Отговори
# 45
  • Мнения: 235
Благодаря ви за бързата реакция, малко ми поолекна като разбирам че не е толкова фатално това изоставане със седмица-две, но така ме бяха наплашили  Twisted Evil...
За стволовите клетки и ние все още не сме решили на 100%, нещо взех да се замислям напоследък, но недай си боже да се налага на някой.

# 46
  • Мнения: 68
Здравейте мамчета!
по въпроса със стволовите клетки и аз съм на мнението на siska - 4000 не са малко, но по-добре за това, отколкото за скъпи колички, креватчета и детски стаи. дано никога не ни се наложи да разберем къде и на колко градуса ги държат. Знам само, че ще спя по-спокойно като съм направила всичко, което е било по силите ми за здравето на детето.
Всеки знае най-добре за себе си и е хубаво, че обсъждаме и тази тема, всички гледни точки и повече информация на никого няма да е излишна!

Зайче  newsm59!!!! Бъди много обичана и щастлива мама на две принцеси! Съжалявам, че толкова късно ти честитя, но едва днес стигнах до форума  Cry

Целувки на всички!

# 47
  • Мнения: 849
Хей, мацки, голяма активност напоследък, което е супер  Grinning! Само правя бърз среднощен запис, след като си изпратих и последните гости от мини купона, който спретнахме за рождения ми ден. Утре ще наваксвам с четенето. Лека и до скоро!

# 48
  • Мнения: 501
Добро утро май-чета. Тук в Плевен има толкова много сняг и продължава да вали. До преди малко нямахме нито кабелна нито интернет. Градът е напълно блокиран,няма дори градски транспорт,а мъжът ми от 7и 30 се опитва да изкара колата и все още не е успял. Зимата и тази година ни изненада Simple Smile Но пък всичко е като в приказка Simple Smile Весел ден на всички.  Hug

# 49
  • Мнения: 204
Добро утро моми4та ,да се запиша и аз в новата тема ,супер е  bouquet.При мен нищо ново ,бебка постоянно ме поздравява с ритни4ета Бъдещата кака от сега казва ,4е бебка ако пла4е ще и даде "бади4ка"в превод води4ка ,какво ще бъде с двете не знам ,но това да ми е проблема. Grinning Приятен ден на вси4ки ,макар и с много сняг при вас ,при нас е пролет. Hug

# 50
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Добро утро и от мен!  Hug
Третият мъж в живота ми е мн. добре. Въобще не се влияе от здравословните проблеми на майка си и си трупа грамчета без проблем. Както и досега продължава да си върви с 5 дена напред. При мен положението също е добро. Намалиха някои от лекарствата и даже можело един път в седмицата да си направя лека разходка.Няма да обяснявам колко съм щастлива  smile3521. Ще мога да изляза и да напазарувам за младежа.

Относно стволовите клетки- няма да замразявам. В тая държава нищо не е сигурно. Ако живеех в която и да е друга цивилизована - да, но тук  newsm11.
Пък да не дава Господ да опираме до тях  Praynig
И аз гледах снощи репортажа за изоставените деца. Мноооого тъжно. Прииска ми се да си осиновим едно. Ще си спестя нецензурните думи по майките  #Cussing out

Лек и усмихнат ден  Hug
Въпреки виелицата която вилнее тук!

# 51
  • София
  • Мнения: 136
Добро утро мами!
Да се изкажа и аз за стволовите клетки. МОето мнение е че наистина трябва да се направи, може да ни се струва скъпо, но недай си боже нещо да се случи, ще съжаляваме цял живот за недадените "жълти стотинки", които ще ни се сторят тогава. Аз вече проучих въпроса, тъй като ще раждам в Италия, там ги съхраняват в Сан Марино, плаща се еднократна такса от около
 2 500 евро и ги съхраняват 30 години (поне така пишеше в нета, на място ще проверя). Така, че съм решила да го направя, пък дано не ми се налага да ги изполвам никога!

Сиска 79 благодаря ти! Аз станах горда притежателка на Лола  Heart Eyes

Лек ден момичета!

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 09:14 от minesota

# 52
  • Мнения: 1 951
Добро утро от блокиран Плевен  Laughing
Изобщо не могат да се изкарат колите, затова ще се гледаме с Митко. Ще нарамим шейната и хайде на пързалка  Peace

За стволовите клетки - тъй като мисля повече да не се възпроизвеждам ( поне засега така си мисля, де  Grinning) ще замразим.
Разбира се, с надеждата никога да не знам нищо за тях  Praynig По-добре така отколкото някой ден да си блъскаме главите с въпроси "Защо не го направихме?". Да не дава Господ.

# 53
  • Мнения: 826
Добро утро майчета.

Я, колко е бяло и снежно навън. Nature Snowman И студеничко стана пак cold - веднага ми се запуши лявата ноздра (аз така познавам, че е застудяло Crazy) Добре, че и Борис днес се освободи и ще ме кара. След малко трябва да се приготвям за ЖК. Нямам търпение да видя как е беба.   261uu
Стискайте палци да е здрава и да не и е пораснал изведнъж непредвиден мъжки атрибут, че... тез дрешки за кое дупе ги купувах?!? Mr. Green

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Добро утро и от кореспондентката от Велико Търново Силвия Чемширова Mr. Green
Тук снежната остановка отново изненада нас и нашия кмет Mr. Green

Dendri,спокойно дори да са пораснали атрибути аз като много добра съфорумка веднага ще те освободя от закупените дрешки Crazy

Така желая ви хубав ден Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 1 395
Дикси, защо така, я вземи пример от KayRenn те се целят в четворката, както разбрахме тия дни  Mr. Green
Сънувах че раждам. Т.е. щях да раждам. Бяхме в една барака с още 2 момичета и там трябваше да ни изродят. Изпратиха ме в съседна барака при една баба да ме измие в някаква вана, всичко беше в паяжини. Само че по пътя през снега ми спряха контракциите и отидох при бабата да й кажа че аз съм "решила да раждам малко по-късно не сега" и дойде един доктор да ми се разкрещи защо въобще им губя времето като съм решила така и съм си спряла контракциите. Беше интересно  Mr. Green
Приятен ден на всички  Hug

# 56
  • Мнения: 172
Добър ден и от нас с бебка!Много е сладурска новата темичка Peace Много се ядосвам на тая зима и студа вече!Няма ли да си ходи най-после Twisted Evil Относно стволовите клетки, ще ми се да можех да ги замразя, но няма да мога да си позволя на този етап. Sad Остава ми да се моля да не ми потрябват никога Praynig.За осиновяването-аз съм за с двете ръце, а за мъжа ми мога да кажа, че ако зависи от него би отглеждал и 10 деца.Голямата ми дъщеря е от първия ми брак и аз много се притеснявах как ще я приеме той, но май напразно...Защото сега на него вика ТАТИ, а със собствения си баща не изгаря от желание да се вижда, коета пък не е добре Rolling Eyes Решили сме да караме до момче Shocked по настояване на мъжа ми за 3 деца, но след това с удоволствие бих си осиновила още едно Peace

# 57
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен мами!
Днес във Варна също си е гадинчко, нямаме сняг, но такъв дъжд се лее Sad В момента си мечтая да си бях вкъщи вече с чаша червено винце и хубава книжка в ръка  Simple Smile
Аз още не ми се е случвало да сънувам раждането или бебка, но половинката ми преди няколко дни сънувал, че бебо се е родил и 1 кг и 700 тежък. Мисля, че ще е толкова ако го родя седмия месец, но аз ще се стискам и дано да си изчака до деветия месец. Ама то и не дава признаци, че иска да излиза още де - сигурно му е хубаво на топличко в маминия корем.  Grinning

# 58
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Едва изгазихме с мъжа ми до консултацията сутринта. Пловдив е бетониран стабилно. Този път от Чистота са изтървали момента да започнат чистенето и улиците са ад.
С килцата вече съм +13. Бебка е добре за сега. Говорих с гинеколожката и ми смени Тотемата с някакви други хапчета. Направо ми се повдига от нея, докато я пия. Сега поне ще ги редувам. Оказа се, че желязото ми по изследванията на 09 януари е паднало до 93. Как шавам още остава загадка. Все пак след тези изследвания започнахме да наваксваме с лекарства и предполагам съм го качила над 100. Нашият тати за първи път през тази бременност успя да дойде с мен и да си развихри фантазията пред ехографа. Добре се посмяха с гинеколожката.

За стволовите клетки - нямаме финансовата възможност да замразим  Cry. Свръх силите ще ни е да се натоварим с още 3-4 хил. лв. В момента изплащаме заем от 15 хил. лева. Мъчно ми е, гадно ми е, но реалността ме е блъснала в стената.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 355
Здравейте и от мен в този бурен ден Hug

Относно стволовите клетки - в момента и ние няма да имаме възможност да замразим, живот и здраве при второто дете може би.За успокоение на всички, четох на страницата на една от фирмите, които предлагат тези услуги, че стволови клетки могат да се извлекат и от първите млечни зъбки на детето като паднат, така че това е още една възможност, пък и дотогава може да посъберем парички. Аз също имам някои съмнения относно българските банки за стволови клетки, но пък дано се развие тази област и до след няколко години, докато започнат да им падат зъбите на нашите бебчовци да има повече информация за това.

Хубав ден на всички и слънчево настроение, въпреки времето навън  Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт