Отговори
# 75
  • Мнения: 826
Аз ползвам само тампони, когато излизам, когато съм на работа...  Чувствам се по-комфортно и хигиенично. Превръзки съм ползвала само през нощта. Е, ползвах  Mr. Green ...сега започнах да забравям какво е това. Laughing И вече седми месец е така. thumbsup

# 76
  • Мнения: 46
Еврика!!!!!!!!!!!!!! Разбрах как се прави анкета....
Благодаря на всички, които ще отговорят.

# 77
  • Мнения: 46 526
...
Всичко, което влезе там, ли имаш за цел да избуташ на мига? Или е избирателно...

Всичко, което иска да излезе, а кръвта определено дава знак, че няма повече място вътре Rolling Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 254
честно, не помня от кога не съм ползвала превръзки, с изключение на периода непосредствено след раждането.

Никога не съм имала проблем с тампоните, а спомените ми от времето, когато ползвах превръзки, са доста неприятни.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз използвам само тампони  Peace

# 80
  • Мнения: 2 241
Използвам само тампони  Peace Само след като ми свърши, когато остане някакво съвсем бледо течение слагам микро превръзките на Либрес. Те са наистина микро  Peace

# 81
  • Мнения: 2 237
Никога не съм ползвала и не смятам да ползвам.Против тях съм .Ма то пък и с моят оскъден цикъл от три дни......

# 82
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Рядко ползвам  Wink

# 83
  • Мнения: 6 993
Не ползвам тампони почти никога.
Щях да кажа само на море, ама и на море не съм ходила от 6 години. Crazy

# 84
  • Мнения: 130
До скоро използвах само тампони, а превръзки вечер през 2-3 ден. Но след генек. преглед и съмнение от инфекция заради тях спрях-вече 3 месец така.

# 85
  • Мнения: 5 393
Тампони+превръзки.
Тампони през деня, вкъщи и особено нощно време- превръзки.

# 86
  • Мнения: 959
Използвам, много рядко.
Когато съм на път, евентуално на море и т.н. - все когато ще съм далеч от вкъщи, за по дълго време. Определено, не съм им, привърженик.
Аз, и на превръзките не съм, ама ...

# 87
  • Мнения: 2 926
Използвам превръзки.
Купувам си и тампони с апликатор, които ползвам в много екстремни ситуации, когато няма друг изход.
Но ми се случва рядко - една кутия я ползвам 6-7 месеца.

# 88
  • София
  • Мнения: 38 530
Ползвах тампони около 10тина години - от 20 до 30 год. възраст.
Откакто забременях и родих, почти не съм ползвала.
Имам една започната кутийка, седи ми за специални случаи.

# 89
  • Мнения: 2 171
Гласувах тампони ОВ, не видях че има опция тампон+превръзка и не мога да променя гласа си. Не че е от кой знае какво значение.

Общи условия

Активация на акаунт