Любовния празник наближава,а ЮНСКА мама разцъфтява! Тема № 31

  • 11 417
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 639
Добро утро и от мен! Аз докато се наканя да се включа, толкова интересни неща изписаха, че няма да мога на всички да реагирам ...
Най-много ме развълнува разказа на Ди. Първо добре дошла, лека бременност и две прекрасни, живи и здрави бебчета лятото! Ако правим анкета за интересна история, ти ще си със сигурност на някое челно място!  Laughing Сякаш изживях с теб емоциите, през които си преминала, сега съм си лепнала една голяма усмивка - за теб е!
Феникс, толкова се радвам и за теб! Представям си те заобиколена от хубави, едри мъжаги, които те обичат, уважават, пазят, изобщо - боготворят! Със сигурност няма да ти е лесно докато пораснат, но съм сигурна, че сърцето ти ще пълно с прекрасни емоции!
Сори, че не пиша на всички, но чета внимателно и съм съпричастна с всяка ваша радост и болка  Hug

# 76
  • Мнения: 753
Amorevole, като те чета, ти наистина си съпричастна и все едно си говоря с теб!

Надявам се Катеринка да организира поръчката за крема, ако иска - и аз бях писла, че искам Simple Smile
 

Хубав ден!

# 77
  • Мнения: 79
Добро утро на всички
Ди ужасно ме развълнува историята ти Hug
Гамби честито,да бъдеш най-хубавата булка

За крема и аз бих се включила,но нали не съм от София и незнам как ще стане newsm78

# 78
  • Мнения: 0
Значи вече сме 5 мами за палмовото масло ( ако съм сбъркала да ме прощавате ). Моля, и представа си нямам как да се организира поръчката, затова нека някоя мама помогне Hug

# 79
  • Мнения: 136
Момичета, вижте тази новина. Леле, за първи път чувам за майка на осемзнаци  Shocked   Не мога и да си представя тази жена как може да се подложи на такова нещо:

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1273473

Fate, със сигурност поръчката е с кредитна карта, но аз нямам такава, иначе бих поръчала. А ми е неудобно да моля сестра ми, че после трябва да се разкрава до пощата, за да ги вземе, а няма никакво време.

mona_balona, кръстът ти ще се облекчи единствено с упражнения  jump running newsm39 Потърси в нета упражнения за бременни и започни да ги правиш. Много ефикасно е "котешкият гръб", веднага ще почувстваш разликата.

gamby, пропуснала съм твоя пост, но и аз се присъединявам към другите мами с пожеланията и поздравленията  married

# 80
  • Мнения: 46
Момичета, бихте ли ми казали каква е цената на доставката до България на тези продукти на Палмерс? Аз също ги ползвам и като ги купувам от тук ми излиза доста по-скъпо. За съжаление немога да се присъединя към вашата поръчка, защото не съм от София.

# 81
  • Мнения: 35
Di, страшно много се развълнувах докато четях поста ти Hug Настръхнах цялата.
Аз от 13.30 съм на ФМ и ми минаха какви ли не мисли през главата.Да не ми кажат,че са две hahaha Но все пак мисля,че е невъзможно защото досега към качила само 4 кг. а ако бяха двечки щях да съм доста по-наедряла.
Феникс, и за теб много се зарадвах.Лелееее 3 момчета.Е,няма такава радост.Сигурна съм,че ще си добра свекърва Laughing

Аз сега си мисля и още нещо - да не ми кажат,че чакам момче.Не,че ще се разочаровам ама психическата нагласа е много важна за мен.Уж ясно се видя предния път,че е момиченце,но все пак ултразвука беше 2D newsm78 Каквото е, това е.Важното е да сме добре Hug

# 82
  • Мнения: 639
ayas, благодаря ти - от зодийката ще да е  Wink
Гамби, тая година явно ще е Твоята - и сватба, и бебче! Карай я по-спокойничко около подготовката, нека другите да помагат. А самият ден ти пожелвам да е страхотен и незабравим за теб! И да не си остане само един спомен, а да е част от прекрасното, което ти предстои! Няма да се разсърдим ако покажеш и снимки после  Wink
gmarinova, честито и на теб момченце!
Гъделичкова, стискам палци да не те тормози зъбът, че е ужас някакъв! И аз Аулинчето винаги си го имах под ръка за всякакви болежки, ама сега е неприложимо, така да се каже. Ти докато се сетиш за какво да се пооплачеш, да го направя аз - пак безсънна нощ. Още преди 4 се ококорих от главоболие (тип мигрена), схванат гръб и хем болка, хем изтръпване в ляво (може би около бъбрека). На къде ли не се въртях, за да си намеря безболезнена поза, не успях, в крайна сметка се свих на диванчето в хола и към 6 чак успях да заспя. Тежичко ще ми е днес, ама поне засега не ме боли нито главата, нито нещо друго, просто ми е отпаднало.

# 83
  • Мнения: 136
Amorevole, и при мен от време на време е доста болезнено спането. Пробва ли с възглавница между краката, понякога помага. Аз снощи заспах към 20:30 ч., по едно време станах, за да се измия и облека пижамата и тази сутрин станах в 8. Чувствах се доста отпочинала, но преди малко пак се омърлуших....

# 84
  • Мнения: 13
Добро утро мамчета,

Пожелавам на всички усмихнат и весел ден Simple Smile

edno_momiche и аз бях с ниска плацента, но за щастие в сряда казаха, че вече се е вдигнала ... Не съм пила лекарства освен но-шпа, но ми ги изписа лекар как да ги пия. Другото, което ми бяха казали да правя е лежане, почивка, никакво вдигане на тежко и никакъв секс, леки разходки, но по равно да не се напрягам. Една седмица полежах и това беше. Казаха, че нормално с порастването и вдигането нагоре на бебето да се вдигне плацентата и така и стана. Пожелавам ти и при теб да се оправи и всичко да е наред Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 475
Добър ден, аз само да се запиша ,че съм на линия!

DI, честито и наистина страхотна история!

Хич не ми се пише, само ви чета, умирам за сън, не успях да се наспя, корема пак си ме наболява, този път все едно ще ме изкара на разстройство, ама не е! Sick Даже се чудя дали да не си тръгна, ама ми е неудобно!! Tired

# 86
  • Мнения: 136
Доколкото разбирам от сайта, доставката на поръчки от Amazone е 6,99$, но понякога се чака дори 1 месец. Леле, какви колички само има и то на какви изгодни цени  #Crazy 

somebody, няма какво да ти е неудобно, а направо тръгвай, бременна си все пак. При мен напоследък газовете са страшно болезнени, докато не отида до тоалетна, направо умирам от болка.

# 87
  • Мнения: 193
somebody недей да мислиш за неудобство ами си тръгвай.Най-важното е  да си почиваш така или иначе те боли корема.Аз вече се замислям дали си заслужава да се тормозя от недоспиване и какво ли още не само и само да съм на работа.Никой няма да ти каже тръгвай си вече,почни да почиваш,защото после почивка няма.Ще питам за отпуската колко ми се полага.Ако ми кажат малко дни направо си взимам болнични.Всички мои приятелки които са бременни са си вкъщи и си излизат когато си поискат на разходки,почиват си когато си поискат,а аз само на стола стоя и се чудя от кой до кой прозорец да стана да се разходя,защото вече се уморявам от седене.

# 88
  • Мнения: 3 294
Somebody , отивай да си почиваш , не се натоварвай , мисля че няма причина заради която да ти е неудобно .

Аз пък днес имам едно главоболие  Tired чудя се дали да пия един парацетамол  newsm78

Момичета , вие подготвихте ли тоалетите за утре ... смятам да изляза днес или утре по магазините и се надявам да се класирам с някоя рокличка  Crazy

# 89
  • Мнения: 108
момичета, и аз бях с ниска плацента. Сега се е вдигнала до 3,5 см над шийката, което не е много май. Иначе още Марков ми беше казал, че е ниско и ме предупреди да не скачам с парашут  Laughing, и без сексуални контакти.  И доскоро си бях в болнични. Той поне каза, че плацентата се вдигала до 28 седмица, ако до тогава не стане, просто трябва да се внимава.

Общи условия

Активация на акаунт