108 DE или голямото дебнене на самолетни билети и почивки

  • 10 556
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 880
От днес бастата е в Elternurlaub, в момента си отспива  Laughing
Я да го вдигаш да си влиза в задълженията. Къде го има такова нещо- Елтернурлауб+отспиване Laughing Wink

# 271
  • Мнения: 3 521
Риено, сега се зачетох - що стискаш кълките? За зъбите ясно, ама отвори ги малко тия бутове - петък е Mr. Green.

# 272
  • Мнения: 7 605
Алоха от лаzарета  Tired

Риенска, все zабравям да те питам. Ти нали беШе стюардеса в Дубай, слу4айно да поzнаваШ една Виолета от Аспарухово?  Laughing

# 273
  • Мнения: 1 677
surfline, до скоро записвах всичко много стриктно, но се отказах, защото не намерисхме прака връзка с хранене и дейности през деня. Но спазваме режим - хапва нещо преди да заспи задължително, ляга си вечер по едно и също време, ограничавам гледането на телевизия и стоенето пред компютъра. Но при нас има и нещо друго - мъжа ми е също с мигрена, а и неговата баба също е имала. Някои казват, че мигрената била наследствена, други че не е...


Денес има слънчице, навън е много хубаво.

Само усмивки в този слънчев ден ви пожелавам  Simple Smile  bouquet

# 274
  • Мнения: 508
Сърфи, твоят отговор май най ми допада. Готина си ти Wink, при3нала съм те а3 теб. Да ти се подмажа Mr. Green

Риенска, все zабравям да те питам. Ти нали беШе стюардеса в Дубай, слу4айно да поzнаваШ една Виолета от Аспарухово?  Laughing

И а3 и а3 ще питам Peace
По3наваш ли от Дубай, Цеца, от Монтана?
Иииииииии все се каня да те питам 3а курорта Албена. Понеже ка3а, че те по3нават и дърветата, а а3 що не те по3навам newsm78. Кога си била там?
И на теб ще се подма3вам. Много готин аватар Wink

Бубе и а3 съм с мигрена. Чакам с нетърпение критическата, че да се отърва от нея. Сега имам вълшебни хапченца. Док ми ги предписва. Като пия едно, и3че3ва болката, като с магия. От около година ги пия.

Ние имаме семейна кола, тойота ланд кру3ер. Кара я мажа ми Close А3 карам голф 3. Седалката 3а детето я местим вохенендето в семейната и обратно. Тойотата 3а мен и детето ми е голяма. А3 ходя да па3аря и на гости на Таня Heart Eyes и няма да ми е удобна да паркирам. Нещо не можем да си ги докараме нещата 3а да ни е удобно. Би трябвало да кара мъжа ми голфа до работата, ама...
А3 си мечтая 3а раф 4. Даже и 3а ли3инг. Вие, Татяна и другите, които са компетентни, на какво мнение сте?

# 275
  • Мнения: 166
Татянче може ли да пуснеш за пореден път линковете за остеопат. Писах ти на лични, ама пощата ти е пълна. Съжалявам, че спамя темата. И скорошно оздравяване
Гледам коли обсъждате. Има едно рено дето е малко като бус и има адски много място и седалките му могат да се местят както си искаш, само да се сетя кой модел беше  newsm78 Един колега го имаше. Трябва да му звънна да питам.
Аз последните дни нямам време, че Яна е адски кисела. Лекарката каза, че са зъбите. не мога да я оставя и за 1 мин. да лежи. Дере се яко. И ако я взема не иска да стоя и трябва все да обикалям. Освен това като седна пред компа надава боен вик.
Ох на оплаках се.
съжалявам, че не мога да се включа адекватно. Лек ден и от нас.

А за теста за захарта, мен ми го правиха по мое желание. Първо ми казаха, че не го поема касата, но пък после не ми искаха пари и си го правих при гинеколожката

# 276
  • Немция
  • Мнения: 6 933
Здравейте, банда!

Риено, сега се зачетох - що стискаш кълките? За зъбите ясно, ама отвори ги малко тия бутове - петък е Mr. Green.
И аз прочетох онзи ден девиза на Риенката и се зачудих какво е това поголовно стискане. Laughing

Диво цвете, още една идея за рожден ден(ако си отворена за нови предложения)- моята племенница празнува преди месец рождения си ден в боулинг-зала- там играха и се веселиха.

Доста отговори прочетох за диабетния тест. Разбира се, се надявам да не ми се наложи, но искам да си знам предварително урока Wink...

# 277
  • Мнения: 11 329
Перле, сподели (ако искаш и на ушенце) за тия магични хапчета против мигрена.
Май трябва да съм непрестанно бременна - 9те месеца ги изкарах без нито една криза. А сега... Sick

# 278
  • Мнения: 7 605
Татянче може ли да пуснеш за пореден път линковете за остеопат.

http://www.osteopathie.de/


А3 си мечтая 3а раф 4. Даже и 3а ли3инг. Вие, Татяна и другите, които са компетентни, на какво мнение сте?

За кое, zа колата или zа лиzинга?

# 279
  • Мнения: 1 584
Ей Сърфи, върна ме в едни от най-хубавите ми години с този аватар и подпис Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 1 178
Най_после слънце  Hug
Пробвах да наредя 3 столчета в БМВ 5, събраха се. Задната седалка не пада како при вектрата и ако ви се наложи да транспортирате нещо по дълго от метър и педесет, неможе.

Таня, една майка от нашата група кара такова рено (след малко ще му видя марката) малко е гроzновато, но пък побира и трите и деца и има много място zа багаж.
Имаш ли отzиви zа паромопа? Скоро ги бяха намалили, но свършиха веднага

# 281
  • UK
  • Мнения: 3 959
Магическо хапче против мигрена звучи много добре, ама досега не съм чула никой да е успял да я пребори, ужасно е, ужасно, ужасно, ужасно... Даже сега се сещам, че вкъщи нямам в момента нито Аналгин, нито Аулин, трябва да изляза да си купя, че кой знае кога пак ще ме заболи...

# 282
  • Мнения: 3 521
Ей Сърфи, върна ме в едни от най-хубавите ми години с този аватар и подпис Heart Eyes

 Wink

Само да ви кажа да се стегнете в кръста и да изпишете темата, че събота и неделя ги пиша дъждовни и се покривам smile3502

# 283
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е то още малко остава. Simple Smile

# 284
  • Мнения: 1 584
Имах плакат на Аксел с прословутото му бяло клинче в стаята на стената. Майка ми след многомесечно дуднене ме беше издебнала и свалила и изхвърлила Twisted Evil Още не съм и простила.

На мен при мигрена ми помага Ацефеин. Даже онзи ден има пристъп - легнах си рано в 22ч, в 4 през нощта все едно не бях спала изобщо Sad Станах, пих ацефеин и в 6 бях свежарка Laughing

Асето преди беше направила в дудъл една анкетка за срещата - хайде пак да спретнем и да се огранизираме за 8.3 нещо Wink

Общи условия

Активация на акаунт