Искам бебе от турчин :(

  • 12 977
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 447
А не мислите ли ,че може би е пързалка
та тя авторката не се е включила повече

Не е пързалка.. с авторката си говорим в скайп Peace
Ами тогава нека се включи и да отговори на момичетата,за да разясни някои неща.
Пуска тема и изчезва. Whistling

# 46
  • Мнения: 843
   А  ,  че аз съм женена за българин...  И съм поискала и бебе.
   и  какво от това.
   Той можеше да е  българин с чувство за собственост... "  Азиатски манталитет"
   Той можеше да е българин и див кафалия..  /гневлив, неприемащ никакви реплики,  див ревнивец /   неприемащ  нищо, което да е е по неговните правила
Той може   българин/ чех и словак/            да е  мек, добър..    нереализиран, напиващ се всяка вечер, не ставащ за а х...Нищо  под юргана...  и ей такива.   Но пък сносен, /нерядко качествен родител / човек.  И да ти е жал да го нариташ ...
    Може да е българин с НЕбългарско самоопрелеляне...  демек ,  македонско  чедо.    и тези са НАВЪПРЕКИ.  почти винаги.
    Може да е още хиляди  леки разновидности на българин.
     Щом  ти е добре с това момче...  Давай.    Притеснява те КОЕ  обществено мнение?    Кое наистина..  И защо?  Кои роднини са против...  уффффффффффффффф  ,  не ми се пита това..
      Дай Боже да си имаш бебе!
   

# 47
  • Мнения: 1 292
Имам чувството, че я познавам тази Миленка и приятеля й. Ако са те - той е чудесен.  Peace

# 48
  • Мнения: 111
Наслаждавайте се един на друг за момента ...пък времето ще покаже  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 44 226
Расистка такава Simple Smile))
Като ти пречи, че е турчин какво правиш с него...или за секс става, за семейство не???

# 50
  • София
  • Мнения: 16 106
А турчина иска ли бебе с тебе? Съгласен ли е да бъдете семейство.Ако да - действайте, иначе си е само донор.

# 51
  • Мнения: 340
Заглавието е толкова абсурдно защото авторката е пуснала темата първо в "Искам бебе"...

Ама това тъжно емотиконче накрая ме възмущава направо...

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Тази тема е много специфична и за четене, писане и още повече за съвети.
Тъжното емотиконче евентуално се отъждествява с неодобрението на връзката от близките и на двамата. Обществото ни не е узряло да приеме различните етноси в едно легло. Иначе на маса се разбират перфектно. Прийомите, които тепърва ще се разчупват между националностите и религиите, ще понесат и своите жертви.
Имам доводи и за и против да се свърже човек с такъв от различна религия(съжалявам за тавтологията). Важни са личните приоритетите, а тях никой не ги знае.

# 53
  • Мнения: 196
Не искам да насаждам расистки, сексистки  и други ......систки разсъждения, но не се заблуждавайте, че за любовта граници няма  Naughty
За нас Българите да си женен или омъжена за турчин не е едно и също с това да се е случило с европеец или  американец и т.н., въпреки че ни се иска да е едно и също и упорито го отричаме! Нямям нищо против турците, родена съм и съм живяла с тях, имам приятели, които винаги могат да разчитат на мен, както и аз на тях, но..... винаги ще има едно НО и то не от днес от вчера или от преди 10.10.1989г., а отпреди шест века!!!
Рядко, ама много рядко такива семейства имат добър живот, и много рядко имат повече от едно дете...... В тези връзки компромисите се правят винаги от българина.
Това е лично мнение, всеки решава за себе си и до каква степен е съгласен на компромиси  Peace
 

# 54
  • Мнения: 340
Не искам да насаждам расистки, сексистки  и други ......систки разсъждения, но не се заблуждавайте, че за любовта граници няма  Naughty
За нас Българите да си женен или омъжена за турчин не е едно и също с това да се е случило с европеец или  американец и т.н., въпреки че ни се иска да е едно и също и упорито го отричаме! Нямям нищо против турците, родена съм и съм живяла с тях, имам приятели, които винаги могат да разчитат на мен, както и аз на тях, но..... винаги ще има едно НО и то не от днес от вчера или от преди 10.10.1989г., а отпреди шест века!!!
Рядко, ама много рядко такива семейства имат добър живот, и много рядко имат повече от едно дете...... В тези връзки компромисите се правят винаги от българина.
Това е лично мнение, всеки решава за себе си и до каква степен е съгласен на компромиси  Peace
 

Може да не искаш, но го правиш.  И освен това не говори от името на "българите".  Аз съм българка също, но за мен няма НО по отношение на турците.  Най-малко пък ми хрумва да ги виня и държа отговорни за неща случили се преди няколко века. 

