Различията м/у мъж и жена

  • 2 699
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Жените са по-емоционални, а мъжете по-прагматични.
Емоционалността за мен не е противопоказна на логиката.

# 16
  • Мнения: 78
Съгласен в едни случаи, и не - в други.

Много зависи от ситуацията. Често най-прагматичните и работещи решения на даден проблем идват от жената, докато мъжа си блъска главата в стената и от устата му бликат ли бликат емоции...

# 17
  • Мнения: 15 619
Съгласен в едни случаи, и не - в други.

Много зависи от ситуацията. Често най-прагматичните и работещи решения на даден проблем идват от жената, докато мъжа си блъска главата в стената и от устата му бликат ли бликат емоции...
Това е ключовата дума. Да не кажа почти винаги.

# 18
  • Мнения: 78
Чак почти винаги не е, но доста често.

Като това важи двустранно. Случвало се е решения на проблем за жената да дойде от мъжа и обратното.

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
само когато се отнася за чужди проблеми ....

# 20
  • Мнения: 1 897
Емоционалността за мен не е противопоказна на логиката.
Не винаги.
Но в повечето случаи, особено при жените, емоционалността надделява.

# 21
  • София
  • Мнения: 395
В повечето случаи мъжа може да бъде жена, по рядко е обратния вариант. Mr. Green
Не говоря за сексуалността.
Добрите готвачи, фризьори, гинеколози,сервитьори и т.н.са мъже.А колко жени по строежите сте виждали

# 22
  • Мнения: 15 619
Е,жените са емоционално логични, а пък мъжете  - алогични и без излишни емоции.
Една жена много по-лесно стига до решението на какъвто и да било проблем, докато мъжът от своя страна най-често - се забатачва и усложенията са налице...
На мъжа подробностите му убягват...

# 23
  • Мнения: 4 734
Една жена много по-лесно стига до решението на какъвто и да било проблем
М, не мисля. Жените са тези, които винаги задълбават. Мъжете са по-радикални при взимането на решения, някак по-първосигнални са...

# 24
  • София
  • Мнения: 395
То нищо не остана за жената...........да ражда , да кърми, и месечен цикъл.......

# 25
  • Мнения: 15 619
Една жена много по-лесно стига до решението на какъвто и да било проблем
М, не мисля. Жените са тези, които винаги задълбават. Мъжете са по-радикални при взимането на решения, някак по-първосигнални са...
Жените анализират проблема, драга.
Мъжете го подминават един вид.

# 26
  • Мнения: 78
бе вие и двете казвате едно и също, ма с различни думи.

съгласен съм и с двете ви.

Жените са по-склонни да анализират, да задълбават, да се вманиачават дори в отделни случаи.
Мъжете просто скачат на първото решение, което им хрумне. С което понякога дозабатачват нещата.

# 27
  • Мнения: 15 619
бе вие и двете казвате едно и също, ма с различни думи.

съгласен съм и с двете ви.

Жените са по-склонни да анализират, да задълбават, да се вманиачават дори в отделни случаи.
Мъжете просто скачат на първото решение, което им хрумне. С което понякога дозабатачват нещата.
Фил, ти си по-логичен и от жена.  Комплимент е, да. Hug Касиди ме смущава, ама го отдавам на бременността й. Wink

# 28
  • Мнения: 1 897
Да, мъжете не влагат толкова емоции, но поведението им е подвластно на логиката, именно защото принципно опростяват нещата. Не се интересуват от подробностите, не се оплитат в детайлите, не анализират излишно, не драматизират ситуацията.

# 29
  • Мнения: 78
ъммм тва не знам дали е комплимент, ама блъдъръ  Hug

не е въпрос на логика, предимно на наблюдения

Общи условия

Активация на акаунт