Отговори
# 15
  • Мнения: 16
айде и аз да се впиша в новата тема.
Мимито нищо страшно няма в това да звъннеш на Оги и да питаш за всичко което те вълнува.  И аз така пешех на лист въпросити , защото ще забравя, ми то нормално толкова неща имаш на преден план , че изключваш.

# 16
  • Мнения: 22
rusalka vn не се притеснявай и аз нямам  нито ориз ни картофи в менюто си...а за мен мога да кажа че това беше моята основна храна,защото съм вегетарианка......и сега я карам предимно на суха храна.и салати,,но да ви се оплача че от тая зелената салата ми се обостри гастрита и от няколко дни имам страхотни болки.но пък не ми харесват доматите и краставиците.......... Sick....
я да попитам и вас по колко яйца хапвате на седмица че на мен май ми се събират множко #Crazy...и се притеснявам за малката като я кърмя да не стане някоя авария.......

хайде мили майчета лека вечер и много целувки и прегръдки за дребосъците Hug Hug Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 699
rusalka_vn   от де ги извади тия 70 гр. кашкавал като гледам на закуска си 2 блока, не трябва ли да са 80 гр. Може пък да имаш разлика в грамажа  newsm78 newsm78 newsm78
Така е правилно огладнееш ли хапваш нещо от лист 1, аз след известно време спазване на режима, започнах да огладнявам следобед зверски и в началото търпях, но после взех че се обадих на Оги и той ми се накара, че седя гладна и каза да ям. И аз нямам картофи и ориз. За авокадото му се обади да го питаш. Портокала - 200 гр. обелен. За хляба, аз в началото гледах да не ям много, но сега стигам и до 4 филийки на ден. Аз обаче съм на повече блокове и да си кажа честно не са ми в повече. Дали пък за това свалям бавно.

# 18
  • Мнения: 290
Добро утро!  Hug
Сепвам по кафе
Бучката захар е  само за настроение  smile3503
Така ... след снощния купон, нямам поражения, хем си хапнах и бисквитена тортичка (не ме вземайте за пример!). Да ви кажа в нашия режим най-важно е позитивното мислене, настройката... т.е. като хапнете нещо, котето не е режимно да не се изяждате отвътре, че сте много грешни... Просто следващото хранене си го правите по режима и всичко си идва на мястото. Не се самонаказвайте.
Галче, Джинджито преди да навлезе в готварските тънкости караше на яйца. Аз също имах яйчен период  Whistling Само трябва да внимаваш с жълтъците - там се е скрила тая гад холестерола (поне така разправят докторите). Аз и сега като нямам нещо приготвено, посягам към яйцата - най-бързо се приготвят и винаги ми е вкусно.
Русалчице,  см. при мен бяха първото нещо, което мръдна  smile3521. Кантара в началото си мълчеше, но ... дънките оширяха и то многооооо... ластични дънки ми стояха като чувал, та спешно се наложи да се обзаведа с нови.
Питче,  Hug Не ме давй за пример, че може да объркаме хората... Аз съм гоооолям фен на сладоледа и все гледах да го мушна в порциона. И сега не го пропускам, но вече по-рядко и много внимателно чета съдържанието, че в някой има много Е-та ...
Изобщо, момичета, внимателно четете етикетите за съдържанието на продуктите, че някой от тях са само Е-та  smile3513
Хайде стига толкова, че се поулях с писането.
Много  Hug Hug Hug и   love001  love001  love001

ПП Последно.  Blush Абе,  прави ми впечатление, че бебетата ни са все мъжки?!?!  newsm78 Оги и той има мъничък мъж от преди Нова година, една приятелка (симеоновка) и тя е в очакване на  мъж, Джинджито - мъж, сега и Десика....  smile3506 smile3506 smile3506
Спирам се!

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 10:53 от БорянаІ68

# 19
  • Мнения: 699
Хайде на кафетооооооооооооооооооооооо.
Аз съм си режимна, твърдо съм решила, че ще отслабна до лятото. И аз муам яко яйца, май дозата беше до 6 на седмица, ама аз не ги и броя. На обед все имам варено яйце.

Борянче, Сбъдваща мечти има момиче, иначе всички останали са с момчета.
Аз в началото спадах мн сериозно на кг. , а сега е обратното, явно сланинките махам сега.
Хубав ден.

# 20
  • Мнения: 153
Здравейте момичета  Hug

Борянче, сега ще ти пробвам кафето.

Ох да ви се оплача голям глад ме гони от миналата събота.
И все към сладко ме влече. Увлякох се бая в непозволени неща, кантара варира разбира се.
Но подутото чувство в корема най ме притеснява и дразни.

rusalka_vn, аз си хапвам по 3 филийки на ден от мноооого време. Това ми е най-лесното за обед и следобедна закуска в офиса.

Имаше още неща, за които да пиша обаче нещо се разсеях и забравих.
Ще седна да поуча, защото в понеделник и вторник имам изпити и трябва да се подготвя.

Да ви се похваля, излезна ми резултата от изпита по английски (първия сертификат на Кеймбридж).
Имам 'А' (това се равнява на отличен)  bowuu

Режимен ден  Hug

# 21
  • Мнения: 22
liony брависимо за резултата.стискам ти палци и на другите изпити.....

и аз днес няма да съм на 100% с режима.мамчето има рожден ден и съм и поръчала една еклерова торта  party023 а пък нядявам се че няма да ми се отрази толкова много едно парченце....а и съм  в мц и ми се хапва сладичко нещо.

днес ще си купувам електронен кантар и се надявам резултатите ми да са по различни от др.защото все ме изкарва различни кг....и незнам какво да мисля.....

като се претегля на новия ще ви се похваля с резултата че от доста време не съм се мерила,но см съм махнала още 1 само,но сега започваме с разходките и скоро като почна работа се надявам че още по бързо ще вляза в норма.аз сега съм същите кг както преди да забременея,но искам да си върна кг от предишното лято и съм сигурна че като имам движение и режима под ръка всичко ще е суперско Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

хайде младежки лек и пълен с много усмивки ден newsm44

# 22
  • Мнения: 153
Галичка, не се притеснявай толкова за тортата. Хапни си щом имате повод. Според мен в такива случаи не бива да се лишаваме, особено ако ни се хапва. Утре си продълваваш с диетата и всичко ще е наред  Peace

Koralche, в края на предишната тема прочетох, че искаш снимки за стимул. Ти попита Хаяси, но си позволявам аз да пусна няколко, защото днес тамън се снимах. Един съвет - трябва да мислиш позитивно за себе си, а не колко си дебела и т.н. Малко повече самочувствие ти трябва и постепенно ще започнеш да се чувстваш добре, а с режима ще имаш и реални резултати.

Ето снимка от 3-4 месеца преди да започна режима: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279324&pid=7257264 и http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279324&pid=7257263

Ето снимка от днес: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279324&pid=10433296 и http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279324&pid=10433301

В албума има още снимки от Сега и Преди.

# 23
  • Мнения: 1 218
Мараба бнада  Hug Hug Hug

ДЕСИКА , ЧЕСТИТА РАДОСТ МАМЧЕ !!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да е живо и здраво малкото момченце !!!
Без колики да е стомахчето,
за да е щастливо юначето,
да са пълни редовно пампите
и сладинко с бебко да си наните !!!


И Tumpi трябва вече да си гушка сладкишчо  Praynig
Дано всичко да е наред, че взех да се  притеснявам ... ма като знам и с мен как се стекоха нещата ... бая време не знаех на кой свят съм и преоткрих лаптопа след нам си колко време .
Спомням си , че се бяхте изпопритеснили и за мен ...

Лиони, страхотна мацка си станала , БРАВО момиче !!!
Ей на това му викам аз мотивация за слабеене  Hug
Брависимо за 6-цата, ти си нашата гордост  Peace

Та по този повод - Айде народе, лятото идва, трябва да се кълчотим в секси дрешки , да показваме крачето и  да вириме нослето  Grinning

Борянче, честити да са ти новите бАтушки , със здраве и финес да си ги носиш !!!
Това за бебетата верно са все мъжки . Тя Сбъдващата мечти беше дюканка преди да забременее ...Имаме една мама от Дюканите в отчетната ни тема, та и тя роди момиченце ...
Значи при Дюканките са момите, при нас са момците  Crazy  hahaha hahaha

Добре дошли на новичките мацки  Hug Hug Hug
Заформяме пак добра групичка за отслабване  Peace
Аааааааайде и аз в кюпа на слабеещите , срам не срам, пак ще се боря с 15 кила излишество  #2gunfire #2gunfire тяхната кожа коженическа.
Най-интересното е , че уж нямам много за сваляне, точно толкова колкото и предния път свалих , оооооообаче що така дрехите от дебелия ми период не ми стават на дирника  newsm78 newsm78 newsm78
Разширила съм се изотзад ... сега как ше се оправи таз ми ти работа  Sick
Кога ще ми се приберат кокаляците и ще се приберат ли изобще изобщо ???
Някой ако знае , ша го замоля да ме светне  Praynig

Още нещо щях да пиша   newsm78 newsm78 newsm78 ама йаде като зацепа  Sick
Лека вечер   bouquet

# 24
  • Мнения: 22
добро утро слабеещи мамчета....
Djindjari ,и аз имам същия проблем.след първото раждане се прибрах толкова бързо,а сега уж съм същите килограми когато забременях,но уви дрехите нещо ми се впиват в телесата #Cussing out.....май след второто раждане ще си остана дебелогъза.или широкогъза newsm78....мали мали,че то много гадно ще да е ако е така #2gunfire,,,,ще си обзавеждам май на ново гардероба....и тея сланини по корема,я да те питам...ти колко кг качи сега...аз качих 13кг и двете бременности,,но сега структурата ми е малко поразлична.дори като казвам чао и махам с ръка ми се тресе сланнката оптдолу Embarassed.......я кажи корема прибра ли те се?при мен вече 5 месеца след раждането имам сланини по корема...и незнам как да се преборя с тях.....

хайде за сега че се разрева момата........лек ден дами с господа

# 25
  • Мнения: 699
Момичетааааааааааааааааааааа!  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Аз слабеееееееееяяяяяяяяяяяяяя! Влизам си в един панталон, в който не можех да вляза до скоро, ама сега ми седи по-добре, отколкото като го купих, а това беше преди да имам намерение да забременявам. Ама ако ме бяхте видяли как съм подскачала и съм се радвала.

Джинджи айде бе душичке, откога те чакамееееееее, ей, майтапя се, Дидо е най-важен сега. Туй за Сбъдващата не го знаех, последно съобщи тук, че ще бременее и нещо пак не съм разбрала. Кокаляците се прибират, споко, но до 12м. Имай търпение.

Лиони, бравоооооооооооооо, ти си нашата гордост, от последните снимки, които показа май още си заслабнала. Браво за взетия изпит, стискаме палци и другите с 6 да ги вземеш.

Галичка, аз също  бях с много сланинки по корема, а пък по бутчетата  ooooh! а пък по задника  ooooh! малеееееееееееееее, не е истина просто. Обаче сега ги няма, коремчето ми е плоско, сега искам да го хлътна, че на лятоска все е навън. Всичко ще се оправи, ти само спазвай режима.
Айде аз отивам да закуся, че да не закъснея.
Слънчев и режимен ден.

# 26
  • Мнения: 63
gali4ka мерси за отговора, значи не съм само аз без картофи  Grinning

hayasy кашкавала е точно 80гр. грешката е моя, явно при писането вместо 8 съм натиснала 7. Сори!  Rolling Eyes  Много ти благодаря за изчерпателната и безценна информация, която ми даваш.   bouquet
Аз да ти се оплача нещо взех да се притеснявам, че при мен няма да има ефект. Нито на мерки, нито на килограми имам разлика за 5 дни, а уж се храня стриктно по режима. А и затова си казвам менюто, та да ме направлявате ако някъде бъркам.

БорянаІ68 мерси за кафенцето!   bouquet
А след колко време след старта на диетата усети разликата в сантиметри? Че аз нещо взех да се отчайвам.  Cry

liony Браво за постигнатия резултат на следващите изпити пак така!   bouquet
Сега видях и резултатите от режима и незнам какво друго да кажа освен БРАВО!


Момичета не мога да си изтегля филма "Тайната".  Cry Незнам защо, но след като дам download не започва да ми се тегли филма, а ми се появява един word документ с някакъв надпис вътре подобен на линк, ама не е линк. Опитах се с него на отворя страница, но не става. Аз ли нещо не съм на ясно  newsm78  или от настройките на комп. нещо. До сега не съм теглила филм, приятеля ми се занимава с тези неща. Но сега го няма и аз не знам защо така става и каква е причината.  Thinking




# 27
  • София
  • Мнения: 1 724
Джинджи, бебока е мнооого сладък....Hе се коси, ще отслабнеш. Аз с големия наддадох 17 кг и за една година отслабвах 19...Сега с бебката имам още 6 кг за сваляне, което на моя ръст е страшно много, но се надявам с Ваша помощ да успея. Бях наддала с нея цели 21-22 кила...
Лиони, мноого мотивиращи снимки, супер мацка си...
Хаясче, браво за отслабването...
Галичка, аз кърмих до 11масеца и не съм правила нищо за отслабване, страхувах се да не я храня с токсини...като спрях кърменето толкова ми беше писнало от тоя мой задник, че се турих 20 дни на плодове и доооста го понамалих...Толкова бях щастлива,, когато през август си влязах в по-широчките дрехи, но от номерацията преди да забраменея, по-тесните още не ми стават... С плодове се отслабва бързо, но после се възстановяват, ако не си супер стриктна,надявам се Симеоновския режим да е задържащ, както е станало с повечето от вас.
Целувки за малките бебоци и поздрави на слебеещите!

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 18:39 от Енита

# 28
  • Мнения: 22
rusalka_vn филма тайната го има он лайн в арена.аз там го гледах...и не се коси много и при теб ще има резултат.

Енита,и аз големи я го кърмих толкова,но 2 мес след като го родих си бях както преди,а сега просто кокалаците май са по разширени....и май нямат намерение да се приберат....то кокалите майната му,аз трябва сланина да топя(за масссс) Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!Аз отдавна ви бях писала,че съм започнала режима,но стана така че се разболях мн лошо от пневмония и трябваше да го прекъсна  Cry
Сега вече съм добре и от утре си го започвам упорито.
Аз съм на 17,вече почти на 18год и тежа 70кг при височина 16Мисля,че ако сваля 18-19кг ще бъде идеално  Praynig
Лиони,тей като видях твоите снимки-може ли да те питам за колко кг свали и за колко време?Извинявай,ако е нахално но просто много се надявам до лятото да съм във форма и искам да разбера дали може да се получи.
И имам още един въпрос към всички-понеже съм ученичка и сутрин закусвам в училище,първите няколко дни ядох Верея 0,1%,но ми е мн безвкусно това мляко,та може ли да си вземам някакъв плод или е задължително да ям винаге протеини,въглехидр и мазнини?
Благодаря предвярително и лека нощ  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт