Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 26-та тема

  • 54 399
  • 365
  •   1
Отговори
# 150
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ето ме и мен  Hug
Е, колко е хубаво в тази тема и в компанията ви, отвсякъде уютно, топло, приятно и най- вече вкусно.
После като ми свърши болничния сигурно няма да мога да ви навестявам често, но да се надяваме че пак ще имам време.
Сега по цял ден в къщи ми остава време и за готвене и за лаф Wink
Бъни, много ми харесаха макароните с пилешко и маслинена паста, както и на пепчо зелевата чорба...ех Heart Eyes
На Мама Цоцоланка мъфините изглеждат много изкушаващо  bouquet
От мен :kренвиршките на Марулка, откога им се бях заканила, станаха много вкусни, само др. път ще им сложа повече сол

и доматена салата с праз



# 151
  • Мнения: 293
Гледам и преглъщам.
Моля за рецептата на пилешките филенца и за дроб сърмата със спанак.
Despina Това е рецептата за дроб-сърмата с кайма и спанак Добър апетит  Wink

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 23:52 от nela_66

# 152
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте ,колко вкусно изглежда  всичкооооо  eat !
Линдита  , прерових рецептите на Марулка,но не намерих  тази за кремвиршките , Praynig моля те  дай ми я !Мъжа ми  може  само това да яде нон стоп  и би бил супер щастлив  thumbsup . А твоите изглеждат невороятни  Party !

От мен  баница
майонезна салата с ролца от раци и царевица и воден лук
салата  с червен  салатен боб и печени чушки
и свински пържолки  

# 153
  • Мнения: 1 505
Моми4ета много ви моля да ми дадете линк към браунито на берина,няма го в неините лиубими рецепти.Тук някой го беше показал под формата на торта и така ме изкуши,4е не знам как 6те мигна тази но6т,а по но6тите да ровя за шоколади,май,май не е най уда4ния вариант.Много 6те ви бъда благодарна.

# 154
  • Мнения: 311
Моми4ета много ви моля да ми дадете линк към браунито на берина,няма го в неините лиубими рецепти.Тук някой го беше показал под формата на торта и така ме изкуши,4е не знам как 6те мигна тази но6т,а по но6тите да ровя за шоколади,май,май не е най уда4ния вариант.Много 6те ви бъда благодарна.

Заповядай: http://berina-berina.blogspot.com/2009_01_25_archive.html

# 155
  • Мнения: 210
Здравейте мами кулинарки!

Отдавна не съм писала в този форум, та да се поотчета малко за изминалите дни

Много любими фунийки - спомен от детството



соленки

Здравейте на всички, страхотни неща творите   bouquet
Моля за рецептата на тези разкошни фунийки?

Мерси

# 156
  • Мнения: 1 679
Бъни, дроб-сармата беше много вкусна, ама не мога да кажа същото за салатата, въпреки зехтина и подправките.
Като всяко нещо, насила расло.  Sick
Тази събота и неделя сме решили, ако е сухо, да насадим на село освен лука и чесъна за зелено, и салатки, и то, в промишлени количества. Миналата година насадихме 200 корена и си отядохме.
Хем малко гимнастика, хем полезна работа ще свършим.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 08:49 от Smiley*

# 157
  • Мнения: X
От мен малко по-скромно
пиле по китайски
 

орехов пай


Правих и едни царевични питки,но не са нещо особено.

# 158
  • Мнения: 293
краси.мира чудесен пай!  Heart Eyes Може ли рецептата, моля  Praynig   bouquet

# 159
И аз искам рецептата за пая моля

# 160
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Мини тортили с картофи и просо: за дребния с украса: за десерт плодова салата: Това е от снощи за днес още мисля какво да направя... Thinking

# 161
  • Мнения: X
Рецептата е от Гответе с мен...
Заповядайте!
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2175.msg50223.html#msg50223

# 162
  • Мнения: 9 776
nela_66, възползвах се от твоята рецепта за фалшива дроб-сърма. Еми страхотен аромат се носи из къщи в момента smile3521 /станах рано да сготвя, и да изчезвам после по разходки newsm03/. Нелка, много благодаря за рецептата smile3525! Горещо я препоръчвам на всички, които не обичат оригиналното ястие по ред причини Sick. Аз не съм от тях, но този вариант определено е по-лесен smile3521. Може да пусна някоя снимка довечера.

краси.мира, чудесен пай smile3521. Мисля да отказвам сладкишите вече Thinking.

t_ilieva, Hug! Някой май си е купил нова форма за кексове Laughing?

# 163
  • Мнения: 3 675
Скъпи мои, как се пази диета при тези вкусотии-Аз изобщо не се майтапя, от днес съм на диета,  ooooh!само като гледам какво готвите как ще издържа на изкушението.

# 164
  • Мнения: 364
Добро утро
От много отдавна не съм се разписвала в темата,не че не съм готвила,просто не ми оставаше време за снимки.Днес най сетне реших да се разпиша.
Момичета направо сте страхотни  bouquet
Ягодке да ти е жива и здрава малката Ягодка и много да те радва smile3525

За закуска пирожки

Общи условия

Активация на акаунт