Автоимунен тиреоидит на Хашимото (5)

  • 90 079
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 776
Здравейте момичета, три дена без компютър щях да се побъркам  Crazy Добре, че събота и  неделя обикновено не пишете много. Установих, че съм се пристрастила към нашата темичка и като я чета, се чувствам по-спокойна, затова се радвам, че ви има  Heart Eyes Липсвахте ми   bouquet

Ara_bella, обърнала ли си внимание дали стягането на гушата се появява, когато си притеснена или подложена на стрес? При мен е така - не постоянно стягане, а само като се притесня за нещо. Щом не си се изследвала от юли е крайно време да го направиш!

# 556
  • Мнения: 13 800
Ara_bella, обърнала ли си внимание дали стягането на гушата се появява, когато си притеснена или подложена на стрес? При мен е така - не постоянно стягане, а само като се притесня за нещо. Щом не си се изследвала от юли е крайно време да го направиш!

И при мен Peace Когато ми е нервно и притеснено, когато много се ядосам. А също и когато съм гладна. Щом намаля силно калориите, след два-три дни задължително се започва. Хапна ли си добре - всичко се оправя.

# 557
  • Мнения: 2 111
Аз пък не съм забелязала да имам такова стягане  Thinking
Защо?

# 558
  • Мнения: 776
Аз също не нося на глад, като съм гладна освирепявам  :twisted Някъде четох, може да е било и тук в нашата тема, че Хашимото не трябва да гладуват, защото се влошава болестта, това ми е оправданието. Joy

Ерота, аз също не съм имала стягане до преди два месеца. Сравнително отскоро имам и тази "екстра". Не знам на какво се дължи  Thinking

# 559
  • Пловдив
  • Мнения: 351
И аз съм така - при по-силно вълнение (независимо дали за добро или за лошо) веднага ме стяга гърлото. Ама имах и период, когато често ме стягаше без причина. Та може да е и от неправилна дозировка на Еутирокса. При мен мисля, че не ми достигаше, като увеличих съвсем малко, престана да ме стяга.

# 560
  • Мнения: 4 347
здравейте!
и мен ме души гушата,но не знам от какво..особено като пия кафе.и тези дни съм много отпаднала,и реших да пусна тсх..

# 561
  • Мнения: 220
И аз ще пускам ТСХ, защото и аз съм се чувствам като парцал smile3507 така съм от 2 седмици някъде, забравям, разсеяна съм. Всъщност само ТСХ ли трябва да пусна, другите 2 хормона Т3 и Т4 не са ли важни? Целувки  newsm51

# 562
  • София
  • Мнения: 1 220
Ох, аз не знам вече какво да правя с това ТСХ. То моето толкова да варира ни да пия хапчета, ни да не пия. По миналия месец ми беше на долната граница и Тодорова каза да го спра тироксина и за по малко от месец стана 5,11, хайде пак го почвай от 50.  Сега имам положителен тест за бременност и естествено първата ми работа след него е веднага да го проверя. Жестоко се притесних, пак мислех си че ще е над 2 поне, а то днес излезе 0,23 под долната  Confused. Не знам какво да правя  и така съм се изкоркала с тези ниски стойности, нямам представа как ще се отрази и страшно ме е страх.

# 563
  • Мнения: 13 800
Ами доза посредата - 25 мкр, а не 50 newsm78
И не се притеснявай толкова, сега трябва да си спокойна преди всичко Peace

# 564
  • Мнения: 365
lanna, брей че новина:)
Обади й се на Тодорова по телефона, за да реагираш и не се притеснявай...
Успех:)
 Hug
  bouquet

# 565
  • София
  • Мнения: 1 220
Благодаря момичета, надявам се този път да успея  Hug
Тодорова не ми вдига телефона, преди малко звънях...
Вероятно ще намаля на 25, поне друго не се сещам и аз Tired

 Praynig Hug

# 566
  • Мнения: 776
lanna, честито,   bouquet пожелавам ти леко бременеене и едно сладко бебенце на финала!
Птица е права, гледай да не се тревожиш излишно, спокойствие, спокойствие и само спокойствие, както казва Карлсон от покрива  Joy

Радвам се много и се надявам всички момичета, които искат бебенца да бъдат ощастливени и благословени с  бебе!!!   ylinfant

# 567
  • Мнения: 2 111
lanna,чудесна новина   bouquet
Много се радвам за теб и ти желая лека,безпроблемна и спокойна бременност и една малка принцеса да те радва след 9 месеца  Heart Eyes

# 568
  • София
  • Мнения: 1 220
Благодаря милички за хубавите пожелания  Hug Heart Eyes
Дай Боже този път наистина да се получи. Аз все още не мога да се зарадвам, прекалено съм се напатила, за да се отпусна и да съм щастлива. Все още не се знае какво ще стане, но поне в следващите седмици ще се разбере дали ще съм от майките тази година.
 Praynig Praynig Praynig Heart Eyes  bouquet

# 569
  • Мнения: 7
Помня, помня Ви още, ама пусто за 7 дни 3 зъбки изкараха, та време за пред компа не остава. Ха сега Добра вечер. И мен ме стяга гушата като яхна метлата, а това се случва доста често имайки предвид кандидат пубера който си имам в къщи. Общо взето това стягане ме наведе на мисълта да ида на доктор и да си поискам да ми проверят щитовидната жлеза. Нещото което ме притеснява е че не ме стяга от скоро но не помня  Wink от кога, та не знам как съм била през време на бремеността и дали не съм прокопсала мъничето. Ама тогава като ми беше зле доктора викаше от бремеността е, пък то може и да ми е било кофти от хипото. Аз още лапам по 25 микрограма и в интерес на истината се чувствам много по-добре сега трябва да почна да го увеличавам презз ден на 50 за 1 седмица и после 50 всеки ден.
Ианна, поздравления!   bouquet Желая ти лека и безпроблемна бременост и Декември здраво бебенце. ( преди 11 години по това време и аз имах положителен тест и сега резултата ми пълни сърцето и  къса нервите ).

Общи условия

Активация на акаунт