МАМА ВЕРЖИ ГУШНА СВОИТЕ СИНЧЕТА - ЗА ФЕВРУАРИ ТЕ СА НИ КЪСМЕТА II

  • 12 499
  • 285
  •   1
Отговори
# 120
  • София,Младост 3
  • Мнения: 48
днес нямали да има бебета newsm78
нали имаше някой заплануван или се лъжа  bouquet

# 121
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА, КОИТО ВЕЧЕ СА РОДИЛИ!На мен нещо нито ми си чете нито ми се пише по темата. Хванало ме е онова нещо, което не ти дава мира и единствената ми мисъл е да минава събитието по - скоро. Може би всичко това е от посещенията ми в ТК. От миналата седмица вече ходя там с уговорка за раждане при д-р Панова и това налага посещенията ми в Патологията. Направо съм щастлива, че още съм си вкъщи и се надявам да не преносвам, а бебче да бъде добро към майка си и всичко да мине с минимален престой в болницата. Абсолютно споделям мнението на Карбо, че е щастлива на още един ден престой у дома. Днес отново бях там и определено ми стана мъчно за момичетата , ходещи по коридора и очакващи събитието и отношението на една "акушерка" към тях, с това че и пречат да си върши работата. Само се моля да не ми се наложи престой там, пък и наличието на достатъчно представителки на гетото и то на детска възраст, всичко това май ми идва в повече.
Съжалявам за мрачните си писания, но явно нещо ме е хванала депресията.
Освен това още ходя с баткото на тренировки и мачове и това може би е нещото, което ме държи в сносна кондиция.
За сега усмихнат ден на всички и здрави бебета, на тези които все още ги очакват!

# 122
  • Мнения: 1 797
Деси, честито ти немско гражданство  bouquet
И мерси за инфото от мама Фокси Wink

Карбо, на твоето пипе май му е доста хубаво при мама, ама тия дни ще трябва да се престраши да излезе Laughing
Стискам палци да е леко и безпроблемно Hug

Янита, чернодробният проблем, за който говориш предполагам е холестаза на бременността и да в България не е много познат, става въпрос за повишение стойностите на два чернодробни ензима, но при него сърбят най-вече ръце и стъпала, а и мисля се появява малко по-рано.

КЛАВИ не се ли е похвалила още newsm78

# 123
  • Мнения: 14
Здравейте сладуранки!
Днес май няма бебчета, е това е засега де! Имааа още дооста време!
Ние днес бяхме при док. Записа ми тоновете-ок, изследванията за кръв и урина- ок, микробиологията- ок ( пу-пу)!Дано и занапред да е все така! Чудех се дали док няма дареши да ме гледа за разкритие, последният път беше 1,5 см., но уви си ме прати вкъщи да си чакам момента, а мен ме е малко страх, защото последният път бебко беше малко едричък и док ми подсказа варианта за " секцио", но на мен хич не ми се иска и се надявах бебо да реши да излезе по - рано, докато е малко по- малък, та да не ме кълцат! Ходя на разходки за да получа уж разкритие, но нищо явно не става!
А вие, като сте заговорили за този кекс, и на мен ми се иска, но ме е страх! Милото ми вика айде ама мен си ме е страх!
Според вас може ли да навреди с нещо? Или най много да си гушнем по- скоро бебо? Айде опитни мами, подскажете!!! Wink
Добре дошли на завърналите се маминки и техните душички!
Карбо,  Hug!
На всички мами, които очакват и тези, които не очакват пожелавам мнооого късмет и дай Боже всичко да е наред!

                           love001  love001  love001Много цунки от мен!  love001  love001  love001

# 124
  • София,Младост 3
  • Мнения: 48
васи казват че кекса нямало да навреди,а само ще ускори процеса, но имен си ме е страх а и се чувствам смазана и нямам никакво желание.настроението ми е повече от отвратително и много ме е страх от секциото, а май няма да ми се размине

# 125
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте милички!
Остана ми малко време и реших да драсна някой ред набързо докато Алекс спи.
За раждането много не ми се говори,защото беше дълго и не супер лесно.
Важното е че сега се гледкаме вкъщи.Нямам много време да прочета във темичката.
Затова честито на всички мамчета да гушкат техните съкровища и много да ги слушкат.

По-късно ще кача снимчици в албумчето,че Алекс се събуди вече а пък съм сама в момента.
Чао засега.  Hug Hug Hug

# 126
  • Мнения: 360
кекса няма как да навреди на бебо само може да помогне на мама да роди по лесно.имам братовчетка която с мъжа и са като зайци.имат 3 живи и здрави щерки.а когато се роди третата на нея и изтекли водите докато го правят че даже беше продалжила защото не била сваршила идиотката му с идиотка #Crazyе ако някой има забрана от доки каквато имахме ние до 9 месец трябва да я спазва.

# 127
  • Мнения: 46
Мале,колко съм пропуснала за 2 дни,има да ви четя,но първо да ви правя много поздрави от Вержито,ходих до Окръжна,но не пускат още свиждания и си говорихме по телефона,аз на 3 етаж тя на 4.Като й казах,че съм на 3 си помисли,че съм тръгнала да раждам  Laughing,но лекарката ми каза,че до 1 седмица няма да раждам и аз си й вярвам.На прегледа днес малко ме вкара във филм като ми каза по-малки размери и кг.от предния път,но май се дължеше на това,че бебто пак се е врътнало,а и като пак му измери главичката даде друг резултат и така и така бях в Окръжна помолих да ме прегледат и доктора(сладур около 30 г.  Embarassed) ме прегледа обстойно и според него няма място за притеснение  Praynig

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 785
Здравейте и от мен момичета  Hug
Аз правя последни приготовления,утре ще гледам повече да си почивам ,а пък и ме е хванала една нерва  Crazy
Днес по план е Тонита 6 ,а Клави е утре ,стискаме палци  Praynig
Деси,честито ти гражданство   bouquet
Бетунга,дай боже всяка жена такова раждане  Praynig

# 129
  • Мнения: 1 797
Днес по план е Тонита 6 ,а Клави е утре ,стискаме палци  Praynig


zabche, плановете са се попроменили малко, Клави вчера писа, че днес е секциото, а пък Тонита днес писа, че нейното е в следващите ден-два Wink

# 130
  • Мнения: 2
Desi06, Честито за чудесната новина!!!  Пожелавам ти много късмет и семейно щастие!!!   
Desi и Радка, Благодаря ви за информацията за Фокси  Hug Наистина е трудно да не може да си гушнеш малките сладурчета като копнежа за това е  толкова голям, но няма как, важното е че тя и бебчетата са добре и дано съвсем скоро да може да се гушкат.

Добре дошли на вече родилите мамчета отново при нас  Hug сега ще ни разказвате как вървят грижите за малките сладурчета  Peace

Карбо ,  на твоята бебка много й харесва да си стои в коремчето директно свързана с мама, да си я носиш и разхождаш  Wink Но не се притеснявай, всеки казва че няколко дни забавяне са в рамките на нормалното. Всичко ще се нареди както трябва  Peace
Пожелавам ти много късмет и скоро да си гушнеш бебка - здрава и пухкава  Hug

При мен всичко е спокойно за сега, корема все повече ми натежава, а тази нощ нашия малчуган беше много активен да се врътка особено рано сутринта, 2-3 пъти ме срита в ребрата и на мен хем ми става смешно, хем ми е дискомфортно и се присвивам  Laughing не ме остави да заспя доста време, че и милото взе да се изнервя покрай мен като само се въртя... Но нека да се врътка милото бебче, така ми харесва повече да е активен.

Иначе ние днес взехме още няколко дрешки за да имаме готовност, но не се запасяваме с много дрешки че не се знае бебчо колко голям ще се роди. показах на милото кое къде се продава а той по-късно може да вземе допълнителни неща, ако аз не съм в състояние да излизам първите седмици. Смятам също помпа, стерилизатор и някои други подобни принадлежности, които не са най-належащи за началото, да ги вземем след раждането. Така или иначе, майка ми или свекърва ми ще ни помагат от време на време и  ако останат при бебчо поне за 1час ние с мъжа ми може да излезем и да купих пак някои неща.

Успех на всички мамчета, за които вече идва дългоочаквания момент. Чакаме следващите по ред бебчета  Hug

# 131
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 785
Daya ,  doh какъв съм заплес  hahaha

# 132
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте отново от мен Simple Smile

До сега спахме с милото, че той 3 нощни смени ще дава тия дни, а покрай моите разходки до Т.К. спи по 2 часа на ден и дори нещо да ме болне, не смея да му се оплача...

Котееее
, добре дошла!!! Чакаме разказ, но първо си оправете ритъма с малкия, че много изморително ми звучи така...

Деси, ЧЕСТИТООО!!!!

Аз искам да пожелая успех на толо, щом утре я приемат!!! Дано всичко мине бързо и бебонка  се роди здравичка и пухкавичка Simple Smile

Януш, ????? Ама какво значи не си искала да ни прекъсваш? Трябвало е да се обадиш!!!

А пък аз така и не ви казах за десика - нея все още я моткат, утре е на доплер и тогава ще решават какво да правят - ще ражда или ще я изписват.
Тя милата толкова вече е отегчена от болницата... Направо не знам аз как бих издържала на нейно място... Но важното е да се направи най-доброто за бебока.

По мои сметки утре-вдругиден трябва да изписват и Емим и Хетера - момичетаааа, разказвайте бързичко Simple Smile

Фокси да не се притеснява, може докторите да й дават последни 2-3 дни почивка преди голямото ДВОЙНО приключение Simple Smile


  bouquet  Hug  bouquet Hug  bouquet Hug за всички!!!

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
добро утро и от мен .деси честито ама да беше наляла и по 1 бира от тая ми ти Германия.и ако може за мен еднолитрова халба.оф аз да се оплача досега проблеми със съня не съм имала ама снощи и предната вечер ми се събират 4 5 часа.а и имам страшни сърбежи по цялото тяло(а уж се капя всеки ден) newsm78 някой да има подобен сърбеш?от нерви ли е от какво ли?

Относно сърбежа - и аз го имам - невродермит е, на хормонална основа (поне тка ми обясниха дерматоложките при които бях). Кофтито е, че сега не можеш да се мажеш с нищо. Аз лично ползвам млякото за суха кожа с лантоин на Гарние, и успокоява! Peace

# 134
  • Мнения: 1 134
Честита ни нова дама! Да расте здрава и красива!

Момичета, утре влизам в Шейново. Стискайте палци!

Успех на Толо и другите момичета в предстартова треска!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт