Контрацептиви???

  • 3 659
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 470
Lepenkite ne vliaiat na karmeneto,tai kato moqta lekarka mi gi predpisa sled kato i kazah,che karmq.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: ina
Lepenkite ne vliaiat na karmeneto,tai kato moqta lekarka mi gi predpisa sled kato i kazah,che karmq.


Напротив влияят. Причината за това е тяхната хормонална основа и начин на действие, идентичен с този на таблетъчните контрацептиви.
Аз на твое място веднага бих проучила подробно въпроса /най-малкото бих прочела листовката/, бих ги спряла на мига и забравила за тази лекарка.

# 17
  • Мнения: 826
Цитат на: ina
Lepenkite ne vliaiat na karmeneto,tai kato moqta lekarka mi gi predpisa sled kato i kazah,che karmq.


Хм..........
Станала е някаква гре6ка...........
Или твойта лекарка не е разбрала,4е кърми6,или не е................лекарка. Shocked
Лепенката е забранена за кърма4ки,хормоните преминават в кърмата и бебето ги поглъща...........
Мой съвет е да се обади6 на педиатъра си и да му обясни6 какво е станало..........,а после да си намери6 нов гинеколог. Confused

# 18
  • Мнения: 470
Blagodarq za savetite,shte proucha pak,dobre che oshte ne sam si slojila Wink

# 19
  • Мнения: 1 975
Цитат на: twins_mama
Цитат на: ina
Lepenkite ne vliaiat na karmeneto,tai kato moqta lekarka mi gi predpisa sled kato i kazah,che karmq.


Хм..........
Станала е някаква гре6ка...........
Или твойта лекарка не е разбрала,4е кърми6,или не е................лекарка. Shocked
Лепенката е забранена за кърма4ки,хормоните преминават в кърмата и бебето ги поглъща...........
Мой съвет е да се обади6 на педиатъра си и да му обясни6 какво е станало..........,а после да си намери6 нов гинеколог. Confused


Tova i az sum go chuvala. Za kurmachki se preporuchva samo minitabletkata zashtoto samo tq ne vliqe na kurmata....... Ama ne e 100 procenta siguren kontraceptiv  Sad ....... i trqbva da se pie po tochno edno i sushto vreme vseki den!

# 20
  • Мнения: 713
kristal_97, минитаблетката също предизвиква отделяне на хормон в кърмата, но било минимално в сравнение с комбинираните хапчета и другите ала бала. Минимално или не това ме ужасява  Twisted Evil .
На въпроса ми защо не разработят хапчета за мъже GP-то се захили и каза, че при нас било нещо предвидимо в смисъл месечно и по една яйцеклетка, а при мъжете кога дойде и милиони за убиване, та ние сме били по-лесни от тази гледна точка Imp . Като казах, че хормонални препарати не ми влияят добре тя се изказа да не сме правели секс тогава уж на майтап де или стерилизация на мъжот. Е това пък мен ме отблъсква, и него го е страх. Ами ако стане нещо с иструмента Simple Smile ?
Дотам стигнахме, че мъжът ми мрънка да съм я отбивала беба, но тя не дава никакви признаци, че иска. Напротив даже започна повече да суче след стреса от пътуването до Бг и един летен грип. Иска си млякото и това е, нищо друго не иска - нито follow on мляко нито краве.
Отклоних се от темата май
Споделете моля ви, вие как се справяте по въпроса  Rolling Eyes  Ние сме много плодовити, а не искаме повече деца и направо си пилим отношенията и нервите.

# 21
  • Мнения: 637
Вероятно ще прозвучи глупаво, но защо не ползвате презервативи, бе хора? Simple Smile

# 22
  • Мнения: 713
Мели, не е глупаво изобщо, но при нас не работи  Sad , получава се ефекта - падам надолу и ставам мек Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 042
Цитат на: Meli
Вероятно ще прозвучи глупаво, но защо не ползвате презервативи, бе хора? Simple Smile

ние ползваме Wink

# 24
  • Мнения: 3 042
А някоя от вас да е ползвала женския презерватив? Изглежда ми много трудна тая работа....
я споделете, или това си е чиста екзотика в България Sunglasses

# 25
  • Мнения: 3 481
аз съм ползвала женския презерватив, не е нищо сложно, една джаджа като силиконова, прилича точно на сателитна чиния, мушка се колкото може по-дълбоко, обаче ми се стори пунта мара. Още повече я ползвах докато живеех в чужбина, та не разбрах много много от упътването и я махнах. То с презервативи беше по-добре, а и колко ли секс съм правила там де. Laughing  С мъжа ми се пазим по обикновения начин, не свършва в мен, макар че на мен много ми се иска Laughing  Laughing  Laughing  И ние ставаме меки като сложим презерватив. Все си мисля, че няма да стане гаф така. А не искам да пия никакви хормонални препарати. Та в крайна сметка не може да се забременее всеки ден от месеца. Това обаче в случай, че жената е сигурна, че мъжът не отделя семенна течност неусетно по време на акта. И това си има начини на разбиране.  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing   Простете ми откровенията Laughing  Laughing  Laughing

# 26
  • Мнения: 713
mutsunka, не искам да те плаша ама ние затова си имаме бебе сега защото и аз мислех като теб. освен това бебето беше на 8 мес , когато забременях пак и както бях в ужас ами сега какво ще правя, завърши със спонтанен аборт. още ми е мъчно. от моите пресмятания се оказа, че съм забременяла точно на 7-мия ден броено от 1-вия ден на периода при положение редовен на 28 дена мес цикъл. овулацията трябва да е била около 14-тия ден, да ама не Cry . само от любопитство какъв е този начин, за който говориш на края? може ли да не се извиняваме като говорим за тези неща

Общи условия

Активация на акаунт