Програмата за детегледачките - 5

  • 34 395
  • 452
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 123
Още веднъж благодаря и лек ден   bouquet

# 376
  • Мнения: 55
Аз искам да попитам ппедварително ли трябва да подам документи за гледане на дете от2 до 3 год или след като се върна на работа? Разбрах че се и чака ред, а не искам да се връщам на работа предварително. Мога ли да подам сега документи при положение, че чак зимата  детето ще навърши 2 год?

# 377
  • Мнения: 44
много полезна инфомация, мисля да си пусна неплатен отпуск!!!

# 378
  • Мнения: 17
Аз искам да попитам ппедварително ли трябва да подам документи за гледане на дете от2 до 3 год или след като се върна на работа? Разбрах че се и чака ред, а не искам да се връщам на работа предварително. Мога ли да подам сега документи при положение, че чак зимата  детето ще навърши 2 год?

трябва да си се върнала на работа , аз ходих Януари , но ми казаха че за да се включа в списъците трябва да представя удостоверение , че вече  работя  #Cussing out и сега вече трябва да се върна , а дори и да го подам това удостоверение ще съм толкова назад в списъците , че кой знае дали изобщо ще ме включат . Доста недомислена е цялата тази работа . Да не говорим , че те още търсят финансиране  и не е ясно дали тази програма ще продължи , не знам дали пхрочете но момичета чакат от Януари . Момента с яслите също е трагичен. Направо съм обезкуражена и се чудя какво да правя....

# 379
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
Трябва още докато сте бременни да подавате заявления, че докато детето стане на 3 годинки да сте аха и в програмата. Laughing

# 380
аз мисля, че е добре да пишем всички поотделно на другарката Масларова и да й искаме обяснение

# 381
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Много благодаря за отговора anii ta!  bouquet

# 382
  • Мнения: 55
Хубава работа, ама.... Ако отида ще ме върнат ли? Аз съм се  подписала кога се връщам на работа. Не мога ли да представя бележка за това и да ми приемат документите. Ми тя годината ще свърши докато се натуткат... Дайте да направим нещо по въпроса! Много е тромава тая система и не знам тогава кой може да се вреди ooooh!Какъв  е смисълът от подобни програми въобще?! #Crazy

# 383
  • Мнения: 17
Хубава работа, ама.... Ако отида ще ме върнат ли? Аз съм се  подписала кога се връщам на работа. Не мога ли да представя бележка за това и да ми приемат документите. Ми тя годината ще свърши докато се натуткат... Дайте да направим нещо по въпроса! Много е тромава тая система и не знам тогава кой може да се вреди ooooh!Какъв  е смисълът от подобни програми въобще?! #Crazy
Само дето дори да ти приемат документите  остава факта , че от м. Януари тази година  никой не е включен  в програмата от  София / поне на мен така казаха / , защото е спряно финансирането и от Декември миналата година жените чакат , тоест сметни че дори да намерят средства за тях, за тези които сега подадат документи не остава голям избор защото за тях може пак да свършат парите и така не знам ... И аз от две седмици се занимавам с този проблем и не съм намерила изход. Направо съм в омагьосан кръг

# 384
  • Мнения: 233
Искам и за второто дете да получавам колкото за първото, кога най-рано мога да прекъсна и прехвърля първото майчинство на баба или детегледачка. Като получа първия болничен от 45 дни, като родя или като почна отпуска за гледане на второто дете?

# 385
  • Бургас
  • Мнения: 641
Момичета пускам текста, който трябва да съдържа служебната бележка, която се подава след навършване на 2 години на детето за да не ви разкарват и вас няколко пъти:


СЛУЖЕБНА БЕЛЕЖКА


   (Име на фирмата, град) удостоверява, че (трите ви имена) ЕГН .............. работи като (длъжност) в (отдел или каквото е там) на трудов договор № ............ от (датата). На (датата) е прекъснала отпуска си за отглеждане на дете до 2 години и от (датата, на която детето започва третата годинка) няма да ползва правото си на неплатен отпуск за отглеждане на дете до 8 годишна възраст по чл. 167а от КТ.

# 386
Здравейте,
За април , тъй като са 6 неработни дни(от 1.05-6.05), нали на 7-ми май трябва да се даде в ДСП служебната бележка и формата за водене на работа на детегледа4ката
Мерси предварително за отговора

# 387
  • Мнения: 86
Здравейте,
За април , тъй като са 6 неработни дни(от 1.05-6.05), нали на 7-ми май трябва да се даде в ДСП служебната бележка и формата за водене на работа на детегледа4ката
Мерси предварително за отговора
Аз я занесох вчера и ми я приеха.Винаги я нося последния работен ден ако след това са повече почивни дни.Не би трябвало обаче да откажат да ти я вземат на 7.05.

# 388
Мерси много, дано на 7-ми ми ги приемат newsm78

# 389
  • Мнения: 616
kameliq_vn  не би трябвало да ти я върнат защото аз ходих да питам да ли да ги занеса на 30 или след празниците и ми казаха да ги занеса след празниците. Peace

Общи условия

Активация на акаунт