Отговори
# 30
  • Мнения: 319
Добро утро!
Гледам доста от вас вече правят компания на гроната Бети в албума Grinning включително и elena draganova /нали ти си тази Елена/ която за сефте виждам как изглежда Grinning
Цитат
тези обучици на КК по 16лв не са ли доста тънички за навън?
че какви трябва да са обувките за навън newsm78 за крака на Даниел само тези на КК и едни маратонки успях да намеря ooooh! /ей тези /

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Сиска имах предвид дали не им е студено на крачетата

# 32
  • Мнения: 19
Здравейте, и добро утро!
Емма, аз съм тази, която не е добавена, как го каза "веднамагически" - разсмя ме. А бе по принцип съм по-търпелива, но сега и аз не знам какво ми стана.
Относно шофирането на колата извън града, аз имам голям опит - цяло пътуване от България до Франция. По принцип зад волана е мъжът ми, и искам да кажа, че той също развива "ферарски" скорости, то няма и как по друг начин да е при такова дълго пътуване. Иначе в града шофираме и двамата, но някак си той е по- спокоен зад волана, и аз така се чувствам по-спокойна.
В аптечката имаме различни медикаменти - от лекарства за температура, до бинтове и промиващи разтвори.
За сега ние се обуваме с буйки, но само когато сме навън.

# 33
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 980
Емма тези снимки да не са правени след Сливен Thinking

# 34
  • Мнения: X
Здравейте мами Simple Smile
Днес Даринка става на 10м, вече е голямо момиченце Simple Smile  Misc Baby Bottle Coffee - по 1 мляко и за нас кафенце по този повод Simple Smile (не намерих бирата, пък и май че е рано а)
Аз бях 1 седмица на банкя при наште, страшно време беше Simple Smile
Реяна,Лурдес, и моята бебка танцува-поклаща се в такт, много е забавна.
Аптечка-имам с панадол, хексалгин??(така ли се казваше) и стеримар и май тва е всичко..
Какво да взема за случаи на дехидратиране (разсторйство, повръщане)?
Обувки имаме на КК едни червени с лепенки, много са сладки и мн скъпи, ама се излигавихме ато за първи път Simple Smile
Да ви разкажа как се изкефих вчера-бяхме на пазар в кауфланд и там едни златни момичета ме агитираха да си купя три продукта-на рексона и др. купих си аз-ама общо за 7-8 лв, и ми дадоха едно позлатено медальонче-избрах си подковата Simple Smileдано ми е късмет.Може да сте виждали рекламите-златна треска.

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 10:51 от Анонимен

# 35
  • Мнения: 319
Сиска имах предвид дали не им е студено на крачетата
Да бе,разбрах те аз,ама....по "дебели" обувки не намерих,които да му влзязат в крака Peace
Емма,само аз карам колата като сме двамата с моя на път Peace Обужавам да карам и градско и извън и не му остава ред на Владо!Иначе в редките случаи когато той кара супер много ме е страх Whistling не,че му нямам доверие,но след един "инцидент" /не беше той шофьора/ изпитвам някакъв страх когато някой друг шофира!
Аз не карам бавно,но и не прекалявам когато возя други хора,като съм сама ми тежи крака Blush
Ти нали си шофИор,що му давам на твоя да се прави на Шумахер?Вземи геврека в свои ръце!

# 36
  • Мнения: 121
Добро утро или добър ви ден- на който както му е удобно  Laughing
На Еммата маноооого цалуфки и гушки за новата темичка  Heart Eyes Hug   bouquet
Гледам тука искри прехвърчат, за някакви Анни Каренени си хортувате, ама ний като не сме го чели въпросния шедьовър ще замълчим умноуу  Thinking
А помеждудругото искам да ви се пуфаля -ЗА Първи път в живота си Стефан заспа в неговото си легло току що без люшкане, гушкане, цици, пици, мекици и тем подобни фантасмагории.......  Mr. Green Единствено насърчаван от дейната си майка с прочувствено потупване по гръбчето и припяване като латерна : Мммммммм-мммммммм-ммммммммммм...." И понеже не вярвам това да стане ежедневие, въпреки че много ми се иска, заради това не мога да отмина без отбележа събитието. Ей по едно сокче,

че следващия път може студена вода да е.  Crazy
В тая връзка ще кажа като ВаняМ - и мен ме пишете към кърмачките  Peace /не ми се рови за списъка  Embarassed /
Танзен, тая сутрин и аз гледах за Белоградчишките скали- много хубаво ми стана.   Grinning И си реших, че при първа възможност ще трябва да навия мъжо да направим една екскурзия до там  Wink
Обувчици имам от Теди - с ципчето на КК и съм много доволна, не са мръднали за токова години. А за количката си кара все още с първите, които му взех в началото на зимата, но те не стават за ходене.
И ей тъй ни в клин, ни в ръкав искам да ви кажа - мечтайте смело и вярвайте в мечтите си, и ако пък ги преследвате бъдете сигурни, че те ще се сбъднат. Животът ни е това, което ние бихме искали да ни се случи- волно или неволно ние сами предизвикваме събията в него. За последно с риск да ви досадя - внимавайте какво си пожелавате, защото може и да ви се сбъдне.  Wink Сбъдна се най-голямата ми мечта и съм най- щастливият човек на света.  Joy Joy Joy

# 37
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 980
Аз съм шофьор, но рядко вече карам. Половинката се "самозабрява" от време на време и аз му го казвам. Когато е сам да прави каквото иска, но когато сме всички заедно ще внимава.

# 38
  • Мнения: 200
Хикси браво миличка, аз само ще добавя, че когато човек много силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства за да се сбъдне желанието му (знаеш кой цитирам  Crazy) Радвам се за теб  Hug Честито самостоятелно заспиване на сладък Стефи   bouquet

Срам не срам в аптечката имаме само Нурофен и Панадол  Embarassed  Ако се наложи пази Боже точно до нас имаме денонощна аптека  Stop

Аз днес съм се заела да прочета цялата книга на Дюканчето и няма да съм на всяко гърне  мерудия  Mr. Green ooooh!

# 39
  • Мнения: 134
добър ден   bouquet
Хикси каквото и да е честито ,браво ,поздравления  Hug и аз вярвам ,че когато много силно искаш нещо то се случва  Rolling Eyes ако не е тайна можеш да споделиш с нас другия път нали  Mr. Green
Емма аз съм от тези дето са супер,хипер ,мега ,гига страхливи .............с хиляди молитви се качвам в колата  Embarassed Embarassed Embarassed и само моя глас се чува той Жоро е съобразителен ама мен  ме е толкова шубе като малка съм катастрофирала с едни приятели и това остави белег ама много як върху мен ( не физически а психически ) иначе пътуваме много често аз нямам книжка не ми и трябва ....който го е страх от мечки не ходи в гората нали така .....няма да съм заплаха за обществото  Rolling Eyes
Яна защо тоя зор бе момиче да и растът на Миленка зъбки има още време не се притеснявай колкото по-късно толкова по-добре  Peace
за обувките  всеки сам си предценява  Peace имаме едни адидаски и честно да ви кажа нямам наблюдение ,че като са скъпи са хубави  Thinking аз не съм доволна от буйките на колев и колев  Naughty тоя цип е супер неудобен отдоло  Crossing Arms
отивам да ям ,че съм гладнаааааааааааааааа

# 40
  • В събота
  • Мнения: 201
Добрютро! Чакай и аз да се запиша, че да не ме изритат и мен от списакЪ (това е майтап, да не вземете сега мен да ме емнете  Mr. Green)

Какъв списък с кърмачки имало? newsm78 Аз напоследък нямам много време за компа и не съм чела, ама ме пишете и мен там. Моя мъж свали с Дюкан към 15 кг, от 3-4 месеца е само на поддържащата фаза и е много доволен. Ама с това мойто цуцкалче как да почна и аз диетата.... Sad Има дни, особено когато сме навън, яде си само манджите и не търси да суче, но в къщи ли сме.... стой та гледай, като новородено.

Аптечка нямаме  Embarassed Ама и не мисля да правя, като се наложи нещо - ще купуваме. А за рани и одрасквания навън ще прилагам стария и изпитан метод - малко водичка, целувка и пошляпване по дупето да продължава да търчи (е, като се научи да търчи де).

Напоследък Ния много се забавлява, иска да ходи, като я държа за ръчички и постоянно търси дечица да играе с тях - почва се едно смеене, бърборене и пискане, много е сладкда. Само дето от три-четири дена сме се скарали нещо със заспиването - плаче, върти се, очичките й се затварят, пък се инати и не иска да заспива. Единствено вечер заспива лесно за нощния сън.

Моят мъж е супер добър шофьор, но и аз съм по-спокойна, когато аз шофирам. Ама то при нас всеки си кара колата де, само като пътуваме извън града или уикендите сме в една кола заедно и повечето случаи той шофира, но очите ми са винаги в пътя, а краката ми "натискат педалите" (мамите шофьори знаят какво имам предвид). Иначе и аз май съм като Сисе, сама ли съм - пич съм  Mr. Green Надувам и музиката и газта  Embarassed Но това от мнооооого време не ми се е случвало, все съм с детето.

# 41
  • София
  • Мнения: 112
Май всички мъже са един дол дренки - и моя кара като луд и направо ми взима страха, аз като съм си сама с детето карам далеч по-уравновесено от него.

Сега да се похваля - Марти от вчера има 2 зъба повече и общата им бройка вече нарастна на 4. Тези дни ще ходим на консултация и по-късно ще се отчета и аз.

Аз също все още съм от кърмаческия отбор.  Hug

Успех на Дюканките, и аз влача едни 7 кила, ама ще видим кога ще се отърва от тях.

# 42
  • Мнения: 199
Емма тези снимки да не са правени след Сливен Thinking

некъде към Айтос ми се виждат на мене?!? newsm78
айде бе Емма, разкрий се

# 43
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 980
Емма тези снимки да не са правени след Сливен Thinking

некъде към Айтос ми се виждат на мене?!? newsm78
айде бе Емма, разкрий се

E да де. Аз мисля, че това са лозовите масиви на Карнобат newsm78

# 44
  • Мнения: 200

Яна защо тоя зор бе момиче да и растът на Миленка зъбки има още време не се притеснявай колкото по-късно толкова по-добре  Peace
А защо да е по-добре? Според теб щом на Ава са порастнали толкова рано зъбчетата е по-вероятно да са по нездрави от колкото на някое бебе озъбило се след годинка ли?  newsm78 Ако едно дете е предразположено към кариеси и генетично обременно и на 6 гд да му порастнат зъбите пак ще се развалят. Тези бабешки твърдения според мен не са верни. Незнам...Нана кажи ти? newsm78

ПП-Уж нямаше да пиша....айде спирам  Stop

Общи условия

Активация на акаунт