Венета Райкова срещу Люба Кулезич-гледахте ли?

  • 23 837
  • 292
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 862
Ние в бг мама сме почти 100 000 жени, мнението ни може да бъде чуто, ако се съюзим около каузата да защитим една от нас.

Шегуваш се, нали? #Crazy

# 181
  • Мнения: 17
Искрено съжалявам, че пуснах този пост  Shocked Чувствам се като Венета срещу цяла армия от Люби Кулезич  Laughing

# 182
  • Мнения: 17
Не се шегувам, просто се поставих на нейно място и ми стани кофти.....

# 183
  • Мнения: 391
Ах, не мога да се сдържа...

Не разбирам какво против имат и Люба Кулезич и Лора Крумова бременността на жена, която работи в друга телевизия и предаването и е в съвършено различен формат и времеви пояс ?! Толкова беше грозно това изказване на Лора тази сутрин "Тишовица" каква била.
Ровела се Венета в личния живот на хората...а Куелзич какво прави? На Венета това и е работата. Предаването го изисква. Така както новият формат на "Здравей България" изисква очевидно Лора два пъти да е поставяна в ситуация, в която се правят намеци за това как тя прави орална любов, а тя седи и не смее да се усмихне даже...За мен това е унизително, но явно предаването го изисква и тя се съобразява. Е, на Венета педаването изисква по-остър език...ами то си е в подходящото за това време! Поне не говори за с***ки в 9 сутрин.

За мен това е като да дойде някой от съседния офис да ме сочи с пръст защо ходя на работа с корем и говоря за бремеността си?!

Аз устрин пускам телевизора, за да чуя новини и коментари свързани с неща, които ме засягат и имат ефект върху начина ми на живот и работа. Новия формат на сутрешния блок на Нова определено ми е странен...

Между другото какво значи "да се държи като бременна жена?" Та нали я обвиняват, че се държи твърде много като бременна, което не е подходящо за ефир...Айде оправете се какво искате от жената ...


Определено , в конкретната ситуация нечистоплътно е поведението на Кулезич и Крумова, а не на Венета. Тя се защитаваше ,при това я нападат във връзка с най- ценното за нея в момента-  детето ,което носи в утробата си ,така че реакцията на Венета е нормална.И определено позицията й е открита ,не се прикрива ,не се опитва да изглежда  "по-така"  от това ,което в действителност е  ,за разлика от  лицемерната Кулезич,която  се е опитала да изкара пари от жълтата статия на гърба на  известна бременна жена ,а и Крумова,която в ситуацията не може да бъде съдник ,по-добре да си беше мълчала. 

# 184
  • Мнения: 148

Венета Райкова разкри, че благоверният й Тишо е на "секспости”, откакто е “трудна”. В интервю блондинката категорично се обяви против интимността между партньорите по време на бременност



Ако вземе да разказва и какво прави благоверният и Тишо в банята след като е на "секс пости", вече окончателно ще я призная за елементарна.
Popcorn

# 185
  • Мнения: 12 695
Венета Райкова разкри, че благоверният й Тишо е на "секспости”, откакто е “трудна”. В интервю блондинката категорично се обяви против интимността между партньорите по време на бременност[/i][/color]

И в това ли трябва да я подкрепим. Горко ви, бременни.

# 186
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз пък недоумявам, как в сайта на нтв няма никакви предавания на запис. Нещо не търся правилно ли ,нищо не откривам.  Sad

# 187
  • Мнения: 17 546
На мен пък ми допада откровеността на Венета Райкова. Наистина се рови доста агресивно в личния живот на хората, но същевременно изкарва на показ и своя.
Ако новото име на наглостта е откровеност... Че кой го е грижа за нейният живот, та да го навира непрекъснато на хората и това ли и позволява да ровичка така грозно в този на другите?

Мисля, че без значение дали харесваме Венета или не, трябва да бъдем солидарни с нея като бременни и да я подкрепим.
.....................
Ние в бг мама сме почти 100 000 жени, мнението ни може да бъде чуто, ако се съюзим около каузата да защитим една от нас.
Така ли? И защо?
Венета - една от нас!  Joy ooooh! По-голяма смешка не съм чувала! Що не я питаш дали се смята за "една от нас". Че ти не си достойна праха и да дишаш, ако я питаш нея, та камо ли да се сравняваш с нея! Принцесата е тя, ти нещо си си объркала ника. Laughing


Определено , в конкретната ситуация нечистоплътно е поведението на Кулезич и Крумова, а не на Венета. Тя се защитаваше ,при това я нападат във връзка с най- ценното за нея в момента-  детето ,което носи в утробата си ,
Да бе! Mr. Green Верно е най-ценното! Що пари направи с това, което носи вътре в себе си... А вие пускате по левче в касичката и на всяко изречение в нейна защита в момента. Хората от какво ли не правят пари, а ние си лаламе тука безплатно, ама поне за кеф!

# 188
  • Мнения: 12 695
Съгласна съм и с тези от вас, които смятат, че Венета преекспонира бременността си, но мисля, че това е нормално - и аз откакто съм бременна все това ми е в главата и на езика, все пак е най-важното нещо, което се случва на една жена - особено когато е първа бременност.

Надявам се, не влизаш в офиса с Добър ден, аз съм бременна. Или ако някой си изпусне запалката, Ау, как можа, аз съм бременна, така ме уплаши, ще взема да пометна.  А в медиите съобщи ли.

# 189
  • Мнения: 220
И аз си мисля ,че Венетка се поувлича и други известни личности са били бременни ,но чак такива трагедий не са ставали.

# 190
  • Мнения: 90
За тези, които са пропуснали и питаха за линкъм предаването:
http://www.vbox7.com/play:7a46ea1b

Наскоро четох тема, на майки възмутени от това, че НОИ вече иска жената да се е осигурявала не 6, а 12 месеца преди да роди. За мен беше непонятно в началото. После ми стана ясно, че някои жени не плащат осигуровки, докато не забременеят. Тогава изведнъж им правят нови договори, за да могат да вземат по-висока сума за майчинството...

Нима това не е "правене на пари от бремеността"?! За мен това е по-вулгарно отколкото една жена да иска да има ентусиазма да сподели със света колко прекрасно нещо е бремеността...какви пари е изкарала? От какво? На моя позната докато беше бременна и дойде идея да отвори магазин за бебешки стоки в провинциален град....сега печели добре от това...Нима и тя е превърнала бремеността си в стока?

Това, че не ви е смпатична Венета (аз също не одобрявам някои от действията на "лирическата и героиня", защото все пак водещата е образ, който се гради за целите не предаването), няма НИЩО ОБЩО с думите на Кулезич
цитирам от предаването "бебетата, бремеността, тупащите ембриони - това е вулгарно!"  Дали са казани на Венета Райкова или на когото и да било няма значение...какво да слушам от тук нататък тази жена да ми говори за култура и морални ценности?



# 191
  • Мнения: 17 546
За мен това е по-вулгарно отколкото една жена да иска да има ентусиазма да сподели със света колко прекрасно нещо е бремеността...какви пари е изкарала?
За Венетка бременността не е най-прекрасното нещо на света, а най-лесният и прекрасен в момента бизнес. Тази жена е хищник, надуши ли пари... никакви писания по форуми и никой, и нищо няма да я спре. Уважавам амбицията по принцип, но когато се превърне в диагноза, трябва да се намесят медицински лица докато е време. После поведението става неуправляемо. Подозирам, че при В.Р. е изпуснат момента за намеса.

# 192
  • Мнения: 599

Венета няма да коментирам, нито я гледам, нито ме интересува.За пръв път я виждам като бременна и установих, че доста й отива.Разхубавила се е.Пожелавам й всичко да мине благополучно с раждането.Дай Боже всеки му.

А тази дъртата-не я познавам, а и не искам ( списващите в жълтата преса ме отвращават), и незнам каква рубрика за култура води  Shocked , но по-тъпо представяне в ефир, не бях гледала.Просто й остава само да отиде да се гръмне.

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 16:13 от na_ga

# 193
  • София
  • Мнения: 247
Ето ви статията, да прочетете и да се 'насладите на творчеството' на Лора Кварц.
ВЕНЕТА РАЙКОВА ПРЕВЪРНА БРЕМЕННОСТТА СИ В СТОКА

# 194
  • Мнения: 1 547
Брей, това ли е тя, прословутата статия? Голямата, лоша статия, която опорочава чистата венетина душа?  Laughing Laughing

Не виждам фрапиращ скандал в посочените няколко абзацчета, нито пък нещо особено невярно. Единственото, което дразни в този епистоларен шедьовър, е езиковата му елементарност, това е.

За Люба Кулезич научих днес, за Венета знам отдавна. Ако последната някога ми беше симпатична, то към днешна дата ми предизвиква колики - макар да не гледам ТВ и да не чета вестници, личните и драми все някак успяват да ми се натрапят. Дразнещо е, не обичам разни хора да веят околовръст историите, съпрузите и коремите си, и да драматизират излишно.

Общи условия

Активация на акаунт