Заглежданките на мъжът!!!

  • 28 520
  • 181
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!Искам да ви попитам вашите мъже заглеждат ли се по  други жени и вие дразнители се от това?Аз много се измъчвам,защото моят съпруг от време на време се заглежда по други жени и когато му направя забележка винаги отрича ,дори се заклева ,че не го прави.Никога не съм го хващала да ми изневерява,проверявам му телефона,няма  улики за изневяра ,но все пак аз съм под постоянен стрес.Според вас трябва ли от нещо да се притеснявам или е съвсем нормално?Благодаря Ви предварително за оказаната помощ.

# 1
  • Мнения: 681
Разбира се,че е нормално,все пак е мъж  Peace Не го взимай толкова на вътре и не прави драми от това  Naughty Ти не се ли заглеждаш като видиш хубав мъж  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 763
Не съм забелязала да го прави пред мен, но сигурно се заглежда. Далеч съм от мисълта, че съм най-красивата жена на света. Винаги ще има някоя по-интересна дори само за това, че е чужда. На мен също ми се е случвало да  харесвам и да се възхищавам от други мъже. Това не значи, че не се обичаме или си изневеряваме. Такава е човешката природа и аз смятам, че е нормално.

# 3
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Нека си гледа, не ми пречи, то и друго не му остава Mr. Green.

# 4
  • Мнения: 3 484
хихихи, и аз бях така. Но дойде момент, в който го накарах да преспи с друга жена. Изгледа ме като треснат. LaughingТо е дълга и широка. От тогава като че ли го стресирах... Сега обсъждаме заедно хубавите момичета и мъже по улиците.Много добре ми действа. Дразнех се като поглежда чат-пат само докато бях бременна и то е разбираемо. Лошото е ,че напоследък все по-често се виждат затлъстели огромни тийнейджъри, отколкото хубави момичета. Sad Но за да няма спам, не се тормози.
Колкото повече правиш забележка,толкова ще му е по-интересно. По-скоро му покажи, че и ти се заглеждаш, даже вмятай по някой-друг коментар. Той ще види , че не е толкова приятно на човека до тебе и предполагам ще го прави по-дискретно.
Но като цяло им е в природата - това не значи, че ти не си единствена за него. Даже и много често гледат, но не виждат, или пък са любопитни някоя кокошка как се е облякла като клоун.

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Здравейте!Искам да ви попитам вашите мъже заглеждат ли се по  други жени и вие дразнители се от това?Аз много се измъчвам,защото моят съпруг от време на време се заглежда по други жени и когато му направя забележка винаги отрича ,дори се заклева ,че не го прави.Никога не съм го хващала да ми изневерява,проверявам му телефона,няма  улики за изневяра ,но все пак аз съм под постоянен стрес.Според вас трябва ли от нещо да се притеснявам или е съвсем нормално?Благодаря Ви предварително за оказаната помощ.

На плажа, под чадър, седи дебела жена. До нея лежи мъж на същата възраст с безучастен вид.
Минава много красива блондинка, но мъжът изобщо не я поглежда.
Дебеланата се навежда към него и съска.
- Лицемер.


по темата. заглеждам се понякога. но не се занасям.
жена ми също се заглежда понякога по жени ... ПОМОЩ искам съвет какво да правя .....

# 6
  • Мнения: 1 677
Мисля, че сама искаш да си създадеш проблеми, НО ВСЕ ПАК, ти познаваш мъжа си най-добре. Разбира се, че мъжете  се заглеждат - кои повече, кои по-малко. Ти не би ли погледнала някой красив мъж. Моя мъж също заглежда хубави жени - под заглежда, аз разбирам поглежда, но аз никога не съм му искала обяснение защо го прави, даже се е случвало той де ме погледне, вижда, че аз не реагирам на това, че е погледнал някоя си и обяснява нещо или коментира. най-важно е доверието, ти ако за едно заглеждане му правиш проблем - не знам какво ще стане и как ще реагираш, ако има по-сериозни проблеми.

# 7
  • Мнения: 721
разбира се че се заглежда,даже обсъждаме въпросната дама.че хубавото си е хубаво,може ли човек да си изкриви душата.има усет към красивото човека сигурно затова е избрал и теб

# 8
  • Мнения: X
Моят е хитър. Като забележи, че съм го видяла да зяпа , винаги намира какъв недостатък на наблюдавания обект да спомене.

# 9
  • Мнения: 206
Не, никога не съм го усетила да се загледа по някоя поне в мое присъствие.Почти съм сигурна и че не го прави и когато не е с мен.Понякога дори ей така на майтап аз му показвам някоя готина мацка, а той пак не възприема.Но съм имала гаджета, които се заглеждат открито пред мен и ме е дразнило.Според мен това е липса на уважение към дамата с която си.Когато си сам гледай си колкото искаш, но уважавай човека до себе си!

# 10
  • Мнения: 301
Заглежда се и аз се заглеждам, обикновено си ги обсъждаме. Особено лятно време народа като тръгне полу-гол трябва със затворени очи да ходи иначе горкия.  hahaha Не ми пречи и не го ревнувам от подобно заглеждане. Той е по-ревнивият, защото понякога се дразни от моите заглеждания особено, ако заглеждания от мен заглежда мен.  Laughing
Това си е в реда на нещата, не си вкарвай излишни тревоги. Това не значи, че не те обича, а просто че не е сляп.  Wink

# 11
  • Мнения: 4 965
И аз като Джулия. Иначе, подкрепям принципа: "нека не се следим, за да не се хванем". Peace

# 12
  • Мнения: 1 289
Моят не се заглежда щото съм най-хубавата Joy

Ми гледа сигурно, ама скришом, защото досега не съм го хващала да зяпа с паднал език по някоя.

И аз като Джулия. Иначе, подкрепям принципа: "нека не се следим, за да не се хванем". Peace

 hahaha Peace

# 13
  • гр.София
  • Мнения: 380
Не ми е направило впечатление, но сигурно го прави. Това не ме притеснява, даже самата аз съм му обръщала внимание, когато видя хубава жена/както и в обратния случай, ако гледката е много фрапираща/. Няма как да забраниш на някого да се впечатлява от красотата около себе си. По-добре е да работиш върху собственото си самочувствие/казвам го с най-добри чувства/. Мъжете се дразнят от неуверени в себе си жени, още повече, ако вдигат и скандали.

# 14
  • Мнения: 2 448

по темата. заглеждам се понякога. но не се занасям.
жена ми също се заглежда понякога по жени ... ПОМОЩ искам съвет какво да правя .....

Направете тройка, така и двамата ще сте доволни.

# 15
  • Мнения: 116
Цитат
Моят е хитър. Като забележи, че съм го видяла да зяпа , винаги намира какъв недостатък на наблюдавания обект да спомене.

# 16
  • Мнения: 1 045
Заглежда се дори и обсъжда с мен.Аз също заглеждам не съм сляпа.Не е имало проблем между нас защото някой си криви погледа.Важното е да гледа,но да не пипа. Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 7 992
Не приемам мъжа си за кон, за да му сложа капаци...Всеки нормален човек заглежда. Това, че гледаш някого изобщо не значи, че искаш да го из*укаш, а дори и това да значи, не значи, че ще го направиш. Сама си палиш фитилите...

# 18
  • Мнения: 169
Заглежда се да, обръща се, за да огледа още по добре, ама какво да го направя? И да се притеснявам и да не се все тази Simple Smile Гледай си живота и не му обръщай толкова внимание!

# 19
  • Мнения: 593
по темата. заглеждам се понякога. но не се занасям.
жена ми също се заглежда понякога по жени ... ПОМОЩ искам съвет какво да правя .....

Късметлия! Може да ти сбъдне и най-смелите фантазии, стига да се навие  Sunglasses

По темата - нека да се заглеждат в менюто, какво толкова - нали вече си поръчали   Wink
Но наистина, по-добре да не му правиш скандали, за да не го отблъснеш от себе си.

# 20
  • Мнения: 174
Заглежда се.... newsm78 аз също

# 21
  • Мнения: 293
Моят се заглежда от чисто професионално изкривяване.И по мъже и по жени и по комшии и по коли и номерата им , абе изобщо всичко друго гледа освен мен Laughing

# 22
  • Мнения: 3 484
Оф, ако обаче даже и се обърне, ще го СПЪНА както си върви, ма`ка му.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аре стига бе! Ега ти клюкарките имало тук  Mr. Green
Гледали и обсъждали с мъжа си...за вас няма ли птички и тревички, а непременно другите хора са ви в устата?  ooooh!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Винаги ще има някоя по-интересна дори само за това, че е чужда.

Много точно  newsm10. Това все пак са мъже.

# 25
  • Мнения: 2 388
Заглежда се, разбира се. Да не е сляп.
Не се дразня. Хубавите жени са за да се гледат, включително от чуждите мъже.

# 26
  • Мнения: 6 993
Ми сигурно аз се заглеждам повече по чуждите мъже/жени, от колкото той по чуждите жени  Laughing
Не бих се дразнила от това, има къде-къде по-състоятелни неща, от които да се изнервям  Crazy

# 27
  • Мнения: 59
Това им е в природата на мъжете,а и на жените Mr. GreenНяма нищо лошо стига само да гледа.

# 28
  • Свищов
  • Мнения: 874
Май по-често аз гледам по други мъже(просто по навик, а не се оглеждам). Ако ще топ-манекенки да минат около нас, той няма да ги погледне. От една страна не е такъв тип, а от друга знае какъв унищожителен поглед ще си отнесе.

# 29
  • Мнения: 156
Ами нека си гледа, очи пълни - ръце празни.

# 30
  • Мнения: 2 133
Ами то, ако не се загледа-"какъв мъж си ти тогава"?Аз се заглеждам по-добре изглеждащи жени, пък какво остава за него?

# 31
  • Мнения: 46 520
И двамата оглеждаме и обсъждаме хора, полът не е от значение, каквото дойде  Mr. Green не се дразня, не виждам от какво  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 292
Пред мен не се заглежда ,но като ме няма 100%.Ама не ме дразни,не мога да му вържа очите.Само за това ми оставя да мисля ooooh!.Аз също се заглеждам Wink
Не се тормози излишно,няма никакъв смисъл.Той ако реши............

