Имахте ли чувстителност към миризми...

  • 13 029
  • 199
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Имах непоносимост към всякакъв вид миризми-парфюми,манджи,подправки,кафе,цигарен дим,май общо взето от всичко ми се гадеше.Към, 6-7 месец понамаля,но не изчезна.Като родих се оправих,но непоносимостта към 1-2 парфюма останаха.

# 16
  • Мнения: 9 776
Само по-силно усещах миризмите, не са ме дразнили.

# 17
  • Мнения: 6 365
Гледали ли сте "Вълк" с Джак Никълсън? Ей такова е положението. В началото миризмите ме дразнеха, сега само надушвам повече от преди.

Мисля си за кариера в надушването на дрога или като дегустатор на вино (ей това беше едно предимство. Не пиех вино, но от една глътка усещах ония хиляда вкуса, за които говорят експертите).

Наблюдение: Повечето жени ползват ужасни парфюми. Ако сте загрижена за стила си, в офиса ходете с неутрален сух дезодорант против изпотяване. Дори скъпият парфюм, смесен с миризма на пот и компютри, става евтин. Запазете го за съблазняване.

# 18
  • Мнения: 71
С първата ми бременност от началото до края ми се повдигаше от миризмите на парфюм,зелени подправки и готвени манджи Sick С втората до 4 месец и то не много осезаемо и след това всичко беше о.к..

# 19
  • Враца
  • Мнения: 2 241
в периода 3-4 месец ме дразнеха всякакви миризми, дори такива които поначало харесвам.  в резултат имах чести позиви за  Sick
а от миризмата на чесън направо....
усещах най-малкия намек за чесън от километри...
сега пак имам изострено обоняние, но не ми става лошо от нищо, слава богу.

# 20
  • Мнения: 641
Мен пък обонянието ми беше и все още е (не съм родила още)1000ди пъти по развито от преди,но миризмите въобще не ми пречат,но за сметка на това поглеждането към някой храни ме праща директно в тоалетната.

# 21
  • Мнения: 1 512
Драднеха ме всякакви миризми та чак и собственият ми парфюм и така до към 5 месец,после стана по поносимо.

# 22
  • Мнения: 9 973
нищо не ме дразни

# 23
  • Мнения: 1 629
Да - мразех парфюми, дезедоранти, които са много сладки, миризма на кола, на риба. Обаче имах един препарат донесен от някъде си в шишенце на Кока - Кола и всеки ден го душех по няколко пъти. Бях се пристрастила. И сега съм си запазила остатъка под леглото за другото бебе Mr. Green Действаше ми много успокояващо като го помириша.

# 24
  • Мнения: 8 999
Да, намразих парфюмите. И досега не понасям. Нито върху себе си, нито върху околните.

# 25
  • Мнения: 603
Дразнеше ме миризмата от сапуни, парфюми и други такива аромати и най - вече от кафе, а аз много обичам кафе. На 4 ден след закъснението на менструацията вече не понасях кафе и предположих, че може да съм бременна. На следващия ден това се потвърди с тест. След 3 месец - започнах да пия кафе и вече не мв дразнеше миризмата му, но някои парфюми, сапуни все още не ги понасям. Peace

# 26
  • Мнения: 645
дразнеше ми миризмата на готвене,скара и пр. някой път ми се повдигаше даже

# 27
  • Мнения: 498
Не съм имала проблем към миризмите

# 28
  • Мнения: 9 814
Аз още си имам такава чувствителност към определени миризми.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
Да, особено остра към цигари. И това при положение, че пушех по близо 2 кутии преди да забременея. До петия месец гонех мъжа ми да пуши на стълбищната площадка. Много лошо ми ставаше. После размина.

Общи условия

Активация на акаунт