Безвъглехидратна диета - тема № 8

  • 19 813
  • 429
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 601
Кртофите имат много въглехидрати, за кафето и аз съм чувала.
Обаче да ви кажа не издържах снощи и прегреших с една купичка таратор ммммммм много добре ми дойде. Embarassed
Много ми е трудно без сирене и кисело мляко.
Досега съм -5кг за 18 дни Peace

# 376
  • Мнения: 0
От днес отново съм с вас.Този път ще съм по-активна няма само да чета ще пиша. Да се отчета за днес сутринта кафе а после чай на обяд кюфтета с салата от домати.

# 377
  • dobrich
  • Мнения: 13
КАК СТЕ МОМИЧЕТА? АЗ УДЪРЖАМ ФРОНТА НА ЛУНУВАНЕТО ВСЕ ОЩЕ. САМО ДЕТО ИЗЯДОХ 2 КИС.МЛЕКА АМА ЛОШО МИ СТАНА ОТ ГЛАД А И В МОМЕНТА ГОТВЯ ГРАХ С ПИЛЕ НА МЪЖО ТАКА ЧЕ НЕ МЕ ПИТАЙТЕ КАК МИ СЕ ПРИЯДЕ. АМА ЦЯЛ ДЕН ИЗДЪРЖАХ ТА ОЩЕ 3-4 ЧАСА ЩЕ ИЗКАРАМ ДО ЛЯГАНЕТО. АЙДЕ НЕ СЕ ПРИДАВАЙТЕ И ВИЕ- КАКВО ЛИ НЕ ПРАВИ ЧОВЕК В ИМЕТО НА КРАСОТАТА.

# 378
  • Мнения: 19
здравейте
ех добре сте вие дето удържата а аз ще  имам гости и не става да стоя и да гледам Shocked
дано пък ме зарадва кантарчето утре

# 379
  • Мнения: 1 632
И аз държа Peace
За днес 2 кафенца, 4 чая, 2 фреша портокал, и 1 л доматен сок ама разреден с вода. То не остана, глад не съм усетила кой знае какъв.
утре за обяд мисля супичка, а за вечеря местно угощение Party

# 380
  • Мнения: 94
 Hug Хей , привет и от мен!Тия дни ми е много натоварено откъм тичане и срещи и не ми остана време даже да ви прочета.Сега прочетох набързо и седнах да пиша!Аз от днес съм в 3-ти етап.4 дни бях в почивка и попрекалявах на моменти с доста нещица.Сега си пека пиле и утре съм изцяло на пилешко с домати.Да видим какво става в 3-ти етап,че вече ми е много любопитно. Heart Eyes

# 381
  • София
  • Мнения: 6 010
Ели, ти си направо герой!
На мен ми е интересно за тия 4 дни почивка успя ли да трупнеш нещо отгоре, понеже на мен днес ми е първи ден почивка ( но лунувам), ама много се притеснявам да не си върна пак няколко килца...

# 382
  • Мнения: 94
Е как да не успях??? EmbarassedТамън 1,4 кг,но като броим и МЦ-то дето до утре тръгва  - мисля ,че не е трагично.Уре сутрин ще съм на ясно и тогава ще ти пратя мерки.Плюс това имам едно правило - не броя етапа за започнат ако не почвам от килограмите на които съм била накрая на предния:))))))))

# 383
  • Мнения: 37
И аз изядох един таратор Embarassed

# 384
  • Мнения: 4 627
iva1   Joy Joy Joy
как издържаш на тази лунна , на мен да ми е прилошало 100 пъти досега
п.п. и надито си слабее , ама тайно Laughing Laughing

# 385
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
И аз удържах фронта! Mr. Green Grinning
С много вода,1 кафе,3 чая,1–2 фреша портокал и лимон.
И аз като Поли досега приготвях на мъжо вечерята–опекох питка,паниран кашкавал,пържени картофки със сиренце и лютеничка и представяте си как ми се точеха лигите,ама като съм се хванала на това хоро(лунуването) ще го играя докрай!
Хайде,почти успяхме,ей го де е утре сутрин!

# 386
  • dobrich
  • Мнения: 13
ХУБАВИЦИ АЗ  МИНАВАМ НАБЪРЗО ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ ЛЕКА НОЩ И ДАНО ТАЯ ПУСТА ЛУНА УТРЕ СИ КАЖЕ ДУМАТА- ДА ВИДЯ ДАЛИ СИ Е СТРУВАЛО ГЛАДУВАНЕТО.
ДОРА КАТО ПРОЧЕТОХ КАКВО СИ ПРАВИЛА ЗА ВЕЧЕРЯ НАПРАВО newsm22 newsm22 newsm22 beer ТА ЧАК И БИРА МИ СЕ ПРИПИ. НО ЗА УРТЕ СЪМ СЛОЖИЛА ДА СЕ РАЗМРАЗЯВАТ ЕДНИ ПИЛЕШКИ НАДЕНИЧКИ И КАТО СТАНА СЛЕД КАФЕТО ПОЗНАЙТЕ КОЙ ЩЕ ГИ ИЗЛАПА eat

# 387
  • Мнения: 4 627
и на мен ми се  прияде от вечерята на ДОРА Embarassed Embarassed
ми така е първите дни докато ми се свие стомаха Wink
и пак като миналият път ми се вие свят
макар че все пак добре си хапнах пиле с лютеница
само мъжът ми да не почне като преди -усети ли че съм на диета и веднага зарежда вкусотии , сякаш нарочно #2gunfire

# 388
  • Мнения: 52
Привет слабеещи момичета аз все не успявам да напиша каквото и да е понеже ми отнема много време за да обърна текста от латиница на кирилица но пак ви чета редовно.Теглото ми вече е 74,500  което значи от събота -1,100кг. newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 от което сам много доволна че напредвам към целта остават ми още 10кг.Утре смятам да си изпържа кюфтенца newsm64 и да си направя една шопска салата за обяд а закуската се състои от 2яица и малко салам.Лека вечер и успешно отслабване.  newsm10 newsm10 newsm10

# 389
  • Мнения: 94
Kurnianos -  упорито момиче!Гледай ти резултата ти колко бързо взе да върви  напред:))))).
Та - ДОБРО УТРО!Днес кафето е от мен!  food010 .
Бързам да успокоя Лаленцето.С 4 дни супер неразумно хранене резултата е само + 0.6 и то в мц и без wc,което ще рече не повече от  +0.200 реално,че даже може и да е +0.00  newsm44,така че почвам да броя третия етап  Heart Eyes
П.П. - Наистина резултата реално е + 0.2 Simple Smile))))))).А не съм се ограничавала нито за миг през тия 4 дни - храна по желание и на корем - хляб,пица,плодове и сирена,шоколад ,бисквити ,вафли и 3 в 1 ,слънчоглед - само от пържените картофи на Дора не можах да хапна,но ще ги планирам за следващата почивка Joy.Доволна съм!!!МНОГО!!! Дюканките какви лишения,каква мъка без почивка и пак за същия резултат...Дюкан??????????ААААААААААААА   МЕРСИ!!! Joy

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 06:59 от Elica.

Общи условия

Активация на акаунт