МАМА ВЕРЖИ ГУШНА СВОИТЕ СИНЧЕТА - ЗА ФЕВРУАРИ ТЕ СА НИ КЪСМЕТА II

  • 12 496
  • 285
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 24
Daya ,  doh какъв съм заплес  hahaha
Не се коси мила има и по тежки случаи от теб, аз например съм сериозна конкуренция в това отношение  Hug
Здравейте и от мен за днес! Да ви споделя за премеждията си днес. Сутринта мъжа ми стана за работа както обикновено в 4.00часа и малко след като тръгна започнаха едни контракции не бяха болезнени просто стомаха ми става твърд за около 2-3мин. и това се повтаряше на всеки 5мин. в продължение на около два часа.  #Crazy Какво ли не си помислих само се молех всичко да мине че ни е раничко още а и имам 100 неща да свърша. После ми мина и съм поспала от 7.00 до към 10.30,а следобед пуснах пералня с дрешки и ходихме да си поръчаме най накрая прословутото легло последно се спряхме на Аделина Лукс на Дизайнбейби. Та така с мен както до вчера ми беше широко около врата че имам още цял месец така изведнъж установих че е редно вече всичко да ми е нагласено и подредено пък после пак мога да си чакам колкото си искам  Naughty
Mama Z от мен имаш и на ръцете и на краката  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 18:40 от k.penkova

# 136
О,момичета Hugаз току що се върнах от шопинг тур със свекито,искаше да си купи и тя някоя рокля за събитието(за оня рожден ден,дето ще ходим днеска),после разбрах че и Тифани е поканена,тъй че и на нея трябва да и купим нещо,след обяд ще отидем до магазина за да пробваме,бихте ли ми помогнали в избора,защото пак не мога да реша
1) http://www.jcrew.com/AST/Browse/CrewCutBrowse/ShopForGirls/Girls … R~12001/12001.jsp  2) http://www.jcrew.com/AST/Browse/CrewCutBrowse/ShopForGirls/Girls … R~96735/96735.jsp
3) http://www.jcrew.com/AST/Browse/CrewCutBrowse/ShopForGirls/Girls … R~13373/13373.jsp
4) http://www.jcrew.com/AST/Browse/CrewCutBrowse/ShopForGirls/Girls … R~13275/13275.jsp
нищо че най-малкия номер е за 2-годишно дете,на нея и стават точно,за щастие.Мислих че и подаръци трябва да купуваме,но свекито каза,че било изрично казано за парите за подаръци - ще ги дадем и те ще отидат за благотворителност,слава богу,защото и без това нищо свясно не можах да се сетя.
А освен това в събота заедно с 10 приятелки ще организираме Baby Shower,това е за една моя много добра приятелка,която е бремемнна в 7-ми месец.Такова парти се прави тук,но най-често тайно от бъдещата мама,подаряват се подаръци за бебето,от бодита до бебешки легла,каквото поискаш с цел да се помогне на бъдещите родители.Аз за себе си и двата пъти направих обикновено бебешко парти,сама го организирах.Сега обаче трябва да купуваме балони,украса,конфети,играчки,джунджурии #Crazy newsm78все ще смогна някак.

# 137
  • Мнения: 239
Ох, от 2 дни си вися онлайн и нито успявам да прочета всичко, нито пък да напиша нещо .... сещате се защо  Wink

Да честитя рожбите на Фокси, М. Мега и Рени - дано не пропускам някого  newsm78
Да са ви здрави, послушни и много да ви радват!

Стискам палци на мамите, на които им предстои среща със скалпела и на тези, които са на стенд-бай! Много  Hug и късмет!



# 138
  • Мнения: 46
Тъй като едното бебче на Фокси е доста малко и го хранят и чрез системи,ще се наложи да поседи около 1 месец(може и по-малко) при недоносените,докато качи до 2.400-2.500,а и нали след като се родят малко отслабват.Тя доста се притеснява,но се надява да я изпишат поне с едното джудже.Много ме е яд,че не можах да я видя,но нямаше начин.
Успех на всички, за които утре е деня  fingerscrossed

# 139
  • Мнения: 89
Сега се сещам,че Gal78 се губи доста време..Тя също е за Т.Киркова.Карбо не я ли видя и нея?
MamaZ,успех и на теб!!!

Хайде,още седмица-две и май ще преминем в друг форум "Родени през 2009".. Laughing

ТифаниМишел,първата(розовата) рокличка е много сладурска!Да знаеш,че очакваме после твоя снимка с малката принцеса!Трябва да се увековечите и да ни се покажете най-накрая! Peace

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 18:56 от толо

# 140
  • Мнения: 24
Айде пак да се изтипосам Simple Smile
Много стиснати палци за Толо Мамаз и Карбо- всичко ще мине като по мед и масло   bouquet
Васи относно кекса- няма да навреди, уж трябва да помогне... ама при мен нещо не действа  newsm78 Аз даже снощи към 22:00 пробвах и с физическо натоварване - чистих и бърсах като ненормална... резултатът беше само болки във всяко костица но ни вопъл нии стон от малката бебонка  Rolling Eyes Ама ще излезе тея дни усещам  hahaha

# 141
  • Мнения: 24
TiffanyMichelle да не родиш на някое парти Wink Аз съм за вариянт номер 1  Peace макар че смятам че най добре е да се прецени като се облече на детето така ще разбереш коя най подхожда на малката кукла

# 142
  • Мнения: 30
Стискам палци за малкото джудже на Фокси,да наваксва по-бързичко и да се прибира с мама! Praynig
Аз пък все "шетам"-чистя,нося,обикалям.Вече взех да си поръчвам някоя секси дрешка за след раждане-тамън да имам голяям мерак да отслабвам LaughingМалко ме боли глава,но вижте болките в таза са просто... ooooh!
За кекса..кексихме вечера и беше супер.Казах на милото,че вляза ли в 9-ия може да кексим по-честичко,макар много рядко да ми се иска,имам чувстчото,че ще се разглобя! smile3521
Дор 77,останах с впечатлението,че искаш да раждаш нормално-пожелавам ти бебката да се обърне и приятно да изненада мама WinkИ при мен имаше колебания в началото за раждането,но се успокоих накрая,че ще е нормално.
Хайде оставям ви вече за тази вечер и утре очаквам новини!

# 143
  • Мнения: 360
ред мерси за инфото.аз се чудех дали има някакви капки от сорта на мента глог и валериан които да стават за употреба от нас та ако някои знае да пише че рани си направих от тая краста Laughing

# 144
  • Мнения: 1
Привет, сладурки!
Бетунга, Котеее, добре сте се завърнали с малките мишлета! Много незабравими и приятни моменти в майчинството ви  желая!   bouquet
Карбо, Толо и Мама З, много много успех и късмет! Стискам палци всичко да мине леко, бързо и безпроблемно!  Praynig  Praynig  Praynig
Деси, честито ти гражданство! Благодаря за почерпката!  Hug
Тифани, гласувам за рокля №1! Много ми хареса и №2, но мисля, че тя ще е по-подходяща за щаферка, за собственият й рожден ден или голямо семейно празненство!
Стана ми мъчно за Фокси и Десика! Дано скоро се приберат живи и здрави с дечица в ръцете си!  Praynig

Аз днес ходих в МД и се запознах с доктора, който ще ме изражда! Видя ми последните изследвания и снимки от ехографа и каза, че бебето е много голямо за мен! Каза, че за едни жени и 5 кг е нормално да родят, но за мен това бебе /около 3 кг и главичка 99,1 мм в 36 г.с/ е много голямо! Иска да отида пак в сряда на 11.02 и най-вероятно в петък на 13.02 ще ме оперира! Но аз ще се тръшна, ще хапя и викам /ще се пазаря като дърта ц....ка/ Laughing само и само да не е в петък 13! Съгласна съм да е тогава само ако ми изтекат водите или имам контракции, демек ако бебка сама си реши да излиза!  Mr. Green  Абе, здраве да е, пък когато- тогава!
Това е около мен! Трябва вече да започна да пера и да си оправя багажа за болницата! Все се туткам и отлагам!

Стискам палци и на останалите мами, които са на финала! Леко, бързо и безпроблемно раждане! Успех!
                                     bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

# 145
  • София
  • Мнения: 216
Карбо, Толо, МамаЗ, Десика  Flowers Four Leaf Clover Praynig

Котеее,  Hug

Тифани, ти ако си толкова нерешителна за всичко, направо не знам, харесваш нещо и действаш, та това са само дрехи, не къща, в която ще живееш цял живот, пък и друго си е да се видиш облечена самата ти в нещо, друго си е да си го избираш по закачалка, пък и за детето ти също, едни модели и цветове стоят добре на едни хора, други - на други, ти самата най-добре можеш да прецениш, а като решиш какво да облечете с малката принцеса, може и да се снимате и да видим как ви стоят новите тоалети, така и следващият път ще може да препоръчаме и нещо според вашия външен вид:)

# 146
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 837
Честито на новите мами! Нещо затишие явно има пред буря Laughing
Тифани, и аз съм за първата рокличка Peace
Дано скоро да дадат на Фокси бебенцата, че е много трудно така - уж имаш бебета, а нямаш наистина Sad Много прегръдки за нея и дано да наддават добре бебоците, че да се прибере с тях у дома. Hug
Деси, честито гражданство  bouquet Ще те тормозя на скайп да разкажеш как е минало и да ме светнеш, че и аз ще кандидатствам.
На мен ми разрешиха от днес да нося на беба дрешки и да я обличам. Много съм щастлива, тя наддава много добре, дано скоро ми я дадат да си я взема и за рожденния ми ден да е у дома.
Късмет на мамите, които са за утре планирани!

