Имахте ли чувстителност към миризми...

  • 13 127
  • 199
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 740
При мен в началото имах непоносимост към миризмата на кафе и готвени манджи, но само да началото на 5 месец .

# 61
  • Мнения: 370
При мен беше ужасно.Не понасях никакви миризми,само на вън ми беше добре.Сменях всяка седмица течните сапуни и верото,не готвех,а за парфюма на мъжлето се разбрахме в коридора да го използва.Чувствителноста ми почти изчезна,като влязох в 4 месец,но сега имам киселини от някои храни.

# 62
  • Временно
  • Мнения: 788
Имах.И беше кошмар направо.
Не понасях никакви миризми-нито на парфюми,нито на готвено.
Повръщах абсолютно всеки ден до края на 4-ти месец,после започнаха да се разреждат тези състояния.
Съвсем изчезна тази непоносимост към миризми към 6-ия месец някъде.

# 63
  • Мнения: 6 151
до последно надушвах всичко,излизах на терасата и измислях меню за цяла седмица

# 64
  • Мнения: 2 011
Бях напълно безчувствена към миризми,храни и т.н.   Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 3 064
Бях напълно безчувствена към миризми,храни и т.н.   Laughing

И аз. И никакви промени във вкуса. Просто бях гладна повече.

# 66
  • Мнения: 617
БЯх супер чуствителна, като куче усещах миризмите през цялата бременост и мн ме дразнеха. Но 4 месец ми се гадише и повръщах

# 67
  • Мнения: 511
През цялата бременност имах изострено обоняние.

# 68
  • Мнения: 325
През първата бременност нямах никакви проблеми към миризмите,ноо през втората-ужас.Най-вече от цигари (а бях пушачка преди това),от мазнини,готвено,абе май от всичко. Пооправих се някъде към 5-я месец.

# 69
  • София
  • Мнения: 3 271
До средата на 4 месец, после изчезнаха от само себе си.

# 70
  • Мнения: 232
Мисля, че много бързаш  Crazy Няма да ти се махне непоносимостта, просто леко ще намалее. 

# 71
  • Мнения: 4 335
Изчезнаха,когато родих Laughing
До края на бременността си бях така,повдигаше ми се и поврьщах от неверятно много миризми-парфюми,кола,пьржена риба,аромат на кафе...

# 72
  • Мнения: 2 149
Да,не понасях миризмата на кафе и цигари в началото,после ми се гареше от готвен доматен сос Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 6 217
Първите месеци ми се е случвало да тичам да повръщам, защото ме е "блъснала" някоя неприятна миризма... Този ефект поразмина май към 4 месец, но все още ми е по-изострено обонянието...

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 723
При мен си остана изострения нюх до края-за хубаво или лошо Peace
Затова си носех мокри кърпички постоянно-
както не ми се понрави миризмата си миришех тях Grinning

Общи условия

Активация на акаунт