Искам бебе от турчин :(

  • 12 962
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 623
Много странна тема. Ти какво искаш всъщност - самия човек или бебето му? Изясни си нещата и действай. Защото бебе можеш да имаш от всеки, но истинските мъже, с които да изживееш живота си, се срещат все по-рядко.

# 16
  • Мнения: 239
Ако се обичате и се разбирате, няма нищо лошо да се ожените и да създадете семейство. Моя много добра приятелка се омъжи за турчин и сега имат прекрасен син на 1 година. Направиха 2 сватби. Едната тук , но без църковен брак, разбира се, тъй като той е мюсюлманин и другата в Истанбул по техните обичаи. Така и двете роди бяха доволни. Е верно, че баща й не й говори и не иска да види внука си, но те са щастливи заедно и се борят за любовта си. Успех и попитай себе си какво искаш! Peace

# 17
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Подкрепям Как Сийка!!!
Действай момиче Hug

# 18
  • Мнения: 59
Щом го обичаш ако ще и извънземно да е ................Да не ти пука от хорското мнение живеем в 21 век

# 19
  • Мнения: 2 908
Повечето пуснали отговори тук не са си имали вземане даване с турчин-само един отговор беше на място-не е важно какъв е по народност,важно е какъв се чувства.Имах гадже турчин,обичах го ужасно много,не ме интересуваше какъв е,само ме интересуваше какво има между нас,е,вече поумнях-обичаше ме много,но послуша мама и тати и роднините,които му казаха,че не му трябва бяла българка,били му намерили туркиня.И той поддаде,защото ми повтаряше от началото,че колкото и да ме обича,няма да сме заедно заради неговите разбирания,традиции и че семейството му никога няма да ни приеме.Така,че от турчин до турчин има разлики.ninagunduz.това,че ти си имала късмета,мъжа ти да не го интересува различията ви,не е такъв късмета на всички момичета и от тогава си имам не едно,а две наум за връзката с мюсулманин общо казано.Тогава плаках много като ме заряза,аз си правех планове дори за семейство с него,дете,говорехме за това.....трудно ми беше да го преудолея.
Към авторката-ако виждаш,че той се бори за вас със всички свои сили и иска със сигурност да е с теб-значи няма за какво да се притесняваш.И те са хора,дори обичат по-силно сякаш,по-чувствителни са.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не е важно само да искаш, важно е и да ти стиска!

# 21
  • Мнения: 295
Вярно е, че за любовта няма граници.
Аз не мога да ти кажа да или не. Но мисля, че сама би трябвало да се замислиш дали за теб това има значение. Да си отговориш сама на някои въпроси. Като например, пречка ли е за теб това, че той е от различно вероизповедание, че е носител на друг тип култура? Би ли приела детето ти да бъде възпитавано като мюсулманин (пак зависи разбира се доколко той и ти държите на религията и доколко вярата за вас има някакво значение)? От значение ли е за теб дали детето ти ще се самоопредели като българин или турчин? Можеш ли да приемеш техните традиции и празници като свои, които след това да предадеш на детето си? Какво би приела да празнуваш - Рождество Христово и Възкресение Христово или мюсюлманските празници (пак разбира се това зависи и от теб и от него и от вашата обща нагласа)? Готова ли си да се противопоставяш на предразсъдъците в обществото?
Тези и други още въпроси, които би трябвало сама да си зададеш, щом мислиш за брак и дете. И от това какво си отговориш, да се замислиш какво точно искаш и на какво си готова и колко си готова да дадеш от себе си.
Иначе любовта наистина е прекрасна, но понякога не е достатъчна, за да се създаде едно добро, сплотено и здраво семейство. Има нужда и от доверие, взаимност, уважение, търпеливост, компромиси.
Каквото и да решиш, желая ти да бъдеш щастлива!

# 22
  • Монреал
  • Мнения: 1 469


Ако оби4а6 някого не битрябвало да се срамува6 от етни4еската му принадлежност....а по скоро би трябвало да те вълнува как да се съ4етаят разли4ията в традициите и мирогледа, така 4е и двете култури да бъдат равнопоставени....

Ето това мисля и аз по въпроса! Така както си написала заглавието, а и темата - имам чувството, че нямаш особено уважение към този човек.  Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 7 992
Мига, в който престане да ти прави впечатление, че е турчин, означава, че си превъзмогнала предразсъдъците си. Дотогава - по-добре не прави нищо.

# 24
  • Мнения: 340
Ужас и безумие!

Щом възгледите ти са толкова ограничени, по-добре остави човека на мира.  Дори и сега да се навиеш, при първите ви семейни проблеми расизмът ти ще лъсне яко и ще почнеш да опяваш "как можах да се омъжа за турчин..."

# 25
  • Мнения: 2 388
Изумително заглавие.
Аз пък искам бебе от китаец.
Едната се притеснява, че приятелят и е по-мургав, другата, че е турчин, но разбира се много ги обичат!

# 26
  • Мнения: 366
Отиди в темата за серияла "1001 нощ" и ще видиш колко мацки искат дете от турчин  Laughing
Иначе по темата, това е и моето мнение.
Това не би трябвало да те притеснява. Ако беше българин щеше ли да си убедена, че връзката ви ще процъфти и ще успее. Националността, религията - те не са важни, важен е човека и това, което е вътре в него..Ако това е проблем за теб прекрати сега, но никога не обръщай внимание на мнението на останалите. Живота си е твой и ще си го живееш, както ти намериш за добре..Успех миличка..

# 27
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Абе щом се замисляш... не е добре така работата... Stop

Аз проблем не виждам, но ти май виждаш...

# 28
  • Мнения: 227
Повечето пуснали отговори тук не са си имали вземане даване с турчин-само един отговор беше на място-не е важно какъв е по народност,важно е какъв се чувства.Имах гадже турчин,обичах го ужасно много,не ме интересуваше какъв е,само ме интересуваше какво има между нас,е,вече поумнях-обичаше ме много,но послуша мама и тати и роднините,които му казаха,че не му трябва бяла българка,били му намерили туркиня.И той поддаде,защото ми повтаряше от началото,че колкото и да ме обича,няма да сме заедно заради неговите разбирания,традиции и че семейството му никога няма да ни приеме.Така,че от турчин до турчин има разлики.ninagunduz.това,че ти си имала късмета,мъжа ти да не го интересува различията ви,не е такъв късмета на всички момичета и от тогава си имам не едно,а две наум за връзката с мюсулманин общо казано.Тогава плаках много като ме заряза,аз си правех планове дори за семейство с него,дете,говорехме за това.....трудно ми беше да го преудолея.
Към авторката-ако виждаш,че той се бори за вас със всички свои сили и иска със сигурност да е с теб-значи няма за какво да се притесняваш.И те са хора,дори обичат по-силно сякаш,по-чувствителни са.

Ami az nikade ne kazvam, 4e vsi4ki turci sa elmaz i zlato.... kazvam, 4e e vajno da se razbirat i obi4at...a pod "razbirat" imam vpredvid vsi4ki i semeistvata vklu4itelno.  Hug

# 29
  • Мнения: 2 603
Това се получава, защото ни се втълпява още от малки колко лоши са турците и така нататък. Естествено не при всички е така, но аз лично съм била свидетел как приятели правят подобни изказвания пред децата си, което е ужасно грозно. Децата са малки и като растат в такава среда, където отношението е такова в повечето случаи стават като родителите си.. Един ден разбират, че родителите им са бъркали и в тях се поражда противоречие. Така мисля аз. Нека авторката сподели защо има такива колебания, дали родителите ѝ са обсъждали връзката.

Общи условия

Активация на акаунт