Септемврийска точица расте вече тя си има малко сърчице

  • 12 466
  • 312
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 15
Деси, май май ще ходиш при октомврийките. Те са още малко, но има време.
При тебе може би се получава така, ако МЦ е по-дълъг от 28 дни и овулацията ти астъпва по-късно.Този калкулатор изчислява на базата 28 дни МЦ  14 ден на овулация, така че най-добре е да отидеш на лекар, но може би още е рано за терми там.
Успех  Peace

# 91
  • Троян
  • Мнения: 141
И аз да се отбележа днес Grinning
Ох все ми се спи и гледам като легне малката и аз с нея Blush Аз все още нямам никакви притеснения относно бременноста и раждането и двете предния път минаха леко.Повече ме притеснява как ще разпределя времето между двете ми съкровища след това.Все ще има някой пренебрегнат и това ме кара да се  чувствам ужасно.
Все още не сме казали на никой,този път искам да кажа първо на майка си лично,а тя ще ми идва на госто другата седмица и след това набързо ще разпространя новината,че както ме е засърбял езика Crazy

# 92
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Общо са 40, значи гестационни.

# 93
  • Мнения: 15
Гестационни седмици. От датата на МЦ до раждането.

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 14:44 от tanja_cwete

# 94
  • Мнения: 784
Общо са 40, значи гестационни.
Вярно, че е така. Сигурно бременността нещо ми влияе на логическото мислене  Wink
Бу, специални поздрави за лидера на лигата! Надявам се да имаме щастието да преговорим упражненията с кърменето. Иначе и аз съм в 7 г.с. и със същите притеснения в нетърпението си да видя туптящото сърчице.
В таблицата, към която дадох линк, пише че сърдечната дейност започва в 5-та седмица. Затова според мен, ако в 6-та или 7-ма не се вижда още такава, проблемът е в качествата на ехографа.

# 95
  • София
  • Мнения: 260
[В таблицата, към която дадох линк, пише че сърдечната дейност започва в 5-та седмица. Затова според мен, ако в 6-та или 7-ма не се вижда още такава, проблемът е в качествата на ехографа.

[/quote]
 или вида на ехографа. При 3 D може и да се види евентуално, при коремен - трудно. И все пак зависи от лекаря, който гледа. На мен потвърдиха сърдечна дейност в 8 г.с

# 96
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Много зависи и от доктора. При мен миналия път в 6 гс единият лекар на вагиналех ехограф едвам откри плодния сак, а дргугият, който ме прегледа след 10 мин хвана и сърдечен ритъм

# 97
  • Мнения: 11
Да ви споделя момичета, тук в Америка е точно така, казват от самото начало, още като видят двете чертички и изобщо не са суеверни. Също така имам приятелки от Мексико и от Бразилия и там си казват веднага. Не мисля че в крайна сметка това има някакво влияние. Мен обаче ме е малко страх и ще чакам докато видя сърдечна дейност и тогава. А на работата ще изчакам ако мога до 3ти месец.. така ми каза докторката.

# 98
  • Мнения: 0
Момичета-кокичета и ние с таткото още не сме казали на нашите и на приятелите,защото искаме да изчакаме да видим сърдечна дейност на малкото ни.Това ще стане на 13.02-петък, много хубава дата - нашият тате има тогава и  bdbaloni та това ще му е подаръка от нас с малкото.Мисля вечерта след прегледа като се съберем всички да обявим и новината  preggo Сле малко ще ви изоставям,че трябва да се оправям и да тръгвам за лекции,че с тоя трафик по това време е ужасно #2gunfire

Обичам ви и се радвам че ви имам!!!!!

# 99
  • Мнения: 19
bebe6oci кутията ти е пълна, изчисти нещо за да ти пратя паролката на албума...

# 100
  • Мнения: 17
bebe6oci кутията ти е пълна, изчисти нещо за да ти пратя паролката на албума...

Ух, че съм... Оки, веднага Grinning

# 101
  • Мнения: 5 026
Пратете и на мен паролата  Grinning

# 102
  • Мнения: 55
Моето шесто чувство ми казва, че ще имам момче:) Heart Eyes bowuu
Ще видим колко е вярно Flutter

# 103
  • Мнения: 314
Толкова ми е заспало и мързеливо,че даже и не ми се пише. Confused Иначе ви чета де.Та така...

# 104
  • Мнения: 17
Толкова ми е заспало и мързеливо,че даже и не ми се пише. Confused Иначе ви чета де.Та така...

 Ох, успокоих се. В момента много ми се гади и ми е адски отпаднало, постоянно ставам и след малко бягам пак да легна. Хем съм гладна, хем не съм, направо не знам какво искам и аз вече. И като добавя и мързела и съм 6+  Joy smile3524 Понякога заспивам с отворени очи на работа, не мога да се трая, но пък си струваааааааа.
 Прегръщам ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт