Септември '09 - 6

  • 11 236
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 365
И аз останах озадачена какво става със Засмяна.
 Каквото и да ти се случва, ти желая много сили, за да го преодолееш и много късмет, за да излезеш от ситуацията с възможно най-малко щети (емоционални)  Hug

# 256
  • Мнения: 2
Валка, аз съм със страхотен синузит в момента, и понеже е хроничен няма смисъл да пия антибиотици, но доктора ми даде едни капки, които много помагат - ПИНОЗОЛ. Наистина съм много доволна, отпушват веднага носа и пресушават хремата, надявам се да ти помогнат.
Засмяна, сподели с нас, не изпадай в лоши настроения, надявам се всичко да е наред и скоро пак да си пишеш с нас,  Hug!

# 257
  • Мнения: 2
Върнах се малко назад в темата и схванах, че Засмяна ще направи нещо ужасно, заради мъжа си, нали така! Смотани мъже! Защо винаги трябва да се съобразяваме с тях! Дори и да не е точно такъв проблема, за който предполагам, съм длъжна да кажа, че жената винаги е била по силна от мъжа и че не трябва да им се подчиняваме. Не съм мъжемразка, напротив, много обичам съпруга си, но винаги отстоявам правата. То не стига, че ги гледаме, то не стига че се съобразяваме с тях, даваме живот на сперматозоидите им и накрая ще ни правят на луди! Съжелявам, че пиша такива неща, ама ми писна от такива дрисльовци дето не мислят с главите си като правят нещо. Три приятелки имам, които сами гледат децата си, заради такива "мъже", но пък са щастливи, защото има кой да ги радва и да казва - "Мамо обичам те". Мисля, че това е най - голямото богатство, което имаме и трябва да си го пазим! Това е от мен! Съжелявам ако на някой не му допада моята теза, просто явно имах нужда да споделя с вас.

# 258
  • където има любов
  • Мнения: 307
Засмяна пожелавам ти от сърце скоро пак да си засмяна. HugБъди силна!

# 259
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде и аз да се запиша за последно тази вечер.
Засмяна, дано всичко да се нареди и да преодолеете този момент, но недей да действаш прибързано, за да не съжаляваш после Hug
Тони, на твоето мнение съм.
Детелини, ти до 20-ти не можеш да изтраеш, а аз като съм на 04.03 ooooh!, но и аз мисля да се направя на приятно разсеяна и да отида на 26.02, когато ще съм 9 седмица и 5 дни. Дано да се види хубаво бебо и да видя как мърдат ръчички и крачета и как тупти малкото сърчице, под моето Praynig
Лека нощ на всички  bouquet

# 260
  • Мнения: 102
Zasmyana  и аз не съм чела какво си писала, но разбрах, че ти се случва нещо много сериозно !
Пожелавам ти да си силна !!! Вярвам, че ще се справиш !!! Моля се за теб Praynig

# 261
  • София
  • Мнения: 462
Добро утро!
И аз изтървах какво е станало със Zasmyana, но от вашите реакции мисля, че се досещам Tired
Мила, искам само да ти кажа да не вземаш прибързани решения! Сега сме много емоционални, понякога не разсъждаваме съвсем трезво и за мен поне преди да изцепя нещо, с което ще засегна някого и ще се стигне до скандал, е хубаво да го премисля и тогава да стрелям. Далеч съм от мисълта, че ти нещо си направила, но си помисли пак за кое повече ще съжаляваш, че си изгубила - този мъж, който очевидно не е достоен да е до вас, или малкото чудо, което расте в теб и не се знае дали ще имаш шанс да имаш отново!
Прегръщам те силно и кураж, каквото и да решиш! Praynig Ти си толкова позитивен човек, че не мога да си представя как си се решила на подобно нещо. Лично аз, моето бебче, което е има-няма 5 см, толкова много вече го обичам, че не мога да си представя какво ще правя, ако го няма Heart Eyes
Желая на всички ви усмихнат ден и само хубави емоции!

# 262
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Добрутру. Ние днес сме на преглед, но малката не се е оправила изобщо. Ако остана и другата седмица в къщи ще изкукам Crazy
Аз в понеделник съм на преглед и или трябва да излизам от работа или да ходя с дребната. А тя като види, че ми правят нещо изпада в истерия. Как ли ще приеме вагиналния ехограф не ми се мисли Joy
Засмяна, напиши нещо, всички се чудим какво става Hug

# 263
  • Мнения: 53
Добро утро и от мен, момичета Hug
Вчера бях на лекар и направо се шашнах, когато доктора каза, че вижда две плодни сакчета #Crazy ...не съм и предполагала, че ще имам близнаци. Но той ми каза, че няма да правим прибързано заключение защото още били много мънички и не се знае дали ще останат две до края newsm78...
Още съм като гръмната Shocked
И да се похваля - чухме сърдечен ритъм и съм много щастлива Simple Smile
Лек ден на всички мами, а на тези които имат трудности - успех в разрешаването им и послушайте сърцето си Hug Hug Hug

# 264
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен - искам да ви питам нещо :

Записах се на ранен бхс обаче там където ми казаха да се запиша имаше свободен час чак април,  а тогава ще съм 14 седмица - не е ле малко късно за ранен бхс ? Иначе ще е при д-р Димитър Марков

# 265
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Весита, ай честито Mr. Green Мен като ме преглеждаха и докторката като каза, че май са две щях да получа удар. После вика, аааа, едно е, ама аз вече се бях ококорила Shocked

# 266
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Аз нямам нищо против да са две, да преизпълня плана за петилетката в съкратени срокове.

# 267
  • Мнения: 53
Бу, аз пък се плаша, защото знам колко диво дете бях (вкъщи съм запшалила поне 3 пожара) и всички ми казват, че един ден моите деца ще бъдат още по-диви от мен, за да ми се връща Mr. Green - та ако стане така направо ще лудна #Crazy
Но в крайна сметка, каквото сабя покаже - ако са две, няма да върна едното я.... Grinning..живот и здраве, ще видим по-натам...

# 268
  • където има любов
  • Мнения: 307
Vesita007 и аз бях много палаво дете и това с пожарите ми е много познато.Майка ми все ми пожелаваше ЕДИН ДЕН  и аз да имам такова чудо.То взе че се случи-дъщеря ми е луда за сто момчета.И сега ,когато се налага майка ми да я гледа,твърди че ме е надминала Flutter

# 269
  • София
  • Мнения: 260
Весита много хубава новина Grinning Изгубих дирята колко са близнашките мами!!
Петя ранната ФМ се прави между 12-14 г.с. За БХС незнам

Общи условия

Активация на акаунт