MOLQ POMOGNETE

  • 71 724
  • 1 272
  •   1
Отговори
# 15
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Колко осигурителен стаж имаш? ПОдай си документите сега за ТЕЛК, защото няма да стане веднага, ти си знаеш ,де.

# 16
  • Мнения: 2 584
ако са ти плащали осигоровки и имаш поне 12 месеца ще можеш да взимаш майчинство 2 години, и как може да се съкрати бременна след като е в болнични

# 17
  • Мнения: 449
bolni4niq e v men tova mi be6e nova rabota i tam me osigoriha za 1 mesec na 500 lv i dokato bqh v bolnica me uvedomiha 4e sum osvobodena ot rabota az togava bqh v 3 mesec i taka

# 18
  • Мнения: 488
Аз мога да отида примерно утре по обяд - в обедната си почивка и да се срещна директно с  момичето.

# 19
  • Мнения: 449
zapovqdaite az sum si vku6ti po vsqko vreme taka 6te vi obqsnq vsi4ko 4e s pisane e po trudno.

# 20
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Това с работата й хич не ми е ясно. Някой на място трябва да види как стоят нещата и какво може да се направи. Социалните няма да си мръднат пръста, да й оправят осигурителния стаж.

# 21
  • Мнения: 2 471
Не е възможно да си в болничен, бременна и да те уволнят!!! Закона те защитава. Единствено позицията, която си заемала трябва да  съкратят, но пак е под въпрос.

# 22
  • Мнения: 449
zna4i az do 11 masec 2007 ne sum si smenqla rabotnoto mqsto,sled tova zapo4nah rabota za pove4e pari no bez trudov dogovor i septemvri 2008 zapo4nah kato servitiorka v studenski grad septemvri mi izdadoha trudov dogovor koito podpisah i malko sled tova vleznah v bolnica i te me uvedomiha 4e sum osvobodena ot rabota a bolni4niq mi izleze 2 dni po kusno zaradi proverqva6tata komisiq i az taka i ne go zanesoh v men e a te znaeha 4e 6te imam bolni4en

# 23
  • Мнения: 2 471
Имаш ли връчена заповед? Трябва да се види по кой член си освободена.

# 24
  • Мнения: 371
Ситуацията с доста сложна. Според мен са я изработили. Много работодатели правят такива номера. Аз съм била свидетел на това как прекратяват на бременно момиче договор и то със задна дата. Когато си попълваше документите за да ти пуснат договор накараха ли те да попълниш и молба за напускане с твоя подпис без дата?

# 25
  • Мнения: 449
Restoranta e pod naem i se vodi na imeto na sina na 6efa na HEI-mislq 4e be6e Kostov i tazi informaciq koqto imah me obezkoragi da se zanimavam za6toto si mislq 4e vsi4ko e pokrito o6te kato sa razbrali 4e sum bremenna no osigorovki za septemvri sa mi plateni az platih 140 lv za da me osigorqt na 500 lv ina4e 6tqha da me osigurqvat na 4 4asa za da ne pla6tam ni6to

# 26
  • Мнения: 449
da nakaraha me da podpi6a molba za da moge ako si trugna bez predupregdenie da se osvobodqt ot osigorovki a vru4ena zapoved li4no nqmam samo me uvedomiha po telefona

# 27
  • Мнения: 2 471
da nakaraha me da podpi6a molba za da moge ako si trugna bez predupregdenie da se osvobodqt ot osigorovki a vru4ena zapoved li4no nqmam samo me uvedomiha po telefona

Чакай, как са те накарали да подпишеш ,молба, като си била в болнични!!! Кога си подписала молбата? Със започването на работа са знаели, че си бременна. За какво презастраховане говориш, като им е било ясно, че ще раждаш. За какво напускане става дума? Нали идеята е била, да имаш по-високи осигуровки и за това си ги поела то (тези 140.00лв)

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 17:46 от Голям заплес

# 28
  • Мнения: 449
zaedno s trudoviq dogovor mi dadoha prazna molba za da moge ako napusna bez predupregdenie da ne se zanimavat dopulnitelno s men a da ne mi pla6tat osigurovki sled tova

# 29
  • Мнения: 371
Много лошо!!! Сега ще ви кажа според мен какво е станало, много се надявам да не съм права Praynig
Написала си молба за напускане в която не си написала дата, но има твоят подпис. Естествено те са преценили, че ще имат проблем с теб и след като имат от теб подписана такава молба само са ти добавили датичка.  Може и със задна дата да са ти го прекратили. И накрая ще излезне, че договорът ти е прекратен, защото има молба от твоя страна. Много трудно доказуемо е, че те са те изиграли. Ей такива работодатели заслужават незнам къде да идат #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт