Предучилищната група доста знания натрупа - набор 2002

  • 20 876
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 204
толкова ли е скъпо? newsm78не сме ходили!

# 226
  • Мнения: 2 631
бейлис, защо трудно, ако при вас няма - този месец нали отварят Мол в Пловдив! Wink



Вярно, че не е евтино, но все пак не се ходи всяка седмица на ЗД.
Напр. е чудесен подарък за РД. Peace

# 227
  • Мнения: 583
бейлис, защо трудно, ако при вас няма - този месец нали отварят Мол в Пловдив! Wink



Вярно, че не е евтино, но все пак не се ходи всяка седмица на ЗД.
Напр. е чудесен подарък за РД. Peace

Е те това е новина за мен  Hug непременно ще отидем семейно. Нямам представа от цените, но то не е нужно да се ходи всяка седмица  Peace децата ще  newsm53 особено каката  newsm44

# 228
  • Мнения: 1 491
Тюх, не помня точните единични цени, но за три билета - 2 възрастни и един детски ни прибраха 34 лв  Shocked  За мен това си е скъпичко удоволствие ....

# 229
  • Мнения: 4 204
Тюх, не помня точните единични цени, но за три билета - 2 възрастни и един детски ни прибраха 34 лв  Shocked  За мен това си е скъпичко удоволствие ....

 ShockedНяма да се ходи скоро на такова кино!Ако иска мъжът ми да заведе само Сами и това е!

# 230
  • Мнения: 583
Тюх, не помня точните единични цени, но за три билета - 2 възрастни и един детски ни прибраха 34 лв  Shocked  За мен това си е скъпичко удоволствие ....

 ShockedНяма да се ходи скоро на такова кино!Ако иска мъжът ми да заведе само Сами и това е!
Еми да,съгласна съм че е скъпичко,но както каза envia може като подарък за рожден ден  Wink

# 231
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
За възрастни 12 лв. и за деца 9 лв. Но като сложиш пуканки,коли...и МакДоналдс...отидоха 40 лв. за 3 часа с пътя. Mr. GreenСемеен-2 деца и  родителите е 30 лв.
Но наистина веднъж в месеца може да си го позволим.Но и аз обичам детски филмчета и отпочивам от бебчо.И вчерашното кино ми хареса за тия мухи. Peace

# 232
  • Мнения: 82
beauty827 за 36-то ми хареса представянето, защото: имат отделна, ремонтирана сграда за децата от 1 до 4-ти клас; държат на дисциплината; имат добра подготовка; занималня; стол. Г-жа Ненова ми се стори подходяща, не съм разпитвала повече (само първо впечатление). Записването можело да става, когато и да отидеш (нямало да те върнат казаха) и по интернет в сайта на училището. Аз още не съм я записала. Казаха, че сформират броя паралелки по броя на желаещите, което значело, че няма да има неприети желаещи деца.

# 233
  • София
  • Мнения: 18
shayny,днес минах специално оттам и има изнесено инфо-от 14.04 до 25.05 е записването на първокласниците,аз мисля към края на март да отида за всеки случай,щото съм чувала че и опашки стават.Пък ако можем да избираме у-тел още по-добре че имаш препоръка.

# 234
  • Мнения: 82
beauty827  много ти благодаря! А дали има много желаещи за 3D киното, в смисъл, ако отида преди прожекцията дали ще има билети и трябва предварително да се купят?

# 235
  • Мнения: 1 491
Галчоо аз освен да прибирам едната племеница, за да купувам семеен билет, друго решение за намаляване на разхода в момента не виждам   hahaha А за пуканките ... Ние като ходихме, тъкмо бяхме обядвали и толкова спонтанно решихме да ходим на кино, че се замъкнахме с пълни тумбаци и поне там поспестихме  Whistling  Joy

# 236
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Ами ние първия път преди около две години точно така постъпихме.Взехме племенницата. Peace

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАСИЛ И АНТОАН! Да са здрави и послушни ! Wink

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 01:05 от Галчоо

# 237
  • Варна
  • Мнения: 966
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАСИЛ И АНТОАН! Да са здрави и весели деца!

Момичета да почерпя и аз, че прибавям още една годинка

# 238
  • Мнения: 583
bdbaloniЧестито на рождениците Васил и Антоан!Щастливо детство! bdbaloni

lina6.3 Честито и на теб! Пожелавам дните ти да са изпълнени с хармония,любов и много усмивки!

# 239
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ЛИНА!Бъди здрава,винаги обичана и много желана жена!

Общи условия

Активация на акаунт