Против св.Валентин !

  • 7 602
  • 200
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 892
Омръзна ми от , извинете за израза  от "блуткави" истории за св. Валентин. От червени -сърца по магазините, бонбони,балони...скъпи хотели и ресторанти .
Не съм против празниците ,а от това ,че празнуваме католически празник !!!
Доколкото знам /от моята баба/ ние Християните имаме страхотен празник на младите и влюбени - това е Лазаров ден и св. Лазар !

Е, какво пък ни е наред с празниците, че сега и Св. Валентин ни пречи. Който иска го почита, който не иска - не! То и Коледа празнуваме с католиците, ама на кого прави впечатление?
Някои хора са по емоционални, романитични и малко в повечко се превъзнасят по Св. Валентин, ама не е болка за умиране.

Аз например не съм против Св. Валентин, аз съм против Св. Петър, ама никой не ме пита. Един ден ще се наложи да се видим...

# 16
  • Мнения: 8 999
Като бях в прогимназията много се вълнувах от този празник! Ще ми подари ли цвете и картичка със сърца Той, или не. Хубаво беше.
Ахъм, пардон, това беше на 8ми март. По онова време не бяхме и чували за Свети Валентин.

# 17
  • Мнения: 3 268
Аааа,моля,моля!Не намесвайте и 8 март.Обичам го!От малка...

# 18
  • Мнения: 2 448
Харесвам да виждам влюбени хора.  Heart Eyes
За мен това е празник на тинейджърите, радвам им се като ги гледам по улиците награбили розовко.  Simple Smile
За съжаление отдавна не е за мен подобно нещо.

# 19
  • Мнения: 2 161
Даже не за тийнейджъри,ами за още по-малки хора.Миналата година малката ми дъщеря получи подарък мече,което държи огромно сърце и шоколад.

# 20
  • Мнения: 3 268
Да,за млади хора си е празника.Синът ми в неделя стоя един час на компютъра,разглеждайки ресторанти и чудейки се къде да направи резервация за своята Жулиета.Допита се дори до мен за менюто и обстановката на няколко заведения.Избра "Хасиенда" и резервира места.Беше много развълнуван.

# 21
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Омръзна ми от , извинете за израза  от "блуткави" истории за св. Валентин. От червени -сърца по магазините, бонбони,балони...скъпи хотели и ресторанти .
Не съм против празниците ,а от това ,че празнуваме католически празник !!!
Доколкото знам /от моята баба/ ние Християните имаме страхотен празник на младите и влюбени - това е Лазаров ден и св. Лазар !
.....Брейййййййййййй..значи католиците са сигурно мюсюлмани ! Shocked Shocked Shocked Shocked

# 22
  • Мнения: 2 110
Zolla такова нещо не съм казвала !
stefani6 не съм самотна, има две страхотни деца и любим мъж.

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 13:56 от *Си*си*

# 23
  • Мнения: 3 268
Сиси,тогава не му мисли,а налей червено вино и се весели! Grinning

# 24
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
"Доколкото знам /от моята баба/ ние Християните имаме страхотен празник на младите и влюбени - това е Лазаров ден и св. Лазар !"

А това какво е?А тогава католиците какви са? Laughing

# 25
  • Мнения: 14 654
Нямам нищо против Св. Валентин, то и Хелоуин е чужд - ама празнуват хората  Mr. Green Жалко само, че доста от празнуващите влюбени не подозират дори откъде идва този празник и защо се нарича ден на любовта. Както не зняаят и за Ладувадето де - нашенския обичай. Празниците не ме дразнят, понякога ме дразни прекаленото приготовление и смехотворната еуфория, която ми напомня на внезапно оглупяване.

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Когато си млад и влюбен само си търсиш повод за празнуване и за така наречените лиготии. А когато си позастаряла и озлобяла лелка(почти се вмествам в този образ), тогава ти е омръзнало и те дразни.

И на мен понякога ми идват в повече, но се старая да си сдържам негативите. А също толкова ми е неприятно и да ми кажат: "Коледа е, нека бъдем добри!" - това ми е най-омразният призив, но си мълча и само се усмихвам.

# 27
  • Мнения: 2
Разбира се, къде по-християнско е да заколиш някое прасе и да го полееш с вино.

# 28
  • Мнения: 81
Разбира се, къде по-християнско е да заколиш някое прасе и да го полееш с вино.

Прасетаааа, пържолиии...  Crazy
P.S. Струва ми се, че и таз тема за любовта ще я обсе*ете...
АвтоЕдит: уф, тя пък не била за любовта. Извинете!  Flushed

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
За християнско не зная, но е по-вкусно. Аман от шоколади!

Общи условия

Активация на акаунт