот. Подразни ме, когато подигравателно подаде на Венета кърпичка да си избърше сълзите, тъй като хормоните й я карали да плаче!

Ние в бг мама сме почти 100 000 жени, мнението ни може да бъде чуто, ако се съюзим около каузата да защитим една от нас.

# 174
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Люба Кулезич била болна от грип Rolling Eyes Чудя се,дали не са я "помолили" да се "разболее" няколко дена, та да отшуми тази пушилка, която настана/аз не съм гледала "интелигентният "спор, и не мога да бъда обективна/, но се зачудих,относно болестта на Л.К Peace

# 175
  • София
  • Мнения: 1 733
Мисля, че без значение дали харесваме Венета или не, трябва да бъдем солидарни с нея като бременни и да я подкрепим.

Не виждам какъв е проблемът когато си имаш собствено предаване, сама да си определяш темите в него. Пък и не са много предавнията в българския ефир, посветени на тази тема.

Съгласна съм и с тези от вас, които смятат, че Венета преекспонира бременността си, но мисля, че това е нормално - и аз откакто съм бременна все това ми е в главата и на езика, все пак е най-важното нещо, което се случва на една жена - особено когато е първа бременност.

Плюс това не одобрявам агресията на Кулезич, така може да се държи наистина само жена, която не е познала чудото да дадеш живот. Подразни ме, когато подигравателно подаде на Венета кърпичка да си избърше сълзите, тъй като хормоните й я карали да плаче!

Ние в бг мама сме почти 100 000 жени, мнението ни може да бъде чуто, ако се съюзим около каузата да защитим една от нас.

Венета Райкова няма да защитавам, ако ще насила да ме карат.
Като изключим визията и непрекъснатото й припомняне на очевидния факт, тя не се държи като бременна жена, а като същата хаплива коза, каквато винаги е била.

# 176
  • Мнения: 90
Ах, не мога да се сдържа...

Не разбирам какво против имат и Люба Кулезич и Лора Крумова бременността на жена, която работи в друга телевизия и предаването и е в съвършено различен формат и времеви пояс ?! Толкова беше грозно това изказване на Лора тази сутрин "Тишовица" каква била.
Ровела се Венета в личния живот на хората...а Куелзич какво прави? На Венета това и е работата. Предаването го изисква. Така както новият формат на "Здравей България" изисква очевидно Лора два пъти да е поставяна в ситуация, в която се правят намеци за това как тя прави орална любов, а тя седи и не смее да се усмихне даже...За мен това е унизително, но явно предаването го изисква и тя се съобразява. Е, на Венета педаването изисква по-остър език...ами то си е в подходящото за това време! Поне не говори за с***ки в 9 сутрин.

За мен това е като да дойде някой от съседния офис да ме сочи с пръст защо ходя на работа с корем и говоря за бремеността си?!

Аз устрин пускам телевизора, за да чуя новини и коментари свързани с неща, които ме засягат и имат ефект върху начина ми на живот и работа. Новия формат на сутрешния блок на Нова определено ми е странен...

Между другото какво значи "да се държи като бременна жена?" Та нали я обвиняват, че се държи твърде много като бременна, което не е подходящо за ефир...Айде оправете се какво искате от жената ...

# 177
  • Мнения: 2 401

Ние в бг мама сме почти 100 000 жени, мнението ни може да бъде чуто, ако се съюзим около каузата да защитим една от нас.

 ooooh! ooooh! ooooh! онемях направо.

# 178
  • Мнения: 230

Ние в бг мама сме почти 100 000 жени, мнението ни може да бъде чуто, ако се съюзим около каузата да защитим една от нас.

 ooooh! ooooh! ooooh! онемях направо.

Aз също! doh

# 179
  • Мнения: 12 695
Мисля, че без значение дали харесваме Венета или не, трябва да бъдем солидарни с нея като бременни и да я подкрепим.


Добре, че не съм бременна.

Общи условия

Активация на акаунт