Жената Везни!

  • 38 022
  • 518
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 183
Чела съм, че трапчинките са характерни за везните.Имам две на едната буза и една на другата  Simple Smile

# 46
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз пък нито една.

# 47
  • Мнения: 249
Аз имам на едната буза, но и голямата дъщеря има, а тя е близнаци Grinning

# 48
  • Мнения: 4
И аз имам трапчинки на бузите си,които много си харесвам Simple Smile Embarassed

# 49
  • Мнения: 4 513
Чела съм, че трапчинките са характерни за везните.Имам две на едната буза и една на другата  Simple Smile
Аз имам, но сестра ми, която не е Везна, има абсолютно същата, на абсолютно същото място. Малкият ми син, зодия Рак, "лепна" абсолютно същата трапчинка, така че аз лично го отдавам на ген и наследственост.  Peace

# 50
  • в баира
  • Мнения: 861
Още един кантар в отбора. Почти всички характеристики на зодията притежавам.  Whistling

# 51
  • Мнения: 494
И аз съм в отбора ! PeaceИ съм съгласна почти със всичко, което сте писали. Единствено, не ми е познат мързела ,много мързеливи Везнички тук ,що така? Мене пък все ме сърбят ръцете за работа ,немога да стоя на едно място дълго време .И подаръци лесно избирам без да се колебая, но ако трябва да взимам решение за нещо друго, ей там вече хич ме няма .
Много рева и за хубаво и за лошо ,което ми е най -голямата слабост. Crossing Arms
Че сме красиви ,спор няма . Mr. GreenИмам много приятелки, Везни все хубавици!

# 52
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
И аз и половинката сме везни. И моичкия го помръзва от време навреме и трябва доста да го подтиквам. Не можем дълго време да сме сърдити и лесно прощаваме.

# 53
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
И аз в отбора. Много си харесвам зодията.

# 54
  • Мнения: 112
   Най-голямата ми битка  е именно с жена -везни.Ами страшно е- тя обича да манипулира, аз не позволявам никой да ме контролира, особено равни  на мен по ранг  хора.От друга страна  най-добрата ми приятелка е везни.Но тя е толкова различна.И тя умее да те върти на пръста си, но не го прави и е толкова  прекрасна личност, двете  са  на различни полюси.И като ценностна система и изобщо.
 Та, как аз, стрелкинята  непокорна да се разбера  с тая  жена  ThinkingПросто   едва се контролирам само като си отвори устата.Не, че я мразя, даже й се възхищавам за  определени черти на характера.Но тая мания да командори и да  говори "с тон"- ей, ще ме побърка Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 3 371
И аз и половинката сме везни. И моичкия го помръзва от време навреме и трябва доста да го подтиквам. Не можем дълго време да сме сърдити и лесно прощаваме.
може ли една питанка....
аз съм абс класическа Везна, в момента съм в "двубой" с мъж Везна. намирам го за страхотен като излъчване и изобщо е адски класов мъж. дори сме на една и съща дата родени. та, питането ми е  - как се справяте 2 бройки Везни...аз за първи път влизам в такава "битка" със себеподобна зодия....и признавам, малко съм затруднена Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 2 481
Oще една везна- инатлива, с чувство за хумор, подчертан есхибиционист-но само вкъщи, артистична, адски злопаметна...Като котка.

# 57
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
И аз и половинката сме везни. И моичкия го помръзва от време навреме и трябва доста да го подтиквам. Не можем дълго време да сме сърдити и лесно прощаваме.
може ли една питанка....
аз съм абс класическа Везна, в момента съм в "двубой" с мъж Везна. намирам го за страхотен като излъчване и изобщо е адски класов мъж. дори сме на една и съща дата родени. та, питането ми е  - как се справяте 2 бройки Везни...аз за първи път влизам в такава "битка" със себеподобна зодия....и признавам, малко съм затруднена Crazy

Разбираме се чудесно. Няма битка при нас. Имаме еднакви вкусове, еднакви интереси. Четем книги, които и на двамата ни допадат, гледаме филми които и на двамата ни харесват. Най-добрия ми приятел е той. Нямам затруднения с него освен понякога да го накарам да свърши нещо - едвам става, но като го подхване го върши докрай.

# 58
  • Мнения: 3 371
И аз и половинката сме везни. И моичкия го помръзва от време навреме и трябва доста да го подтиквам. Не можем дълго време да сме сърдити и лесно прощаваме.
може ли една питанка....
аз съм абс класическа Везна, в момента съм в "двубой" с мъж Везна. намирам го за страхотен като излъчване и изобщо е адски класов мъж. дори сме на една и съща дата родени. та, питането ми е  - как се справяте 2 бройки Везни...аз за първи път влизам в такава "битка" със себеподобна зодия....и признавам, малко съм затруднена Crazy

Разбираме се чудесно. Няма битка при нас. Имаме еднакви вкусове, еднакви интереси. Четем книги, които и на двамата ни допадат, гледаме филми които и на двамата ни харесват. Най-добрия ми приятел е той. Нямам затруднения с него освен понякога да го накарам да свърши нещо - едвам става, но като го подхване го върши докрай.
е, ние не се "борим" класически  Twisted Evil . но, честно казано за  първи път се сблъсквам с мъж Везна....на моменти балансата се накланя ту към него, ту към мен, и май да, харесват ни еднакви неща....  Heart Eyes

# 59
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Имат нужда от ръчкане.

Общи условия

Активация на акаунт