# 33
  • Мнения: 212
Ако се тормозех от това дали се заглежда,досега да се бях поболяла Joy
Не съм от най-НЕревнивите  Rolling Eyes  но специално заглеждането не представлява проблем за мен.
Като знам как заглеждаме и коментираме,когато излезем по женски с приятелките ми...как да му кажа на него нещо Innocent

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
По хубавото всеки се заглежда... Особено в общество, в което външния вид е издигнат в култ.

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз много се измъчвам,защото моят съпруг от време на време се заглежда по други жени и когато му направя забележка винаги отрича ,дори се заклева ,че не го прави.
Според мен не му прави забележка за подобни неща. Най-много да го изнервиш с бърборене и да спре да отрича, даже да спре изобщо да те слуша какво му говориш.
И ако искаш съвет - не му рови в телефона.

# 36
  • Мнения: 686
Що пък да не се заглежда?По-добре ли ще се чувстваш ако се заглежда по мъже Thinking?

# 37
  • Мнения: 3 641
Моят се заглежда от чисто професионално изкривяване.И по мъже и по жени и по комшии и по коли и номерата им , абе изобщо всичко друго гледа освен мен Laughing
Видяло се е , ченге е нали Rolling Eyes И моят така, постоянно оглежда и то подозритлено хората, всички му се струват потенциални престъпници Sick

# 38
  • Мнения: 5 940
Толкова съм разсеяна, че даже не виждам по какво се заглежда. Обикновено аз си зяпам жени, има толкова интересни и различни. Мъжете у нас общо взето не са мой тип, така че въобще не ги и забелязвам. Ако бях в Русия, Германия, Дания може би щеше да е малко по-различно, така ... за естетическо удоволствие сигурно бих гледала.

# 39
  • Мнения: 90
То аз се загеждам понякога по хубави жени, какво остава за мъжете ни. Все пак сетивата са ни дадени да се наслъждаваме на красивите неща.
Обръщам го на майтап защото той винаги поглежда тайно, с цел да не ме обиди, но тъй като и аз съм забелязала обекта ми става много забовно като му кажа : "Много хубаво момиче нали?", а той почва да се вайка кое момиче. Е винаги се забавлявам искренно в този момент, незнам защо.

# 40
  • Мнения: 293
Моят се заглежда от чисто професионално изкривяване.И по мъже и по жени и по комшии и по коли и номерата им , абе изобщо всичко друго гледа освен мен Laughing
Видяло се е , ченге е нали Rolling Eyes И моят така, постоянно оглежда и то подозритлено хората, всички му се струват потенциални престъпници Sick

Да..... Joy

# 41
  • Мнения: 118
Не се дразня, ли и аз се позаглеждам.

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Трябва да се притесняваш, ако не се заглежда.

# 43
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
То аз се загеждам понякога по хубави жени, какво остава за мъжете ни. Все пак сетивата са ни дадени да се наслъждаваме на красивите неща.
Обръщам го на майтап защото той винаги поглежда тайно, с цел да не ме обиди, но тъй като и аз съм забелязала обекта ми става много забовно като му кажа : "Много хубаво момиче нали?", а той почва да се вайка кое момиче. Е винаги се забавлявам искренно в този момент, незнам защо.

 Laughing Laughing Laughing
И ние бяхме така. После обаче май му стана ясно, че няма смисъл да играе театър, щото го скъсвам от майтап. И сега спокойно си зяпаме заедно и си обсъждаме  Wink Направо идилия  Laughing

# 44
  • Мнения: 2 229
Е, чак пък забележки да му правиш...и той да ти се кълне... Joy
Смешна история!

# 45
  • Мнения: 2 448
Ако гледа само мен в един миг ще забрави колко съм прекрасна на фона на останалите.  Flutter

# 46
  • Мнения: X
ВСИЧКИ мъже се заглеждат по жените. Просто някои са по-дискретни, други са по-откровени и не им пука много дали обиждат жената до себе си. Аз не виждам нищо лошо, при положение, че на мен ми харесва да се заглеждам. Е, как да забраня на един мъж да го прави? То хубавото си е хубаво, как да не го огледаш. Пък после жените могат да намерят хиляди кусури, а мъжете да изключат слуха за последвалия водопад от евентуални глупости, които ще се изрекат.  Mr. Green

Иначе сигурността на жената във връзката е обратно пропорционална на дразненето от заглеждането. Иначе казано, като виждаш в очите на мъжа си колко те харесва и желае, не ти пука особено дали оглежда другите жени. Приемаш го като лаенето на кучето ти след колите, които обикновено то не кара.  Grinning Казвам го от опит, защото във връзките, в които сърцето ми е примирало от обида, че се оглежда всичко по улиците, обикновено съм била не особено ценена и обожавана. Във връзките, в които не ме е дразнело оглеждането, е било точно обратното. Та, да оставим мъжете да си гледкат, не могат да ходят със затворени очи, горките. По-добре да видим нас дали ни дразни това и най-вече защо?

 

# 47
  • Временно
  • Мнения: 788
Заглежда се и аз се заглеждам, обикновено си ги обсъждаме...

И ние така. Laughing

# 48
  • на майната си
  • Мнения: 425
Много повече бих се притеснила ако не го прави.
Обсъждаме си ги заедно, проблема е, че аз съм по взискателна - и за мъжка, и за женска красота, нооо  Naughty гледам да не му нарушавам съзерцанието със забележки, тип женски Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 131
Заглежда се. Преди се дразнех, вече - не.
Ми какво - аз като видя хубав мъж, да не го гледам ли?! Mr. Green
Много ми е интересно дали има мъже, които да не се заглеждат по хубави жени? newsm78

# 50
  • Мнения: 599
Незнам дали се заглежда.Не ме и интересува.
Нито пък аз се заглеждам по мъже, а за жени да не говорим.
Мале, май съм като кон с капаци.
А пък това с ровенето в телефона му.....не си го и помислям даже.
На ме ще ми е много неприятно да го видя, че той ми рови в телефона.

# 51
  • Мнения: 10
Ще е по-плашещо да започне да се заглежда по мъже Wink. Нищо ненормално не виждам в случая, мъжът си е мъж. Пък и какво лошо има, нормално  си е дори. Пък и гледай и ти, то очите са за това, нали така?
 Малко отклонение от темата, но сега се сетих за онова предаване, с голите мацки по БТВ. Защо жените все затварят очите на мъжът до тях? Та какво като погледне голите им цици, нима не е виждал? Каква е тази ревност, какво е това чудо? Само се настървяват мъжете още повече..., не не приемам подобно поведение на жена!

# 52
  • София
  • Мнения: 1 735
по темата. заглеждам се понякога. но не се занасям.
жена ми също се заглежда понякога по жени ... ПОМОЩ искам съвет какво да правя .....
Просто е -жените сме много по-красиви Grinning.Рядко се срещат красиви и с интелигентно излъчване мъже.

# 53
  • Мнения: 38
Не виждам нищо лошо в заглеждането. Важен е начина, по който го прави. Смятам за просташко, жена ти да е седнала до теб, а ти с увиснало чене да зяпаш  мацката отсреща (примерно).

# 54
  • София
  • Мнения: 13 206
Здравейте!Искам да ви попитам вашите мъже заглеждат ли се по  други жени и вие дразнители се от това?Аз много се измъчвам,защото моят съпруг от време на време се заглежда по други жени и когато му направя забележка винаги отрича ,дори се заклева ,че не го прави.Никога не съм го хващала да ми изневерява,проверявам му телефона,няма  улики за изневяра ,но все пак аз съм под постоянен стрес.Според вас трябва ли от нещо да се притеснявам или е съвсем нормално?Благодаря Ви предварително за оказаната помощ.

Ненормално е твоето поведение. Показва пълна липса на доверие в партньора. Внимавай! Това ще го подтикне точно към това, което ти не искаш. Ако с мен някой се държи по тоя начин и ми проверява телефона със сигурност ще ме подтикне да проверя какво аджеба е това, от което се страхува  Wink
И на въпроса.. да, заглежда се мъжът ми по други жени. Прави го ненатрапчиво, без аз да забележа. Т.е. той така си мисли.. аз забелязвам и ми е много симпатично как се опитва да го прикрие. Аз също се заглеждам по мъже. И аз го правя така, че да не го обидя. Какво сега, нещо като е хубаво може ли да се отрече  Grinning

# 55
  • Мнения: 1 632
Заглежда се и аз се заглеждам, обикновено си ги обсъждаме...

И ние така. Laughing
Това е и моята реакция!

# 56
  • Мнения: 1 897
Ако се заглежда(а аз не се и съмнявам, че е така), то го прави съвсем дискретно, така че да не забележа и да се подразня от това.
Но и аз не съм си поставила за цел да го следя, нито пък му правя забележки.
Иначе, мисля, че поведението ти е параноично и единственото, което постигаш с него е да вредиш на себе си и на връзката си. Успокой се и се отпусни. Просто бъди щастлива с мъжа, който обичаш, и му имай повече доверие- без съмнения, без притеснения и излишни драми.Толкова ли е трудно?

# 57
  • Мнения: 686
Абе моя мъж малко клюкарка си пада и бих се притеснила ако не гледа и не обсъжда Laughing.Колко пъти се е случвало той да каже:"Виж я пък тая,още малко и ще и изкочат ц"ците"или"Виж тоя кви мускули има"-аз съм по-заблеяната от двама ни.Той всичко забелязва и е страшен физионамист.
Ся да тръгна да го оставям ли,че погледнал някоя в деколтето Crossing Arms,ми като има за гледане и аз гледам даже Crazy.Познавам го достатъчно добре и не се дразня.

# 58
  • Мнения: 817
Аз се заглеждам много повече от него по жени.

А твоят случай малко на лудост ми избива. Как живееш така, в постоянен стрес да не погледне някоя, ровиш телефона му  Thinking Нямаш самочувствие ли?
Ниска самооценка?

# 59
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
И моя мъж се заглежда. Оправданието му често е "Ми тази не съм я виждал друг път".  Mr. Green Живеем в малък град където и кучетата се познават. Като почне да се зазяпва, зазяпвам се и аз. Или му обяснявам, че и щерка му след години ще се носи като загледаната девойка.  hahaha В интерес на истината, той реагира по-остро, ако види, че заглеждам някой.

# 60
  • Мнения: 593
Заглежда се. Преди се дразнех, вече - не.
Ми какво - аз като видя хубав мъж, да не го гледам ли?! Mr. Green
Много ми е интересно дали има мъже, които да не се заглеждат по хубави жени? newsm78

Да, има.
Всеки 9 от 10 мъже хресват хубавите жени. Единият от тях харесва останалите 9.  Mr. Green

Аз пък се заглеждам и по мъже, и по жени (естесвено, не в присъствието на мъжа ми, защото наистина може да му стане неприятно).
А това, че се заглеждам по жени, прави ли ме "обратна"?  newsm78

# 61
  • Мнения: 1 100
Моят благоверен не поглежда друга жена - много подозрително. Минават разни хубавици, аз ще си счупя врата, за да ги огледам и оценя, а той си бърка чайчето и ми се радва.  Joy На плаж ходи сам, не вярвам и там да е така. Wink
По мъже не се заглеждам, рядко има някой достатъчно хубав, за да ми привлече вниманието. А и най-малко с красота може да ме привлече даден мъж.

Нормално е да се заглеждаме, човек не ослепява като се ожени.

П.П. Сетих се за една случка на плажно заведение. На съседна маса седна съвършенна мацка по монокини. Аз се разсейвам, не мога да следя разговора, мъжът ми - непоклатим. И двамата ли сме обратни? Joy Joy

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 12:21 от Ванилия Канелска

# 62
  • Мнения: 830
Здравейте!Искам да ви попитам вашите мъже заглеждат ли се по  други жени и вие дразнители се от това?Аз много се измъчвам,защото моят съпруг от време на време се заглежда по други жени и когато му направя забележка винаги отрича ,дори се заклева ,че не го прави.Никога не съм го хващала да ми изневерява,проверявам му телефона,няма  улики за изневяра ,но все пак аз съм под постоянен стрес.Според вас трябва ли от нещо да се притеснявам или е съвсем нормално?Благодаря Ви предварително за оказаната помощ.
Я му извади очите, как така ще гледа други....
Абе жена ти не си ли чувала, че забраненият плод е най-сладък, остави го момчето да си гледа каквото си поиска и спри да му проверяваш телефона  ooooh! И не само да гледа,ами не е лошо и да коментирате, приеми го като съвет. Ти по чужди мъже не се ли заглеждаш?!

# 63
  • Мнения: 1 844
според мен всички мъже се заглеждат,някои повече,други по-малко.моят е от вторите-за толкова време почти не съм го "хващала"да се заглежда по други в мое присъствие.когато ме няма-незнам,но мисля,че и тогава е така.
аз пък много се заглеждам,и то най-вече по хубави жени-интересно ми е,ама не съм обратна! Joy

# 64
  • Мнения: 3 611
Моят благоверен не поглежда друга жена - много подозрително. Минават разни хубавици, аз ще си счупя врата, за да ги огледам и оценя, а той си бърка чайчето и ми се радва.  Joy На плаж ходи сам, не вярвам и там е така. Wink
По мъже не се заглеждам, рядко има някой достатъчно хубав, за да ми привлече вниманието. А и най-малко с красота може да ме привлече даден мъж.

Нормално е да се заглеждаме, човек не ослепява като се ожени.

П.П. Сетих се за една случка на плажно заведение. На съседна маса седна съвършенна мацка по монокини. Аз се разсейвам, не мога да следя разговора, мъжът ми - непоклатим. И двамата ли сме обратни? Joy Joy




И аз така - ще си счупя врата да гледам, а той непоклатим, хич и нищо не забелязал, та се налага бързо да го накарам да се обърне и да види. Обожавам красотата във всичките й форми. Лошото е, че откак съм дошла в ДЕ, вече 8 години, не съм видяла ни един хубавец след който да се обърна, то и мацки толкова има де.  Tired
Имаше една приказка "Кат няма да поръчвам, не мога ли поне да разгледам менюто?"

# 65
  • Мнения: 1 632
И моя мъж се заглежда. Оправданието му често е "Ми тази не съм я виждал друг път".  Mr. Green
Joy Joy Ще използвам и аз това оправдание вече!

# 66
  • Мнения: 232
Е виж сега, ако тръгне да се върти просташки след някоя това вече е малко неприятно, но като цяло няма нищо ненормално да се позагледа чат-пат... даже мисля, че ненормалното е твоето ровене в телефона му, не си създавай излишни главоболия!

# 67
  • София
  • Мнения: 794
Да гледа колкото си ще, но да не пипа  Grinning аз съм на този рпинцип Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2 110
Какво като гледа.
Аз маи се заглеждам повече Shocked. Може ли като видиш нещо хубаво или лошо да не гледаш. Той погледа сам ми отива натам !

# 69
  • Мнения: 2 388
Аз се заглеждам много повече от него по жени.


Дишам спокойно, че не съм само аз. Mr. Green
Всъщност много рядко се заглеждам по мъже. По жени обаче най -редовно.

# 70
  • Мнения: 421
моят е от лицемерите! Joy

# 71
  • Мнения: 1 186
Разбира се,че е нормално,все пак е мъж  Peace Не го взимай толкова на вътре и не прави драми от това  Naughty Ти не се ли заглеждаш като видиш хубав мъж  Rolling Eyes
Именно Peace....че това си е нещо ужасно нормално,щеше да не е нормално ако беше обратния вариант Wink....тези очи за какво са ни дадени,именно да се гледа с тях....че то аз си зяпам по хубавите мъже,камоли мъжът ми по други жени и,НЕ-не се дразня от този факт Peace

# 72
  • Мнения: 25 634
Ако му изпразниш пълния член на тоя твоя мъж, може и да спре да се заглежда по чуждо.  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 419
Искам да ви попитам вашите мъже заглеждат ли се по  други жени и вие дразнители се от това?
Разбира се, че се заглежда, нали затова има очи   Laughing.Не се дразня от което, дори често коментираме заедно  Mr. Green.

# 74
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
и той, и аз се заглеждаме по красиви и интересни жени. че и по мъже Mr. Green

# 75
  • Мнения: X
Ако му изпразниш пълния член на тоя твоя мъж, може и да спре да се заглежда по чуждо.  Mr. Green

Че тя ще трябва само да ходи след него да му го изпразва тоя член, имайки предвид способността им да презареждат приблизително на всеки час, че и по-накратко.  Mr. Green Mr. Green

# 76
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Разбира се,че се заглежда,то иначе не е здравословно.И аз се заглеждам...ей такива очи отварям Rolling Eyes,но не пипаме...засега Wink

# 77
  • Мнения: 25 634
Че тя ще трябва само да ходи след него да му го изпразва тоя член, имайки предвид способността им да презареждат приблизително на всеки час, че и по-накратко.  Mr. Green Mr. Green

Е, в заглавието поне може да стане еднократно и окончателно.  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 5 710
Здравейте!Искам да ви попитам вашите мъже заглеждат ли се по  други жени и вие дразнители се от това?

не, не съм забелязвала.

# 79
  • Мнения: 494
Заглежда се и защо не при положение ,че и аз го правя!

# 80
  • Мнения: 14 654
Моят е силно късоглед, така че и да се заглежда и да не се заглежда - все тая  Laughing  Сериозно по темата - ако сме излезли заедно, а той оглежда жените - ще се обидя, щом е с мен, ще се държи като кавалер, а не като простак. А да пускам аз комантари за някоя жена, за да се направя на много отворена не ми е и хрумнало - жалка работа. Още по-жакла е да следиш телефона на мъжа си. Нещастни женици.

# 81
  • Мнения: 686
Моят е силно късоглед, така че и да се заглежда и да не се заглежда - все тая  Laughing  Сериозно по темата - ако сме излезли заедно, а той оглежда жените - ще се обидя, щом е с мен, ще се държи като кавалер, а не като простак. А да пускам аз комантари за някоя жена, за да се направя на много отворена не ми е и хрумнало - жалка работа. Още по-жакла е да следиш телефона на мъжа си. Нещастни женици.
Значи и твоя е от лицемерите Mr. Green!

# 82
  • Мнения: 2 070
хич и не обръщам внимание на къде гледа.а това ми се струва обезпокоително Thinking

# 83
  • Варна
  • Мнения: 365
Моят в мое присъствие не се заглежда, или го прави много дискретно. Иначе ми е казвал че се заглежда понякога, ама и аз като видя хубав мъж не извръщам поглед на другата страна...как да кажеш на нещо хубаво, че не е хубаво... Заглеждането само по себе си не означава че искаш нещо повече от дадения човек

# 84
  • Мнения: 19 303
Моят не се заглежда, защото знае, че съм първа убавица Crazy

# 85
  • Мнения: 593
Моят е силно късоглед, така че и да се заглежда и да не се заглежда - все тая  Laughing  Сериозно по темата - ако сме излезли заедно, а той оглежда жените - ще се обидя, щом е с мен, ще се държи като кавалер, а не като простак. А да пускам аз комантари за някоя жена, за да се направя на много отворена не ми е и хрумнало - жалка работа. Още по-жакла е да следиш телефона на мъжа си. Нещастни женици.
Значи и твоя е от лицемерите Mr. Green!

...Както се беше изказала една мама в една друга темичка: най-голямото доказателство е липсата на такова!  Joy

# 86
  • Мнения: 5 940
Възприех в началото темата като несериозна и така и отговорих. Но като изчетох повечето отговориq ми стана леко тъжно. Не може да се възприема като съвсем нормално това човекът до теб да гледа така останалите жени, че ти да го забелязваш. Липса на уважение към партньора, невъзможност да надрасне поне докато сте заедно елементарни животински инстинкти ... това е. От другата страна са параноите.. да ти се струва, че гледа всичко, което на теб ти се струва интересно, а той например да се е зазяпал по някаква кола или просто да си гледа пътя отпред. И в двата случая е доста нездраво.

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 08:57 от valerie

# 87
  • Русе
  • Мнения: 7 794
По-Убава от мене нЕма  bowuu
Аз гледам повече. Е, няма да си стискам очите я.
Когато е с мен , не се заглежда или поне го прави дискретно. Аз съм тази която коментира и го ръчка да погледне.
Когато е сам - да зяпа.
Е, ще е хубаво да не пипа.

# 88
  • Мнения: 398
 Както имаше един лаф : "Това ,че съм на диета не ми пречи да разглеждам менюто."

 

# 89
  • Мнения: 2 388
Не може да се възприема като съвсем нормално това човекът до теб да гледа така останалите жени, че ти да го забелязваш. Липса на уважение към партньора, невъзможност да надрасне поне докато сте заедно елементарни животински инстинкти ... това е.

Не съм съгласна с теб.
Приемам за ненормално човекът до мен да се крие и да ги заглежда тайно ( вариант да не ги заглежда изобщо няма. Красиви са, как да не ги заглежда? ). Такова поведение на мен лично не ми допада и веднага го хващам, въпреки, че се е случвало изключително рядко.
Може да е проявяване на животински инстинкти, не знам...
За липса на уважение не го намирам.
Аз ги гледам, какво остава за него.
Пак казвам, красивото е за това, за да се гледа и да му се радва човек.

# 90
  • Мнения: 4 407
А имате ли кабелна и интернет.....да знаеш там какво може да види ooooh! Grinning
По темата моят е ''повреден '' на тема ''работа''.Този човек ако не работи непрекъснато не е на себе си.Като идем на почивка на втория ден почва да нервничи а на петия иска да се върнем.
Дори е предлагал да почиваме аз и детето,докато той пак ремонтира нещо из къщи.Удава му се и е сръчен,но се притесняавам че се преуморява.....като пренавита пружина е.
С годините се научих да го обичам и такъв,макар да се притеснявам защото не е първа младост и може да увреди здравето си с това темпо.
Съвета ми е ако не може да приемеш даден недостатък ,не се насилвайте и тормозете взаимно.Унизително и обидно и за двамата партньори е непрекъснатото дебнене.Не приемам ,че е нормално и да държиш в несигурност човека до себе си с постоянни флиртове и задявки с други.
За някои може и да е отживелица,но за мен ...и с годините си давам сметка че уважението икоректността са почти толкова важни в една връзка колкото и чувствата.

# 91
  • Мнения: 593
Хей, mamamari , по-полека, моля те. Тук изобщо не става дума за флиртове и задявки. Говорим си за най-обикновено заглеждане, а и както се вижда от повечето отговори, отнася се еднакво и за двата пола. А пък нека да е просташко, елементарно, животинско и каквото си изберете! Според мен това изобщо не означава липса на уважение и коректност към постоянния партньор. Още по-малко липса на любов!

Но който иска, нека си затваря очите и очите на половинката си. В крайна сметка /говоря по принцип/ - щом се е оженил за една жена, мъжът е длъжен да я обича такава, каквато е, да й търпи ревността и най-вече да не я дразни. В крана сметка и мъжете трябва да проявяват разбиране към нас - поне към тези от нас, които не могат да проявят разбиране към тях.

# 92
  • Мнения: 686
А имате ли кабелна и интернет.....да знаеш там какво може да види ooooh! Grinning
По тая логика да изхвърля телевизора и компютъра  Whistling

# 93
  • Мнения: X
А имате ли кабелна и интернет.....да знаеш там какво може да види ooooh! Grinning
По тая логика да изхвърля телевизора и компютъра  Whistling

Също, да му се спрат на мъжа и хобитата и излизанията сам, че и там може да срещне нещо за оглеждане.  Grinning Grinning Grinning Най-много се забавлявам обаче с жените, които уверено твърдят, че мъжете им грам не поглеждат друга, дори в тяхно отстъствие. За най-големия кръшкач на света, когото познавам, жена му твърдеше, че мъжът й не проявявал абсолютно никакъв интерес към други жени. Не се заглеждал, не коментирал, трябвало някоя девойка да се спъне в него, че да й обърне внимание.  Grinning Grinning

# 94
  • Мнения: 5 940
 palavata_monahinq, естествено, че е нормално всеки да гледа красивото. Не е нормално обаче, докато си с човека до теб да се обръщаш, да се спъваш и прочие неконтролируемости да проявяваш. Защото има и такива мъже и малко подобни жени. Това си е унизително  откъдето и да го погледнеш и за гледащия, и за съпровождащия го, независимо от пола. Това е недискретно поведение, другото си е просто възприемане на света с различните му естестки категории. На никое живо същество не можеш нито да му забраниш, нито да му отвориш очите.


# 95
  • Мнения: 2 388
Да valerie така съм напълно съгласна с теб. Simple Smile

Това е недискретно поведение, другото си е просто възприемане на света с различните му естестки категории.

А тук границата е тънка. Доста мъже и жени обаче я прекрачват.

# 96
  • Мнения: 686
Не говорим за
Не е нормално обаче, докато си с човека до теб да се обръщаш, да се спъваш и прочие неконтролируемости да проявяваш.
такова поведение,а за бегъл поглед(без увиснали ченета и възклици или нещо подобно ooooh!).Доколкото разбирам,авторката това я мъчи, погледа към друга жена.
Има решение-да накара мъжа си да носи тъмни очила,тъкмо няма да го вижда къде гледа Sunglasses!

А много ми е интересно,жените дето се изказаха,че мъжът им изобщо не поглежда друга жена,как е видял тях Laughing.

Авторката,как е мъжО?Спря ли да гледа мадамите след като му се нацупи? hahaha

# 97
  • Мнения: 41
От заглеждане до гледане има разлика.....зависи как го прави-то е ясно че всички гледат -и мъже и жени, моят мъж не го прави нахално , така , че аз да се почувствам неприятно.....но имам познат, който оглежда съвсем съзнателно и демонстративно всяка жена по улицата и ако моят мъж го правеше така, щях да се чувствам подтисната и без самочувствие

# 98
  • Мнения: 421
намирам за нормално мъжът да се заглежда ,и ми се струва мн по-добрият вариант ,от мъжът ДЕБИЛ,който не се заглежда

# 99
  • Мнения: 405
Нормално е според мен. Все пак са мъже - това е в природата им, в първичността.

# 100
  • Мнения: X
На мен пък ми се струва глупаво да се говори за природата на мъжа, все едно са някаква порода кучета. Моят мъж се заглежда, мдаа мъжете са такива. Моят мъж не се заглежда, значи всички останали са помияри.

# 101
  • Мнения: 1 773
заглежда се, и аз се заглеждам... Grinning да ти кажа за мен по-притеснително е да се прави, че не забелязва, имах връзка с такъв, зад гърба ми беше един  Twisted Evil, а като сме заедно съвсем различен, нищо не можеше да му отклони виманието от мен...уж

Цитат
От заглеждане до гледане има разлика.....зависи как го прави-то е ясно че всички гледат -и мъже и жени, моят мъж не го прави нахално , така , че аз да се почувствам неприятно.....но имам познат, който оглежда съвсем съзнателно и демонстративно всяка жена по улицата и ако моят мъж го правеше така, щях да се чувствам подтисната и без самочувствие
да, с това съм напълно съгласна

Цитат
За най-големия кръшкач на света, когото познавам, жена му твърдеше, че мъжът й не проявявал абсолютно никакъв интерес към други жени. Не се заглеждал, не коментирал, трябвало някоя девойка да се спъне в него, че да й обърне внимание.   
това имах предвид по-горе. Кръшкачите са предпазливи, пазят се. Сигурна съм, че жена му на този вярва, че й е верен  Peace

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 21:56 от marisasav

# 102
  • Мнения: 616
Моя се заглежда, аз също се заглеждам, обаче изобщо не се чуствам зле, понеже често се заглежда по мен, а и други се заглеждат по мен  Mr. Green Ми нека да гледа, така е още по-доволен от това, което има в къщи. Скромността е за хората, които нямат други качества  Mr. Green
Аз пък заглеждам мъже. И жени. Говорим си за това, обсъждаме, и аз си "сверявам часовника" относно търсенето и предлагането  Sunglasses
Дори не се замислям дали ми е верен, дали мисли за други... Кара ме да се чуствам щастлива, пълноценна, харесвана и ценена. Достатъчно ми е  Peace

# 103
  • Мнения: 1
"Nur gucken, nicht anfassen" / зяпане може, баране не /  както се казваше в една реклама

# 104
  • Мнения: 1 447
От заглеждане до гледане има разлика.....зависи как го прави-то е ясно че всички гледат -и мъже и жени, моят мъж не го прави нахално , така , че аз да се почувствам неприятно....
Напълно съм съгласна.Щом поведението му не ме е накарало да се чувствам неприятно,не ми пречи да се заглежда.Все пак затова имаме очи.
Всеки може да прави с тях каквото си поиска/стига да не нараняваме човека до себе си./

# 105
  • Мнения: 4 407
Хей, mamamari , по-полека, моля те. Тук изобщо не става дума за флиртове и задявки. Говорим си за най-обикновено заглеждане......
Аз ли не разбрах правилно че обсъждания мъж малко е попрекалил с поглеждането ,защото се е стигнало до ровене в телефона и. ..до тази тема  newsm78.
Не мога да приема ,че щом веднъж се е стигнало до брак трябва да се търпи едва ли не всичко  та дори и да е казано по принцип.Всеки има граница на търпението след която съжителството се превръща в ад и за двамата.Има хора , които не биха преглътнали неуважително поведение на половинката нито нарушаването на личното им пространство/говоря за телефона/.
Написах  към авторката че всеки има особености и недостатъци,но е важно да са поносими от партньота му.Дадох и пример и с моя съпруг,който също не е идеален ,НО недостатъците му СА ПРИЕМЛИВИ ЗА МЕН.Идеята ми бе в същност,че донякъде сама е спомогнала за стреса ,за който пише че живее.Дано съм и била полезна.
 
мама Яни ,това за телевизията и интернета беше леко ироничен намек, че ако някой търси нещо-намира го.Не мога да обобщавам за всички мъже ,защото дори и един се променя с годините ,но има голяма разлика м/у това да погледнеш и това .....с държанието си да поставиш в неловко положение и себе си и човека до теб и обекта на съзерцанието си.Не казвам,че има мъже дето не гледат ,а че някои мъже ако са достатъчно заинтригувани от видяното до показват по един далеч по интелигентен начин.
Вероятно не всички ще се съгласят с мен ,но за това е форума да излагаме своята гледна точка и да четем за тази на другите спазвайки добрия тон  Hug.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 10:53 от mamamari

# 106
  • Мнения: 686
Няма мъж,който да не поглежда красива жена,някой го правят дискретно(като жените им дори не забелязват),други поглеждат,без да се крият(но и без да се втренчват),трети откровено си зяпат(да не кажа блеят).Авторката най-добре си знае мъжа от кой тип  е!Това,че авторката рови в телефона на мъжа си отново си е неин проблем,който по-добре да не беше споделяла-поне да не се излага(пък и къде ли изчезна това момиче)!
Аз просто изказвам мнение по дадената тема!
mamamariТова дето казах да изхвърля телевизора и компютъра също беше ирония... ooooh!

# 107
  • Мнения: 593
Но който иска, нека си затваря очите и очите на половинката си. В крайна сметка /говоря по принцип/ - щом се е оженил за една жена, мъжът е длъжен да я обича такава, каквато е, да й търпи ревността и най-вече да не я дразни. В крана сметка и мъжете трябва да проявяват разбиране към нас - поне към тези от нас, които не могат да проявят разбиране към тях.

Е, тук аз се опитах да се изразя изронично - щом не можеш да търпиш мъжа ти да погледне някоя друга жена, тогава той е длъжен да си затваря очите  Laughing  Laughing  Laughing
За какво си говорим в тая тема? Да не би слуайно мъжете ни да си нямат друга работа, ами по цял ден мерят улиците и запат чуждите жени? Не е така.   newsm25

.... Най-много се забавлявам обаче с жените, които уверено твърдят, че мъжете им грам не поглеждат друга, дори в тяхно отстъствие. За най-големия кръшкач на света, когото познавам, жена му твърдеше, че мъжът й не проявявал абсолютно никакъв интерес към други жени. Не се заглеждал, не коментирал, трябвало някоя девойка да се спъне в него, че да й обърне внимание.  Grinning Grinning


 newsm10 newsm10 newsm10

Моя се заглежда, аз също се заглеждам, обаче изобщо не се чуствам зле, понеже често се заглежда по мен, а и други се заглеждат по мен  Mr. Green Ми нека да гледа, така е още по-доволен от това, което има в къщи. Скромността е за хората, които нямат други качества  Mr. Green
Аз пък заглеждам мъже. И жени. Говорим си за това, обсъждаме, и аз си "сверявам часовника" относно търсенето и предлагането  Sunglasses
Дори не се замислям дали ми е верен, дали мисли за други... Кара ме да се чуствам щастлива, пълноценна, харесвана и ценена. Достатъчно ми е  Peace

Ето това е доверието, което крепи брака - да не се срамуваш да признаеш пред половинката си, че не си 100% съвършен, да се приемете един друг такива, каквито сте.  Да се чувствате удобно в собствената си кожа, когато сте заедно!
А и, честно казано... както се вижда, повечето които сме писали по темата, явно не смятаме "заглеждането" за някакъв непростим недостатък, а за нормално човешко поведение.
Това, че е погледнал някоя жена, не означава, че ти вече не си единствената за него!!!
Късемт на всички!    261uu

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 11:28 от cybercat

# 108
  • Мнения: 4 407
Разбирам намека ти ,за жените дето твърдят ,че мъжа им не гледа.....Звучи ми леко злобничко Wink,но ще обясня:
Никъде не съм коментирала дали гледа или не,ако греша моля цитирай го.Истината е че пред мен не го коментира нито пък е проявил неуважение,или с отношението си ме е карал да се чувствам неуверена.
Ние минахме през наш си ад,.......нямахме деца ,........за малко да загубим детето -лежах с месеци ,раждането беше много рисковано за мен и той много преживя...Сега съм по майчинство и съм изцяло отдадена на дома и детето.Преди ходех на козметик,на фризьор,всеки ден изглеждах страхотно.Сега пак се старая,но не  върви да тичаш подир малката ....на висок ток,а прежалих и маникюра.
Не фона на това би било много грубо и проява на пълна нетактичност от страна на съпруга ми да се прибере и вместо да поиграе с детето и да ме гушне.....да седне да възхвалява перфектния маникюр на някоя колежка. Joy Joy Joy
Не коментирам дали се заглежда,защото не знам и  нямам никакво желание да разследвам докато усещам вниманието и грижите с които ни обсипва .....няма причина да се чувствам несигурна.И все пак не твърдя че моя не би се загледал NaughtyНяма как да коментирам нещо  за което не знам.
Обаче мога да коментирам добре познат ми негов недостатък и това направих,излагайки мнението си по темата Grinning.

# 109
  • Мнения: 3 294
Не ми прави впечатление , когато той се заглежда ... явно знае как да го направи без да ме подразни  Peace

# 110
  • Мнения: 637
Aбе всеки човек се заглежда. Но зависи как. Като чета постовете за пореден път се убеждавам, че българките са търпеливи женици и си траят като теленца. Гледа, обръща се след мацките, тя си се успокоява "Ми да гледа, нали е женен за мен" Не става въпрос за това. Много ясно, че няма да се разведе с нея затова, че е видял по-секси обект, а за начина по който го е отрзил. Едно е да изкоментират двамата с Пешо някое минаващо разголено гадже, друго е на вечеря в ресторант с жена си(която е прекарала часове в салона за красота все пак! Laughing) да се заобръща подир другите мадами. Ей тая липса на възпитание дразни, мамка му. Не нещо друго. Като си с някоя жена-гладай си само нея и толкова. Тя се е старала, кълчотила се 2 часа пред огледалото за да ти се хареса. Оцени я е подобаващо за да я зарадваш и няма да има оплаквания!

# 111
  • Мнения: 4 734
А какво разбирате под " заглеждане "? Защото аз макар и жена също не съм "кон с капаци " нито кьорава, но не точа лиги по чужди задници.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 13:39 от Kasidy

# 112
  • Мнения: 4 407
Aбе всеки човек се заглежда. Но зависи как. Като чета постовете за пореден път се убеждавам, че българките са търпеливи женици и си траят като теленца. Гледа, обръща се след мацките, тя си се успокоява "Ми да гледа, нали е женен за мен" Не става въпрос за това. Много ясно, че няма да се разведе с нея затова, че е видял по-секси обект, а за начина по който го е отрзил. Едно е да изкоментират двамата с Пешо някое минаващо разголено гадже, друго е на вечеря в ресторант с жена си(която е прекарала часове в салона за красота все пак! Laughing) да се заобръща подир другите мадами. Ей тая липса на възпитание дразни, мамка му. Не нещо друго. Като си с някоя жена-гладай си само нея и толкова. Тя се е старала, кълчотила се 2 часа пред огледалото за да ти се хареса. Оцени я е подобаващо за да я зарадваш и няма да има оплаквания!
Хубаво си го казал PeaceТочно такова поведение намирам за обидно и унизително и недопустимо.И ако всяка от нас се уважава достатъчно би го показала без компромисно.Знам че винаги ще има и по-млади и по-хубави и по.....НО щом е с мен и докато е с мен не мога да позволя да се държи по гореописания начин.
АКО  /не дай боже/ в един момент решим ,че не си пасваме поне ще запазим уважението си и всеки ще продължи пътя си може би наранен НО НЕ И УНИЗЕН.
Мисля че не може една връзка да се крепи на дебнене и криене-няма смисъл.Това озлобява и наранява повече.

# 113
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
Съвременните жени често ревнуват своите половинки от полуразсъблечените красавици в модните списания, приемайки за подигравка стандартното обяснение: ”Скъпа, за мен тя е само обект за възхищение, не жена”.
Учени от университета “Пристън” (Princeton University) са направили интересно изследване по темата. За любопитните резултати от него съобщава британският “Дейли Телеграф” (Daily Telegraph), пише zdrave.bg.
Изследователите са сканирали мозъка на мъже, по време на разглеждането на фотографии на момичета по монокини.
Оказва се, че при подобни снимки у мъжете се активизира тази част в мозъка, която обикновено реагира при оценката на неодушевени предмети или обекти. А областта на мозъка, която се активизира по време на социален контакт и разговор, остава напълно пасивна.
Според Сюзан Фиске, професор в американския университет, “очевидно повечето мъже не възприемат жените в разголените и сексуално предизвикателни снимки на жени като хора. Резултатите от сканирането на мозъка показват, че реакцията на мъжете е сходна с тази на хората, когато наблюдават неодушевен предмет”.
Тази реакция е следствие от постоянното “бомбардиране” на обществото с изображения на млади и сексуално привлекателни момичета, а това пречи на мъжете да възприемат тези полуголи жени като човешки същества, смята Фиске.
Според нея, подобен ефект се наблюдава и при сцените на насилие и жестокост, показвани по телевизията: “Колкото по-откровени и жестоки сцени се показват в новините или филмите, толкова по-малко възприемчиви към насилието и жестокостта са зрителите. Накратко казано, те свикват с подобни сцени и стават безразлични към тях”.
По същата логика постоянното демонстриране на сексуалност и женска плът по телевизионните екрани, в кината и в Интернет не предизвиква у мъжете онази реакция, която техните половинки подозират и която става причина за ревност.

# 114
  • Мнения: 2 309
Ако го прави демонстративно ме дразни...иначе не!

# 115
  • Мнения: 2 448
Цитат
Не фона на това би било много грубо и проява на пълна нетактичност от страна на съпруга ми да се прибере и вместо да поиграе с детето и да ме гушне.....да седне да възхвалява перфектния маникюр на някоя колежка.

Ако мъжът ми забележи нечий маникюр, ще го помисля за гей. Съвсеееем другаде по колежките гледат нормалните мъже. Laughing

Нормално е да гледа колкото си иска, коментарите в мое присъствие, които прави обаче имат значение, както и някакво тъпо поведение на кокетничещ мъж пред секси сервитьорка е много смешно та чак жалко.

# 116
  • Мнения: 2 334
Не ми прави впечатление защото и аз го правя  Mr. Green

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 336
Не ми прави впечатление защото и аз го правя  Mr. Green
точно това и аз щях да напиша
 нормално е човек да се заглежда - и аз го правя, като видя симпатичен младеж.
Другото е лицемерие, както се казва в цитирания по-горе виц или пък патология.

# 118
  • Мнения: 616
labrador, много интересна публикация! Общуването ми с мъже, мои близки, ме е убедило, че е именно така, както е описано по-горе  Peace Явно обаче повечето дами не го възприемат, и предпочитат да си тровят съзнанието с излишни тревоги  Peace

# 119
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Всеки мъж ,би загледал друга жена ,на улицата ,в заведение и т.н,но коя трябва да си ти ,за да направиш драма от това newsm78Просто всичко е до самочувствие. Той да си гледа ,важното е да не е  просташки ,подсвирквания и  newsm81 но не говорим за простаци  bouquet  А да му проверявам телефона smile3516значи ,че не обичам себе си

# 120
  • София
  • Мнения: 3 390
Да,май и аз се дразня по-скоро на "демонстрративното поведение"

# 121
  • Мнения: 212
Всеки мъж ,би загледал друга жена ,на улицата ,в заведение и т.н,но коя трябва да си ти ,за да направиш драма от това newsm78Просто всичко е до самочувствие. Той да си гледа ,важното е да не е  просташки ,подсвирквания и  newsm81 но не говорим за простаци  bouquet  А да му проверявам телефона smile3516значи ,че не обичам себе си
Точно така newsm10

# 122
  • Мнения: 15 619
Бих се притеснила ако не заглежда жени. 
 Mr. Green

# 123
  • Мнения: 242
Не се заглежда докато сме заедно,но аз  пък като видя хубав мъж се обръщам даже!!! Mr. Green

# 124
  • Мнения: 308
   Досега, когато сме били заедно не съм забелязала да се заглежда, но когато е сам може и да  го прави. Да поясня, че за мен заглеждане не е поглеждане, а задържане на погледа върху дадена жена. Радвам се, че когато е с мен не се заглежда. Бих се обидила иначе. Може би, защото ще е нещо ново за мен. Ако го правеше това, от както сме се запознали, сигурно щях да съм свикнала и да го приемам като нещо нормално, но сега, след 12г. заедно - не.

# 125
  • Мнения: 2 153
Всеки мъж се заглежда! Това им е генетично заложено!!! Която каже, че нейният не се заглежда, значи лъже!!! Аз не се сърдя и не ми  е неприятно, още повече защото знам, че той не го прави нарочно!!! Така само разбира колко ценна съм аз за него!!! А като не демонстрирам ревност и не се цупя само му показвам колко готина мога да бъда и ме обича повече!!! Wink

# 126
  • Мнения: 647
Здравейте!Искам да ви попитам вашите мъже заглеждат ли се по  други жени и вие дразнители се от това?Аз много се измъчвам,защото моят съпруг от време на време се заглежда по други жени и когато му направя забележка винаги отрича ,дори се заклева ,че не го прави.Никога не съм го хващала да ми изневерява,проверявам му телефона,няма  улики за изневяра ,но все пак аз съм под постоянен стрес.Според вас трябва ли от нещо да се притеснявам или е съвсем нормално?Благодаря Ви предварително за оказаната помощ.

Случва се да се загледа след някоя с ултра къса пола, но това е в реда на нещата, според мен.

# 127
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Цитат
Не фона на това би било много грубо и проява на пълна нетактичност от страна на съпруга ми да се прибере и вместо да поиграе с детето и да ме гушне.....да седне да възхвалява перфектния маникюр на някоя колежка.

Ако мъжът ми забележи нечий маникюр, ще го помисля за гей. Съвсеееем другаде по колежките гледат нормалните мъже. Laughing

Нормално е да гледа колкото си иска, коментарите в мое присъствие, които прави обаче имат значение, както и някакво тъпо поведение на кокетничещ мъж пред секси сервитьорка е много смешно та чак жалко.
Много мъже държат на маникюра и педикюра на една жена,а на повечето им е фетиш-нормално Money е там да гледат първо Peaceимам познат ,които лятото заглежда жените само по ноктите на краката ,а през зимата на ръцете...и не е гей

# 128
  • Мнения: 387
Бих се притеснила ако не заглежда жени. 
 Mr. Green

и аз така...един път накарахме моя мъж да види гаджето на една приятелка дали ще се загледа по жени докато са само двамата, щото като са двамата с приятелката ми той си гледа само в краката...е загледал се беше... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

по принцип като видя хубава жена веднага му казвам...заглеждаме се и двамата...а като бяхме на морето двамата се опитвахме да видим хубави мъже...имаше само двама за десет дни...единия той ми го показа...

мисля, че е съвсем нормално мъжете да се заглеждат по жени, а жените по жени и мъже...просто мъжете нямат добро периферно зренение и затова обръщат глави обикновено...докато жените го правят, но по прикрито...

# 129
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Това с периферното зрение е супер,а и това че са малко мъжете с които да си оплакнеш окото е вярно  #Cussing out Втоя случай мъжете печелят,кривят вра Mr. Greenтове повече от нас ,и не ни се налага да им правим масажи ,само те на нас

# 130
  • Мнения: X
а като бяхме на морето двамата се опитвахме да видим хубави мъже...имаше само двама за десет дни...единия той ми го показа...

Е на морето, ако не обсъдиш всичко по плажа - кое с какви прашки е, какъв целулит има, плочки ли са това на младежите, депилацията има ли почва у нас или какви лисичи муцунки има вместо силикон, какъв е кефът от плажа.  Laughing Защото аз не намирам нищо забавно в това, да се дебнем кой, кво погледнал. Друго си е да си вземеш една бирюха под чадъра и да се отдадеш на воайорстване и клюкарене.  Grinning Grinning Grinning Grinning

# 131
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
а като бяхме на морето двамата се опитвахме да видим хубави мъже...имаше само двама за десет дни...единия той ми го показа...

Е на морето, ако не обсъдиш всичко по плажа - кое с какви прашки е, какъв целулит има, плочки ли са това на младежите, депилацията има ли почва у нас или какви лисичи муцунки има вместо силикон, какъв е кефът от плажа.  Laughing Защото аз не намирам нищо забавно в това, да се дебнем кой, кво погледнал. Друго си е да си вземеш една бирюха под чадъра и да се отдадеш на воайорстване и клюкарене.  Grinning Grinning Grinning Grinning
Joyаз за това го водя на плаж ,а най -често се караме за жени ,като не съвпаднат мненията Sick #Crazy newsm78

# 132
  • Мнения: 15 619
а като бяхме на морето двамата се опитвахме да видим хубави мъже...имаше само двама за десет дни...единия той ми го показа...

Е на морето, ако не обсъдиш всичко по плажа - кое с какви прашки е, какъв целулит има, плочки ли са това на младежите, депилацията има ли почва у нас или какви лисичи муцунки има вместо силикон, какъв е кефът от плажа.  Laughing Защото аз не намирам нищо забавно в това, да се дебнем кой, кво погледнал. Друго си е да си вземеш една бирюха под чадъра и да се отдадеш на воайорстване и клюкарене.  Grinning Grinning Grinning Grinning
Joyаз за това го водя на плаж ,а най -често се караме за жени ,като не съвпаднат мненията Sick #Crazy newsm78
да, да, да!!!! Тази, която е харесана от мен, за него е грозна... Shocked Абе, ей, ти мене как ме взе!?!?! Rolling Eyes Mr. Green Wink

# 133
  • Мнения: 2 153
По- добре да заглежда жени, отколкото мъже, нали?

# 134
  • Мнения: 308
По- добре да заглежда жени, отколкото мъже, нали?

   Това един вид успокоение ли трябва да е?    Laughing

# 135
Абе ,защо един път не видях такава тема пусната от мъж , ами все дамите пишат ,че не им пука ,пък има няма най-редовно ви мъчат такива въпроси. ?Това се запитах аз , и ще ви отговоря , както във всеки мъж е заложено да зяпа, така във всяка жена е заложено желанието да е красива и неотразима и това ни прави конкурентки в очите на мъжете, престанете да се конкурирате една друга и да изглеждате от секси по-секси и тогава ще дойде рая ,мъжете няма да и ма покакво да се заглеждат, ами появете се поне веднъж без грим и прическа ,леко размъкнати ,ама масово и ще видите какво ще стане с българския мъж  ще увеси нос май Joy Joy Joy

# 136
  • Мнения: 616
izklu4itelna_macka, ти що смяташ, че мъжете се заглеждат само по "грим и прическа"  newsm78
Нещо ми убягна смисълът на твоя коментар, признавам си.
Аз досега в тази тема не съм забелязала да се търси ефекта "от секси по-секси"; това, че някоя жена има самочуствие и се определя като привлекателна, НЕ означава, че задължително е "секс бомба", ходи с високи токченца по леда, къдри си косите и се червисва по един час сутрин.  Peace
Ти нещо май подценяваш мъжете  Mr. Green

# 137
  • Мнения: 2 153
По- добре да заглежда жени, отколкото мъже, нали?

   Това един вид успокоение ли трябва да е?    Laughing

Не, по скоро който както си го приеме!

# 138
offioly, ти май се хвана за ника ми , а не толкова за изказването ,защото ако се беше позамислила поне малко върху това , което пиша ще разбереш , че има огромна доза истина в това ,което казвам, но всъщност ти за пореден път го доказваш , че борбите и доказването са в главите на жените , а мъжете ги вълнуват други работи......... Peace

# 139
  • Мнения: X
Абе ,защо един път не видях такава тема пусната от мъж , ами все дамите пишат ,че не им пука ,пък има няма най-редовно ви мъчат такива въпроси. ?Това се запитах аз , и ще ви отговоря , както във всеки мъж е заложено да зяпа, така във всяка жена е заложено желанието да е красива и неотразима и това ни прави конкурентки в очите на мъжете, престанете да се конкурирате една друга и да изглеждате от секси по-секси и тогава ще дойде рая ,мъжете няма да и ма покакво да се заглеждат, ами появете се поне веднъж без грим и прическа ,леко размъкнати ,ама масово и ще видите какво ще стане с българския мъж  ще увеси нос май Joy Joy Joy

Ох, да разкажа една забавна история от преди 10 години. Имаше една мацка, която се появи отнякъде в компанията ни. Твърдеше, че е компаньонка в Италия, ама си беше жива проститутка от тия по Италия, ама вече над 35 и в залеза си. Върнала се в България и търсеше спешно балък да я издържа, да се оженят или там, каквото я устройва финансово. Ефектът от появата й беше като разгонена кучка сред глутница мъжкари и то нА пролет. Наричаше мъжете със странни прякори, гъделичкаше им егото, правеше откровени сексуални намеци след всяка реплика, абе... чуруликаше на сексуални честоти с мъжете.
Резултатът - всички мъже, независимо какви им бяха връзките, задявките, гаджетата и ангажиментите, откачиха централно. Всички искаха да са около нея, зяпаха я постоянно, където и да се движи, не я изпускаха от поглед. Е, хвана си тя реститута в компанията, разкара тъпата му приятелка от 10 години, правеше секс с него по 10 пъти на ден и хоп .... имоти до Южния парк.  Истината е, че мъжете ги вълнува само едно - да им извадиш душата с памук. Другото е драскане от жени, какво би трябвало да бъде това със заглеждането на мъжете.  Laughing

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 09:00 от Анонимен

# 140
  • Мнения: 593
  202uu  malko_mishlence    newsm10

Дано повечето да са си ивадили поука от написаното.

Преди доста време една приятелка ми каза: "Зори, тях не ги интересува дали ние сме готини, а да им говорим те колко са готини!"
Добре че имаше кой да ме светне по въпроса, а бяхме само на по 15 години!
Един мъж се чувства добре, в компанията на жена, която знае как да му вдигне самочувствието и винаги ще я предпочете пред някоя ръбата мадама, колкото и да е гримирана и привлекателна.

# 141
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Абе,момичета,какво толкова сте се запритеснявали,че гледат?Очи пълни - ръце празни! Лошото е да спрат само да гледат.

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493

 Абе,момичета,какво толкова сте се запритеснявали,че гледат?Очи пълни - ръце празни!

Ама разбира се ! Ако е само с гледането, нека гледат.

Е, нямам предвид в мое присъствие да си обърне главата на 180 градуса де Embarassed

# 143
  • Мнения: 121
нека си гледа ама да не пипа ,чееееее #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 144
  • Мнения: 35
Зяпам , що да не зяпам - да не съм педал.Аз съм естет и се възхищавам на подбрани пропорции Peace

# 145
  • Мнения: 421
  202uu  malko_mishlence    newsm10

Дано повечето да са си ивадили поука от написаното.

Преди доста време една приятелка ми каза: "Зори, тях не ги интересува дали ние сме готини, а да им говорим те колко са готини!"
Добре че имаше кой да ме светне по въпроса, а бяхме само на по 15 години!
Един мъж се чувства добре, в компанията на жена, която знае как да му вдигне самочувствието и винаги ще я предпочете пред някоя ръбата мадама, колкото и да е гримирана и привлекателна.

да бе да,вярвай си!

# 146
  • Мнения: X
viks76, вярно е!Ако мислиш,че като сложиш късата пола и един тон грим и всички ще припадат,май ти си вярваш.
Може и да се обърнат ....но след три минути?!
Такива заглежданки не ме притесняват...проблема е когато има и общуване с жена която знае "как да вади душата на мъжа с памук"...защото те наистина поддават ...няма какво да си затваряме очите.
В това отношение са малко ,а и повече,като децата-обичат да ги възхваляват,да ги ласкаят, да им се възхищават...и прочие .
Знаете ли какво съм забелязала? В болшинството семейства,които са се разделили,причината е била в жената /не бързайте да ме нападате,а се замислете/  Това не значи ,че оневинявам мъжете,но според мен по-голямата роля за сплотяване на едно семейство има жената.
Дали вярвате или не,така е.

# 147
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В това отношение са малко ,а и повече,като децата-обичат да ги възхваляват,да ги ласкаят, да им се възхищават...и прочие .
Аз пък забелязвам обратното- привлечат ги жени, които не им обръщат внимание и ги пренебрегват. Това събужда "ловеца" в тях.

Знаете ли какво съм забелязала? В болшинството семейства,които са се разделили,причината е била в жената /не бързайте да ме нападате,а се замислете/  Това не значи ,че оневинявам мъжете,но според мен по-голямата роля за сплотяване на едно семейство има жената.
Дали вярвате или не,така е.
Това, че обикновено жената предприема действия по прекратяване на брака, не означава, че вината за провала е в нея. В повечето случай преди да подаде молба за развод, жената е направила всичко по силите си да запази семейството.
Та жената може да си сплотява колкото иска, но когато няма ответна реакция- нищо не се получава.

# 148
  • Мнения: 593
Ех, viks76, никъде не съм трърдяла, че външния вид няма значение, но всяка уважаваща себе си жена се поддържа ( все още си мисля, че това се разбира от само себе си и няма нужда да го "навирам в очите" на форумки). Но според мен по-важно е излъчването, самочувствиено, достойнството и естествено дружелюбното отношение към противоположния пол.
Представи си някоя много готина мадама, която в разговор в компанията започне да изстрелва реплики от типа "Всички мъже са еднакви - такива, онакива" ...неприятно е някак си. Все пак мъжете също имат чувства, търсят разбиране и подкрепа.

РЕНИ, ако един брак се разпадне, вината обикновено е 50 на 50, не може причината да е само в единия партньор.

Аз пък забелязвам обратното- привлечат ги жени, които не им обръщат внимание и ги пренебрегват. Това събужда "ловеца" в тях.
Пренебрежителното (леко безразлично) отношение е "женски похват" за свалка, но ако е премерено, а не да го отрежеш като кисела краставица и да му сринеш самочувстието.

Красивата жена е тази, която забелязваш. Чаровницата е тази, която те забелязва.
Но това вече е за друга тема  Grinning Някой иска ли да отвори?

Good Luck!  bouquet

# 149
  • Linz
  • Мнения: 11 619
РЕНИ, ако един брак се разпадне, вината обикновено е 50 на 50, не може причината да е само в единия партньор.
Имаш още много да учиш.
Лекото безразличие върви не само за свалка. Но си зависи от човека Peace

# 150
  • Мнения: 2 388
Абе ,защо един път не видях такава тема пусната от мъж , ами все дамите пишат ,че не им пука ,пък има няма най-редовно ви мъчат такива въпроси. ?

Най - малкото, защото си в женски форум.

# 151
  • Мнения: X
По хубавото всеки се заглежда... Особено в общество, в което външния вид е издигнат в култ.
1. именно - ако на този господин външният вид му е на първо място, мерси, да я взима тая дето я зяпа
2. супер просташко - манталитет, възпитание.. сума неща показва
3. уважение към човека
4. не, аз не заглеждам, затова не искам и моя да заглежда, т.е. за други неща мисля
5. заглеждам ли, значи не е той човека

и не, не е болка за умирачка, ам си е показателно за мъжа...
и
може би въпрос на его, мойто е твърдеееееее голямо

и това, че не уважава жената до него, говори за господина... че нищо не разбира от хора и от психология.... или че не иска да разбира... е, манджа с грозде е.... но - авторката - ами дразни ме, и скандал ще спретна, пък да ми кажат някой - че не обичал скандалджийки - еми аз пък простаци не обичам, така че кой от къде е....
излизам с един господин, на който - погледа не съм му хващала, ама... има нещица - еми противно ми е, сори, просто си е показател за манталитет, култура.. задълбах, но като гледам как не ви пречи, реших да се вмъкна с едно по-различно мнение към авторката

* разведена съм  Wink

# 152
  • Мнения: X
Aбе всеки човек се заглежда. Но зависи как. Като чета постовете за пореден път се убеждавам, че българките са търпеливи женици и си траят като теленца. Гледа, обръща се след мацките, тя си се успокоява "Ми да гледа, нали е женен за мен" Не става въпрос за това. Много ясно, че няма да се разведе с нея затова, че е видял по-секси обект, а за начина по който го е отрзил. Едно е да изкоментират двамата с Пешо някое минаващо разголено гадже, друго е на вечеря в ресторант с жена си(която е прекарала часове в салона за красота все пак! Laughing) да се заобръща подир другите мадами. Ей тая липса на възпитание дразни, мамка му. Не нещо друго. Като си с някоя жена-гладай си само нея и толкова. Тя се е старала, кълчотила се 2 часа пред огледалото за да ти се хареса. Оцени я е подобаващо за да я зарадваш и няма да има оплаквания!
мдам
изобщо, това е част от цялата картинка. едно нещо. в съседна тема - още едно. в по-съседна - още едно. хем ще зяпа, хем не пазарува, ама видиш ли не се и преработва, та да осигури нещо качествено на детето, та и ризите му переш и гладиш... еми много става. едно по едно се трупат камъчетата и ... просто за мен е показателно. разбира се че не съм се развела заради това, че е гледал - онзи специално не гледаше, бившия, искам да кажа само - че не, не съм толерантна към подобен род 'простотии' и може би затова си седя понякога сама... т.е. без мъж/съпруг/любовник.
* не съм 100 кила  Wink, за да не стане грешка

# 153
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Kаси, става въпрос за гледане, не за изневяра. Ако кажеш, че твоя поглед няма да се спре на едно красиво лице или секси тяло, просто няма да ти повярвам.
В случая възпитанието, манталитетът или желанието да свиеш семейно гнездо нямат нищо общо.
Всеки цени хубавото, за това и жените (а също и мъжете) влагат толкова средства и време с една единствена цел- да изглеждат добре, да бъдат харесвани и да ги заглеждат.

# 154
  • Мнения: 1 844
определено е така-на всеки се случва да се загледа!но е важно как и кога го прави-просташко и дразнещо е,ако е очебийно и ако е пред съпругата/приятелката. Simple Smile

# 155
  • Мнения: X

В случая възпитанието, манталитетът или желанието да свиеш семейно гнездо нямат нищо общо.

семейното гнездо няма общо разбира се
но възпитанието и манталитета, категорично ...
въпрос на виждане, аз не приемам, пък той ако ще да си гледа, да си коментира и всичко там - пълна програма, но тия неща се виждат много в началото на връзката, т.е. за авторката- това заглеждане надали е отсега, то си е било така и в началото, щом си го приела, си го коткаш и това е, не е фатално, но за мен - аз към такъв мъж имам не едно, а многоооооо наум
може да са ми високи критериите, еми, такива са ми, с всеки не мога  Wink

# 156
  • Мнения: 593
РЕНИ, ако един брак се разпадне, вината обикновено е 50 на 50, не може причината да е само в единия партньор.
Имаш още много да учиш.
Лекото безразличие върви не само за свалка. Но си зависи от човека Peace


Ми добре... дано да не ми се налага все пак.  Peace

# 157
  • Мнения: 308
Гледането не ме плаши , даже претпочитам да го коментира с мен отколкото да се прави че не се заглежда - защото това е невъзможно. По-важното е че ме обича с всички мои качества и недостатъци. Ако каже че съм идеална и всички останали не са за гледане, повече ще ме притесни . Трябва да сме реалисти - красивото винаги прави впечатление и "хваща" окото.

# 158
  • Мнения: 421
РЕНИ, ако един брак се разпадне, вината обикновено е 50 на 50, не може причината да е само в единия партньор.
Имаш още много да учиш.
Лекото безразличие върви не само за свалка. Но си зависи от човека Peace


да съгласна с Рени! аз няма се правя на шут ,да им правя комплименти и да им "вадя душицата с памук ".не е казано,4е трябва да съм с къса пола и много грим ,както казаха по -горе,за да постигна всичко което желая от един мъж.има други начини,единят е за който Рени пише

# 159
  • Мнения: X
Колкото и да не ви иска ,театрото понякога е задължително...иначе си стоите сами,момичета.
Много ми се иска да срещна жена ,която да се закълне ,че никога,ама никога не е играла тетатър на мъжа си,гаджето или...и не е сама,но още не съм срещала такава.Няма такъв филм.

# 160
  • Мнения: 2 448
 
Преди доста време една приятелка ми каза: "Зори, тях не ги интересува дали ние сме готини, а да им говорим те колко са готини!"
Добре че имаше кой да ме светне по въпроса, а бяхме само на по 15 години!
Един мъж се чувства добре, в компанията на жена, която знае как да му вдигне самочувствието и винаги ще я предпочете пред някоя ръбата мадама, колкото и да е гримирана и привлекателна.

да бе да,вярвай си!

Не само че си вярвам, това е самата истина и съм го изпитала в живота си.
Накарай един мъж да се чувства желан и няма да те забрави, пък нека зяпа колкото си иска други жени, които обаче не показват отношението си към него.  Wink

# 161
  • Мнения: X
pasinet , точно си помисля нещо и ти вече си го написала...да не си зодия Везни?!
За много неща мнението ми се припокрива с твоето.

# 162
  • Мнения: 2 448
pasinet , точно си помисля нещо и ти вече си го написала...да не си зодия Везни?!
За много неща мнението ми се припокрива с твоето.

Хех, не, много чепата зодия съм - Рак.  Laughing

# 163
  • Мнения: X
Сестра ми е рак ...и изобщо не е чепата.Дори я упреквам,че е много търпелива.Всички й се качват на главата.

# 164
  • Мнения: 2 448
Сестра ми е рак ...и изобщо не е чепата.Дори я упреквам,че е много търпелива.Всички й се качват на главата.

Ами заради резкия ми език така ме намират повечето, иначе и аз се определям като много търпелива в живота.  Simple Smile

# 165
  • Мнения: 637


Не само че си вярвам, това е самата истина и съм го изпитала в живота си.
Накарай един мъж да се чувства желан и няма да те забрави, пък нека зяпа колкото си иска други жени, които обаче не показват отношението си към него.  Wink

Въобще не ме устройва, че другите жени не показват отношение към него даже би ме притеснило, да не му обръщат внимание. Искам той да показва отношение към мен и да се чувствам желана пък ако ще и театро да е. Познавах навремето един г-н. Беше голям женкар, милият, обаче супер галантен. Въртеше ги по няколко наведнъж, но всяка се чувстваше уникална и неповторима.  Предпочитам мъж, който много жени да харесват и да се боря за сърцето му, отколкото някой, който точи лиги по мадами, които така или иначе не го отразяват.
Ееех мечти, мечти... надежди говежди за страсти с млад моряк Joy hahaha

# 166
  • Мнения: X
galana_s ,пожелавам ти такъв мъж,да е на всички жени и ти да се бориш за него.
Нали знаеш приказката "Внимавай какво си пожелаваш...че може и да се сбъдне."
Жална ти майка тогава,ако лапнеш по такъв...сама не знаеш какво те чака...

# 167
  • Мнения: 2 448
Цитат
Въртеше ги по няколко наведнъж, но всяка се чувстваше уникална и неповторима.

Последното, което искам е да се чувствам единствена, а всъщност да съм една от многото.  Joy

# 168
  • Мнения: 370
Естесвено,че се заглежда(в рамките на разумното обаче).То това си е напълно нормално и бих се притеснила,ако не го правеше.Сигурна съм,че не ми изневерява и нека поне погледа миличкия,а и аз в момента не съм в най-добрата си форма  Grinning.Ако прекали,което се случва рядко само го предупреждавам,че може да му се схване вратлето и тогава идва смеха,като му видя сконфузената физиономия   Laughing

# 169
  • Мнения: 5 577
За мен не е нормално мъж да не се заглежда по хубави жени, и обратното

# 170
  • Мнения: 421
 
Преди доста време една приятелка ми каза: "Зори, тях не ги интересува дали ние сме готини, а да им говорим те колко са готини!"
Добре че имаше кой да ме светне по въпроса, а бяхме само на по 15 години!
Един мъж се чувства добре, в компанията на жена, която знае как да му вдигне самочувствието и винаги ще я предпочете пред някоя ръбата мадама, колкото и да е гримирана и привлекателна.

да бе да,вярвай си!

Не само че си вярвам, това е самата истина и съм го изпитала в живота си.
Накарай един мъж да се чувства желан и няма да те забрави, пък нека зяпа колкото си иска други жени, които обаче не показват отношението си към него.  Wink


тука не говорим дали да го накараме да се 4уства желан,а да го ласкаем постоянно.поне така го разбрах аз.за да сме му вадели душата с памук. е сори ама не става ,вие си действайте както си знаете ,с трикчета и номерца...щом ви вързва.само,че на моя тея хитринки от селски вечеринки не му минават.има и други начини да накараш мъжа да се чуства желан

# 171
  • Мнения: 2 388
само,че на моя тея хитринки от селски вечеринки не му минават.има и други начини да накараш мъжа да се чуства желан

Финес трябва, а не номера от селски вечеринки.

# 172
  • Мнения: 2 448
Какви са триковете от селски вечеринки?  Rolling Eyes Да знам да не би без да искам да направя някой такъв фал.  Mr. Green

# 173
  • Мнения: 421
щом казваш

# 174
  • Мнения: 421
Какви са триковете от селски вечеринки?  Rolling Eyes Да знам да не би без да искам да направя някой такъв фал.  Mr. Green
ти ще кажеш.аз на моя не му вадя душицата с паму.аз даже изобщо не искам да му вадя душицата Mr. Greenпо ми е готин с душа

# 175
  • Мнения: 2 448
Какви са триковете от селски вечеринки?  Rolling Eyes Да знам да не би без да искам да направя някой такъв фал.  Mr. Green
ти ще кажеш.аз на моя не му вадя душицата с паму.аз даже изобщо не искам да му вадя душицата Mr. Greenпо ми е готин с душа

Душата съм му я взела вече, от 16 години ми принадлежи.  Flutter Сега му вадя само други неща от панталоните.  Whistling

# 176
  • Мнения: 421
Какви са триковете от селски вечеринки?  Rolling Eyes Да знам да не би без да искам да направя някой такъв фал.  Mr. Green
ти ще кажеш.аз на моя не му вадя душицата с паму.аз даже изобщо не искам да му вадя душицата Mr. Greenпо ми е готин с душа

Душата съм му я взела вече, от 16 години ми принадлежи.  Flutter Сега му вадя само други неща от панталоните.  Whistling

е тука вече си идваме на думата!

# 177
  • Мнения: X
Темата естествено е отишла в крайностите, както става обикновено. Grinning
Крайния пример, който дадох беше, за да онагледя ситуация, в която една жена, очевидно профи в това отношение, успява да привлече внимание и да подлуди мъжете. Ясно е, че никой няма желание да се държи като професинална курва, но не смятате ли, че и мъжете искат същото от нас - да са специални, да получават комплименти, да усещат, че ги желаят?

Хубавото си е хубаво, няма как да затвориш очите на мъжа. Независимо дали на една жена й се повдига от това или я дразни - мъжете гледат. Стига да го правят дискретно, не виждам какъв е проблемът??? Нали до него е жената, която обича и той си е неин? Какви са тия крайности - неуважение, изневери, паралелни връзки... Най-прикрити са точно тия дето уж не гледат и не се интересуват от други.  Обикновено това е тактика за много професионални женкари. Аз лично познавам доста такива.

# 178
  • Мнения: 1 092
Заглежда се, разбира се.
По притеснително ми се струва ако по мъже започне да се заглежда.
А сега съм спокойна.
Даже с времето двамата започнахме да се заглеждаме Mr. Green

# 179
  • Мнения: 142
Е, то пък оставаше и да не гледат  Laughing Важното е да не го правят дразнещо (например да върви с теб и да се обърне след някоя минаваща  bash). И аз гледам хубавите мъже. Както за мен това е разнообразяване на окото и нищо друго, така си мисля че е и за него - регистрираш другия пол и толкова.

# 180
  • Мнения: 721
Сега му вадя само други неща от панталоните.   
пу , не те е срам-,,мръсница,,   smile3532
и аз

# 181
  • Варна
  • Мнения: 246
Че то има ли мъж, който да не се заглежда по хубавите момичета. Аз винаги съм била на мнение, че нямам нищо против стига да не е нахално явно. Преди се дразнех много когато му се лензят разни хлапачки по дискотеките, ама сега като ги гледам днешните млади момичета- те ужасно запуснати.

Общи условия

Активация на акаунт