Естествено, във всеки смесен брак компромисите са малко повече.  Но, според мен, културните различия между българка и турчин, който е български гражданин са чувствително по-малки от колкото между българка и швейцарец (например).  С турците сме израстнали в едно и също общество...

Както и да е.  Това е по-широка тема.  В случая с авторката, според мен нейните предразсъдъци са много явни.  А човек трудно ги надскача.  Затова е по-добре да не тормози и себе си и приятеля си...

# 55
  • София
  • Мнения: 547
до авторката: започни да гледаш турския сериал "1001 нощ" - ще ти хареса със сигурност, а и ще можеш да видиш нещата от друг ъгъл Peace

# 56
Смятам, че всички мнения тук са верни. В смисъл всеки посочва някакъв частен случай. Но според мен в дъното на всичко се корени възпитанието. Ако от малък са те възпитали в разсизъм или от малък слушаш само против турците или негрите или циганита, арабите, евреите, руснаците и т.н. как тогава да си позволиш да се влюбиш в човек за който ти е насаждано само лошо от малък. Няма да забравя как баща ми все казваше, оф, какъвто щете ми водете, но не и циганин  Laughing Определено също смятам, че проблема е в авторката, а не в това, че момчето е турчин... и мацки, къде избяга авторката, май на въздуха говорим  newsm78

# 57
  • Мнения: 2
Аз имам този проблем от 5 год. и 3 месеца (ходя с турчин). Повярвайте не е толкова лесно. Винаги родителите поне от едната страна не са съгласни с връзката. така е и при мен, от страна на родителите на приятеля ми. Ако трябва да обяснявам какво съм преживяла за тези 5 години, няма да ми стигне една цяла вечер. Само, ще кажа, че бях обиждана, заплашвана (чак от Турция), както и маика ми. 
Повярвай, ако родителите ви нямат нищо против връзката - да не ви пука. Ако имат - ще ви е малко по - трудно, но съумеете ли да запазите връзката си и да докажете, че наистина се обичате всичко ще си дойде на мястото.
И знаи, че едно дете може да размекне и най - коравосърдечния човек.
Успех. Съжелявам за дългото съобщение. Simple Smile

# 58
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз имам този проблем от 5 год. и 3 месеца (ходя с турчин). Повярвайте не е толкова лесно. Винаги родителите поне от едната страна не са съгласни с връзката. така е и при мен, от страна на родителите на приятеля ми. Ако трябва да обяснявам какво съм преживяла за тези 5 години, няма да ми стигне една цяла вечер. Само, ще кажа, че бях обиждана, заплашвана (чак от Турция), както и маика ми. 
Повярвай, ако родителите ви нямат нищо против връзката - да не ви пука. Ако имат - ще ви е малко по - трудно, но съумеете ли да запазите връзката си и да докажете, че наистина се обичате всичко ще си дойде на мястото.
И знаи, че едно дете може да размекне и най - коравосърдечния човек.
Успех. Съжелявам за дългото съобщение. Simple Smile

Проблемите за които говориш може да ги има и без етнически и религиозни различия.
Сблъсквала съм се на няколко пъти с подобни случаи!  Peace

# 59
  • Мнения: 2
Цитат
Рядко, ама много рядко такива семейства имат добър живот, и много рядко имат повече от едно дете...... В тези връзки компромисите се правят винаги от българина.
Не мисля, че си права. Би могла да се изказваш по този начин, ако си имала такава връзка , а от самия начин на изказване си мисля, че нямаш опит в тази сфера. Не искам да те обиждам, всеки има право на мнение. Повярвай ми аз съм сигурна, че може би моя брак (някой ден) ще е доста по щастлив от много бракове между едноверци. Точно това, че съм се борила много за този човек, ще ми помогне.

Общи условия

Активация на акаунт