Жената Везни!

  • 38 027
  • 518
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 66
Айде и аз тук.Вие сте казали всичко, което ме описва.

# 16
  • Мнения: 123


Преди време бях намерила описание на жената Везни в нета, беше наистина точно описание. Ако някой проявява интерес мога да му го изпратя. Преварително да уточня, че не е мое творение (нямам идея от кой сайт е копирано).
и това описание е интересно:
http://www.zodiq.com/zodiq/zodiq1/vezni.htm
 Flutter Flutter Flutter
Когато попаднах на това есе, останах потресена... По-точно не можеше и да бъде. Едно към едно.  Twisted Evil
Везни! Бъдете живи и здрави. Бъдете каквито си щете, но по-далече от мен! Ще кажа за везните нещо хубаво, ама друг път.
А на когото не му харесва зодията ни, да ме прощава, ама няма вкус. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 757
Не съм Везна, ама съм забелязала, че са мързеливички, с чиста съвест си присвояват чужди придобивки, все гледат някой друг да им свърши работата и то не щото наистина се налага, а защото искат да си улеснят живота. Обичат да контролират ситуацията и го праят по много уж мек начин.
Гледам всички сте се съгласили, че Везните са красиви. Хубаво е, че се възприемате като такива  Wink, сигурно не без основание. Като се замисля наистина са такива, най красивата жена за която се сещам е Везна. Но познавам и грозновати и с не толкова красиви фигури везнички. Но като цяло са симпатяги като хора защото са мили и приятелски настроени, не излъчват лошотия, злоба и др гадни качества, имат меки очи.
За компания са приятни, смеят се много и никога не говорят откровени глупости. Хубави хора са като цяло и може да се разчита на тях.

# 18
  • Мнения: 2 622
Сестра ми е Везни.Невероятно спокойна и уравновесена,имам чувството,че  знае отговора на всички въпроси Peace

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Сестра ми е Везни.Невероятно спокойна и уравновесена,имам чувството,че  знае отговора на всички въпроси Peace

Ама всъщност се самоизмъчва с вечни вътрешни терзания и (само)анализи.  Wink Попитай я някой път.
Ако не съм права, значи е Везна, успяла да открие така жадуваната хармония.

# 20
  • Мнения: 2 375
И аз съм везна. Какво да добавя, ясно е, че си имаме плюсове и минуси, като всички останали. Като свой плюс мога да кажа, че не обичам да оставям за утре, това което мога да свърша днес и минус - нетърпелива съм. Мразя несправедливостта, жестокостта, простащината.

# 21
  • Мнения: 28
Айде и аз тук.Вие сте казали всичко, което ме описва.
Peace

# 22
  • Мнения: 332
Аз също съм на кантара  Laughing Мога да обобщя,че като цяло везните сме големи инати, но в същото време сърцати и грижовни, притежаваме голямо чувство за хумор и сме на принципа "добре, че е бъзика та да си кажем истината" Mr. Green През каквито и трудности да преминаваме, винаги търсим вариант да оправим нещата, рядко стигаме до отчаяние, което също не трае дълго. Според мен това ни качество се дължи на магарешкия ни инат. Имаме някакво особено чувство за справедливост, което понякога ни вреди. Че ни помързява също е вярно, но пък сме отговорни към работата си и я вършим добре.  И не на последно място сме привлекателни и интересни за мъжете  Flutter

# 23
  • Мнения: 236
Везни! Бъдете живи и здрави. Бъдете каквито си щете, но по-далече от мен! Ще кажа за везните нещо хубаво, ама друг път.

Ти да не си дева случайно?

За да не си помислим, че си влязла в темата да ни обиждаш, кажи нещо, за да мотивираш отношението си към везните. Какво не ти харесва по-точно?

# 24
  • Мнения: X
Понеже първия пост страшно ми хареса и много точно описва жената -везна /каквато съм и аз/, първо се подписвам под него    Peace    Peace    Peace     и сега отивам да чета останалите.

# 25
  • Мнения: X
И да допълня-есето е казало всичко.
"Който не ме харесва-няма вкус,който не ме обича -не ме заслужава."    Репликата не е моя,но е много вярна!    Peace     

# 26
  • Мнения: 369
Още една Везна, която открива себе си в описанието в първия пост, а и в есето. Това с колебанията и анализите е много вярно.  Embarassed Всяко нещо трябва да се разгледа от всички възможни ъгли и да се избере най-доброто. Но какво да правя когато много неща ми харесват еднакво? Дори изборът на напитка или ястие в заведение е придружен с дъъъълго чудене. Днес към 30 минути избирах един кактус и пак не съм сигурна, че избрах подходящия.  ooooh!

Не обичам да се карам, но обичам да споря. Обаче има някои неща в есето, които не са верни в моя случай. Чета с огромно удоволствие, но изкуството не ме привлича. И нямам ексибиционистични наклонности, дори не бих се пекла по монокини.

Но това за самотата е вярно- не мога да си представя да съм сама.

# 27
  • Мнения: 1 186
Още една Везна, която открива себе си в описанието в първия пост, а и в есето. Това с колебанията и анализите е много вярно.  Embarassed Всяко нещо трябва да се разгледа от всички възможни ъгли и да се избере най-доброто. Но какво да правя когато много неща ми харесват еднакво? Дори изборът на напитка или ястие в заведение е придружен с дъъъълго чудене. Днес към 30 минути избирах един кактус и пак не съм сигурна, че избрах подходящия.  ooooh!

Не обичам да се карам, но обичам да споря. Обаче има някои неща в есето, които не са верни в моя случай. Чета с огромно удоволствие, но изкуството не ме привлича. И нямам ексибиционистични наклонности, дори не бих се пекла по монокини.

Но това за самотата е вярно- не мога да си представя да съм сама.
Ох,и аз съм такава.....като трябва да купувам нещо е чудо #Crazy....гледам,мисля и все не го измислям и вече като го купя се почтва- "ама дали трябваше това, ами не онова....." ooooh!

# 28
  • Мнения: 205
  Здравейте и от мен! Аз много много не съм вярвала в зодиите преди да попрочета малко повече за нашата зодия и да открия толкова близки до истината неща за Везните...мога само да кажа, че съм горда Везна и обичам много живота...но за съжаление, около мен няма много хора със същата зодия...усмивки на всички...  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 757
И да допълня-есето е казало всичко.
"Който не ме харесва-няма вкус,който не ме обича -не ме заслужава."    Репликата не е моя,но е много вярна!    Peace     

Аз лафа го знам така

Който не ме харесва няма вкус, който ме харесва не ме заслужава.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт