Жената Везни!

  • 38 013
  • 518
  •   1
Отговори
# 30
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
И аз се записвам тук като Везна. Не знам обаче какво да допълня - вече всичко е казано Simple Smile. Определено съм голям инат, понякога себе си изнервям с това, за околните не отговарям Simple Smile. Много трудно взимам решения.  Обичам реда, безпорядъка ме изнервя, но само в случаите, когато не ме е обзело онова мързеливо състояние. Обичам да спя до късно. Няма какво да пиша повече - Везна съм 100% от където и да ме погледнеш. Не на последно място - Везните сме много умни и красиви жени. Истинската жена е Везна!

# 31
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Везни! Бъдете живи и здрави. Бъдете каквито си щете, но по-далече от мен! Ще кажа за везните нещо хубаво, ама друг път.

Този коментар ...  newsm78

 

# 32
  • Мнения: 1 186
Везни! Бъдете живи и здрави. Бъдете каквито си щете, но по-далече от мен! Ще кажа за везните нещо хубаво, ама друг път.

Този коментар ...  newsm78

 
Пост,който е доста смотан ooooh!

# 33
  • Мнения: 804
 Верно както Тинита е написала, имам странно чувство за хумор, та хората около мен понякога се обиждат и гледам да премислям по-вече преди да си отворя устата Embarassed Та взех, че попаднах и на обидчив мъж ooooh! Снощи една колежка (от Пакистан) ми предложи чаша мляко с някакъв техен чай, та аз направих една гримаса   Sick и се прсторих, че повръщам, а тя взе че се обиди и отнесе чашата обратно. Та цяла вечер и се извинявах за лошата шега ooooh!
 И за мързелчето да си призная, че често ме спохожда, но като трябва нещо да върша и най-вече съм мотивирана, няма проблем Peace

# 34
  • Мнения: 183
Ох, за мързелчето и аз съм съгласна.Обичам да си дам зор да с свърша всичко и после да го отдам на занимание с по-интересни неща.Забелязвам обаче, че явно и асцедента си има влияние.Аз понеже съм везни с асцедент везни няма как да ми убегнат типичните черти за везна.От всички везни, които познавам обаче има една, която с погледа си изразява много отрицателна енергия, постоянно злослови и внася интриги.Това е всичко друго освен везна!  Thinking

# 35
  • Мнения: 249
И аз съм зодия везни. Доста "тегля" преди да взема решение. Много чувствителна и лесно ранима Embarassed Определено не обичам безпорядъка, но само когато не ме мързи. Доста от нещата, написани в предните постове се отнасят и за мен.

# 36
  • Мнения: 290
Е момичета,приемете още една Везна в отбора.И аз обичам мъже с характер(мъжът ми е Овен)но не и материални придобивки,лесно ранима,справедлива,но колеблива.
Мразя безпорядъка,обичам всичко да ми е в ред,обичам да чета и да слушам музика.Имам си и чувство за хумор,нетърпелива и понякога лесно избухвам.Не понасям самотата.Голям инат съм.
Едно време,когато за първи път запознах мъжът ми с майка ми,тя му каза-Длъжна съм да те предупредя с какво зло се захващаш,след което изброй всички тези неща.
А и на последно място-злопаметна съм, и това си е мой минус.

# 37
  • DE
  • Мнения: 967
Да допълня:
- Нетипично за везни: обичам самотата...
- Не съм злопамента и прощавам много бързо.
- Не съм инат, по-скоро трудно отстъпчива!! Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 232
Още една везна. Peace
Много съм колеблива, особнно в покупките Embarassed, да не си на мястото на продавачите, луди ги правя...да не изпадам в подробности.Често се измъчвам от вътрешни терзания, не съм злопаметна и ако се скарам с някой бързо ми минава....С много изострено чувство за справедливост, мразя лъжата  и аз самата не лъжа.Много точна, цепя секундата на две (ако имам среща). За мъжете сте прави и моят мъж е водещият и по-силния.Творческа натура съм, не съм подредена.
И да ,,мека мара".Ако се сетя нещо ще допълвам.

# 39
  • Мнения: 2 388
.....и още една везна  Grinning
много съм категорична, мисля бързо и решавам бързо, НО понякога изпадам в такива чуденки, че просто не мога да разбера от къде ми е дошло. Обичам "скъпите" неща. Не робувам на предметни зависимости - давам с леко сърце. Пея, танцувам и рисувам. Много съм артистична  Joy
Обичам да мълча и да слушам другите. Имам много познати и малко приятели.....еми това е!
Мъжо казва, че съм единствената на света.....и как не, като прочетохте горното не мислите ли така и вие  newsm03

подпис:
/скромна/

# 40
  • Мнения: 3 371
.....и..... НО понякога изпадам в такива чуденки, че просто не мога да разбера от къде ми е дошло.  newsm03

...не мислите ли така и вие....
мислим, мислим newsm03 newsm03 newsm03
и аз изпадам почти постоянно в такива чуденки....да не кажа , че това е перманентното ми състояние, дори и да избера или реша нещо, продължавам да се чудя, ама правилно ли беше , ама не беше ли, ама от една страна, а пък от друга...и така до безкрайност  Crazy Crazy Crazy

# 41
  • Мнения: 342
Хайде и аз в отбора. Тази зодия според мен е най женствената зодия.Ние обичаме всичко красиво. Малко сме колебливи докато взимаме решения,но решим ли никой не може да ни спре.Мързеливи сме да, но когато нямаме ангажименти.Прекалено добри сме , та чак болезнено.Влизаме често в спорове за справедливи каузи. Обичаме повече флирта от истинския контакт.И почти всички,да не кажа и всички си имаме трапчинкинякои даже имат и по четири Joy. Абе... сладури сме.

# 42
  • Мнения: 4 509
И аз, и аз...  Whistling
Мразя да пиша за себе си  Mr. Green, затова предимно ще ви чета. Иначе се разпознах в описанията на много от вас.  Peace

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 397
Още една Везна  в отбора. Моята колебливост граничи с болестно състояние. Не веднъж съм купувала нещо от магазина, след това  го връщам и после съжалявам.Една от най-  големите драми в живота ми също е резултат от прекалената ми колебливост. Болезнено чувствителна съм и много лесно ранима, но някак си това остава дълбоко в мен. Критична съм и най-вече към себе си. Впечатлявам се от умни мъже. Възхищавам им се.Обичам красивото, но не  съм творческа натура, по скоро се опитвам да намеря логиката. Обичам реда и хаоса ме изнервя.  Страхувам се от самотата.

# 44
  • Мнения: 2 015
-инатлива
-чувствителна и "мека Мария"
-злопаметна
-помръзва ме
-имам и трапчинки Mr. GreenЕдна на брадичката Peace

Общи условия

Активация на акаунт