Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравейте!  bouquet
Зарибихте ме и мен, от утре и аз ще пробвам да Дюканосвам   chef 

# 16
  • Мнения: 0
да,това е причината  списъка се поразчисти малко ,защото има толкова много момичета,които не пишат от 100 години или въобще не са писали при нас  но нека и Ема все пак да каже

 все пак това са дечица, които са се родили (или е трябвало да се родят) в месеца, който ви е събрал всички вас тук. фактът, че майките им не пишат, не означава, че техните имена поне не са досойни за челния списък (още повече, че съ присъствали в него поне половин година)

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Хайде и аз тук.

# 18
  • Мнения: 479
Цоп в новата тема. Ема  Hug

И ние си имаме аптечка, даже две - една за децата и една за нас. Кое съм купувала по повод, кое без повод, но имаме бая асортимент. Но най-важни според мен за спешни нужди са Панадол, НУрофун, Ефералган, Отипакс, Ентерол, Натриев цитрат. А ранички обикновено промивам с риванол. Но навън нося само навлажнени кърпи, които не дезинфекцират, то е ясно.

Да ви кажа веднъж, когато Теди беше на годинка и половина, го водех за ръчичка и той внезапно се препъна в бордюра, изплъзна ми се от ръката, падна и си удари оченцето. После така беше посиняло окото му, че изглеждаше като бит (голям срам  Embarassed). Сигурно, ако за ръка го държеше някой друг, щях много да се чудя как го е изпуснал, ама на, ето че се случи с мен. Та така, споко, децата падат. Моят син до ден-днешен пада, нищо че е вече на 7г.
А пък Марта е толкова капризна госпожичка, че плаче от хората и само в мама се гушка.

# 19
  • Мнения: 6 713
Привет и от мен! Hug

Емма,   bouquet

Аз пък мисля,че не е толкова страшно, ако някой го има в списъка, пък не пише! Rolling Eyes

Реянка, и Лидия ми е една танцьорка! От около месец се подрусва на музика!  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 200
да,това е причината  списъка се поразчисти малко ,защото има толкова много момичета,които не пишат от 100 години или въобще не са писали при нас  но нека и Ема все пак да каже

 все пак това са дечица, които са се родили (или е трябвало да се родят) в месеца, който ви е събрал всички вас тук. фактът, че майките им не пишат, не означава, че техните имена поне не са досойни за челния списък (още повече, че съ присъствали в него поне половин година)
Миша защо не влезе Ана Каренина да каже какъв е проблема, така от нейно име да пишеш не върви много. Другото което е незнам защо някой държи името му да е на място което нито посещава, нито пише и не се включва в темите изобщо. Дай да включим имената на всички деца в БГ които са се родили април месец, само защото са се родили тогава. Никой не говори за достойнства и тн, нищо против сладките априлчета и дечица, но признай че просто няма смисъл нали?
Не искам да споря и не се карам да знаеш, само ми е интересно Wink Все пак аз не съм тази която ще реши проблема ти Simple Smile За мен няма значение  Hug

Емма страхотна си   bouquet

# 21
  • Мнения: 54
Миша, нека Ана Каренина, като има възможност, да се включи и да се разберем с нея, а не с посредник. Т.е. да ти го кажа направо - не е твоя работа. Много рядко се иразявам толкова остро и така директно срещу някого, обаче ти в качеството си на каква влизаш в темата ни и ни държиш сметка, а?

П.П. Акварел, видях, че и ти си писала, същото като мен  Peace

# 22
  • Временно
  • Мнения: 788
все пак това са дечица, които са се родили (или е трябвало да се родят) в месеца, който ви е събрал всички вас тук. фактът, че майките им не пишат, не означава, че техните имена поне не са досойни за челния списък (още повече, че съ присъствали в него поне половин година)

Извинявам се за намесата,но за какво достойнство иде реч? newsm78 Все пак има МНОГО деца родени април месец и незаписани в този списък и това никак не е обидно.Просто идеята е,че все пак тук си споделяме неща относно развитието на дечицата,за нас самите и т.н. и е ненужно да се влачат някакви дълги ЧЕЛНИ списъци,при това в тях да фигурират майки и бебоци,за които нищо не се знае.
И не мога да разбера толкова ли е жизненоважно да присъствате в ЧЕЛЕН списък в някакъв си форум?

Ваня,Акварел писала съм с вас. Grinning

# 23
  • Мнения: 139
Хриси-Писи,миличка,сега на мен ми стана мъчно,че ти е станало мъчно от казаното от мен! Изобщо не съм целяла това и не съм и намекнала,че не си пазиш детето! Ето и когато Миленка падна беше с майка ми на дивана(която също е отгледала 2 деца и не съм предполагала,че с нея може да падне! Явно не съм се изразила правилно-просто се ядосвам на хората,които от зор и някакъв си ентусиаззъм се борят да водят децата ни,да ги учат да правят това онова,да им дишат в лицата и да ги целуват(случи ми се 3 пъти)! Hug
За аптечката-събрахме доста неща от нашите болести-Панадол,Ефералган,Нурофен, физ разтвор,калциев глюконат,витамин ц,един дезинфекциращ спрей,рехидратиращ разтвор,лечебна Хумана,свещички против повръщане и тн! Peace
Относно Ана Каренина-мисля,че бебчето стоя доскоро,даже не съм видяла,че вече го няма,а пък майката май съм виждала да пише само веднъж Party Все пак може да напише нещичко или тя иска просто бебчето да се вижда на красивата заглавна страничка? Peace
За бебчетата с буйни коси имам откритие! Понеже на Миленчето много и се сплиташе и все се чудих дали има аджеба нещо като балсам за бебета и открих един спрей за лесно разресване,който ни реши проблема и прави косата копринена и мека! Ако някой се интересува утре ще му погледна името Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 749
Добър вечер  Hug

НОИ ме зарадваха, че на 10.02 мога да се надявам на пари Simple Smile Е, не е като за цял месец ( а само до датата на изтичането на 315-те дни), но все пак е нещо.
Така, че момичета - преди Март и вие можете да се усмихнете  Peace

Гледах в предната тема сте обсъждали буйките - Косьо има от тези по 16 лв на КиК. Мнооооого съм доволна от тях  bowuu И вкъщи, и навън с тях ходи. И като казвам "ходи", съвсем не се шегувам. Вярно, че сам не се отпуска, но той мен ме държи за пръста, а не аз него. Много е стабилен. Очаквам всеки момент да тръгне и сам (не че бързам...'щото тръгне ли веднъж, спиране няма). Да се похваля - изобщо не ми се е налагало да се надвесвам над него, да ходя сгъната, за да мога да го придържам...Подавам му малкото пръстче на едната си ръка, той се хваща за него и тръгва.

Пишете ме и мен кърмачка ...

Уф, докато пишех направо заспах...Лека нощ, момичета  Peace

# 25
  • Мнения: 134
Добър вечер  Hug
моето мнение е ,че въпросната Ана Каренина сте вие  Thinking  вместо да се сърдите влезте и попитайте жените как са ,децата как са ? извинете се обяснете защо не сте писали толкова време и помолете отново да ви включат  Peace с рогата напред няма да стане  Naughty
за моята аптечка ...........  ще помислите ,че съм ограбила аптека  ooooh!
панадол,нурофен (детски ) панадол разтворим ,фенистил капки,ериус,вентолин ,флудитек,алергодил,витамини една камара , вомитусхил капки и свещички ,хомеовокс , деган,смекта,талцид,натриев цитрад, рибомудил ,хустагил,и още една камара  хапчета мазила и тем подобни  ooooh!за въпросното кремче лекуващо бързо и ефикасно ползваме  атисптичен крем на хималая   Peace
за пазенето на децата от опит ще ви кажа ,че няма значение при кого са  Rolling Eyesщом е писано да се случи се случва ..........Мирка е свидетел Сашето на какво приличаше миналото лято а аз бях само на сантиметър от него ,никога ама никога няма да си го простя  Cry
много целувки от нас   bouquet утре дано намеря време да пиша повече  Embarassed  

# 26
  • Мнения: 199
Хайде добро ви утро! С тази закусчица /без да дразня Дюканките/ ви пожелавам хубав и усмихнат ден!



и да е жив и здрав на Вени-б рожденика!

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 08:36 от Byni

# 27
  • Мнения: X
Брейййй, много страсти се развихрили тука-кой не добавен веднамагически, друг пък хептен го няма.....(като за втория случай вината е само и изцяло моя)....айде който не се е намерил на жизненоважния челен списък.....може да ме даде под съд!!!
 Аз ще ви пусна 2 снимки (маааалинко са грамадански ама...сега няма време и с тях да се занимавам)-не че ви интересуват, ама...вчера като се връщахме небето беше едно такова...фантасмагорично...ама не се забелязва много де, то през стъклото на колата и с нашия убийствен апарат друго и не мога да очаквам. Първата снимка е на едно Шато, което строят и е...много хубаво, аз имам някакво влечение към шатотата (така ли се пише???) от време на време ме сполетяват някакви мечти да идем да живеем в Тоскана и ние да си гледаме лозя и да правим винО и да живеем в някое таквоз фамозно нещо....ама.....друг път!!!
 И покрай вчерашното пътуване ми идва на устата един въпрос-кой кара колата когато пътувате извън града? И ако са мъжете ви-как карат? Пере ли ги съчмата? Аз съм далеч от ония дето не дават да се кара с повече от 80-90км и само мрънкат "Ох, намали, Ох намали..."мисля че съм доста толерантна, ама моя мъж вчера на 3 пъти ми идваше да му отворя вратата в движение и да го изритам от шофЕрското място......ми той си мисли че е на пистата на Формула 1 бе!
 Аз аптечка-немам....то от 2 месеца се каня риванол да купя и дорде се наканя......те ще спрат да го произвеждат.
 Съжалявам, че не се включвам по обсъжданите теми , ама немах много време да чета в подробности какво сте писали. Само да помоля многомилионното племе на новозапочващите Дюкянки да пишат тука редовно, че ....а дано и мен накарат да направя нещо! Това последното не е молба, а ЗАПОВЕД!
 Бъни   bouquet
 Тодоран  Peace


# 28
  • Мнения: 354
Аз да ви отмъкна малко от злободневната тема -  следите ли кампанията за новите 7 чудеса на света? Белоградчишките скали са на 3то място. Който иска да гласува - може да го направи
ТУК - регистритате се с мейла и имате 7 обекта, за които да ласувате  Peace

и после да си проверите мейлите, че гласовете се отчитат само, ако се потвърди гласуването през мейла!  Peace

после пак  Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Добро утро на всички  Hug

Емма както винаги чудесна темичка   bouquet

аптечка имам от лекарствата, дето сме ги ползвали досега, преидмно хомеопатични + парацетамол, вит.Ц, аналгин (за нас). Невена още не ходи, така че нямам дори и една лепенка, за риванол да не говорим.
Някой ползва ли гел за дезинфекциране - виждала съм преди в нашия супермаркет - без измиване е и пишеше, че става за деца.

тези обучици на КК по 16лв не са ли доста тънички за навън?

reiana нямаш причини за безпокойство, нали видя колко е голям списъка на беззъбите бебета?  Grinning

Честит рожден ден на баткото на Veni-b!

Общи условия

Активация на акаунт