Влюбени АПРИЛки , подаряват валентинки!

  • 25 294
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 079
Тази седмица ми е тръгнало с д***то нагоре, 2 дни се опитвам да се добера до мойта лекарка, вчера най - сетне се свързах и се разбрахме да ме види в 4. Излизам аз щастлива от работа, че ще си видя дребка и какво се оказва - акушерката ме "зарадва" с новината, че преди малко е влязла в операция.  ooooh! След малко чакане и голяма душевна борба, дали акушерката да ми проведе все пак "някаква" жк, доколкото може да се нарече така, все пак някакво подобие се състоя: мерки, теглилки, тонове, поне си видях изследванията, че всичко е на 6 и ... друм! Сега одисеята с издирването продължава, за да се разберем все пак да ни погледне скоро, ако не, съм решила да отида във Фемина в най - скоро време... В голям филм се вкарах... Tired

В тая връзка, рони, кое Име прибави в контингента си? Heart Eyes

По останалите текущи теми:  Grinning
pypy, присъединявам се към всеобщото мнение да не се тормозиш излишно и да потърсиш второ мнение, ако трябва. А иначе, че се забравя и вторият път е по - шубелийско, напълно те разбирам... Само като приближа Шейново и ме свива под лъжичката... Embarassed

dena, голям майстор си, очите ми останаха в твоя гоблен. Мен хич не ми идва музата, пък и откоровено ме мързи Embarassed на тема труд и творчество, но искрено се възхищавам на можещите! smile3501
vili, много сладко се получава със стаичката, браво и на теб! Hug
зинаида, чакаме те с добри новини и наддало бебе Mr. Green! Hug
*dessi*, благородно ти завиждам, че поне ти си си видяла принцеската, и то в подробности. А, че ще е красавица, ни най - малко не се съмняваме, при такава чаровна мама! Heart Eyes

tolinka,мила, разплака ме това...  Cry
Обещавам да пиша,когато мога,а вие пазете коремчетата,бъдете много спокойни и не мислете за глупости!Казала съм на моето бебче да бди над всички априлски рожбички,нали им беше другарче...До скоро,милички,прегръщам ви!
ГУШ за теб и ако не се разстройваш много, четейки ни с бебешките новини и вълнения, пиши отвреме навреме тук... Hug

Това е от мен, че както имаше една велика мисъл, че мозъкът е странно нещо, започва да работи щом отвориш очи, и спира, щом влезеш в офиса, отъждествявам се напълно с моите остатъци на такъв... Whistling

# 76
  • Мнения: 568
Здравейте и от мен!
Mара Подробната   да това е дъщеричката ми преди 3 години вече е доста по голяма.Много  ме зарадвахте с хубавите думи относно творението ,че в темата на професионалистките ме покритикуваха ,ама те гледат с друго око.Важно е ,че и аз си го харесвам ,а баща ми даде заявка ,че трябва да бъде окачен в неговата стая Simple Smile
Vili Shildarova стаята става строхотна.
А покупките на всички са прекрасни аз ще снимам нашата стая като понакупя още нещица.А за спалното бельо май се отказах  от Бертони ще правя поръчка в една фирма тук.Показаха ми страхотни десени и от някаква нова материя поне аз не съм я чувала- ранфорс 100%памук .Ето тук има техни неща ,но нямат показани за кошара http://www.bgwebmarket.com/Formuliari/search-spalno.php?lang=bg& … pe=spa&page=0
Искам да ви попитам нещо някои беше снимал стерилизатора на Бертони ще може ли да се ползва с други шишета например на Авент ,че аз към тях се ориентирах,пък тяхния е по-скъп и няма смисъл ако може да се ползва на друга фирма.
рони мен пък ми стана любопитно за подаръка на мъжа ти .Би ли споделила? Simple Smile
pypy  Flowers Four Leaf Clover всичко ще бъде наред.
chockolina се изгуби от доста време темата почти се преполови ,а тя не се е разписала на което държа ,че тя ми даде куража да я направя  bouquet
Ами хайде хубав ден от мен отивам да се поразходя днес ,че времето е топло!

# 77
  • Мнения: 343
Eeeee, не толкова писах и, когато реших да публикувам поста нещо се прецака и се изключи нета. Ще се гръмна. smile3511

Та вече продължавам накратко. След като свикнах на този интензивен живот на работа, ето първия почивен ден днес вече не мога да си намеря място. Qnika направо ти влизам в положението и хич не ти завиждам. Добре, че още малко остана.

Jylieta комбинацията от синьо и зелено ми е една от любимите. Много свежарско.

Tolinka радвам се, че отново ни посети и внесе положително настроение. Hug

Dena_klv аз като видя игла и конец направо се изприщвам, но твоите гоблени са много красиви. Аз го нямам това търпение изобщо.

Kafenceto  и аз напоследък не мога да понасям месо, но за съжаление ще трябва да се насилим. Ама като четох наскоро какви "нещица" слагат в месните продукти направо ми се отщява да ям каквото и да било от месо.  Sick

Vili ако знаеш с какво нетърпение чакам завършването на твоят авторски проект за детската стая, направо не ме свърта. Ама ще чакам. За киселините наистина трябва да пробваш вечер да изпиваш по една чаша топло мляко. Аз тази процедура я правя постоянно като слагам и 1 лъжица мед и изобщо забравих що са това киселини.

suny78 с тези непрекъснати мисли за предстоящи покупки, сънят ще бяга непрекъснато.Така, че отпусни се и мисли след като се събудиш сутринта.

keli_f не ти съчувствам мила с твоя мъж. Моят мъж е подобен на твоя, само че на сутринта не иска кафе, щото в къщи не се пие, а иска закуска и то ако маже палачинки или мекички. Даже тази сутрин малкия като се събуди първия му въпрос е "А какво ще закусваме?" Май много съм ги разглезила моите мъже и като се сетя, че и още един се очертава на хоризонта!?!?!!?

Gaja чакам снимчици от покупките ти от Ikea. То ей къде е Букурещ, но нещо не можем да се организираме да отидем дотам.

*dessi* не го познавам таткото, но определено като гледам Сашко и майка му , малката госпожица ще се конкурира със сладурчовския батко.

Аз снощи доста се рових в сайтове за колички и снощи само такива сънувах, но не стигнах до нищо определено, засега.

# 78
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Дена, страхотно изглеждат спалните комплекти, хич не се и колебай. Въпросната материя е супер! А в Димитровград ли се намира фирмата, ще споделиш ли къде им е магазина?  Blush Може да поръчам на свекито да скокне дотам.

Аз ако си имах жилище, бих направила ббешката стая в нежнолилаво и резеда. С някакво фризче в малко по-наситени цветове.

# 79
  • Мнения: 568
Жабче не знам за магазин ,имат маса на пазара ,а миналия ден като споделих със сестра ми се оказа ,че собственичката е потребителка във форума ще разуча и ще говоря с нея ,и ще дам повече инфо.Иначе десените не са само тези има и други аз си избрах ето тези крави http://catalog.bg/product.php?company=23353&id=34418  белите ,че розовото не е подходящо за момченце и лесно ще ги съчетая с някои комплект на Вис Виталис от трико.

# 80
  • Мнения: 14
Толинка още веднъж благодрая че ми писа Heart Eyes Hug

Зинаида Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Gaja страхотни неща има тукhttp://www.acte-deco.fr/.Искам и аз но казваш че скъпички така ли Confused

Vili Shildarova Справила си се чудесно толко е сладко всичко Heart Eyes Peace

Ние с бебка засега сме добре тя си ритка днес ми точиха кръвчица дано всичко е ок.В петък нямам търпение да си я видя Praynig

Оставям ви че нямам мн време хубав ден и се дръжте Hug

# 81
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Дена, нищо че е на пазара, ще съм ти благодарна да споделиш къде се намира масата.  Hug Ако не сега, ще я посетя лятото като идем на гости в Хасково.  Mr. Green Таман ще е време тогава за пазар и на летни дрешки за бебките.  Laughing

Хазяите се обадиха, че ще минат днес най-накрая. Аз вчера им оставих една саркастична бележка на айсикю-то, явно е дала резултат.  bowuu

