Пролет наближава, АПРИЛската мама радост я чака голяма!

  • 13 965
  • 320
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 847
ksd_g, възхищавам се на силата ти! И ти, както и Толинка, съобщавате за мъката си по толкова деликатен начин! Ние сме с вас и се молим за вашите ангелчета!

Все ми искаше да вярвам, че след 7мия месец никой доктор няма да допусне нещо да се обърка, но явно не е така....

# 46
  • Мнения: 182
ksd_g много съжалявам за загубата ти  Cry Cry.Може би каквото и да ти кажа няма да ти стане по леко,но ако имаш нужда от нещо или някой с когото да си поговориш аз съм на среща  Hug

# 47
  • Мнения: 8
ksd_g, много съжалявам и аз .Прегръщам те силно Hug

# 48
  • Мнения: 14
ksd_g ужасно е това Cry, много съжалявам и те прегръщам те силно Hug Flowers Rose Flowers Rose

# 49
  • Враца
  • Мнения: 2 251
ksd_g
искрено съжалявам за загубата ти!
дано скоро да се съвземеш и да имате още красиви и умни дечица Hug

с всеки изминал ден, с наближаване на заветната дата за всяка от нас, сякаш става все по-страшно да приемаме такива новини...

което ми напомня, че кенга не се е включвала от много отдавна... дано да е добре...

# 50
ksd-g много съжалявам за случелото се.Прегръщам те силно.Ако имаш нужда да си поговориш с някой -насрещам съм

# 51
  • Мнения: 12
ksd_g душичка, адски много  съжалявам за голямата загуба  smile3518 smile3518 smile3518 , дано ангелчето ти да бди над теб и възможно най- скоро  пак да чуем хубава новина  newsm17   

# 52
  • Мнения: 75
ksd_g! Много-много е тъжно Cry Моите соболезнования Hug

Момичета, рядко пиша ,но ви чета с удоволствие! Хубаво завиждам на тези, които вече пазаруват! Милото изобщо не ми дава, но и аз малко-много съм суеверна. Много обичам да плета, и ,направо, ми сърбят ръцете да направя наколко малки сладки жилетчици, но... Rolling Eyes
Вчера купих списанието "9 месеца" и прочетох за секцио, което се прави по желание на майката. Че трябвало да се прави точно след 38 г.с., а много често се прави по-рано в 36 г.с. и че това било совсем не хубаво за бебето. Аз си знам точно дата на забременяване и си броя седмици от нея, обаче и лекари ,и дори календарчето тука показват на мен по-голям срок, и сега малко ми е притеснено. Confused
Говорих с моята приятелка от Беларус, и тя каза, че там планово секцио се провежда точно в деня на термина, ако няма някакви други показатели, обаче тука е масова практика да планират с десятина дни по-рано. И защо така? newsm78

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 347
Няма ли вече да се спре.... стига вече....  Cry Cry Cry Cry Cry
Миличка ksd_g  Hug Hug Hug  и ти си толкова силна....  Hug Hug Hug Скъпите ви мили ангелчета.... нашите ангелчета....  Praynig Praynig Praynig
Тук сме, до теб сме...
Когато си готова ... ако имаш възможност, ни разкажи... това което според теб е важно, права си, че се интересуваме... но...  Hug Hug Hug няма да ми стигнат за да усетиш че ... наистина... и ти... и tolinka, милички... не се притеснявайте, поне сме близо, казвайте... за каквото искате и имате нужда  Hug Hug
kenga, мила и за теб... много  Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 3
Направо не мога да повярвам, че в днешно време е възможно това ..........
 smile3518 smile3518 smile3518 Tired Face Tired Face ksd_q прегръщам те силно ......

# 55
  • Мнения: 10
ksd толкова ми е мъчно smile3518 smile3518 не знам какво мога да ти кажа в такъв момент

# 56
  • Мнения: 137
ksd_g ужасно много съжалявам за загубата ти   Cry незнам какво да ти кажа Прегръщам те  Hug Hug Hug и бъди силна

# 57
  • Мнения: 3
ksd_g Ужасно съжалявам Hug

# 58
  • Мнения: 1
ksd_g  smile3518  smile3518  отново много тъжна новина  no  cry  охх,миличката ми,прегръщам те силно в този тежък момент!  Flowers Rose   Flowers Rose    Flowers Rose   Flowers Rose   Flowers Rose   Flowers Rose  

# 59
  • Мнения: 8
ksd_g ,съжалявам много за преживяната мъка!
Натъжих се много като прочетох за теб и малкото ангелче -Сиянна...защо? защо и пак защо?
 Hug Hug Hug бъди силна и те чакаме скоро с щъркелови новини.
Прегръщаме те и сме с теб!

Общи условия

Активация на акаунт