АВГУСТинската дружина топли своите мами в таз студена зима!

  • 13 115
  • 319
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Ха, здравейте!

Сонита, ЧЕ-СТИ-ТО, ЧЕ-СТИ-ТО!!!

Ние на консултация не сме ходили не помня от кога. Миналата седмица посетихме лекарката, но заради сополи. Не сме мерили. Преди 2-3 седмици метнахме Емма на нашия кантар, ако е верен, е 13кг, ама дали.....Иначе и Еммица е с почти пробили кучешки, но те са така от месеци  ooooh!           

За спането хич не ми се отваря приказка......Спи до късно сутрин и после нерядко не спи следобяд. Ако не спи, вечер заспива рано(за другите по нормално време-към 21ч), ако е спала, до 00ч не ни мърда играта  Crazy Какво ще я правят в яслата не ми е ясно(не е спала там на обяд)

# 31
  • Мнения: 79
Спането ни е различно, но най-често спи между 15 и 16,30 часа следобяд и от 22 до 10 през нощта. През деня я приспивам, а вечер заспива сама - повърти се, поговори ми, стане няколко пъти, за да ме целуне и в един момент кандисва...

И ние ходихме на консултация миналият месец. Поне приключихме с ваксините чак до първи клас. 13 килца сме и към 82-83 см. Нисички вървим сякаш... newsm78

Честит да е денят ти, Сонита! Бъди здрава и щастлива!  bouquet

# 32
  • Мнения: 467
Здравейте мами  Hug

И аз съм тука.
При нас няма ново, няма консултации все още. Другата седмица обаче ще се водим на анестезиолог, заради мозъчният скенер през март ( само тичане за нищо  Rolling Eyes).
Вчера се разходихме с една дружка, българка и се наплямпахме здраво. Много ми беше хубаво  Flutter
Друго не се сещам  newsm78

# 33
  • Мнения: 324
Сонита, честит рожден ден! Нека щастието да е с теб, където и да си!    bouquet
А колко часа сумарно за денонощие е сънят при децата ви?
Мая спи в добрия случай 12 часа и половина. Д-р Слънчева каза, че е нормално, но аз си мисля, че би трябвало да спи поне час повече. И изморяването няма общо със заспиването при нея. Едва гледа и пак играе в повечето случаи...

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 3 849
А колко часа сумарно за денонощие е сънят при децата ви?
Мая спи в добрия случай 12 часа и половина. Д-р Слънчева каза, че е нормално, но аз си мисля, че би трябвало да спи поне час повече. И изморяването няма общо със заспиването при нея. Едва гледа и пак играе в повечето случаи...

Ами така като смятам и Ани спи по 12 часа. Вечер заспива към 22 часа и сутрин се събужда между 7.30 и 8 часа. А през деня, спи по около 2 часа. Има дни в които спи и по 1 час само, а има и такива в които спи и по 3, но те от седмица са мираж Mr. Green.

# 36
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Емма общо-взето си взима този сън наведнъж. Вечер, ако заспи в 00ч, на другия ден става към 11-12ч  Blush

# 37
  • Мнения: 564
Емма общо-взето си взима този сън наведнъж. Вечер, ако заспи в 00ч, на другия ден става към 11-12ч  Blush

Леле, блазе ти!!!  Hug

Неди спи от 21ч. до към 8-9 сутринта ( с много пробуждания напоследък  Tired ) и следобед между един час и три часа и половина ( както Марти казва, трите часа са по-скоро мираж..рядко се обърква Wink )

# 38
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Емма общо-взето си взима този сън наведнъж. Вечер, ако заспи в 00ч, на другия ден става към 11-12ч  Blush

Леле, блазе ти!!!  Hug

Блазе ми, но не знам какво ще е в яслата. Все си викам да й променя режима, ама и аз като не мога да отлепя сутрин, как да стане  ooooh!

# 39
  • Мнения: 564
Ще се нагоди с тамошния режим, те са лъвове, бързо влизат в роля и режими всякакви Wink Радвай се, че си поспиваш, но пък към 23-24 си представям какво шоу е у вас  Wink Laughing Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 554
ай де и аз да се изкажа Crazy

Теди става между 9 и 10 сутринта,заспива към 14,15,16,според зависи кога е заспал ,буди се 3 часа по късно,вечер го слагам в 21,но той заспива към 23,но се търкаля в кошарата си,не мрънка,сам се забавлява Mr. Green на мама златото Heart Eyes

# 41
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Нашият график е: лягане вечер в 20:00ч. ставане към 8:00 - 8:30 - 9:00ч. На обяд към 13:00 ляга и спинка час-час и половина. Според мен е достатъчно  Peace

# 42
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Със съжаление казвам, че режим при Рошлата няма  Crossing Arms Пример: вчера стана в 8, заспа за половин час от 12 до 12.30, после заспа в 21.30; днес - стана в 7, спа от 13 до 15.15 сега ще заспи към 22-22.30. И така всеки ден е различно. Вечер спи неспокойно, събужда се да яде Ам...А как добре си спеше преди  Tired

Сложих 3 снимки, че нещо съм много нередовна в последно време  Blush Като извинение един вид  Mr. Green
пижамено момиче
цък
и още веднъж

Кърли, аватарът ти е страхотен  Heart Eyes Радвам се, че отново пишеш тук   bouquet

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 16:31 от mentina

# 43
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Нашият график е: лягане вечер в 20:00ч. ставане към 8:00 - 8:30 - 9:00ч. На обяд към 13:00 ляга и спинка час-час и половина. Според мен е достатъчно  Peace

Това си е перфектен режим, ако питаш мен.



Ментина
, споко. И ние сме така  Wink

# 44
  • Мнения: 467
Нещо като при Дезита : лягане в 20:00 или по-рано, ако ми е писнало от него  Mr. GreenЗаспива сам, на тъмно. Сутрин се буди към 7, но понякога откарва и до 8. До тука станаха 11 часа. После спи от 9 до 11, и следобед пак - от 14 до 16  ShockedЗначи за деня му се събират 15 часа сън.

Общи условия

Активация на акаунт