# 82
  • Мнения: 143
Здравейте, момичета!
Аз днес най-накрая поспах почти цяла нощ!!!! Урааааа!!!!
По едно време се събудих само и в полузаспало, полубудно състояние сънувах как трябва да направя някакво разпределение за почистване на някакъв апартамент!  Shocked Имах група от около 15 човека и ги разпределях ли разпределях! Голямо чистене явно трябваше да се направи. Обяснявах как се почиства тоалета  #Crazy , кой да почисти с прахосмукачката, кой да мие чинии - абе голяма съм организаторка!!! Интересното е, че това ама изобщо даже и не беше моя апартамент!!! Жалко!  Wink
Та така! Simple Smile))
Иначе вчера получих голяяяяма торба с дрешки за бебчо от моя приятелка и ми се пооправи настроението! А и му купих едно комплектче още - абе знам си аз, че шопингът прави чудеса! Simple Smile)))
За киселините моята рецепта е една ябълка като ме хванат и разбира се вечер преди заспиване! Действа!!!!   Laughing
Браво на творческите мами! Ние като се сдобием с къща - ЖЗ до половин или една година - съм решила и аз да направя рисувана стая за бебчо - ама аз що нещо съм измислила за тааааам.... Само да стане къщата и се мятам! Simple Smile))
atlantica, Честита ти почивка!  Wink Аз в началото също издивявах от безделие, но скоро свикнах, намерих си разни занимания и сега ми е добре! Simple Smile))
Жабче, ама тея вашите хазяи прекалиха.... Не знам как още не си ги насмела и ремонта да ви направят сега, като толкова се бавят!е не им ли е неудобно поне малко!!! Еееейййй много нагли хора има!!!!

# 83
  • Мнения: 3
Здравейте шкембеланки Hug

Жабче само така с тези хазаи, знам за какво става дума и ние сме в същото положение, а на всичкото отгоре се разправяме и със строителя на апартамента ни, който трябваше вече да е готов, а не е Twisted Evil

Толинка радвам се, че писа  Hug

Поздрави на всички Simple Smile Аз пак отивам да се правя на работна

# 84
  • Мнения: 2 090
tolinka,най-силните и топли прегръдки са за теб,силно момиче  Hug Hug Hug!

pypy,поддържам казаното от момичетата писали по-назад Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed.
А за страха от второто раждане-и мен този път повече ме е шубе... Rolling Eyes

zinaida, Hug Flowers Four Leaf Clover,дано е надебеляло и наедряло твоето бебче,и в петък новините са само добри Praynig.

desi 054224,бебешките дрешки мисля да ги изпера когато приключа окончателно с пазаруването wash(което смятам да стане най-много до месец преди датата на евентуалното раждане).

Каfenceto,и аз като теб недолюбвам месото с тази си бременност(а иначе съм си месоядна Laughing),старая се поне 1-2 пъти седмично да хапвам обаче,напъвам се Rolling Eyes,ама нали е заради бебка...Изследванията ми са добре засега fingerscrossed,та поне за това не се безпокоя.

sunny 777,да ти е жив и здрав таткото  bouquet,и да се радва дъъълги,дълги години на милото си внуче Heart Eyes

suny78,голяма дилема си имала снощи Laughing,сутиена за кърмачки аз си го бях купила малко преди да родя,и сега пак така мисля да направя.Гърдите ми след раждането и ''слизането'' на кърмата станаха по-големички,да,но и сутиена беше памучен,доста еластичен и нямах проблеми с размера(имаше място дори за абсорборащите подплънки за кърма в него Crazy,и гърдите ми пак си бяха удобно прибрани Wink)

кeli f,и нашият татко прави подобни изпълнения понякога Whistling,не се ядосвай,виж има и по-тежки случаи-визирам съкровището на аtlantica Mr. Green(atlantica,дано не те обидя,казвам го с добри чувства)

sisely,дано днес и мъжа ти успее да види бебка Hug.

Мария Hug Heart Eyes,радвам се че писа,скоро си мислех за теб.
Както и за tai,A_L_E_g_R_I_A_,wazse,Мамочка,dream-wish,Mисис T.,chockolina,и още доста априлки,които не са писали отдавна...

Вие непохватни ли сте? Аз напоследък съм като торнадо направо.  Embarassed Та много се зарадвах като открих, че за това си имало причина. В напреднала бременност се измествал центърът на тежестта и затова било нормално да се блъскаме в разни предмети и да изпускаме какво ли не от ръцете си.  Crazy Аз доволен!
Жабче,успокои ме Joy,аз мислех че само аз съм такава спъната,все нещо ми пречи като вървя,току се блъсна в някой ooooh!,а като се храня се капя като малко дете Sick.

аtlantica,честита ти отпуска  newsm68!

Олче, Hug Heart Eyes!

# 85
  • Мнения: 7 129
Взех си листчето и за пореден път се изумявам какви гьон-суратки жени има. Чудя се дали ще ми се отдаде на мен да стана такъв дебил спрямо хората.  Tired Не че любимите ми момичета от аптеката, която ползвам не променят редовно подредбата на опашката, когато пазарувам нещо оттам, но винаги ме гризе малко съвестта.  Embarassed
Кой, къде терлици на Барсата? Време е да шампионирам явно в албума. Само някой мил човек да ми пусне парола.  Embarassed Hug
И като си приказвахте за дядо Холифийлд - това онзи мач за стотици милиони ли беше?  
Олче, накрая се спрях на ръководството. Много мила женица съм и безкрайно нетактична, но това е друга тема.  Laughing
Жабче, за всякакви мързеливи неща съм насреща.  Laughing Не че щях да ходя аз до НОИ, но ми беше леко съвестно да си тормозя приятелите с такива бумашкарски дейности да се занимават.
Какво беше това координация и сръчност? Нали за тази работа се носи раницата, за да се пази равновесие поне. Само непохватността си не мога да я оправдавам с бременността си.
Онез ваши агенти, които ви спъват организацията дано да се трогнат наистина днес и да ви разкарат пречките. 
Дени, нищо фантастично не съм измислила за подарък. Мойто миУо е фен на WоW и по този повод реших, че вече не му харесват старите клавиатура, мишка (той не знаеше Laughing), пък и картата за играта изтича скоро. Фасулска работа - такива романтични неща се подаряват.  Laughing  

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 231
Здравейте,
ох, забравих кой пита за сутиена за кърмачки- според мен трябва да се вземе след като родиш, но незнам дали дават да се мерят или поне да се наложат, а и след като ви изпишат от болницата можете да излезете за 1 час и да вземете. Той е за удобство, но ако не сте с него не значи че няма да можете да кърмите.

# 87
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Хайде и аз да се разпиша в новата прекрасна тема набързо  Simple Smile
Два часа бяхме на съвещание, едвам ми остана време да хапна нещо. Малкия накрая така се беше разбеснял...  Heart Eyes
Аз вече втора седмица съм сменила високите зимни обувки с маратонки-супер удобно! Обаче ако времето се развали пак трябва да се качвам на кокилите  Confused
Снощи имах малко киселини и не се стигна до хапче-затисках ги със сополки  Mr. Green Наливам се с чай от лайка и дерзая.
Напоследък нещо съм мнооого разсеяна и забравям елементарни неща /да купя хляб, например/  newsm78
tolinka  Hug

# 88
  • Мнения: 143
Уфффф, много мразя така - нещо натиснах докато пиша и ми изтри всичко!!! Та сега наново! А бая бях съчинила!!!!
Та:
Деси, като гледам Сашко, май ще си имате една Анджелина у дома! Simple Smile)))

Преди малко чух някакъв странен шум от корема си, но не беше мой! Та се зачудих ( както вчера някой беше писал - май Поем) дали бебчо не пръцка! Много ми стана смешно! Simple Smile)))

Мария, добре че се отби. Аз ви следя мамите с очните операции - нали и аз съм от тях! Моя диоптър не беше голям - 3 на двете очи горе долу и на последния преглед в клиниката ми казаха че нямам предпоставка за секцио. Всичко си е ок. Офталмолога, който ме гледа в клиниката където ще раждам подтвърди, а следващия месец пак имам час при него. За мое си успокоение дето ми вика той. Та ако всичко друго е ок, смятам да раждам нормално. Утре съм на ехограф, да видим колко ли е пораснал моя бандитчо!
Момичета с лазерна корекция, пишете как стои въроса при вас ( който вече е минал преглед и е взел решение)

А за месото да ви кажа, на мен само това ми се яде!!! Месо, салата и плодове........ И макарони! Simple Smile))) Направо май прекалявам. Май всеки ден вече готвя месо, е то ние по принцип сме си много месоядни.... но сега повечко ми се яде. Simple Smile))

# 89
  • Мнения: 80
Здравейте,влюбени априлки!Да ви се похваля току-що се прибрах от болницата,където съм решила да раждам.Много дружелюбен персонал,като ги попиташ ти отговарят с подробности.Лошото беше,че бях самичка,нямаше други мамита.Та да си дойда на думата,пуснахаме в родилното отделение,по точно ме вкараха при родилка.И когато влязох дъхът ми спря.Там имаше бебче,което го храниха.Човек ще си помисли,че никога не съм виждала новородено.А не е така.Чак ми се напълниха очите от щастие.Прекрасно беше.Интересното е,че не искат много неща за родилката в болницата и другото искат превръзки,а не лигнин.Вътре беше доста топличко,но и много чисто,което е много важно за бременна.Която в момента си избира къде да ражда.Има и удобства в стаята,телевизорче,хладилник и най важното бебчо си е при теб.Това е отмен за сега мамчета.Чао на всички и спокоен ден!!!

Общи условия

Активация на акаунт