Клуб "Парфюмен ценител"-2

  • 17 179
  • 362
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 2 768
Най-първият ми, до колкото помня беше Sunflowers на Арден. После Acqua di Gio, Eau de Eden, Laguna...
Като ученичка основно разни Чарлита и на Буржуа.

Човек ще рече, че за мъже говоря  Laughing

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 22:35 от eta

# 32
  • Шумен
  • Мнения: 156
Най-първият ми, до колкото помня беше Sunflowers на Арден. После Acqua di Gio, Eau de Eden, Laguna...
Като ученичка основно разни Чарлита и на Буржоа.

Човек ще рече, че за мъже говоря  Laughing


То както е тръгнало и за мъжете ще си кажеш  Wink Joy

# 33
  • Мнения: 540
ох момичета,така искам да си купя нов парфюм,от месец душа и се чудя и незнам кой да взема,помогнете,може да съм забравила някой,искам нещо по леко,цветно,но не много,сладко,но не много,може и да е с леко горчива нотка,....ох и аз какви описания дадох,но се надявам да дадете свежи идейки  Cry

# 34
  • Мнения: 331
Ох, момичета да ви се оплача след около седмица ползване май почва да ми става лошо от Будоара...което не е никак добре защото страшно ми харесва.И това се случва вече за 4 път с парфюм, който обичам.Имам чувството, че развивам някаква непоносимост към по-тежки и трайни аромати.Самият Будоар го получих след размяна, в която се простих с прекрасния Амур на Кензо, защото и от него ме болеше глава.

# 35
  • Мнения: 17 546
ох момичета,така искам да си купя нов парфюм,от месец душа и се чудя и незнам кой да взема,помогнете,може да съм забравила някой,искам нещо по леко,цветно,но не много,сладко,но не много,може и да е с леко горчива нотка,....ох и аз какви описания дадох,но се надявам да дадете свежи идейки  Cry
Предлагам този. Харесвам го. Не е натрапчиво цветен и излишно свеж.

# 36
  • Мнения: 540
ох момичета,така искам да си купя нов парфюм,от месец душа и се чудя и незнам кой да взема,помогнете,може да съм забравила някой,искам нещо по леко,цветно,но не много,сладко,но не много,може и да е с леко горчива нотка,....ох и аз какви описания дадох,но се надявам да дадете свежи идейки  Cry
Предлагам този. Харесвам го. Не е натрапчиво цветен и излишно свеж.

не се отваря кой е?
emily_ska  и при мен е така и  не само с будоара

# 37
  • Мнения: 1 645
Емия, не началото - то си е Пешън Денс, остатъкът е на Рома /сходства, не 1:1/

Като споменахте Пешън Денс Rolling Eyes  имам го и много си го тача...един такъв,силен,остър,доминантен.Точно каквото търся в момента-грейпфрут,горчилка.Дава ми особенно настроение,повдигнато,важно Laughing самочувствие!!!

Днес бях с Провокатора,напоследък си го ползвам честичко Embarassed Embarassed Embarassed

# 38
  • Варна
  • Мнения: 956
Вместо "запис" да се похваля - Току що спечелих в ибей - BEYOND PARADISE 100мл. за 14 паунда  Party 
Много се радвам и от сега започвам да броя дните  Crazy

# 39
  • Мнения: 17 546
не се отваря кой е?
emily_ska  и при мен е така и  не само с будоара
Elle на YSL

# 40
  • Мнения: 8 470
Вместо "запис" да се похваля - Току що спечелих в ибей - BEYOND PARADISE 100мл. за 14 паунда  Party 
Много се радвам и от сега започвам да броя дните  Crazy
Честито!
И да споделиш впечатления после!
 Hug

# 41
  • Мнения: 540
не се отваря кой е?
emily_ska  и при мен е така и  не само с будоара
Elle на YSL

уцели точно в десятката-това е оедна от чуденките ми Peace

# 42
  • Мнения: 1 645
Ох, момичета да ви се оплача след около седмица ползване май почва да ми става лошо от Будоара...което не е никак добре защото страшно ми харесва.И това се случва вече за 4 път с парфюм, който обичам.Имам чувството, че развивам някаква непоносимост към по-тежки и трайни аромати.Самият Будоар го получих след размяна, в която се простих с прекрасния Амур на Кензо, защото и от него ме болеше глава.

При мен се случи същото.Започнах като почитател на тежки,ориенталски парфюми...нищо не беше тежко и достатъчно сладко,подправково за мен.Будоара го заобичах от първо подушване,след седмица ползване чак  ми досаждаше.Сега тъся съвсем други миризми и към тежките посягам мноооооооооого рядко,но си ги обичам и си ги пръскам отвреме на време.Трябва просто да разнообразяваш.Всеки парфюм си има случая,момента...ползвай друг,ще дойде времето когато пак ще посегнеш към Будоара,тоще си покаже от самосебе си Wink

# 43
  • Варна
  • Мнения: 956
Честито!
И да споделиш впечатления после!
 Hug

Разбира се  Peace
Бяха ми дали виалче и се влюбих - мирише на пролет и зюмбюли.

# 44
  • Мнения: 1 303
Аз пък си поръчах 10 виалчета от сайта с"преливните" парфюми    http://theperfumedcourt.com/manufacturer.aspx
-голямо тестване ще падне.Само да видя за колко време ще пристигнат.
От ягодка чакам Pleasures delight и Gucci Envy-за мъжа ми подарък за Св Валентин Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт