Искам бебе от турчин :(

  • 12 978
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 541
я си раждай и хич да не ти пука!

# 31
  • Мнения: 511
А не мислите ли ,че може би е пързалка
та тя авторката не се е включила повече

# 32
  • Мнения: 817
А не мислите ли ,че може би е пързалка
та тя авторката не се е включила повече

A, ако не е, то тогава по тъпо заглавие на тема не съм виждала.  Naughty Само от заглавието на темата ти, мога да ти кажа, не ти трябва  бебе. Не си дорасла!

# 33
  • Мнения: 24 467
Поживейте заедно годинка- годинка и нещо, без бебета и друга рода, поиздържайте се сами, пък тогава го мислете. И "българин" да беше- "рецептата" е същата.

# 34
  • Мнения: X
Цитат
А не мислите ли ,че може би е пързалка
та тя авторката не се е включила повече
Ами и аз се чудя защо не се включва авторката. Защото и аз имам върпрос - само това ли е причината. Някаква друга има ли.............. Това първо дете ли ще й е ................ или вече има друго?
Защото мисля, че тези неща също са от значение.

# 35
  • Мнения: 919
А не мислите ли ,че може би е пързалка
та тя авторката не се е включила повече
И на мен на това ми прилича. Laughing

# 36
  • Мнения: 24 467
Това, за пързалката, се презумира в почти всички теми в ДиС, пуснати от анонимни гости и новаци.
Все ми е едно. Има си въпроси, които, така или иначе, се обсъждат и са си реални проблеми, ако ще и да не се такива за конкретния автор.

# 37
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пързалка е ...

# 38
  • Мнения: 511
Да наистина може да не е пързалка,но толкова много въпроси има към авторката,а тя даже не благоволи да даде малко ясното,за да може тези ,които искат да и помогнат дори и със съвет да го направят
затова ме навежда към мисълта ,че е пързалка,а дано да не е

# 39
# 40
Всъщност по-важно е какво мисли той и какво е отношението му към теб. Зависи също къде ще живеете и какво е мнението на фамилията му.
Приказките с любовта са до време - ако постоянно му пилят на главата против тебе няма да сте дълго заедно.
Не избързвайте с децата, поживейте заедно, опознайте се.

Много щастие желая!


Не зная дали темата е пързалка, но с това по-горе няма как да се съглася. Ако се предаваме пред всеки, който пили на главата на мъжа ни, то това означава, че друг ще ръководи живота и семейството ни. Е, ако се оставим ще е така. На мен вобще никога не ми е било на преден план какво е мнението на фамилията на мъжа ми за мен, даже бих казала, че не ми е било на никакъв план. Не съветвам и никоя кандидат-булка да се съобразява с хора, с които не възнамерява да дели едно легло. Живота е обидно кратък за да го пропилеем в съобразяване с чуждо мнение, камо ли пък такова, което касае собственото ни семейство. Умните жени не се страхуват от това, че някой ще пили на главата на мъжа им, а просто не го допускат.

# 41
  • Мнения: 940
Май авторката не е много сигурна, че иска да е с него.

# 42
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Ми тогава защо да пълним форума с даване на акъл. То и авторката май не се вълнува от темата си. Дали вече не е за ключ....

# 43
  • Мнения: 1 447
И сега какво пързалка ли е,или не тази тема  newsm78

# 44
  • Мнения: 227
А не мислите ли ,че може би е пързалка
та тя авторката не се е включила повече

Не е пързалка.. с авторката си говорим в скайп Peace

Общи условия

Активация на акаунт