# 147
  • Мнения: 233
 Да е честита София на Райли! да расте здраво, послушно, умно и красиво дете, с щастливи родители!

лелеее, колко мацки са се наредили за следващите 2-3 дни - стискам палци и на краката, момичетаааа! всичко ще е наред, ще видите!
Бетунга, Коте, добре сте ни се завърнали!
Деси, честито гражданство! може би сега си по-спокойна за бъдещето на бебо?

за упойката - искам да ви кажа, че бих се замислила дали да ми слагат епидурална упойка при следващо раждане. при мен тя подейства много добре, колкото да си почина преди истинското напъване. пусна ме точно 40 мин. преди да родя. тъй като много ме болеше, бебето напираше, а шийката още не беше готова, ми сложиха атропин - уж да обезболи малко, но основно да предизвика пълно разкритие. предупредиха ме, че ще ми се замъгли погледа, ще ми изтръпват крайниците, ще ми пресъхне много устата. и освен, че всичко това наистина стана, аз не си усещах корема да напъвам добре. едва свивах краката и добре, че едната акушерка и още една лекарка ме налегнаха на корема, за да ми помогнат. след 15 мин напъване, явно е дошъл момента и ме заведоха до магарето. едва се качих на него - наистина не си усещах краката. и там като се почна...в началото почти припаднах - замъгли ми се пред очите, смесиха ми се образите, не чувах какво ми говорят, тялото ми се тресеше и аз нямах никакъв контрол върху това, но в момента, в който ми извикаха "мъчиш бебето, напъвай" и аз като се впрегнах...е, няма такова напъване. и докато преди това пънех с лицето и шията, че даже ми се скараха, че мога да си докарам кръвоизливи в очите така, то последните напъни си ги направих наистина с корема. облекчението след излизането на бебето е нееевероятно. показаха ми я, аз й хванах кльощавките ръчички и й казах "здрасти", а през това време извадиха и плацентата. шиха ме, като пак ми сложиха някаква локална упойка, от която пък съвсем не можех да си чувствам краката и ги мятах, сякаш не са мои. ама повече нищо нямаше значение - само това, че вече съм МАМА! нямах последствия от упойките след като им отпусна действието - не ме е боляла глава, нямам неврологични изменения.

# 148
iva_angel въпроса е,че те с баба си са ходили да пробват,аз сега научавам за това,свекито каза,че всичките много хубаво са и седели,аз просто реших да се допитам до вас,защото вие ми давате хубави съвети,нищо повече,иначе в крайна сметка аз избирам,понякога мога да се вслушам само в един човек,който ме убеди,защо нещо му харесва.И баба и освен това ми показа и снимки и е направила,просто не мога да ги кача,пак ще ходим на проба,за да я видя на живо малката.Просто на партито ще има някои много богати хора и аз не искам другите да гледат на детето ми сякаш нямам пари да го облека,или да е облечено в нещо грозно или не за случая,за себе си винаги знам какво да купя,но за нея винаги много се чудя.Нямам проблем с нерешителността-сама избирам каква кола да карам,знам къде искам и какъв апартамент искам,когато ходих на работа до никого не се допитвах дали договора,който подписвам в момента ще допринесе много,малко или въобще на компанията,но винаги съм успявала с вътрешна интуиция,и слава богу Grinning.Ох,унесох се,както и да е,честито завръщане на мамите от болниците и успех за тези,за които утре ще е денят,а и за тези,които преносват,дано скоро да си гушнете пиленцата Hug Praynig
А,ааа,как забравих,и честито гражданство на Деси Hug
btw на Тифани единствената снимка,която имам на компа е тази долу на линийката,искам да я уголемя,защото размера и не е много голям,ама като не знам с коя програмка,знам за фотошоп,но въобще не мога да се оправя с нея прграма,много съм зле там Sad Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 20:58 от TiffanyMichelle

# 149
  • София
  • Мнения: 117
Мама З, Толо,Карбо и Деси! Стискам палци ! fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт