Клуб "Парфюмен ценител"-2

  • 17 198
  • 362
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 472
Разбира се, Емия! Peace Просто когато има твърде много рози, на мен ми идва в повече.  Grinning За цената съм съгласна, множко му е!
Разбрах. Laughing

# 16
  • Мнения: 36 120
пп но не си струва цената  Naughty

зависи Wink
не си струва каталожната, но онази, на която ги имам аз, е повече от приемлива Laughing

за мен остатъчната му миризма е много сходна с тази на Рома, който все пак е 10 лв. /каталожна цена/, т. е. и на "твоята" цена не ме блазни  Grinning

# 17
  • Мнения: 3 094
За пролет се сетих, за който обича рози - Мис Диор Шери Блуминг Букет - http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Miss-Dior-Cherie-Bloomin … Bouquet-3738.html. В описанието нищо особено не са дали - само божур, но за мен има и рози и още някакво цвете. Свеж е, без да има и намек от прецъфтяло.

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 20:58 от Bastet

# 18
  • Мнения: 8 472
СТранно, а аз не намирам нищо общо с Рома. Rolling Eyes
Дори не се сещам за Рома , а го имам.
А и не трае.
Но... разни хора, разни възприятия. Hug

# 19
  • Мнения: 36 120
Емия, не началото - то си е Пешън Денс, остатъкът е на Рома /сходства, не 1:1/

# 20
  • Мнения: 8 472
Емия, не началото - то си е Пешън Денс, остатъкът е на Рома /сходства, не 1:1/
възможно е  Hug
както казах, различни са ни усещанията  Grinning
а Пешън денс не го понасям, така че и началото не го усещам като на Пешън денс
в противен случай не бих го пръскала

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Хайде добре заварили  Grinning
Мимси, туй цветно-алдехидното съкровище... дай още малко подробности, не дразни само тъй  Crazy


Малко странен. Най-силно усещам цветя и алдехиди, примесени с нещо сухо, горчиво. И понеже все картини са ми пред очите - розов храст, удобно разположен на сух, слънчев склон. Точно до него минава поточе - много мъничко, толкова, колкото да навлажни близките камъни, цветя, сухи съчки и листа и да им придаде онзи дъх на влажна земя. Обаче слънцето напича и всичко това започва да изсъхва.
Нещо такова. Не мога да го разбера съвсем този парфюм. Провокира ме.
Е, май не бях особено полезна, ама   33uu това рисува съзнанието ми.

# 22
  • Мнения: 2 768
Уау!  Shocked
Чак посегнах да си скъсам от розовия храст и се убодох...

Само аз ли помня Лагуната на Дали от преди 13-14г? Моля, ако има някой друг праисторически фосил, нека сподели, че се терзая (за аромата).

# 23
  • Мнения: 17 546
Само аз ли помня Лагуната на Дали от преди 13-14г? Моля, ако има някой друг праисторически фосил, нека сподели, че се терзая (за аромата).
Нееее Laughing аз съм древен динозавър! Обичам я!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ей това си представям с нейния аромат! Crazy

# 24
  • Шумен
  • Мнения: 156
Кога изписахте толкова нещо  Shocked,  не смогвам да ви изчета . Страхотна темичка , забавно е тук , ама с  толкова много изкушения  ooooh! не е лесно

# 25
  • Мнения: 2 768
Ох бе, Балуу!  Laughing

Помня аз, нещо много разкошно беше, в съня си я усещах и се душех  Crazy Обаче дали ще ми хареса след толкова години се чудя?

# 26
  • Мнения: 31 381
Уау!  Shocked
Чак посегнах да си скъсам от розовия храст и се убодох...

Само аз ли помня Лагуната на Дали от преди 13-14г? Моля, ако има някой друг праисторически фосил, нека сподели, че се терзая (за аромата).
Харесвах Лагуната отдавна и съм я позабравила, но непременно ще си я припомня. Hug


Хайде добре заварили  Grinning
Мимси, туй цветно-алдехидното съкровище... дай още малко подробности, не дразни само тъй  Crazy


Малко странен. Най-силно усещам цветя и алдехиди, примесени с нещо сухо, горчиво. И понеже все картини са ми пред очите - розов храст, удобно разположен на сух, слънчев склон. Точно до него минава поточе - много мъничко, толкова, колкото да навлажни близките камъни, цветя, сухи съчки и листа и да им придаде онзи дъх на влажна земя. Обаче слънцето напича и всичко това започва да изсъхва.
Нещо такова. Не мога да го разбера съвсем този парфюм. Провокира ме.
Е, май не бях особено полезна, ама   33uu това рисува съзнанието ми.
За такива описания лудея. Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 17 546
ета, тази прелест не може да не ти хареса! Grinning Много я обичам и уханно, и емоционално ме е спечелила завинаги Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 197
Запис!Нищичко не знам за парфюмите  EmbarassedЩе се уча от вас  Flutter

# 29
  • Мнения: 540
Уау!  Shocked
Чак посегнах да си скъсам от розовия храст и се убодох...

Само аз ли помня Лагуната на Дали от преди 13-14г? Моля, ако има някой друг праисторически фосил, нека сподели, че се терзая (за аромата).

oще имам едни 30-мл,така си и стоят,а ми беше първият любим парфюм......... Tired,Сега бих го сравнила с бел на соня рикел или с баленсиага или с линстант меджик...определено вече не ми допада Sad

Общи условия

Активация на акаунт